Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.

Várok mindenkit aki 2011-szeptemberben fog szűlni.
Igaz a vonalzóm szerint én augusztus végi babát várok de az uh szerint szeptember eleji lesz. Hát meglátjuk.

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Szia, emlékszel rám? már egy másik fórumba beszélgettünk. nagyon örülök neki h ismét anya leszel, és amint látom egyszerre fogunk szülni (nagyjából) Ha van kedved gyere át a másik topikbaénott írok..

Vigyázzatok magatokra minden jót, Csilla

Kép

Kép

Kép
 


Szia:) Persze, hogy emlékszek:) Mesélj mi van veletek? Isaszegen laksz még?
Hogy jött a kicsi??
Jajj mesélj már annyira kiváncsi vagyok.
Gratulálok.

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 

 
 

Szia csucsu!

Szerintem gyere át a másik szeptemberi topikba,ott már többen is vagyunk.Persze,csak,ha van kedved.

Gratulálok a pocaklakóhoz.
Emese
meso81
Budapest X. kerület
 
 


Szia Csucsu! látod már nem csak én invitállak h gyere át a másik topikba!

igen még itt lakom. Röviden annyit tudnék mondani, h a baboltból ahol dolgoztam el kellett jönnöm, mert a fönök szerette volna a barátnőjét a boltban látni..majd egy hivatalban kezdtem el dolgozni ahol visznt most szűnik meg a szerződésem..látod a lehető legrosszabb pillanatban..A párommal nem régóta vagyunk együtt, és most tervezzük az esküvőt. pontosaban már tudjuk a dátumot, csak addig nem akarom megírni mig nem vagyunk túl rajta.A baba pedig teljesen csoda módjára érkezett, nem is számoltunk rá h ilyen hamar összejön. és nálatok? tudom h sokat próbálkoztatok, és rengeteg csalódás ért. MEsélj magatokról te is. Szabina h van? A másik fórumba ahol megismerkedtünk ír még valaki? én csak msot kezdtem el újra forumozni, amióta tudom h babát várok.

puszi és vigyázz magadra!

Kép

Kép

Kép
 


Szia.


Na majd megkeresem a másik fórimut de nem sok időm van. Én sem irtam ide csak mióta tudom babát várok.
A másik fórumra most irt Kunkli de ott megállt az élet.
De mondom én sem nagyon irtam sehova sőt új nevet kellet csinálnom is mert a régivel belépni sem tudtam.

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: