Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm h befogadtatok!:)

Magamról: 30 éves vagyok, egri, házas, és már nagyon vártuk ezt a Picúrt! Már 2 éve próbálkozunk, kisebb - nagyobb kihagyásokkal, de igazából március óta, amióta beköltöztünk az új lakásunkba. Szóval szeptemberig nem nagyon időzítettük a kexeket, csak úgy nagyjából, amikor éreztem h pé-m van. Utána viszont elfogyott a türelmem, meg a párom is egyre inkább mondogatta, h szerinte rosszkor "lövünk", úgyhogy elkezdtem hőmérőzni. És a második hónapban terhes is lettem :)
És most már a 12. hetes uh-ot várom. Igaz időpontom még nincsen :oops:

Kép
pampalini
 
 


Szeretnék kérdezni valamit, lehet h hülyének néztek majd... Úgy néz ki h a dokim elment szabira. Ezért most máshoz kell mennem az sztk-ba. És az lenne a kérdésem h ott csak simán időpontot kell kérni? Vagy kell vmi extra? Egy napon kell hogy legyen a vv + az uh?

Bocs ha kicsit sok voltam!!!

Kép
pampalini
 
 


Sziasztok!

Üdv Pampalini! Ha nem bánod, akkor beteszlek téged is a táblázatunkba.
Elvileg egy napon van a genetikai uh és vérvétel, már ha a kombinált vizsgálatra gondoltál. Szerintem nyugodtan mondhatod, mikor időpontot kérsz, hogy 12 hetes terhes vagy, abból baj nem lehet!

Drukk megy mindenkinek, aki holnap látja a babóját ultrahangon! Nekem most nagyon jó dolgom van, mert múlt kedden volt a genetikai, most csütörtökön meg megyek a nőgyógyászomhoz az eddigi leletekkel (már vérvételen is voltam), és ő mindig megnézi :) Szóval már csak 3 nap!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Pampalini: szerintem nem gond,ha a dokid épp szabin van,nekem pl. eleve nem ő csinálja,hanem egy másik dokihoz kellett a kórházba bejelentkezni,ráadásul én már 13 hetes leszek (rá 2 nappal),mire megyek,tehát lekésni sem tudod :)

ha kombinált a genetikai vizsgálatod,akkor leveszik a vért,majd UH.
a vv eredménye később lesz csak meg,pár nap,de nekem pl. nem lesz vérvétel,csak UH,gondolom az életkor alapján...
Vendég
 


Addisz - Köszi szépen!
Ja és nyugodtan beírhatsz a táblázatba! :)

Már elbúcsúzok, de holnap jövök!

jó éjt !

Kép
pampalini
 
 


pampalin: így akkor külön gratula, hogy milyen ügyik vagytok. :D én sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, mert magán dokihoz járok.

beeka: passz, hogy mi lesz a gyakorlatban. Az Elekes dokiról annyit tudok, hogy egy k...jó genetikus és nagyon jó ultrahangos (ez mondjuk én dokimról is elmondható) együtt csinálták anno is a genetikai uh-t. ők nem nagyon szeretik a tűvel szurkálós genetikai szűréseket, viszont sokat vizsgálnak uh géppel (anno is volt olyan, hogy én 40 percig moziztam, ők meg vért izzadtak, de egyenként megszámolták az újacskákat, a csigolyákat stb.).
tehát gondolom felmérik a családtörténetet, betegségeket (nekem van vese,plusz most már a vetélés) és elmúltam már 35. Bár a dokim szerint a down kockázat nem csak kor függő, de azért csak oda figyelünk rá. Ja meg van ugye egy aspergeres gyermekem is. Szóval gondolom beszélgetni fogunk dokik meg mi. Majd kiderül. Rákszűrés se lesz,mert az volt októberben. Azt hiszem ennyi

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


sziasztok,

nem bírom :( segítség :oops:
tegnap este kiborultam kicsit a páromnak, én nem bírom ezt a tehetetlenséget és kiszámíthatatlanságot :( persze ma reggel is hányással indítottam. most már olyan gyenge vagyok, hogy 5 perc állás elfáraszt. elég volt :(

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


gabi:Menjél el a háziorvosodhoz, kérjél segítséget, mert rossz vége lesz! Ne kockáztasd a kicsikédet, meg persze a saját egészségedet sem!!

pampalini: Üdv a klubban! :D Kisfiút vársz? :D A repcsiből gondoltam...

bebe: 40 perc mozi... az álmom :D:D
korenka
Szár
 
 


Gabi
Valamilyen megoldást tényleg ki kell találni, se fizikailag, se lelkileg nem jó az, ahogyan most érzed magad. Én úgy látom, hogy nincsen általános érvényű jótanács ebben az állapotban, mindenkinek meg kell találni a saját praktikáját, mentőövét. Van, akinek bejön az alma vagy a keksz, másnak ez nem használ. Ki kell tapasztalnod, hogy Te mitől vagy jobban, mi marad meg benned. Lehet, hogy ez nem rövid idő...
Addig is igyál sokat és ha eddig nem szedtél, akkor most mindenképpen vegyél valamilyen terhesvitamint, ez nagyon fontos! És persze azért konzultálj a nőgyógyásszal vagy a házi orvossal!
Kitartás és fel a fejjel, előbb-utóbb vége lesz!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok,
augusztus 19-re várom a babámat, szeretnék csatlakozni. Svájcban élek, nem sok lehetőségem van más kismamák társaságára. Már van egy 10 éves kislányom akit Magyarországon szültem és döbbenten tapasztalom a különbségeket. 34 éves vagyok, kb. 10 kiló súlyfelesleggel. A dokim egy uh-ot csinált, megállapította, hogy minden rendben és jöjjek vissza ha 14 hetes leszek, akkor megnéz még egyszer és vesz vért. Otthon rögtön vesznek vért, vizeletet, küldenek a védőnőhöz.. vagy én emlékszem rosszul? A munkahelyemen fél hattól délután négyig állok fél órás szünettel, normálisan nem is tudok majd sokszor írni ide, de most itthon vagyok, mert influenzás vagyok. A munkahelyemen volt egy sertésinfluenzás eset, kértem a háziorvosomat, hogy zárja ki ezt nálam. Közölte, hogy ez csak hisztéria és ha sertésinfluenzám lesz akkor úgyis elvetélek, tehát mindegy... Megállapította 10 csepp vérből, hogy gyulladás van a szervezetemben, tehát egy "hülye" vírusról van szó. 2 napra írt ki. Kértem, hogy nézze meg a vizeletemet, mert csíp és mondjon egy cukorértéket ha már úgyis vért vesz. Megtagadta, mondván, hogy forduljak az extra kívánságaimmal a nőgyógyászomhoz. Most 10 percenként járok pisilni, de elfáradok még abba is,húz az ágy. Taknyom-nyálam összefolyik, köhögök. Szerencsére nincs lázam, vettem homeopátiás szereket és azokkal kezelem. Állandó hőemelkedésem van, de a doki szerint ez normális és holnap már mehetek is fél hatra dolgozni. Azt hittem nekimegyek. Azt tudni kell, hogy itt a betegbiztosítás kötelező és olyan, mint otthon a casco, az önrészig én fizetek, a többit a biztosítóm,nincs miért különbséget tenni a dokiknak.
Otthon nagyobbb biztonságban éreztem magam.

Gratulálok minden kismamának és problémamentes szép terhességet kívánok!
homeostazis
Budapest
 
 


Sziasztok,

Megjöttünk az orvostól és sajnos nekünk most se jött össze. Hiába kalapált az a kis szívecske már két hete, mostanra meggondolta magát. Csütörtök reggel művi úton befejezik. 3 hét múlva kontroll, következő ciklusban lehet próbálkozni.

Most csak sírni és aludni szeretnék, de majd jelentkezem még.

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÉS EGÉSZSÉGES BABAVÁRÁST KÍVÁNOK.

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Bebe
Nem is tudom mit mondjak, kétszer kellett elolvasnom, amit írtál, nem bírtam felfogni... Borzasztóan sajnálom! El sem tudom képzelni, min mehetsz most keresztül.
Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Neked, remélem hamarosan jó hírekkel jelentkezel majd!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Bebe: nagyon-nagyon sajnálom...
én is csak olvastam a soraidat,majd újra,és nem értettem,mi történt...ez számomra olyan felfoghatatlan... :(

Remélem gyorsan túl leszel a műtéten,és hamarosan csatlakozol újra!
Vendég
 


bebe :( én is kétszer futottam neki.. nem is tudom, mit mondjak.
mielőbbi felépülést kívánok Neked. fizikailag is, lelkileg is.

de hogy lehet ez? ha egyszer tényleg dobogott a szíve.. és Te is olyan rosszul voltál..

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


bebe: Annyira sajnálom, meg is könnyeztem.... nem is tudom mi okosat mondhatnék neked. Légy erős!!! :cry:
korenka
Szár
 
 


emiatt elkezdtem én is aggódni... és még 2 hetet várnom kell a köv. UH-ig... :?
Vendég
 


Bebe:
alig találok szavakat. nagyon sajnálom :(

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok!
Bebe!
Nagyon sajnálom.Én is cak ezt tudom írni, mint a többiek felettem.
Mi történhetett???
Sok erőt kívánok Neked a folytatáshoz és a csütörtökhöz is!



Szia, új!
Rettenetes, amiket leírtál.Pedig mi "itthon" úgy gondoljuk, hogy ennél csak jobb lehet, de úgy látszik, mégsem...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


sziasztok!

Bebe én is nagyon sajnálom, megkönnyeztelek! :( én is sok erőt és kitartást kívánok Nektek! olyan nehéz ilyenkor jót írni...

én ma voltam vérvételen, holnap meg megyek védőnőhöz, remélem fogad és nem küld el ő is, h nem vagyok bejelentve... :? a háziorvos azt mondta, h menjek nyugodtan, szerinte fogad.

nekem egyre jobbak a napjaim, most már csak este meg reggel van egy kis hányinger, az egész napos elmúlt szerencsére. :)

megvan az időpontom a 12 hetesre, már nagyon várom!!! addig még parázhatok rendesen...oda vinni kell az összes leletet, meg papírt amit addig kapni fogok? és ezen a 12 hetesen lesz rendes nőgyógyászati vizsgálat is az UH mellett? vagy ott pontosan mire számíthatok, tapasztaltabbak? :D
köszi! :)

és üdv az újabb újaknak!!!!
Vendég
 


panna, irigyellek, hogy már nem vagy rosszul..

voltam háziorvosnál, b6 injekciót írt fel, de mást nem tud tenni..
fél órája leküldtem egy kefírt egy kiflivel, jólesett, de most kűzdök vele azért. meg bevettem egy magneb6-ot.

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Gabi: jobbulást!!
Vendég
 


bebe: teljesen letaglozott a hir...veled erzek..nagyon fogsz hianyozni es az irasaid is, en sokat tanultam toled!! (es nekem a Sajtkiralyno maradsz ;)
azert neha, ha van kedved, latogass el ide es adj hirt magadrol!!

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


gabi:
nagyon durva ez az idoszak en is a 7 es 9 het kozott voltam a legrosszabbul, szavak nincsenek ra leirni az etel-undort, a hanyingert...de hidd el nemsokara jobban leszel. ahogy kozeledtem a 10 het fele egyre inkabb kedzett a kozerzetem jobb lenni, es most, hogy 2 nap hijjan 12 hetes vagyok/vagyunk :) szinte azt mondhatom, h tunetmentes vagyok hanyinger ugyileg. es 2,5 honap utan eloszor ettem tegnap este halat, amit kifezetten megkivantam.
kitartas!!! czeizel honlapjan is az olvashato, h aki nagyon rosszul van az elso trimeszterben azoknal joval alacsonyabb a veteles aranya. ez olyan megnyugtato!!!

kepzeljetek, tul vagyok a genetikain es jok a leletek az orvosok egyaltalan nem javasoltak az amniosintesist. nagyon boldogok vagyunk! 57 mm, persze gyonyuro de szerintem kicsit nagy az orra :D ugy ereztem vegik, h kisfiu :D

beeka: otthon nem tudom pontosan hogyan mukodik, de nalunk eloszor a vervetel tortenik (a magzat 2 faktorat merik) kb masfel hettel az UH elott, igy az UH-ra mar kesz lelettel mentem. nekem egy UH spec es genetikus elemezte ki az adataimat. a dokimmal majd csak 2 het mulva talakozom o adja a vegleges pecsetet az amnio mellett vagy ellen. de megtagadhatom, most mar itt sem kotelezo, hal istennek....!!!
egyebkent nem kell rogton megijedni ha rossz a lelet, nekem a genetikus azt mondta, h sok esetben egyfajta "teves riasztas".

udvozlom az ujakat: pampalini es homeostasis!! kuldon orulok, h van meg egy kulfoldre szakadt magyar :) igy a tapasztalatokat meg tudjuk osztani!!

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Pequ: nekem most a genetikain nem kértek vérvételt,vagy ha meggondolják magukat,akkor az aznap lesz,mert addig már nem találkozom orvossal.

9 hetesen voltam vérvételen,de ott semmi olyat nem néztek (tudtommal),aminek köze lenne a genetikai vizsgálathoz.

Így nekem valamiért most csak UH lesz,de ha úgy gondolnák,hogy amnio kell,egyből visszautasítom...

Az eredménytől nem tartok,csak amiatt aggódtam ma picit,hogy nálunk minden rendben van-e odabent...
itt most több rossz hír is volt már,ezek rámijesztettek :?

és még 14 nap,hogy megtudjam,hogy jól van(-e) a babám!
Vendég
 


Sziasztok!

Bebe-annyira sajnálom ami történt!!! :cry: :cry: :cry: hogy lehetséges ez???? Szörnyű! :cry:

Gabi- jobbulást Neked! Remélem használni fognak a dolgok amiket kaptál!

Homeo-nem semmi! És még mi itthon azt hisszük h lekezelőek az orvosok! Persze azért van ilyen is, de szerintem a többség odafigyel a kismamákra. Remélem rendbejössz! Egyél rengeteg vitamint!

Ma amúgy én is gondban voltam odabent, 2 körül majdnem bealudtam. Tegnap meg ahogy beértem 10 perc után azt mondtam h én nme jövök többet dolgozni. Majdnem kidőltem, már sötétedett a kép. Aztán ittam egy kis cukros löttyött és bírtam végig.

Én holnap megyek be az sztk-ba megkérdezem h hogy működik ez a 12 hetes vizsgálat, mert állítólag sima Uh-os is megcsinálhatja és ha valami gáz akkor küld dokihoz.

Kép
pampalini
 
 


Sziasztok!

Gabi
Remélhetőleg az injekció azért segít és sima b6 vitamint is vehetsz a patikában, napjában többször érdemes bekapni egy-egy szemet!

Pequ
Gratulálok az uh eredményhez, az 57 mm nagyon szép méret, én betöltött 12. héten voltam, akkor mértek 59,5 mm-et. És az külön jó hír, hogy nem lesz amnio.

Pannamol
A genetikai ultrahangra csak a kiskönyvet kellett vinni a Margitba, mást nem. Készülj fel némi csúszásra (15-20 perc), enni és inni lehet, akkor is, ha kombinált lesz, nem kell éhgyomorra menni. Más vizsgálatot ilyenkor nem végeznek, nőgyógyásszal nem is találkozol, csak a szonográfussal.

Homeostazis
Üdv köztünk! Elég szörnyen hangzik, amiket írtál, ehhez képest itthon agyonvizsgálnak, 2-3 hetente biztos van valami, hol vérvétel, hogy cukor, hol ultrahang vagy éppen védőnő. Remélem már jobban vagy és hamar túlleszel az influenzán!

Nekem megint pokolian fáj a fejem... Állandósult pár napja, hol jobban, hol kevésbé, néha hányingerig fajul és lüktet a halántékom. Ma már a homeobogyó sem segített....

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: tudom,hogy hülye kérdés,de a 12. heti UH hasi,vagy hüvelyi lesz?

Úgy tudom,12. héttől hasin nézik a babát,de gondolom ez is függ többmindentől,mint ahogy valakinek korábban is jobban látszott a hasin,amikor másoknál még csupán hüvelyin...

Nekem már 13 hetes lesz 1 nap híjján a babó,mikorra az időpontot adták.
Vendég
 


Kisbeeka
Egyáltalán nem hülye kérdés! A tájékoztatóra (amit a védőnők adnak a terhesség alatt végzett vizsgálatokról) azt írták, hogy hüvelyi uh, de a legtöbb helyen először megpróbálják a hasit, ha ott minden jól látszik, akkor úgy csinálják (nekem most pl. az volt), ha nem, akkor váltanak hüvelyire.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


addisz: szegenykem...en is migrenes vagyok, de eddig meg elkerult.... (lekopogom). magas a vernyomasod??? vagy tul alacsony?? vagy csak ugy faj a fejed?? nekem a menzesz elott vagy nagy para utan szokott kijonni, illetve a frontot is nagyon megerzem.

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


beeka: nekem is hasi volt, bar ez a genetikai volt. a 14ik heten lesz meg egy UH-m, de az is hasi lesz.

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 



Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Pequ
Az én vérnyomásom egy vicc, el szoktam vele szórakoztatni az orvosokat. Ébredés után simán 75/45, amúgy meg 80/60 körül mozog... Alapjáraton elég sokat kávézom, illetve kávéztam, mert amióta állapotos vagyok nem iszom. De nem hinném, hogy ezzel van a baj. Gyerekkorom óta nagyon fejfájós vagyok, de az elmúlt napokban brutális volt már. Hányingerig fajuló, lüktető fájdalom, azt hittem, hogy a szemüregemen esik ki az agyam. Szerintem a hormonváltozás rátesz egy lapáttal az alaphajlamomra és a vérnyomásra.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Pequ: igen,a genetikaira kérdeztem rá.... :)

Addisz: köszi a választ! :)
Vendég
 


Bebe
Nagyon-nagyon sajnálom....:-( Sok erőt kívánok neked az elkövetkezendő időszakhoz :-(

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Én is alacsony vérnyomásos vagyok: 90/ 60..de ha el alá esik, azt mindig megérzem, mert nagyon rosszul vagyok...

Tegnap voltam vérvételen, ez az első harmadi kötelező..hát az asszisztens aki a vért vette, full influenzás volt, köhögőrohamokkal..ez az én szerencsém...:-(

Én tavaly beadattam magamnak, lányomnak is...akkor azt mondták többet nem kel a h1n1 ellen beadatni, mert védettséget nyújt mindig ezentúl..hát ezért adattuk be..de nekem 1 hónapig utána szó szerint ömlött a vér az orromból, de rengeteg, volt, hogy az egész pólóm olyan lett, meg 10 zsepit elhasználtam mire enyhült...nagyon ijesztő volt, 1 hónap után meg egyik napról a másikra elmúlt...lányomnak szerencsére semmi baja nem lett tőle..
Most meg ki vagyok akadva, mert most azt mondják az már semmit sem ér, újra kéne oltatni..vicc.

Kedden megyek genetikai uh-ra, izgulok nagyon...(az előző babámnál semmi jele nem volt annak, hogy baj van, a genetikain derült ki nem él)

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


korybon, már hiányoltalak! kedden megy a drukk!

addisz, hát nem kívánom azt a fejfájást, nem is tudom, mit írjak. csak átérezni tudom, milyen az, ha valaki szarul van.
amúgy a b6 injekció nem sokat ért tegnap. még mindig a magne b6 viszi nálam a pálmát, ami hellyel-közzel kis időre rendberak.
nem szeretném elkiabálni, de ma reggeliztem egy lekváros kiflit, toltam rá egy magne b6-ot, és meg bennem van. persze a közérzetem fos.

pequ, köszi a bíztatást! meg a többieknek is. tegnap pannán gondolkodtam, az elején mennyire szarul volt, most már jobban érzi magát, és csak kb 1 héttel van előttem, ez kicsit erőt adott.
de azért fohászkodtam tegnap a jóistenhez is..

béka, te hogy érzed magad?

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Korybon: azért ez remélem nem sűrűn előforduló eset,amit írtál... :?

2 hete nem látott orvos,és még 13 nap genetikai UH-ig,addig lassan megőrülök,hogy mikor láthatom már!!! :)
Vendég
 


Gabi: a közérzetem elég rossz,nekem inkább az álomkór,a szédülés,az alacsony vérnyomásom a gáz,és a kajaundor,erőtlenség...

már nem tudok milyen kaját kitalálni,párom is egyre tehetetlenebb.
néha hazahoz valami kész kajcsit,és reménykedik,hogy megeszem.

még mindig nem jött vissza semmi,de a reggeli kakaóm után még jó ideig szükségét érzem a fekvésnek,valamiért mintha vissza akarna jönni,de pici fekvés után enyhül az érzés.


Képzeld,ma reggel eperrel indítottam! :D
Persze ez még csak üvegházi,de egy ideje ezt (is) kívántam,és párom elugrott a piacra venni nekem :)

Lányok,az alacsony vérnyomásra azt mondta a házidokim,hogy lehet kis kólát inni,kávét ne nagyon,ha nem szoktam,és vigyázni kell,hogy ne menjen 80 alá!!!

Mikor hívtuk,84/54 volt,és már elég sz*rul voltam.
Vendég
 


Gabi
Köszi az együttérzést :) Pocsék dolog minden reggel úgy ébredni, hogy még mindig fáj. És az a fura, hogy teljesen másként, mint a terhesség előtt. Régen mindig a halántékom lüktetett, most viszont csak ez egyik oldal fáj, hol a bal, hol a jobb, és úgy érzem, hogy mintha nyomná ki a szememet a helyéről :( Az a baj, hogy ezen már borogatás, folyadék, masszírozás, homeopátia nem segít. Holnap megkérdem a nőgyógyásztól, hogy mit lehet szedni, ha már nagyon-nagyon nem bírom :(

Korybon
Én ezért döntöttem úgy, hogy nem adatom be az oltást sem magamnak, sem Lucának. Majdnem minden évben megjelenik egy újabb típusú influenza, nagyon könnyen mutálódnak amúgy is, szóval évente szükség lenne újabb és újabb oltásra, annak pedig ugyanúgy megvan a rizikója, mint ha elkapnám.


Egyébként annak ellenére, hogy második terhesség, én is tiszta paramami vagyok :oops: A legrosszabb az az időszak, amíg még nem
érezzük a mozgást, tehát nincs visszajelzés odabentről. Megfogadtam az elején, hogy nem veszek felesleges hülyeségeket, nem stresszelek ok nélkül, de egyre inkább vágyom egy ilyenre:
http://www.bebibolt.hu/index.php?main_p ... b17dcf3bae

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok lányok! Én is ilyen alacsonyan élek 90/65. Régen én is 5-6 kávéval tartom magam, de most már csak reggel iszom egyet mert így is nagyon sz@rul vagyok. Félek, hogy kihánynám ha innék még egyet. Ma nagyon fáj a fejem... talán front miatt? Tegnap kicsit jobban voltam, meg is látszott az evésemen. Szinte zabáltam, de meglett a böjtje, mert estére megint émelyegtem és ráadásul még tele is volt a gyomrom.... hogy nekem mindig van valami nyomorom.... :)

Tegnap mondtam apának, hogy mindenképpen vennünk kell magzatszívhang vizsgáló kütyüt. Láttam 9000-ért. Szerinte hülyeség, mert ha valami oknál fogva nem hallanám a szívhangot, elvetélnék a rémülettől... hát van benne némi igazság, de azért mégis szeretnék... ti hogy vélekedtek erről? Olyan jó lenne mindennap hallani, hogy minden oké odabent....
korenka
Szár
 
 


Addisz: ha hiszed,ha nem,én is arra gondoltam,hogy milyen jó lenne most nekem is egy ilyen,már nézegettem korábban,de hasonló állásponton voltam,mint Te,hogy nem veszek hülyeségeket,de most mit nem adnék azért,ha lenne ilyen egy közeli ismerősnek,és gyorsan átugranék hozzá meghallgatni a babát!

Én még hallani sosem hallottam,csak UH-on láttam a pulzálást...
Vendég
 


Korenka: nekem 9 hetesen a védőnő azt mondta,hogy van ugyebár ilyen kütyüje,de (ahogy a szöveg is írja) majd csak később,a 12. hét körül lehet majd hallani vele,addig nem sok értelme van kísérletezni.

Legközelebb már a 14. héten leszek,mikor vele találkozom,de addig még sok idő van.
Vendég
 


Korenka
Gondolom Te is fenti linken szereplőt láttad 9.000-ért :D
Most néztem, teszveszen van 6.000-ért is...
Én is mondtam apának, hasonló véleményen volt, mint a Te férjed, de ma már azt írta mailben, hogy vegyem meg :) Mégis vacillálok, pont amiatt, hogy mi van akkor, ha nem találom meg a szívhangját.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: kérd meg a védőnőt,hogy mutassa meg a használatát!
Bár mivel ezeket nem hozzáértőknek találták ki,nyílván jól le van írva,mit is kell csinálni pontosan,hogy jól "bemérd" :)
Vendég
 


addisz: Nem is láttam a linkedet!! :D:D:D De egyre gondoltunk!!! :D

kisbeeka: Ó nem is most 8 hetesen gondoltam, hanem mikor már nagyobb :D
korenka
Szár
 
 


Írja az egyik szívhang hallgatót eladó csajszi,hogy 15-16 hetesen is még csak nehezen találta meg a szívhangot :)
Vendég
 


Én ráadásul azért is izgulok, mert bár volt 2 vetélésem, 6 hetesen látott utoljára doki, meg a babát is...mert szerinte fölösleges..szóval nagyon-nagyon régen volt már és már tűkön ülök, magán uh-ra meg mégsem akartam elmenni, nem azért fizetem a TB-t, hogy már az elején magán uh-ra kelljen mennem.

Babi
Kitartást neked ehhez az időszakhoz, nekem semmi sem vált be, még most is rosszul vagyok...de már visszaszámolom a napokat a 12. hétig :-)

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Szívhang hallgatót sohasem vennék, egyrészt paráznék, ha nem hallanám, másrészt meg ha baj van, az úgyis kiderül....számomra ez egyáltalán nem megnyugtató készülék és semmi hazsnosat nem találok benne..ráadásul ha meglenne, félnék egész nap félelmemben ezt hallgatnám...hogy minden rendben van-e. De persze örülök azoknak akiknek beválik!!!

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Korybon: nekem felajánlotta a párom,hogy menjünk el egy magán UH-ra,mert nem bírom 4 hétig a "bizonytalanságot"....

eddig nem mentünk,de még mindig 2 hét van a következőig...
Vendég
 


ezért nem fogok venni én sem szívhang hallgatót,mert teljesen ráparáznék,minden nap meghallgatnám,és megijednék,ha nem hallanám...
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: