Új privát üzeneted érkezett!

Neeeem. Itt akkor van ultrahang, ha arra bejelentkezel külön... :(

Képzeljétek András fiamnak kötőhártya gyulladása lett. Holnap orvoshoz kell vinnem. Legalábbis ezt diagnosztizálta az óvónéni... nekem ez veszélyes lehet? Ugye nem.... már megint parázok...
korenka
Szár
 
 


Korenka: de ez nem a szokásos terhesgondozás volt,amire mentél?
mert az előre le van beszélve,és UH is tartozik hozzá... :?

nekem így is sok a 4 hét,hogy előtte láthattam a kis kalimpálóst!! :D

Lányok,ugye azért nem sűrűn történik olyan,hogy egyszercsak nincs életjel a babácskánál?
Vendég
 


A kötőhártyagyulladásra nem tudok mit mondani,sajnos ehhez nem értek...
Vendég
 

 
 

Korenka: hogy megnyugodhass gyorsan,ez amolyan orvos válaszol:

Kérdés:
Jelenleg hét hónapos terhes vagyok, és az egyik csaladtagomnak fertőző kötőhártya-gyulladása van! Van-e valamilyen veszélye a kisbabámra nézve ennek a fertőzésnek?

Válasz:
A kötőhártyagyulladás egy jóindulatú, lokalizált, a szervezet más részére nem terjedő gyulladás, mely helyileg kiválóan kezelhető. Ezen fertőzés még akkor sem jelent veszélyt a magzatra, ha a terhes szenved kötőhártyagyulladásban. A gyermekének semmi baja nem lesz. dr. Fehér Virág
Vendég
 


kisbeeka: De igen :( Ez egy szokványos terhesgondozás volt...... SZTK.... én akartam.... :shock:

Teljesen totálisan értem, hogy ennyit parázol, szeretnék okosat mondani, hogy gondolkodj pozitívan, de értelek, így nem okoskodom... :)

Képzeljétek, még nem is meséltem, hogy a sógornőm novemberben volt jósnőnél, és akkor meglepve mesélte nekem, hogy azt jósolta neki, hogy a családban újabb kisbaba várható... erre nevetni kezdtem.. akkor próbálkoztunk még csak... és mondtam neki, hogy ennek igen nagy a valószínűsége... meg is fogant! :D Szóval a lényeg... ha a jósnő azt mondta kisbaba lesz akkor az lesz annak rendje módja szerint megszületik egészségesen és szépen :D Na ehhez tartom magam :D:D
korenka
Szár
 
 


kisbeeka: Köszönöm a megnyugtató választ... én is kerestem a neten a választ, de te elképesztően gyorsan megtalálod mindig ... majd átkeresztellek google-nak :D
korenka
Szár
 
 


Most nézem a doki azt írta a papírra, hogy 7 hetes terhes vagyok... nagyon tud.... csak két hét késésben van... :)
korenka
Szár
 
 


Korenka: én is SZTK-ba járok,bár még csak egyszer voltam terhesgondozáson,de megnézte a doki-ő ajánlotta fel-,és 3 db (!!!) képet is kaptunk a kis manóról,pedig alig látszik még rajta valami :)

de tudja,hogy ez első gyermekeseknek nagyon sokat jelent :)

sokmindent gyorsan megtalálok ;)
örülök,ha így gyorsabban megnyugodtál :)
Vendég
 


Korenka
Én is csak megerősíteni tudom, hogy a kötőhártyagyulladás ártalmatlan rád vagy a babára nézve. Kisfiadnak valószínűleg elég kellemetlen lesz, én átestem rajtam kb. 6-szor életemben, utáltam.

Majd teszek fel egy képet (másik topikból), ami azt ábrázolja, hogy melyik terhességi hétben kb. mekkora a méh, ebből nagyjából ki lehet sakkozni, hogy mikor merrefelé érezhető a babó.

Bár ez csak általános statisztikai adat, de itt olvastam babaneten, hogy a 8. hét után (tehát a beindult szívműködést követően) már csak 2% a vetélés kockázata. Én mindig ezt emlegetem magamban, mikor rámjön a para.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 



Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

addisz
Nagyon szépen köszi, hogy beírtál a táblázatba! Ami a hiányzó adatok közül biztos: a lányom Boglárka. Nyugi, a derekad biztosan nem jelzett semmi rosszat. Csak lazán! :)

bebe
Nagyon sajnálom, maximálisan megértelek. Hiszek abban, hogy a lelki dolgok nagyon befolyásolják a testünket, tehát a megnyugvás valóban nagyon fontos lenne. Drukkolok, hogy sikerüjön ne félned!

korenka
a jósnőről jutott eszembe, hogy nekem is jósoltak még 2007-ben! Előkerestem a jegyzetemet erről és azt mondta a jósnő, hogy a lányom 2010-11 körül kerül hozzám és ha ez megtörténik akkor lesz még egy gyerekem. A lányom 2010 augusztusában jött ki hozzám. Remélem a te logikádra alapozva nekem sincs mitől félnem és a bébi makkegészséges lesz. Tényleg, el kellene menni még egyszer...

Elhatároztam, hogy nem leszek beteg, nem leszek rosszul és nem lesz semmi baja senkinek.
Erre gondolván nem szorongok a háziorvosomtól (aki jövő héten le lesz cserélve) és próbálom elfelejteni, hogy mennyire megalázott.
Munka után az autó felé hapciztam egyet és becsorgott egy adag pisi... Hoppá. Valszeg a méhem nyomta a hólyagomat. Szerencsére nem meló közben történt! Holnap viszek váltóruhát és beteszek betétet.

Mindenki vigyázzon magára
homeostazis
Budapest
 
 


Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


lanyok, ne haragudjatok, h csak bebe irasara valaszolok, de egyszeruen nincs idom vegigolvasni amiket irtatok, pedig furdal a kivancsisag. mintha a fonokom megerezte volna...elhalmazott szarabbnal szarabb melokkal, tok bonyolult ugyek, raadasul szerdan vizsgazom portugalbol.... :shock:

bebe: nem tudom, h voltal-e mar vagy egyaltalan hiszel-e ezekben a dolgokban...ha te is ugy erzed, keresd fel Florat: http://www.kineziologus.eu/
en jartam nala egy durva borulasom utan, nem is olyan regen....nekem, azt nem mondom, h megvaltoztatta az eletemet, de oldott olyan gorcsoket, amiken mar evek ota dolgoztam sikertelenul...most az egyik legjobb baratnom jar hozza - ami azt jelenti, h 2-3 alkalom altalaban eleg - mert 3 eve probalkoznak babaval...lombik elott meg megprobaljak.
Flora spirtitualisan kozelit a kinez-hez, a gyogyulashoz, a lelki bajokhoz es nagyon nagyon pozitiv szemelyiseg... de ha neked jobban bejon a kemenyebb hangvetel olyan szakembert is tudok javasolni.
en 6ezer forintot fizettem es kb 2 orat voltam nala...szinte vegig bogtem, pedig kemeny csaj vagyok ;)
nagyon sok erot kivanok!! ha kell tovabbi info, segitseg ezzel kapcsolatban, nyugodtan irj priviben, megprobalok valaszolni mihamarabb!!

homeo: neked is tartozom egy privis beszamoloval, nehany nap mulva bepotolom ;)

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Sziasztok csajok,

En nagyon uj vagyok ezen a forumon, regen, mikor meg probalkoztunk, akkor beneztem itt-ott, de foleg a fogamzas oldalakra, es eleg ketsegbeesett voltam, es ugy ereztem hogy soha nem fogunk tovabb mozdulni arrol a statuszrol. De szerencsere sikerult, es most vagyok 11 hetes terhes. Orulok, hogy talaltam egy csapatot akik ugyancsak augusztusra varjak a babajukat. Eddig a terhessegem nem a legfenyesebb, marmint szerencsere semmi komplikacio nem lepett fel, csak nagyon rosszul vagyok, hanyinger es hanyas kerulget, de azt mondjak a tapasztaltak hogy par het es tul leszek azon a fazison..... hat nagyon remelem hogy igazuk lesz :)
Sajnos nem tudom szedni a magzatvedo vitaminokat, mert hanyok toluk, ezert maradtam csak a folsavnal, az sem segit nagyon az allapotomon, de egy kicsit jobban viselem mint a tobbit. Van valaki kozuletek, aki hasonlo cipoben jar?
Na megyek elolvasgatom, hogy ki miket irt eddig es mirol maradtam le :)
sziasztok
bebe17
Szeged
 
 


most latom csak hogy van meg egy Bebe a csoportban :) udvozollek!
bebe17
Szeged
 
 


Jó reggelt!

Tegnap olyan vacak napom volt és pocsékul is voltam egész álló nap, hoyg még olvasni sem volt erőm, pedig kivettem egy megmaradt szabit még tavalyról. Na, inkább mentem volna melózni, nem fáradtam volna így le :?
D.e. megpróbálok majd visszaolvasni és reagálni :wink:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Bebe17
Üdv a csapatban!
Mesélj még magadról, ha van kedved. Hol laksz, melyik kórházban fogsz szülni?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: köszi a táblába írást :)
Mit döntöttél a köztes 4D UH-val kapcsolatban?
Mondtad, hogy esetleg megnézeted, mert a lepényre kíváncsi vagy.
Nekem is ugyanott, a méhszájnál tapadt először, de tegnap látta a doki, hogy már elindult jó irányba :)

Kíváncsi vagyok, megkapod-e a kódot a teszt eredményhez, vagy rájuk kell telefonálnod. Fura, hogy ennyit csúsznak...

Bebe: üdv!

Rheya: jobbulást! De csak terhességi tünetek vagy más baj is volt?

Kép

Kép
 


Addisz: a felrakott kép alapján akkor amit közvetlenül a köldököm alatt éreztem,az lehetett az,hisz 12 hetes vagyok :D
Vendég
 


Larimami
Elmegyünk a 16. héten 4D-re :) Nem bírom ki a 18-19. hétig... Február 13-ra fogok időpontot kérni, remélem akkor már a nemét is látjuk (ez a másik oka, meg persze a lepény). Tök jó, hogy neked már elindult a jó irányba! Én is ebben bízom, simán van rá esély.
Még nem kaptam kódot a kombinálthoz... nem tudom, hogy az sms-rendszer miatt csúszik, vagy más oka van. Nem vagyok egy telefonálgatós típus, próbálok türelmes lenni, de a hét végénél tovább nem várok.

Kisbeeka
Igen, lehetett az!
Viszont többen is úgy nyilatkoztak a másik fórumon, hogy ez a rajz nem igazán pontos, túl nagy az ugrás az 12. és 16. hét között és a köldököt csak jóval később haladja meg a méh. Rakok fel mindjárt egy másikat, állítólag az hiteles(ebb).

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: a második rajz alapján is stimmel :D
úgy néz ki a pocakom,hogy fentről a köldökömig semmi,aztán közvetlenül onnan van lefelé egy pukli :D

nagyon viccesen fest,apa tegnap teljesen elérzékenyült,mikor meglátta,mintha most fogta volna fel,és mondogatta is: babánk lesz!!
:D :D :D
Vendég
 


Beeka
Hát még akkor hogy el fog érzékenyülni, mikor először megérzi ő is a mozgást! Hajaj! Nálunk mondjuk a szívhang hallgatás volt a csúcs mindkét babónál, akkor apa bőszen törölgette a szemeit :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: húú,azt én is várom nagyon,nekem még nem volt hozzá szerencsém,pedig úgy meghallgattam volna :)

a védőnő mondta,hogy köv. alkalommal már az ő kütyüjével is meg tudjuk hallgatni,de sajnos oda párom nem tud jönni,mert dolgozik, csak a genetikára kérte el magát,remélem oda bejöhet majd,ha már elkérte magát a munkahelyén...
Vendég
 


Sziasztok!
Szia Új_Bebe!
Béka!
Lédánál sajna csak a 4d-sen hallhattam a szívét először (18 hetesen).Előtte csak a dobogást láttam.Nem volt hang hozzá. Az élmény fantasztikus, ez tuti.Zsepit készíts!!!(Nekem legalábbis szükségem volt rá.)
Ehgyébként Lédánál kicsit minden más volt, mint a nagynál.Lehet, hogy sokat számít az is, hogy mennyit küzdöttünk érte.
Most csak úgy elvagyok.Holnap védőnő.Jajj, nem örülök nagyon.Egyébként rendes nagyon.Nem szól bele semmibe, lehet kérdezni tőle (hülyeséget is-szoktam ám), segítőkész.
Hát, kíváncsi vagyok.
Léda még mindig nagyon taknyos.Úgy tűnik, mintha kimeríthetetlen "forrásai" lennének.Egy fokkal jobban aludt, és tegnap már evett is kicsit többet.Talán már kifelé megyünk.Lia holnap suliba megy már.Ő azért lényegesen jobban van.De kellett az 5 nap ehhez is.Hát, Lédánál a 3.-on vagyunk.
Addisz!Szerintem én sem bírom ki 18 hétig.Hacsak nem lesz olyan szerencsém, hogy a doki látja majd a nemét.Nagynál 13 éve kiderült a 16 hetes sztk-s uh-n, hogy lány. (és az is maradt).Úgyhogy még az is előfordulhat, hogy látszik majd.

Brigi
Kép
Kép
Kép
 
 


addisz: Valami elképesztő vagy. Már alig merem mondani, de megint nagyon egyre gonooltunk. Azon filozofáltam tegnap este, hogy vajon hol simogassam a hasam, hogy barátkozzon a kis magzatka anya simijével.... ez azért jött elő, mert olvastam, hogy ilyen idős korában már elmenekül, ha anya simizi a pocakot.... Gondoltam szokatom a kicsit... Biztos valami susogó hang lehet.... de azon is filozofáltam, hogy hogyan hallhatja..... hát hol vannak ilyenkor a belek? Na szóval ezen agyalgattam, erre látom te épp erről tettél fel képet.....
korenka
Szár
 
 


Korenka: nem hallja még,csupán érzi :)
majd a 15. héttől hallja a Te hangodat,és asszem a 18.-tól a kinti hangokat (pl. apáét).

párom nagyon várja ezt,mert szeretne neki felolvasni,énekelni :lol: :lol: :lol: :lol:

Brigi: nem lenne gond,hogy még nem hallottam,de meg se nézték még a szívverését,csak azt láttuk a monitoron,hogy a szívecskéje pulzál,de hogy mennyi a szívverése,még senki se nézte,pedig ugyanaz a doki a meddőségiben egy előttem 5 nappal járó lánynál megnézte a 7.-8. héten :?
Vendég
 


kisbeeka: Ő még "csak" a negyedik terhességem... ezért vannak hülye kérdéseim :D:D:D:D
korenka
Szár
 
 


kisbeeka: Nekünk is megnézte a doki a szívverések számát, piulzust, és hallgathattuk is. Nagyon precíz volt, de ez az Istenhegyi klinikán volt. SZTK-n csak pöcsölés volt... de erre biztos emlékszel... de jó, hogy vége....
korenka
Szár
 
 


Az a baj,hogy mivel a terhesség megállapítása,ill. a szívhang megNÉZÉSE is még a meddőségiben történt,talán minden doki azt hitte a másikról,hogy ő már ezt megnézte,vagy majd megnézi...

így 2 szék közül a pad alá! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kíváncsi vagyok,hogy a genetikai UH-on rá tudom-e venni a pasit,hogy ezt is nézze meg...
kórházban lesz,azaz nem fizetős,ráérős,de valaki végre megnézhetné! :D

Szerintetek tőle is kérhetem majd az igazolást a betöltött 90 napos terhességről?
Merthogy épp aznap leszek 90 napos :D
Vendég
 


kisbeeka: A családi kedvezmény igazolásához a nőgyógyász igazolása kell a magzat koráról. Csinálj magadnak másolatot majd róla mielőtt a könyvelőnek adsz belőle ( ha erre sor kerülne) mert az APEH vagyis már NAV téged ellenőriz, és neked kell igazolnod, hogy jogosan kaptál adóalap kedvezményt.
korenka
Szár
 
 


Korenka: köszi a tippet!

No akkor majd a genetikai után kérek a nőgyógyásztól.
És ha a doki,aki csinálja,nem csak UH-gal foglalkozik,hanem ő maga is nőgyógyász? :)
Vendég
 


Korenka
Örülök, hogy hasznos volt a kép! Én is egy másik topikból csentem, ott az volt téma, hogy mennyire lent érezzük a mozgását.
Egyébként tényleg menekül a simi elől a kis huncut! Én minden este érzem a mozgását, mikor vízszintbe kerülök, de amint odateszem a kezem, egyből abbamarad. Ha elveszem, akkor is el kell telni néhány percnek, mire újrakezdi :) Bújócskázunk :)

Kisbéka
Genetikai uh-n mindenképpen megnézik a szív pulzálását, akkor szerintem simán kérd meg a szonográfust, hogy hangosítsa ki. Nekem is kórházban csinálták és nagyon kedves volt a nő, egyből csutkára nyomta a hangerőt, sokáig hagyta, hogy hallgassuk, mert látta a fejünkön a reakciót :D
És a legjobb az egészben, hogy mindezt fel is vetettük és akár minden nap meghallgathatom. (de kb. csak kétnaponta szoktam :oops: )

Brigi
Jobbulást a lányoknak! Még mindig nagy takonykór van mindenféle, irodában is prüszkölnek a kollégák.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


kisbeeka: Jah és a magzat fogantatásától számított 91. napjától vagy jogosult erre. Tehát nem a terhesség 91.napjától !!! Mint a PTK-ban. :D Nem túl kusza....
korenka
Szár
 
 


Korenka: elég nagy hülyeség,hogy akkor 2féleképp is kell számolni...
Akkor mondhatnák,hogy nem a 90. naptól,hanem a 102.-től számoljuk...,és nem okozna fejtörést. :?
Vendég
 


kisbeeka: Teljesen igazad van. de ezek a törvények és jogszabályok alapból is elképesztően kacifántosak és néha tök nem életszerűek. Nem sok nő van aki pontosan meg tudja mondani, hogy mikor fogant a babája.... ezért egyszerűbb volna úgy számolni mint ahogyan az orvosi etikett mondja.... na mindegy minket nem kérdeztek meg :D:D
korenka
Szár
 
 


Korenka: én tudom,mikor fogant a babám,nov. 17-én ;)
mivel lombik baba,nem nehéz megmondani :D

úgyhogy rosszul írtam,nem 102,hanem 104. nap :D
Vendég
 


6, 5 cm a baba, mindene megvan, jó nagy orra, kis lustika-édeske volt és a tarkóredő is jó lett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juhééééééééééééééééééééé!!!!

Ezt a családi adókedvezményt én sem értem..a kitöltendő papíron az áll, írjam be az összeget..de honnét tudjam mennyi jár???

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


kisbeeka: Én csak tippelni tudok, nálunk nem olyan egyszerű ! :D
korenka
Szár
 
 


Korybon
Gratulálok!!! :) Nagy kő eshetett le a szívedről!


Én közben felhívtam a kórházat, hogy még mindig nem kaptam sms-t a kombináltról. Kedves nő az ápolónő, utánanézett és kiderült, hogy a kórházban már jó ideje bent van a lelet. Telefonban nem mondhatott pontos eredményt, de azért megnyugtatott, hogy minden rendben. Holnap megpróbálok megugrani érte, mert már borzasztó kíváncsi vagyok.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Korybon: hatalmas gratula!!! :D
de klassz,hogy minden rendben volt,úgy várom már az enyémet!!! :D
Vendég
 


korybon: Jaj de jó hír! Veled örülök. Hány gyermek után akarod/tudod igánybevenni a családi kedvezményt? Szívesen segítek, ha akarod.
korenka
Szár
 
 


korybon: Vonalzóból ítélve: most arról nyilatkozhatsz, hogy egy gyermek után azaz havi 62.500.- (ezt a számot írd be) adóalap kedvezményt kaphatsz, ha a bruttó jövedelmed ezt az összeget eléri (és reméljük igen) akkor ez neked havi 10.000.- Forint adójóváírást jelent. Azaz ennyivel több lóvét kapsz. Amint a magzatod fogantatástól számítva eléri a 91. napját, onnantól újra le kell nyilatkoznod orvosi igazolással a kezedben, hogy két gyermek után havi 125.000.- (akkor majd ezt a számot kell beírnod) adóalap kedvezményt kívánsz igénybevenni. Ami havonta 20.000.- Forint plusz pénzt kapsz.

Akit ez nem érdekelt attól bocsánat....
korenka
Szár
 
 


Sziasztok,

Ígértem, hogy néha-néha benézek :-)

Jól vagyok, nosztalgiából olvasgatlak Benneteket, most én hol tartanék...
De nem vagyok elkeseredve, várom, hogy leketyegjen a 3 hónapos türelmi idő, illetve várom, hogy megjöjjön először, mert akkor legalább sejtésem lesz, hogy mikorra telik le a 3 ciklus.

Kory, a HR-es vérem nem hagyja válasz nélkül a kérdésedet, választhatsz, hogy a, összeget VAGY a b, ponthoz a kedvezményezettek számát írod be, én ez utóbbit javaslom, azt nem lehet eltéveszteni :lol:

Bebe, nagyon sajnálom, jól tudom, min mész keresztül, a kórházban körülöttem is rajzottak a pocakosok, és kisebbségi szobatársam volt, természetesen abortuszra várva.
De miután leküzdöttem az előítéleteimet, és szóba álltam vele, kiderült, hogy már van egy lánya (épp egyidős az enyémmel), és azért döntöttek a megszakítás mellett, mert több gyereket nem terveztek és nem is bírnák eltartani!!! :roll: , ez a gondolkodásmód meglepett, és problémái vannak a pajzsmirigyével, amire brutál gyógyszereket szed, ez is az ok.
Szóval a végén már sajnáltam is szegényt.

Az SZTK-s szonográfusoknak ezek szerint mindenhol ez az első kérdése: megtartja? Nálam is ezt kérdezte a nő, amikor a vérzésem miatt remegő lábakkal bebotorkáltam 8 hetesen. Nyeltem egyet és mosolyogva azt mondtam, igen, szeretném, ha ő is velem akar maradni...

Szóval a türelmetlenségemet leszámítva minden OK,
Vigyázzatok magatokra és a picikékre!

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


szmnt: De jó, hogy benéztél, és meséltél magadról! Remélem, hogy írsz még majd! Minimum ha újra állapotos leszel! Nagyon szorítok érted!
korenka
Szár
 
 


Lányok itt olyan szépen hullik a hó! Remélem megmarad hétvégéig és kivihetem majd a kisfiamat szánkózni... már úgy várta. Karácsonyra szánkót hozott a télapó, de azóta nem is volt hó. Most esik és Ő meg beteg...
korenka
Szár
 
 


homeo, jó hogy váltasz, majd írj az új dokiról! :)

korybon, halleluja, egész délelőtt gondoltam rád! nagyon jó hírek, gratulálok!

újbebe szia nálunk. régibebe remélem azért a körülményekhez képest jól vagy.

addisz, várom az eredményed!

éééés holnap reggel mi megyünk UH-ra :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


korenka
köszönöm a tök érthető választ!!! Végre értem!!! Már csak annyi lenne a kérdésem, bocs hogy téged zargatlak, hogy november 1-jén volt meg utoljára, akkor a 2. gyerek után mikor is lehet kérvényezni??? 2 hét múlva kb??? És azt megvárhatom a papírok leadásával??? Nem csúszok le róla??? És ezt mikortól utalják???? De szupi!!!!!!!!!!

És kaptam egy másik nyomtatványt is, adójóváírás igénylése...ez micsoda???

bocs, tényleg..

Bebe
Annyira együtt érzek veled, kétszer átéltem, mindkétszer másképp dolgoztam fel...szörnyű, sok erőt kívánok, de arra kell felkészülni, hogy ezt, sosem tudod elfelejteni, ami történt, csak anyhülni fog a veszteség érzése, a fájdalom..de erősnek és bizakodónak kell lenni és azon dolgozni, hogy legközelebb minden rendben legyen!!! És én ehhez szívből szorítok!!!

Másik bebe
Üdv itt és azoknak is, akik most jöttek!!!!

Gabi
Jól vagy??????????????? Kép Kicsi babám :-)

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


És köszönöm mindenkinek, hogy drukkolt..olyan jól esik nekem:-) mindjárt sírok....egyébként mostanság minden bőgök... :D

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


korybon, képzeld, igen, egy csapásra elmúlt, nem csak a hányás de még az émelygés is! felemelő érzés! ma például egész nap ettem. minden szünetben toltam valamit az arcomba :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: