Új privát üzeneted érkezett!

Korybon: gratulálok!!! :) Nagyon cuki :)

Addisz: te hova mégy 4D UH-ra?
Én most a méret miatt aggódom.
Nekem is ugyanekkora volt egy hete, mint Korybonnak, de tegnap meg 1 mm-vel mértek csak nagyobbat. Persze tök más orvos, tök más gép, értem én, de mégis valami aggódni való...

Kép

Kép
 


larimami:Ne aggódj ez miatt! Ez semmi rosszat nem jelent. A mérés szubjektív. Nem lett kisebb, minden rendben van vele!!! :D

korybon: A magzati kort a doki megmondja, de ha a korának megfelelő, tehát kb mensi után 2 héttel fogant tehát számoljuk úgy, hogy novemer 15-én akkor ehhez adjuk hozzá a 91 napot. Február 12.én tölti be, (ha jól nézem a naptárat) és törvény szerint februárban már igénybe is veheted a kedvezményt. De! Ehhez el kell menni a dokihoz, hogy Ő is rábólintson, sőt igazolja is. Ekkor kitöltesz egy újabb nyomtatványt mostmár két gyerkőcről, és gyorsan eljuttatod a könyvelőhöz, hogy már a februári bérednél vegye figyelembe. Ha ez valamilyen oknál fogva csúszna,mert mondjuk nagy cégnél dolgozol és lassú a gépezet, akkor sincs baj, mert év végén majd az adóbevallásnál még kapsz 10000 Forintot :D És ha nem keresel annyit, hogy ezt kihasználhasd akkor apával megoszthatod. Abban az esetben, ha mind a két gyerkőc közös. Ha nem, akkor picit bonyolultabb a dolog.
korenka
Szár
 
 


korybon:Hja az adókedvezmény. Ha a béred nem éri el az évi 2,75 milliót (ami szuperbruttót jelent!!!! Tehát amit a bérpapírodon látsz bruttó összegként, azt fel kell szorozni 1,27-tel.) akkor havonta 12100 Forint adókedvezmény jár. Tehát kérd az adójóváírást. Ha kapsz máshonnan is pénzt, vagy lakást adsz ki bérbe, akkor azt is hozzá kell adni az egész éves jövedelemhez!!
Ha a jövedelmed meghaladja a 2,75 milliót de nem éri el a 3,96 milliót, akkor csak a 12100 arányos részét kaphatod meg, de ez már a könyvelő dolga kiszámolni. De akkor is úgy kell nyilatkoznod, hogy kéred. Viszont majd ellenőrizd le, hogy ne az egész 12100 álljon kedvezményként a bérpapíron, mert év végén fizetned kell akkor.

Kicsit bonyolultabb ez mint a családi kedvezmény, meg nem tudom pontosan a bevételedet ezért írtam le ilyen körülményesen... :D Ha kell még segítség nagyon szívesen teszem. Tényleg.
korenka
Szár
 
 

 
 

Szerintetek lehet enni halat terhesség alatt? Megveszek most egy konzerv olajos makréláért :)

Kép

Kép
 


jesszusom larimami :o :lol:

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Csak mert azt olvastam, hogy higany van a tengeri halakban, és hazai halat együnk... de most ilyen van itthon...
Az a jesszusom, hogy butaságot kérdeztem, vagy hogy ezt kívánom...?

Kép

Kép
 


Hát hogy ezt kívánod :D
Nem hiszem, hogy butaságot kérdeztél, sőt nem is tudnék rá válaszolni.

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


larimami: A túlzott tengerihal fogyasztását tiltják. Ha most eszel, nem lesz semmi baja a babának, csak ne ess túlzásba.
korenka
Szár
 
 


larimami: Csak a méhlepényen keresztül jutna el a káros anyag a babához, (na meg az egészséges omega zsírsav is) az pedig a negyedig hónaptól van, úgyhogy egészségedre :D
korenka
Szár
 
 


Sziasztok!
Végre visszakaptam a gépet, úgyhogy megpróbálok felzárkózni.
Egyelőre csak egy gyors kérdés, ha jól emlékszem, valamelyikőtök homeopátia-guru ( sajnos nem emlékszem, kicsoda :oops: ) szeretném megkérdezni, van-e valamilyen tapasztalatod vagy véleményed a Viburcol kúpról. Ezt ajánlották Marcinak az éjszakai nyugtalanságra, de én annyira semmilyen homeos dolgot nem használtam még, hogy kicsit félek beadni neki. Tudok vele ártani? Milyen gyakran lehet ezt használni?
Előre is köszi a segítséget!

Kép
Kép
luli82
Budapest XIV. kerület
 
 


Korenka: most olvastam a 7. hetedet. Jajj, úgy megkönnyeztem!!! Nagyon megható volt olvasni!

Kép
Kép
luli82
Budapest XIV. kerület
 
 


Larimami
Ultrahangra a 4D Genesisbe megyünk, most mindenki ezt ajánlotta, állítólag nagyon jók a dokik, kedvesek, profik. II. kerületben van, 11.000 ezer a 4D (fél órás vizsgálat dvd-re, lelet, 1 színes nyomtatott fotó)
Szerintem nyugodtan ehetsz halat, minden ilyen tiltás a túlzott fogyasztásra vonatkozik, egy alkalomból semmi baj nem lehet.

Luli
Én anno használtam Lucánál Viburcolt és nagyon bevált, abszolút nem ártalmas, bátran kipróbálhatod.

Gabi
Örülök, hogy megjött az étvágyad, van mit visszapótolnod, az biztos :)

Szmnt
De jó, hogy bejelentkeztél! Nagyon jó, hogy ilyen pozitívan állsz a dolgokhoz és őszintén remélem, hogy mihamarabb jó hírekkel jelentkezel nálunk!


Lucával ovi után elmentünk és megvettük az első ruhácskát Kistesónak :) Nem bírtam tovább :oops:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Lányok,12.héttől veszi át a méhlepény a sárgatest szerepét,EZÉRT hagyhatom abba végre a sárgatest hormon pótlást...

Szóval nem a 4. hónaptól.
Vendég
 


Lili82
Mi használtuk a Viburcol kúpot és egy csodaszer!!!!! amikor fogzott és nyűgös volt, nagyon, nagyon, már semmi sem volt....akkor végső megoldásként ezt vetettem be..zseniális!!!!

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Sziasztok!

2 napig alig találtam magamra, ezért nem jelentkeztem. Folyamatos émelygés gyötört, illetve tegnapra már fájt a torkom, mára meg benáthásodtam. Mindemellé a férjem elkezdett szÍvózni a gyerekelhelyezésen, ami nyilván nem tesz nekem sem jót, hiába próbálom magam nem felhúznni. Éjjelente meg nagyon sokat vagyok ébren, mert a hajnali pisilés után többnyire vagy már egyáltalán nem bírok visszaaludni, vagy mire elalszom, addigra kelhetek fel az ovizás miatt :? Szóval meglehetősen fáradtka is vagyok :(

Adó és egyéb hasonló ügyben nem tudok hozzászólni, de látom van szakértő :wink:
Halat meg egyen, aki kívánja, 1-2 alkalomtól nem lesz semmi gond. Ilyenkor gondoljatok arra, hoyg még azok is szép számban szülnek egészséges gyereket, akik fogyasztottak mondjuk valami enyhébb ddrogot, vagy alkoholt. Szóval irány a spájz és ami jól esik :lol: (mármint kajából)

Nagyon szép UH képet és praktikus egyéb képeket raktatok fel :wink:
Irigylem azokat, akiknek már megvan a 12. heti szűrés eredménye. Nekem még 2 hetet kell várnom a vizsgálatra, de minden rendben lesz :)

Ja, hétvégén valószínűleg a gyomrom, bélrendszerem is teljesen bekrpált. Szeptembertől, mikor a mexikói varázsbogyeszt szedtem a nőgyogyis bajomra, vega voltam tulajdonképpen 3 héttel ezelőttig. Úgy tűnik, hoyg a szervezetem nagyon elszokhatott a rendszeres hús, felvágott fogyazstástól. ráadásul hétvégén disznótoros volt, ami még jó fűszeres is. Persze állati jól esett, de teljesen bevizesedtem tőle. Reggelente táskás szemekkel, lógó szemhéjakkal és dagi ujjakkal ébredtem és persze a mérleg is mutatta, hoyg ennyit nem hízhatok csupán az evéstől. Így hétfőn úgy döntöttem, hogy max heti 2-szer lesz hús és az sem lehet fűszeres. Ennyi elég a babának is, én meg kibírom valahogy a szülésig. Hétfőn csak gyümit, tésztát, péksüteményt, joghurtot ettem és láss csodát, 1 nap alatt lement rólam 1.4kg-nyi víz. Azért ez nagyon durva! És nem higgyétek, hoyg éhezem, rendesen megrakom a pocakom így is minden nap :lol:

Ma sajna korábban kell jóval bemennem a melóhelyre, mint ahogy kezdenék, mert új üzemorvosunk érkezik és hát új seprű jól seper effektus van nála :twisted: Az előző októberben megvizsgált mindenkit, de ez most ismét és még tüzetesebben szimatol az egészségi állapotunk után. Bekért 1 éven belüli teljes vérképet, vizelet eredményt, megnézi az anyajegyeket, látás vizsgálatot végez, hordozható EKG is lesz nála, meg kég ki tudja mit művel. Remélem azért nem várja ki, hoyg megszüljek nála :lol: Az EKG-ról egyébkéntis le fogom beszélni, mivel a nődokitól úgyis kaptam beutalót, ami épp holnapra szól, szóval teljesen felesleges ma is rám pakolgatni a tappancsokat :twisted:

No, jól teliírtam az oldalt. szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Rheya
Kitartást, lassan Te is közeledsz a második trimeszterhez, addigra biztos enyhülnek majd a tüneteid. A férjed egyébként tudja, hogy most babát vársz?


Végre kezemben van a kombinált teszt eredménye!
Down-kór előfordulása: 1:14 000
Edwards-kór előfordulása: 1:50 000

Szóval mindkettőből nagyon alacsony a kockázat szerencsére :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz
Jaj de irigyellek, hoyg vannak eredményeid. Szuper! :)
Persze, a baba épp karácsony előtt derült ki, de akkor nem akartam már robbantani a hírrel, viszont 27-én elmondtam a férjemnek. Tudott az új páromról is már hónapok óta és persze nem jutottunk volna ebbe a béna helyzetbe, ha hallgat rám és nem húzza az időt a válással, mert én már tavaly áprilisban kértem, hoyg amíg nem fajulnak el nagyon köztünk a dolgok, addig kéne csendesen elválnunk.
Szerencsére azért nincs folyamatosan minden nap émelygésem. inkább az jellemző, hoyg 2-3-4 napig reggeltől-estig érzem, majd ugyanennyi ideig meg nagy csend van és jól esik minden kaja, illetve csak minimálisan érzek émelygést. Azért bízom benne, hogy max 1-2 héten belül végleg elmarad :wink:

Kép
Kép
 
 


Addisz: gratulálok, nagyon jó eredmény! :)
Az enyém ennél sokkal kevesebb, de a 9 év korkülönbség sokat számít... :)

Rheya: mindjárt vége :)

Kép

Kép
 


Addisz: gratulálok, nagyon jó eredmény! :)
Az enyém ennél sokkal kevesebb, de a 9 év korkülönbség sokat számít... :)

Rheya: mindjárt vége :)

Kép

Kép
 


luli: Jól esik, hogy olvasod a blogomat, és hogy tetszik is. :D

addisz: Veled örülök! :D

rheya: micsoda üzemorvos!!!! még nőgyógyászati szűrést is végez majd a végén! :D
korenka
Szár
 
 


Jaj, korenka, én is szerettem volna mondani, de a tegnapi haléhségem elvette az eszemet :) Én is olvastam, és nagyon-nagyon tetszik a blogod! :)

Kép

Kép
 


larimami: Köszönöm, nagyon jól esik. Megetted a halat? Csillapítottad a mérhetetlen vágyadat? :D
korenka
Szár
 
 


Jaj, korenka, én is szerettem volna mondani, de a tegnapi haléhségem elvette az eszemet :) Én is olvastam, és nagyon-nagyon tetszik a blogod! :)

Kép

Kép
 


Viburcol kúp: Csodaszer tényleg. Mi is használjuk, esténként adok Andrisnak egyet és sokkal jobban alszik tőle.

Addisz: Grat az eredményhez!!!

KépKépKép
 
 


jó lenne már,ha én is kívánnék valami kaját,mert minden nap kínszenvedés,hogy mit hogy gyűrök le a torkomon...

hús kizárva,most épp a hal gondolata is elborzaszt,amiket szívesen eszem,a gyümölcsök,de azok meg nem laktatnak...

no meg a koktélparadicsom,amiből elég tetemes mennyiséget képes vagyok egyszerre legyűrni :D

de ma eljött a 12. hét vége!!! :D
Vendég
 


Kisbeeka: gratulálok a 12. héthez!!! És mindjárt itt a genetikai UH! :)

Kép

Kép
 


Kisbeeka: Nagy grat a 12. héthez :) Kajával ugyanígy vagyok :( Nyers zöldség, gyümölcs jöhet, meg a natúr tejtermékek, natúr kekszek. Másra rá se tudok nézni. Lesz ez még így se :)

KépKépKép
 
 


Csajok!
Kicsit más téma, de hátha tud valaki segíteni.
Van valami jó módszert arra, hogy a légkeveréses sütőt hogy lehetne szagtalanítani? Hónapok óta érzek valami furcsa szagot a konyhában. Már tippeltem a sütőre, jól kitakarítottam, de az sem segített, viszont most már nagyon arra tippelek, hogy mégis a sütő az, csak valahogy beleivódhatott valami.
Nálam szinte patyolattisztaság van, ehhez képest az egészet nem értem. Ráadásul most ezerszer idegesítőbb minden szag, rosszul vagyok tőlük :(

KépKépKép
 
 


Larimami, Bogme: köszi,nagyon aranyosak vagytok!
és igen,már csak 6 nap! :)

a zöldség-gyümölcs jöhet,és a tejtermékekkel is elvoltam EDDIG.

most viszont ha iszom egy olyan 200 ml-es Mizo "iskolakakaót",utána olyan rosszul leszek..
Mintha érzékeny kezdene lenni a gyomrom a tejre...

ráadásul állandóan olyan savanyú íz van a számban!
amint eszem egy falat bármit,mintha annak az utóíze lenne,de mindegy,hogy az csoki,vagy hal,vagy tejtermék,mindentől ugyanolyan savanyú íz lesz a számban,de még fogmosás után is!! :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Bogme: én a hűtővel nem vagyok kibékülve,hiába nincs benne romlott,vagy romlandó,de rosszul leszek minden egyes kinyitástól,így már hetek óta ki sem nyitom,vagy ha mégis egyedül kell főznöm,akkor addig visszatartom a lélegzetemet...

Engem is MINDEN szag nagyon felkavar :?


Lányok,Ti hogy álltok a hason alvással?
Én hasonfekvős voltam világ életemben,de most még a szoptatóspárna segítségével (oldalra felhúzott egyik lábbal) sem bírok hason aludni...

Már nem tartja el annyira a pocakomat az ágytól,hogy ne nyomja,és ha nyomja,az NAGYON kellemetlen :?
Vendég
 


béka, 12! juhéjj :) amúgy oldalt alszom, hason nem tudnék.

addisz, de szép eredmények, gratulálok! de jó nektek :)

émelygőskajanemkívánós sorstársak! csak annyit tudok mondani, kitartás, nálam is elmúlt, pedig mennyit hánytam :oops: tessék erősen elképzelni magatokat abban a szituációban, hogy jól érzitek magatokat és kívánjátok a jobbnál jobb falatokat. minél többször erre gondoltok, annál jobb!

ma voltunk UH-n. 21 mm :) korának nagyjából megfelelő, és minden okés. mondjuk a doki most aug. 29-et mondott a szülésre, a gépen szept. 2 van, de ez úgyis képlékeny még, mert csak programozott császárral szülhetek majd. :? szóval addisz, ha konkrét lesz, csak akkor maszekolj a táblázattal :lol:

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


korenka, én is olvaslak, a 7.hetet pont tegnap olvastam el, nagyon tetszett :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


bogme: Egy ötletem volna a számodra, de nem garantált a dolog. Szagtalanításra tökéletesen jó a szódabikarbóna. Próbáld ki, hogy egy éjszakára beteszel a sütőbe 3 zacskónyi szódabikarbónát egy tálra szórva. (Vedd ki a tepsiket, ha vannak benne) Reggel, vagy amikor másnap ráérsz, kapcsold be a sütőt, de ne tedd semmilyen hőfokra, csak a légkeverést állítsd be, és járasd át a levegőt a sütőben szódabikarbónástul.... kb fél órának szerintem elégnek kell lennie. Remélem segít a dolgon.

kisbeeka: Én még tudok hason aludni :D De a gyerekeimmel félig hason aludtam úgy hogy a törzsemet egy kissé oldalra fordítottam, úgy helyezkedtem, hogy ne boruljak hasra. Nekem bevállt. Anyósom egyszer azzal dicsekedett, hogy Ő még nagy pocakos terhesen is a hasán aludt, mert csak úgy tudott... hát gratulálok neki.... :shock:
korenka
Szár
 
 


gabi: 21 mm!! De jó! Kép nem készült? Úgy megnézném!

Köszi a dicséretet! :D
korenka
Szár
 
 


korenka, eddig mindkétszer készült kép, erre ma, amikor már látni is lehetett volna valamit, kifogyott a papír :shock:
mindegy, majd legközelebb :)

viszont most már elküldött laborba a doki, két hét múlva.

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


gabi: aaaaaah, de végülis az a lányeg, hogy láttad és minden rendben van veletek. Mikor láthatod legközelebb?
korenka
Szár
 
 


na azt nem tudom. két hét múlva labor, rá két napra a rendelőjébe megyek, de ott nem ultrahangozik. gondolom utána hétvégén, mert annyit mondott, hogy a következő uh-t hétvégén ejti meg nyugiban.

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Gabi: klassz,gratu a babához!! :D

nem épp sütőről,de hűtő szagtalanításra pl. a pohárkába tett sütőpor is jó! ;)

ezen kívül citromlé... :)
Vendég
 


Korenka: anyósod kissé.... :shock: :shock: :shock:

áhh,én már 11 hetesen sem bírtam a hasamon feküdni,nagyon kényelmetlen volt,éreztem,hogy nagyon nyomódik...

csak a szája járt szerintem :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


kisbeeka: Anyósom ilyen... :( Büszke tud lenni olyan dolgokra amit én nem tartok normális dolognak... nem is vagyunk puszi-pajtások...
korenka
Szár
 
 


Korenka: hááát,egy ideje mi sem vagyunk puszi-pajtások énanyósommal... :?

az a jó,hogy párom teljesen az ellentéte mindenben :D
Vendég
 


Sziasztok!

Gabi
Gratulálok az uh-hoz, tök jó, hogy minden rendben volt! Lehet, hogy korábban már írtad - akkor elnézést :oops: -, de miért lesz programcsászár?

Én már jó ideje nem tudok hason aludni, nemcsak azért mert kényelmetlen, hanem valahogy a tudat is zavart, hogy ott van a pocakomban... Most meg tök nagy a hasam, csak billegnék, mint egy felfordított teknősbéka :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Hűtő szagtalanításra tényleg jó a szódabikarbóna. Kipróbálom a sütőnél is, hátha...

Hason alvás: Világéletemben hason aludtam. Aztán jött Andris, nem bírtam, csak szopi párnát átölelve. Azóta szoptatok, úgyhogy azért nem. Most meg a picúr miatt egyáltalán nem :(

Has: Lányok az én hasam iszonyatosan érzékeny. Andrisnál is az volt, de most aztán nagyon. Már hetek óta nem tudok még egy normál tréninggatyát se felvenni, se pizsamát. Csak a magasderekúak jók. És van, aki a 20. hétig a normál gatyáit hordja, hát irigylem.

Gabi: De jó, hogy minden rendben! Örülök!

Nekünk nagyon szép napirendünk lett a fiammal, kb 1 hónapja tartja. De 2 napja felborult. El nem tudtam képzelni, hogy mi van. No, ma kiderült. 3 hónappal az alsó 2 fog után, most a jobb felső is előbukkant. Hát jó nagy, ami azt illeti!

KépKépKép
 
 


Sziasztok csajok,


Gratula a jó hírekhez, eredményekhez. Jó ezt olvasni :)

Én még nem vagyok a topon, munkaterápiára fogtam magam, ebben a főnököm is lelkesen részt vesz. Most még jól esik 2 ember helyet dolgozni, de ha nem bírom abba hagyom. Ha nem dolgozom, és nem Áronozom, akkor még mindig sokat pityergek, szomorkodom, bújom a netet és sokat beszélünk is erről a férjemmel, ami jót tesz nekünk. Elkezdetem homeopátiás szert szedni, holnap megyünk a tündéri házi doki nénihez, remélem rátudom venni valamilyen vizsgálatra. Tegnap este már meditáltam, remélem belejövök, most még nehéz nem gondolkodni, de nem adom föl. 8-án megyünk nődokihoz, mamim jön velem, és azt most éppen nem tudom, őt mire akarom rávenni, de addig kitalálom.

Köszönöm a kedves szavaitokat, nagyon jólesik, és sokat jelent.

pegu: kaptam már egy másik hölgyhöz is elérhetőséget, de még emésztgetem a dolgot. Megnézem a linket, és max jövök a kérdéseimmel.

Ha már tudok valamit jelentkezem, addig meg olvaslak Titeket.

Mindenki vigyázzon nagyon Magára és a bent és kint lévő babákra is.

Nagyon-nagy ölelés mindenkinek.

Bebe

Kép
Kép
Kép
 
 


Ne haragudjatok, jol elmaradtam a nagy lelkesedes utan :)
Eloszor is Addisz, gratula az eredmenyekhez.

Hasonalvas: nekem meg nem nagyon latszik a hasam, a 12dik hetben vagyok, es ez az elso babam. Azt mondjak az elso gyereknel kesobb kezd el latszani a terhesseg. Viszont a melleim eleg erzekenyek, ugyhogy ez elegge megneheziti a hason alvast.. pedig imadok hason aludni. Jobb napokon sikerul, rosszabb napokon meg szinte egyaltalan nem alszok, mert fel ejszakat a pisilessel toltom :)

Addisz kerted hogy irjak meg magamrol egy kicsit, hat itt van egy rovid bemutatkozo. 27 eves vagyok, 3 eve hazas es a ferjemmel masfel eve probalkoztunk a babaval, es nem jott ossze sehogy sem. Majd talalatunk vegre egy jo dokit, "megszerelt" engem :) es utana egybol megtortent a csoda. En sajnos nem lakok otthon, kijottem 5 eve ide Amerikaba, mint babysitter es itt ragadtam, megismertem itt egy magyar nagyszeru sracot es osszehazasodtunk. De azert vagyok ezen az oldalon, mert kivancsi vagyok hogy otthon hogyan zajlanak le a terhes honapok es milyen vizsgalatok vannak. Itt sajnos nincsenek vedonok :((( Kethavonta egyszer elmesz dokihoz kulonbozo ultrahangra vagy vervetelre aztan a tobbi informaciot megszerzed kulonbozo helyekrol (konyvek, baratok) :( otthoni helyzet ebbol a szempontobol szerintem sokkal jobb es biztonsagosabb.

hanyingerem az van sajnos rendesen, foleg ha a magzatvedo vitamint beveszem, ezert sajnos mar azt sem szedem :( csak a folsavat. elvileg annyi is eleg, hat majd meglatjuk.

tele vagyok kerdesekkel, es annyira orulok, hogy talaltam egy csapatot akik hasonlo cipoben jarnak, igy legalabb kapok egy kis visszajelzest, hogy talan meg normalis vagyok, nem vesztettem el teljesen az epp eszemet a szimptomakkal, amik nekem vannak :)

Orulok, hogy ilyen sokan itt vagyunk es hogy ilyen aktiv ez a forum.
Szep napot mindekinek
bebe17
Szeged
 
 


Bebe29. Ovastam hogy van valami gond es szomoru vagy, probaltam visszalapozni hogy kitalaljam, hogy mi is a gond igazabol, de nem nagyon jottem ra. Ezert inkabb megkerdem, mint hogy spekulaljak. Remelem, hogy semmi rossz vagy nagyon komoly nem tortent. Olyansmit olvastam, hogy felsz attol, hogy nehogy elmenjen a baba? Az jutott eszembe, hogy lehet h ki kene probaljad az akkupunkturat. Vannak akik direkt terhessegre specializalodtak, es nem tudom hogy nekem az segitett-e vagy sem, de en is jartam meddosegi akkupunkturara 3 honaig mielott teherbe estem, es nagyon relaxalo es nyugtato volt az egesz elmeny, es szerintem segitett is sokat. Szeirntem veszteni nem vesztesz semmit. De erdekel, hogy mi van veled, es remelem hogy minden a legnagyobb rendben lesz..... irj , ha van idod es fenn vagy.
bebe17
Szeged
 
 


addisz - a császár azért kell, mert 97/98-ban volt két szemműtétem, emiatt nem szülhetek természetes úton. még nem írtam, szóval nincs gond az emlékezeteddel :)

most futok dolgozni :?

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


bebe29: Olyan jó, hogy jelentkezel! Óriási közhely, de az idő segíteni fog és szívből kívánom, hogy nemsokára pocakosodj újra és az enyhítse a mostani fájdalmakat!

bebe17: Ez érdekes, hogy Amerikáig kellett menned, hogy megtaláld a párodat :) Én szívesen cserélnék veled, ami a vizsgálatokat illeti. Szívesen mennék én is csak 2 havonta, mert utálok dokihoz járni és végülis nem betegek vagyunk! Hogy ez itthon így alakult, abban szerintem nagy szerepe van annak is, hogy minél több pénzt akarnak rólunk lehúzni.
bebe29 kisbabája sajnos meggondolta magát, azért olyan szomorú :(

Eddig még nem hoztam képeket az én picimről, most pótolom. Egy év múlva ilyen kisbabáink lesznek! Nagyon izgi :)


Kép

Kép [/img]

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Bebe29
Nagyon-nagyon örülök, hogy nem hagytál itt minket végleg és visszajársz! Mindannyian drukkolunk Neked, hogy hamar visszakerülj a táblázatunkba :) Mert ott helyed, bármikor is érkezzen a babóca!

Gabi
Mindig úgy izgulok, ha kérdeznem, hogy már x-szer elhangzott a dolog, csak megint én nem emlékszem :) A szemed miatt akkor tényleg fontos, hogy ne erőltesd meg magad a szülés során. A lényeg úgyis a végeredmény ;)

Bogme
Nagyon helyes Andris, hogy nézi a könyvet! És tök szép az ágy is ;)

Bebe17
Most már sokaktól hallottuk, hogy itthon milyen lelkiismeretesek az orvosok, mennyire biztonságban éreznék magukat ilyen ellátás mellett. Engem is megnyugtat, hogy viszonylag sokféle rendellenességet szűrnek, relatív gyakran van uh és szinte minden vizsgálat ingyenes. Német példákat ismerek közelebbről (unokanővérem a 3. gyerkőcét szülte nemrég Németországban), ott szinte mindenért külön fizetni kell.
Ezek szerint nem is tervezitek a közeljövőben a hazaköltözést?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Jo reggellt! 8)

Jol elmaradtam,de majdcsak osszeszedem magam!

Homeosztazis igy ,hogy leirtad hol laktok ,mar mindent ertek! 2 magyar baratnom van itt es mindketten kreuzlingenben laktak legelosszor. Valahogy valamiert,mindenki menekul onnan. Az is eleg nagy baj,hogy sokan meg a mai napig keletebbi nepek koze sorolnak minket,akik nem igazan akarnak beintegralodni a mai napig sem ide. Tisztelet a kivetelnek! Nagyon sokat racsodalkoztak anno itt is mikor mondtam ,hogy nem ertem a szlav nyelvek egyiket sem es a magyar nyelvnek koze nincs hozza,a kulturanknak meg plane nincs!
Remelem sikerult valami jo orvost talalnod! Majd irj rolla milyen!
Kislanyodnak milyen volt beleszokni az itteni iskolarendszerbe?

Amagyar rendszer tenyleg jo otthon vizsgalatok szempontjabol. Igaz nekem az ittenire sincs panaszom,mert a problemas eseteknek ugyanugy surun kell jarni kontrollra,uh-ra stb! Igy eleg surun latom en is a babocat.

Bebe29 sok sok erot kivanok neked! Tenyleg nagyon sokat tud segiteni 1 jo kineziologus! En az 5.-ik angyalka utan mentem el otthon es ra 3 honapra megfogant Andreas! Igaz segitsegggel es sok baj volt a terhesseg alatt,de egeszseges.

A Viburcol tenyleg nagyon jo ,mi is hasznaljuk!

Irnek meg ,de at is kellene olvasnom ujra meg fel is ebredt a kis ehesem.Megyek gyors ebedet gyartani aztan folytatom meg!

Szep delutant mindenkinek!

Az ekezetekert neharagudjatok! Atkellene teljesen allitani a billentyuzetet hozza ,es csak en irok rajta magyarul igy kenytelen vagyok igy irni!

Kriszta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: