Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Elnézést az eltűnésért, de a folyamatos rosszullétek miatt nem tudok géphez ülni, plusz a kislányom tegnap óta kórházban van,pénteken engdik haza, így összecsaptak a hullámok a fejem fölött.
Amiért beugrottam, az azért van, hogy leírjam, voltam ma uh-n, és minden rendben a babával.
Addisz: kijavítanád a táblázatban a szülés időpontját? Módosult ugyanis, augusztus 19-re hozták.

Ahogy végre minden rendben lesz itthon, jönni fogok.

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Elnézést a eltűnésért, de mint írtam, a múlt hét elején napokig pocsékul éreztem magam (émelygésügyileg), így a hét 2. felére torlódott fel az összes fontosabb tennivalóm, majd hétvégén leutaztunk vidékre a párom családjánka bejelenteni a szaporulatot :D Vegyesen alakultak az események, de az én fejemben sokkal rosszabb megoldások is megfordultak előtte. Végeredményben érzelmileg pozitív mérleggel zártunk, örültek az unokának, egyedül a lakhatásunk vált ismét kérdésessé. De ha más megoldás nem lesz, akkor elmegyünk max albérletbe (ami persze tökéletesen értelmetlen pénzkidobás lenne :? )

Antekirt
Mi a gond, miért van a kislányod kórházban? :( Gyors gyógyulást kívánok neki!

Korybon
Mennek a drukkok!

Mozgásokat még nem érzek, de kissé korai is lenne. A fiamnál vizsont annak ellenére, hoyg 1. baba volt, már 13.5 hetesen éreztem a kapirgálást, így remélem most sem várat tovább majd a Babóka :)
Épp az imént jelentkeztem be az Istenhegyi útra kombinált tezstre, jövő csütörtökön megyek majd. Sajnos nem a Hajdú Krisztinához, de bízom benne, hoyg itt mindenki fullos doki. A saját nődokim mindenképp el akar zavarni persze CVS-re, de persze majd erősen függ a döntésem az eredményektől és hogy ott mit javasolnak majd ezek alapján.
Szerdán megyek majd védőnőhöz kiskönyvért (nem kapkodtam el), majd őt is megfaggatom, hoyg mit tud. Ugye a CVS-t elvégzik itt a Szt. Imrében is ingyen, ha szükség van rá? Vajon mennyit kell várni az időpontra, ha az ember kéri? Jó lenne minél korábban menni, ha majd szükség lesz esetleg rá :roll:

Ma Babóka szörnyű dologra vett rá :lol: Reggel 9-kor ellenállhatatlan vágyat éreztem, hoyg egyek egy szép adag maradék csirkepörit nokedlival és uborkával :oops: De mi lesz az ebédem és a vacsorám vajon, ha már reggelire ilyet etet velem ez a gyerök? :lol:

Kép
Kép
 
 


rheya:
Lidi elesett, és megrepedt a koponyája.Most megfigyelik, és kivizsgálják

Kép

Kép
 

 
 

Zsemlyécske
Hát, egy cipőben járunk, ugyanis nekem gimi óta (nem most volt, kb. 12-13 éve...) van egy nagy seboreás seb a fejem, hajas bőrfelületen, ami - ahogy írtad is - rettenetesen viszket, hámlik. Ez különösen zavaró, hiszen olyan hatást kelt, mintha extrémen korpás lenne a hajam, sötét felsőket alig tudok hordani. Én erre is Elocomot használok, csak az oldatot.
Régebben próbálkoztam Pimafucorttal, nekem az sem jött be, csak az Elocom. Az alkaromon elég nagy és látványos az ekcémás folt, borzasztóan viszket és sajnos terjed is...
Szóval nagyon átérzem a problémádat, és ami a legrosszabb, hogy ezeket nem lehet végérvényesen megszüntetni, csak tünetileg kezelni.

Igen, már érzem a babó mozgását, ami engem is nagyon meglepett, mert Lucát csak a 20. héten éreztem először. Azt mondják, hogy a második, harmadik gyerkőcöt hamarabb lehet. Még nagyon finom mozgásról van szó, de már egyértelmű, hogy ő az :)

Antekirt
Mi történt a kislányoddal, hogy kórházba került? Remélem semmi komoly!!
Este kijavítom a szülés időpontját és fel is teszem a friss táblázatot.

Rheya
Én is folyton éhes vagyok... :oops: De úgy konkrétan éhes, nem csak kívánós. Ma megyek méricskélésre a védőnőhöz, kíváncsi vagyok, mennyit szedtem fel 5 hét alatt....

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Antekirt
Már elküldtem a bejegyzést, mikor láttam, hogy írtál Lidiről. Ó szegénykém, remélem tényleg nincs komoly sérülése. A kórházat hogy viseli?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: hát a kiütések,amik kb. V alakban helyezkedtek el (szemem aljával párhuzamosan,ill. orrom oldalában lefelé),azok összeálltak,megduzzadt az egész,de tovább nem terjedt,de nem tudom,mi lehet.

Kellemetlen érzés,de hozzáérni is rossz,pedig viszket is :(

Ittam ma kálciumot,nemsoká jön a 2. adag,mert a pirosság nem múlt el egyáltalán...


Aki ért esetleg a bőrbetegségekhez,küldhetnék priviben erről 2 képet?
Ide azért nem tenném ki....

hátha valaki ráismer,hogy kb. mi lehet ez...,allergia,vagy bőrbetegség...
Vendég
 


Antekirt: remélem lánykád jól van,és nincs semmi komolyabb baj...!!!!!!!
Vendég
 


Antekirt, jobbulást a kislányodnak!!! Milyen idős? Hogy bírja a kórházi létet?

:-) egyelőre én még derülök csak az extrém kajálásokon, szerencsére az a kívánós kategória vagyok, hogy gyümölccsel, gyümölcslével kordában tudom még tartani a pocakomat. Igaz, azért van, amikor a Bendegúz kínálta nasira simán rábólintok...

Addisz, igen-igen. Sajna csak kezelni lehet ezt a kellemetlenséget, gyógyítani nem. Az Elocom-ot nagyon régen használtam, aztán eltűnt a látószögemből. Hm, nem is tudom, nem emlékszem, hogy az mennyire volt hatékony... bár, gondolom az sem vezetett sok javuláshoz, ha nem tartottam meg. Többnyire kitartó vagyok, használom az új kegyszereket-vegyszereket-füveket-főzeteket egy-két hónapig is, hogy hátha fordul a szervezetem és befogadja a jótékony hatást, de aztán feladom... A fejbőrömre most a Bioderma Node DS-t használom, kopp-kopp-kopp, a kénes fejbőrápoló mellett (ami még mindig iszonyat bűzös és ha valamivel finomítom a szagot, pl. balzsammal, akkor elvész a hatóanyag), szóval a detergens mellett még ez tűnik számomra a legjobbnak. De, ahogy olvaslak, hogy Neked pl. a Pimafucort nem vált be, hát ez is mutatja, hogy mennyire egyéni kérdés ez.

Kisbeeka, én csupán a saját problémáim alapján tudok beazonosítani bőrbajokat :wink: Vetek szívesen egy-két pillantást a fotóidra, ha gondolod, de nem tudom, hogy érdemben hozzá tudok-e konyítani. :lol:

Zsé - Anita


Anita: köszi,akkor mindjárt felrakom a gépre,és átküldöm... :)
hátha ismerős lesz! :D
Vendég
 


Anita: átküldtem :)
Vendég
 


Sziasztok!

NA megvolt a vizsgálat, de nekem nem volt vérvétel, csak UH, ott mindent rendben találtak! Hurrá :) Szerintük, vagyis a most mért adatok alapján 13 hetes vagyok, így lehet, hogy majd előrébb hozza a dokim a szülés dátumát. Még a végén a kisfiam szülinapján érkezik meg a kistestvére :lol:

bebe17: fúú ebben tök igazad van...én is utállom kitalálni... Minden nap ugyanaz a kérdés, mit főzzek? Válasz: (párom) nekem mindegy...Egyszer mondtam neki, hogy annak nem ismerem a receptjét, erre azt mondta, hogy akkor csináljak olyat aminek ismerem...kössz :)

hénó: én is érzem, de nagyon ritkán kb a 11. héttől (vagyis a mostani vizsgálat szerint akkor az már a 12. hét volt)

korybon: szorítunk nagyon!!!!!

zsemlyécske: tyűűha micsoda menüsor! :shock: Azta nagyon jól hangzik mindegyik:wink:

antekirt: gyors gyógyulást a kislányodnak!!!!!

Kép


Kép
 
 


Norcs: és nem is mondták,hogy kéne-e menni vérvételre?

Nekem csak azért ajánlják sokan,mert az Edwards-kórra csak abból tudnak következtetni,az nem látszik az UH-on...
Vendég
 


kisbeeka: reggel pont összefutottam a dokimmal is, és kérdeztem tőle, hogy vérvételre is kell e mennem, de azt mondta nem.

Kép


Kép
 
 


Norcs: persze,ezt értem!
írok p.ü.-t :)

Mi is rákérdeztünk telefonon,azon a számon,amin az UH-ra kellett jelentkezni,és azt mondták,hogy csak UH lesz.
Mások meg azt mondták,hogy külön jelentkeznem kell hozzá a laborban is.
Vendég
 


zsemly, micsoda menü wow!!! :) meg is éheztem!

béka, írj majd mi hogy volt az uzsokiban, tudod, én is odamegyek majd! vagyis hát odajárok na :oops:

norcs, gratula a jó hírekhez :)

ekcéma - nagyon durva, véres-sebes ekcémám volt egy időben bokától térdig mindkét lábamon. a bőrgyógyik nem tudták kezelni, a szteroid sem segített. elmentem egy jóhírű természetgyógyihoz, úgy rendberakott, mint a pinty. azóta (soksokéve) semmi bajom.

rheya, én meg jövő csütörtökön megyek csak először védőnőhöz :) szóval én sem siettem el :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Gabi: Te kihez jársz?
Azaz kinél fogsz ott szülni?
Holnap megyek,nagyon izgatott vagyok!!! :D
Nem vágod,hogy van most ez a vérvételes dolog ott?
Vendég
 


Gabi: közben a dokis kérdésre elolvastam a választ :D

Nem esett le,hogy más is szül ott :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok! Látom mindenkire rájött a kékkel nevet kiemelni hóbortom. Már azt hittem ennyiszer szóltam hozzá.... :shock:
antekirt: Szegény pici lánykád. Hogy viselte egyedül a kórházban? :(

kisbeeka: Szorítok holnapra.

zsemlyécske:
Látom te is szeretsz főzni :D Aki ilyen menüket talál ki, az csak imádattal készítheti. Én is előre egy héttel tervezek és hétvégén 1 hétre előre be is vásárolok. Levest nem szoktam készíteni, csak ritkán, mert nem vagyunk levesesek. Bár mostanában én egészen rákattantam....

Még mindig nagyon émelygek, nem tudok igazán jóízűen enni.

Nem tudom hallottatok-e a földrengésről. Hát nálunk mozgott az egész ház. Közel lakunk az epicentrumhoz.... nagyon megijedtünk. A gyerekek persze nem :D Itt megrongálódott az Önkormányzat épülete és a templom is, de a házunknak semmi baja sincs... kop..kop..kop..
korenka
Szár
 
 


Elolvastam az előző hozzászólásomat. Kicsit hülyén hangzik, mert úgy tűnik, mintha én fedeztem volna fel a kék színt... :D:D nem úgy értettem, de már mindegy is :D:D
korenka
Szár
 
 


Korenka: köszi! :)

Lányok,ha minden jól megy,még most este eljutok a házidokihoz...
Nagyon messze rendel tőlünk (nem tehetünk róla,de 4 év alatt 3 különböző helyen laktunk...)

drukkoljatok kérlek,hogy anyum el tudjon vinni kocsival,mert nem tudom,hogy az én hülye állapotomban hogy megyek el odáig...

Hidegben,sötétben,messze :?
Vendég
 


köszönöm mindenkinek az együttérzést.

korenka:
Nincs egyedül Lidi a kórházban, Apukája van benn vele. Szerencsére jól van, minden vizsgálati eredmény negatív.

Kép

Kép
 


Antekirt: örülök,hogy jók lettek a leletek!
Mikor jöhet ki akkor a picilány?
Vendég
 


béka, nem vágom, mi hogy van, mivel még nem járok annyira elöl, mint te :) jövő kedden megyek még csak az első vv-re és vizelet vizsgálatra. hogy a doki simán beírt laborra, úgy azt gondolom, nem lesz macerás az sem, amire te mész, talán egyből le is tudják venni a vért UH után. de ezt csak én gondolom, abból, amit eddig láttam :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


antekirt: két hónapja a kisfiam esett neki a radiátornak és ömlött a fejéből a vér apa rohant vele a kórházba, de csak egy kis csinos kötést kapott. Már akkor halálra rémültem. Gondolom te hogy megrémülhettél... jah és rá egy hétre a lányomat kellett vinni mert eltört a karja....elesett egy kiránduláson szép család :D:D:D Már előre köszöntek :D:D
korenka
Szár
 
 


antekirt, de jó, hogy negatívak a leletek!

korenka, még jó, hogy a ti házatok rendben van! nem irigylem azokat, akik egy természeti katasztrófa miatt kerülnek rossz helyzetbe. sőt.. a legrosszabb.. :?

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


sziasztok!

Kisbeeka! de jó neked, már csak egy nap ugye? szorítok, h minden jó legyen.
nekem azért kell megismételni a vérvételt, mert vmi értékem magas lett. nem tudom pontosan, h mi, de talán a fehérvérsejt szám. ami a doki szerint nem biztos, h baj, mert a terhesség miatt alapból magas, de biztosra akar menni, mert lehet h gyulladás van bennem. :(
megint úgy fogok kinézni, mint akit összevertek, vagy megrángattak, mert durván bekékült a karom a vérvétel után, elég nagy területen. és ha még a 12 hetesnél is vesznek, akkor már nem tudom mit fognak látni a vénámból.
3 napig hasmenésem is volt és diétáznom kellett, szerencsére elmúlt.
Addisz de jóó neked, h már érzed a babó mozgását, kíváncsi vagyok milyen érzés lehet. :)
ma felhívtam a védőnőt is, h mennyire nyugodtan lehet repülni a 16-17. hét környékén és azt mondta menjek nyugodtan, úgyhogy már le is van foglalva a repülőjegy. :) 4 nap Olaszország lesz. :)
Vendég
 


korybon, megjöttél már?? mi volt a dokinál??

panna, de jó, majd gondolj ránk ;) mikor mész megismételt vérvételre?

béka, nagyon drukkolok holnap!!

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Gabi pénteken megyek. ok, majd gondolok mindenkire!!!! :)
Vendég
 


panna, mármint Olaszban gondolj ránk! :lol:
a dokinál majd mi gondolunk rád!!! :)
8)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


igen igen, én is úgy gondoltam, a dokinál inkább nem gondolnék senkire! :lol:
Vendég
 


Köszi a drukkokat lányok!! :)
Vendég
 


Megjöttem a házidokitól,sajnos rossz hírekkel: övsömöröm van...

és,ami a durva,hogy hetek óta itthon rohadok,úgyhogy tuti nem látogattam bárányhimlős gyereket,hogy miatta övsömöröm legyen........... :?
Vendég
 


jesszusom béka.. és mi a teendő?

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Gabi: felírta a házidoki a krémet,de mindenképp menni kell szemészetre,mert túl közel van a szememhez,és azt is,meg sokminden más ideget is veszélyeztet...

Emellett irány a bőrgyógyászat,mert az egyetlen tabletta,amit írhatna rá a doki,terhesség alatt nem igazán ajánlott,...

Most az a kérdés,hogy árt-e annyit nekem a betegség,mint amennyit a babának árthat a kezelés...
Doki szerint én nagyon megjárhatom,de arra nincs bizonyíték,hogy a babára veszélyes lenne a tabletta :?
Vendég
 


Hát én nem értek ehhez (sem), de akkor nyomás a szemészet és bőrgyógyászat. És vigyázz magatokra! És a vesszőparipám - tudatos, pozitív gondolkodás. Nagyon sokszor képzeld magad elé a szem alatti környéket egészségesen, hogy amikor tükörbe nézel, azt látod, amit szeretnél.

(bocs ha ezzel a szöveggel már van, akinek az agyára megyek :oops: )

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Sziasztok!

Kisbeeka
Huhh, hát akkor ez mégsem olyan jelenség, mint az én esetemben. A két szakorvoshoz mindenképpen menj el, reméljük normális dokikat fogsz ki, akik majd mérlegelik, hogy mivel árthatsz kevésbé.

Panna
De jó neked, hogy mész Olaszországba, irigykedem
8)
Lezárult a kórházas mizéria, fogadtak végül a Margitban? Nem írtál azóta erről semmit!

Korenka
A kiemelés valóban jó dolog, sokkal áttekinthetőbb, de színt cseréltem, mert tényleg megvészető, a kék már Korenkás :)

Zsemlyécske
Valóban nagyon egyénfüggő, hogy kinek mi válik be a seboreára, ekcémára. Nekem a kénes sampon sem használt, sőt, semmi egyéb, az Elocomot kivéve... De hát ezt sem lehet egy életen át használni...


Voltam védőnőnél, nem hallgattunk szívhangot :( Azt mondta, hogy még korai, mert az ő gépe nem valami modern szerkezet, ezzel úgysem találná meg és akkor én frászt kapnék (ez utóbbi mondjuk igaz...)
Viszont csak 90 dkg-ot híztam az előző mázsálás óta (5 hete), úgyhogy ezért megdicsért :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Gabi: nekem azért ment olyan jól mindkét lombik,mert én is a pozitív gondolkodás híve vagyok,olvastam a Titkot ;)
(No meg a Belső utazást is :D )

úgyhogy igazad van!!! igyekszem továbbra is derűs maradni! :)
Vendég
 


Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: bocsi, elfelejtettem írni erről. amikor írtál, vettem a bátorságot és bejelentkeztem telefonon a 12 hetes UH-ra. kaptam időpontot és nem kérdeztek semmit, h hol lakom, vagy ilyesmi. majd meglátom mi lesz személyesen. ha meg ezt letudtam, megyek ugyan oda nődokihoz is. megkérdeztem, h hétfőn és pénteken ki rendel (mert nekem csak akkor jó), elmondták, és majd választok egyet. :) egyelőre ennyi történt. kis-könyvem megvan, laborvizsgálat megvan. most itt járok.
neked meg már lassan jön a 16 hetes nem? kaptam a védőnőtől egy listát, h mikor mire kell menni.
Vendég
 


Sziasztok,

Korybon:
Mi volt ma a dokinál? Jelentkezz, izgulunk!

Kisbeeka:
Mikor mégy a szemész + bőrgyógyászhoz?
Hogy lehetett tényleg ezt összeszedni? Erre nem mondott valamit a doki?

Addisz:
Te két hét múlva mégy majd 4D-re?
Én is tervezek, de csak mert úgy hiányzik, hogy ilyen sokáig nem látom. 13 hetesen láttam utoljára, és ha nem megyek 4D-re, akkor 17 hetesen lenne a következő.

Én nem érzem a mozgását, az nem baj?
Kétszer talán éreztem bugyborgást, és Apa mindig megfüleli, ő mindig hallja, hogy lubickol, de így, hogy Addisz, te mindig érzed, fura, hogy én nem.

Menü ügyben egyetértek. Tehetünk fel kaja ötleteket és recepteket is :)
Én is gyorsan felsorolom a hétvégi és mai műveket: gulyásleves, krumplipürével töltött csirkecomb, diós csokoládékoszorú, tökmagos-sajtos stangli, görög saláta, töltött túrós palacsinta :)
Bocsánat azoktól, akik esetleg rosszul lesznek ezeknek a kajáknak a gondolatától...

Kép

Kép
 


Sziasztok,

Korybon:
Mi volt ma a dokinál? Jelentkezz, izgulunk!

Kisbeeka:
Mikor mégy a szemész + bőrgyógyászhoz?
Hogy lehetett tényleg ezt összeszedni? Erre nem mondott valamit a doki?

Addisz:
Te két hét múlva mégy majd 4D-re?
Én is tervezek, de csak mert úgy hiányzik, hogy ilyen sokáig nem látom. 13 hetesen láttam utoljára, és ha nem megyek 4D-re, akkor 17 hetesen lenne a következő.

Én nem érzem a mozgását, az nem baj?
Kétszer talán éreztem bugyborgást, és Apa mindig megfüleli, ő mindig hallja, hogy lubickol, de így, hogy Addisz, te mindig érzed, fura, hogy én nem.

Menü ügyben egyetértek. Tehetünk fel kaja ötleteket és recepteket is :)
Én is gyorsan felsorolom a hétvégi és mai műveket: gulyásleves, krumplipürével töltött csirkecomb, diós csokoládékoszorú, tökmagos-sajtos stangli, görög saláta, töltött túrós palacsinta :)
Bocsánat azoktól, akik esetleg rosszul lesznek ezeknek a kajáknak a gondolatától...

Kép

Kép
 


Larimami: azt mondta a doki,hogy vagy bárányhimlős gyerekkel érintkeztem (hetek óta ki sem mozdultam),vagy olyan valakivel találkoztam,akinek épp herpesze van...

És ennyi bőven elég,azt mondta :?

Nagyon ronda jelenség,kellemetlen,és veszélyes :(
Vendég
 


Mi az a töltött túrós palacsinta?
Nem csak túróval van töltve? :) Nem tudom most elképzelni,mi lehet :D
Vendég
 


Béka, övsömör??? A fene, az igen makacs... Nem is utalt arra a doki, hogy a hormonális változások miatt jöhetett ki, rögtön övsömört mondott? Előzetes bárányhimlő nélkül...? Vagy voltál valamikor is az???

Sosem voltam még Olaszban, picit én is irigykedem :P Persze kívánom Panna, hogy érezzétek nagyon jól magatokat!!!

Antekirt, ha már így alakult, de jó, hogy meg tudjátok oldani apával a kórházi létet! Örülök, hogy nincs semmi komolyabb baja a kislányodnak!

Gabi,
láttam a táblázatból, hogy battai vagy és a Szinnyai a dokid. Most meg azt olvasom, hogy az Uzsokiban fogsz szülni... Más a választott orvosod, vagy Ő ment át a Rókusból? Bár, azt tudom, hogy az ott szülés már nem járható. Anno jártam én is a szakrendelésére.

:) Nagyon szeretjük a gasztronómiát, annál jobban a pocakunkat, s miután most túl vagyunk egy diétás időszakon (vagyis párom még próbálja betartani, de hát velem együtt el-elcsábul), picit testesebb kajákat készítek, mint néhány héttel ezelőtt. Akkor többnyire saláta volt salátával, igaz, azokat is olyan finoman el lehet készíteni, hogy az mennyei!!!

Szép estét Mindenkinek![/b]

Zsé - Anita


Panna
Akkor egyelőre sínen vagy, ez jó. Pénteken pont Sztanyik rendel, őt ajánlottam Neked a múltkor.
Az uh után majd rögtön megcsinálják a vérvételt is a másik épületben a kombinálthoz.
Én jövő szerdán megyek az afp-s vérvételre (hál' istennek a Margitban erre sem kell beutaló vagy időpont), a cukorterhelést az új szabályoknak köszönhetően megúszom. Aztán ott adnak majd időpontot a 18. heti uh-ra, mert ahhoz nekik már kell az afp lelet.

Larimami
Jövő vasárnapra jelentkeztünk be 4D-re, már alig várom. Egyrészt azért, hogy megtudjam, mi újság a méhlepénnyel, másrészt borzasztóan érdekel a neme, harmadrészt pedig látni AKAROM :lol:
Egyáltalán nem baj, hogy nem érezted még a mozgást, szerintem most nálam jelentkezett korán. És sok dologtól függ: nem mindegy, hogy helyezkedik el benned vagy hol tapad a lepény. Ha mellső fali, akkor csak később kezdik érezni a kismamák.


Ha már kaja: én hétköznap nem főzök, mert munka és ovi, no meg a délutáni programok (úszás, sulikuckó stb.) után már nincs rá se idő, se energia. Luca az oviban eszik, mi a párommal rendelünk a munkahelyünkre ebédet. Hétvégén meg nagyon jó dolgom van, mert a férjem hobbija és szenvedélye a főzés, ezért olyankor ő élvezi, hogy fakanalat ragadhat, én meg nem ellenkezem :wink:
Viszont most csináltam egy tök jó sütés nélküli tortát. Egyszerű volt és nagyon finom, ajánlom mindenkinek:
http://www.recept1x1.hu/component/k2/it ... pone-torta

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Most tűnt fel valahogy... Hogy-hogy nincsenek kint önarcképek az "avator"-oknál? Hogy lesz ebből babapocak fotóosztogatás a későbbiekben, amikor már lesznek domborulatok???

Talán könnyebb lenne a beazonosítás is, ha a nevek arcokhoz párosulnának, vagy ha önarcképet nem is szeretnétek, valami számotokra is tetsző kis kép feltöltése...? A legegyszerűbb a gif formátum, hogy ne legyen hangyányi vagy szétesett a kép.

Zsé - Anita


Az iwiw-ről kilépve óhatatlanul szembe találkozom bulvárhírekkel, amiket az esetek döntő többségében figyelmen kívül hagyok, hiszen nagyrészt közük nincs a valósághoz. De ezen most megakadt a tekintetem. Remélem merem csak, hogy ez sem igaz:
http://www.life.hu/hazitunder/20110131- ... meket.html

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Anita: sajnos a doki egyből vágta,hogy az,és mikor kérdeztem,hogy mi van a nyirokmirigyem megduzzanásával,már csak legyintett,hogy az is amiatt van..

Itthon utánaolvastam,és basszus minden stimmel...
Sajnos nagyon eltalálta a dolgot,még azt is,hogy egyoldalas....

Tudja,hogy kismama vagyok,ezért is fogadott,mert egyébként már oda se lehet csak úgy,és soron kívül beállítani...

Krémet írt fel,de azzal is meg kell várni a bőrgyógyász véleményét,tablettát meg nem írhatott egyelőre,mert az veszélyes lehet...
Vendég
 


Kisbekka:Sajnálom az övsömört,de én is csak azt tudom mondani,hogy fejben dől el minden és ha pozitív maradsz akkor nem lesz semmi gond!

Rheya: Szt Imrében ezek szerint nem rutin a kombinált vérvétel?

Antkerit: Sajnálom a lánykád és örülök,h jobban van!


Zsemlyécske:Halicar homeós kenőcsöt próbáltad már? Nekem a gyerkőc volt ekcémás és elocomot adtak rá de nem szívesen kentem volna szteroidossal így kipróbáltam,sztem jó.

Gabrilio: Agykontrollos vagy vagy csak olvastad a Titkot?.-)

Addis:de jó,hogy ilyen korán érezted? Folyamatos az első érzés óta? Ma mintha én is éreztem vna valamit de ez még lehet nem az volt,mire figyelmes lettem rá elmúlt. Én is nagyon kivi vok a nemére!:-)

Lilypie Maternity tickers
 
 


Norcs:örülök a jó eredményeknek,én is lehet éreztem ma!:-)

Pannamol:érezzétek jól magatokat olaszba!

Korenka:sajnálom a földrengést,írtó ijesztő lehetett! Hol laksz?

Larimami:emlékszel rám?:-)

Lilypie Maternity tickers
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: