Új privát üzeneted érkezett!

Ma reggel produkáltam egy dupla csíkos tesztet :-)
Még elég halovány, de azért ott a csík!
A kalkulátor szerint 2011. augusztus 1-re várható a kistesó.

Azokat várom ide, akiknél hasonló az idõzítés :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szmnt 2010.11.23 23:06-kor.

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


óóistenem de szeretnék jönni
ma vagyok 11dpo-n,tesztem nega...hmmm
meglátjuk,neked gratulálok! ha jövök akkor aug5-re leszek kiirva,megnéztem :)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok
A 2010 aug-tól néztem be :lol: :lol: drukk,drukk!!Mi is ilyentájt teszteltük a kétcsíkokat,micsoda boldogság volt!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 

 
 

Niki, a 11 dpo még túl korai, nem? Még bármi lehet!
(Mondja ezt az, aki már egy hete minden reggel csíkra pisil...) :lol:
Én ma vagyok pont 14 dpo-n
GYERE GYERE :-)

Évi, gratulálok Tomihoz :wink:
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


szmnt, neked akkor ma 14dpo-n lett először nagyon halványka?
hmmm... nem akarod feltenni a "sorozatot" ? :oops: 8)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok... Én is a 2010 augusztusiaktól jövök...
Drukkolunk Nektek!!!! :-)
Topiktársunk mondta egyszer egy későbbi kismaminak: "unalmas 9 hónapot kívánok"... Reméljük az lesz nektek is a végére ajándékként egy(/két) kis szuszogó csomagocskával...

Nosztalgiázom ezerrel, gondolok Rátok... 8) :wink:

 


Gratulálok minden augusztusi kismaminak!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Niki,
csak a ma reggeli teszt van meg, a többit mérgemben kidobtam, és most guberálnom kellene...
De holnap reggel csinálok egy igazit, a féltve őrizgetett és a nagy alkalomra tartogatott CLEARBLUE digitális tesztemet, ami állítólag még a terhesség korát is kijelzi - majd meglátjuk :roll:

Szilvi és Lombikbaba,
köszönjük :D

Kép

és egy közelebbi

Kép

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok! Gratulálok a kismamiknak! Én is Aug 1-re várom! Én 11 .dpo-n teszteltem először halvány csíkosat ez 11.18-án volt, aztán 13 Dpo-n erősebb(11.20), és 16 Dpo-n tegnap(11.23.) még erősebbet. Felteszem a tesztek képeit.

Kép Kép Kép

Szmnt Gratula a pozi tesztedhez!

Kép

Kép
 
 


Jó reggelt mindenkinek,

Anabana,
Én is gratulálok a + teszteidhez :D

Megcsináltam a digi tesztet is ma reggel, olyan szép :-)
Muszáj feltennem, ne haragudjatok :oops:

Kép

Kép

A leírás szerint a fogantatás idejét mutatja, és a dobozán lévő táblácska alapján a 2-3 hetes fogantatási idő a 4-5. terhességi hétnek felel meg. Stimmelünk :D

Viszont ma reggel majd leestem a székről, ugyanis bejelentkeztem a régi dokimhoz, és a recepcióssal átbeszéltük a tarifákat, csak a miheztartás végett.
És horror. Tisztában vagyok vele, hogy ha ismét őt választom, nagyon jó kezekben leszünk, a baba és én is, de ez egy kiskategóriás használt autó ára!!! :evil:
Szóval azt hiszem, körbe kell néznem egy kicsit.

Ha valaki erre jár a környékről , Szent Imrés orvosok és szülésznők közül tudtok ajánlani valakit? :roll:

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


szmnt! Tényleg szupi teszt! Én nem akarok menni dokihoz, csak a 6 hét után. úgyis visszahívna később, hogy van -e már szívhang. Így 6+4 leszek mikor megyek.

Kép

Kép
 
 


Anabana,
Én dec. 22-én megyek először, 9 hetesen.
Egyelőre a régi dokihoz, aztán meglátjuk :roll:

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

2010. augusztusiból szintén :D
Gratulálok mindenkinek, boldog és problémamentes várandósságot kívánok minden kismaminak! :D
Vendég
 


:D deszép tesztek,nekem ilyen nincs :(
egy ilyenem van, 11dpo,élőben látszik,de fotozva csak kis buhernyákolással...pénteken tesztelek ujra, és jövök hozzátok,készpassz :D

http://kepfeltoltes.hu/view/101124/DSCF ... es.hu_.jpg

Kép
Kép
 
 


11. dpo-n ma reggel haloványka, de ott villog a két csík!

Harmadik gyermekem lesz és december közepén tervezek orvoshoz menni. Augusztus 4-re írta a kalkulátor, tehát akár júli végére is eshet a szülés.

Gratulálok a friss tesztelőknek!
Vendég
 


mniki84! Gratula! Ez bizony csíkos! :lol: :lol:

adgac! Neked is grat! Igen simán lehet júl. vége!

Kép

Kép
 
 


nagyon örülök, hogy gyűlik a csapat :D

Kép

mindenkinek boldog pocakosodást kívánok!

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

SZIA NIKI!!!!! :D :D Ezek szerint az augusztus mindkettőnknek összejött????? :lol: :lol: :lol: :lol:
(a többiek kedvéért: mi már ismerjük egymást a 2009. májusi babáktól...)

Na szóval, én ma reggel zebrásodtam, alkalomadtán dobok képet is. A várható dátum 2010. augusztus 6., de figyelembe véve, hogy félidő előtt fogant (ami tuti) és hogy az első gyerkőc is 10 nappal korábban érkezett, akár még július vége is lehet a dologból. :D

Szmt (megkérdezhetem, mi a keresztneved?), Szent Imrés-doki ügyben: nekem az első terhesség alatt Bardóczy volt a dokim, és (részben) szintén horrorárak miatt váltottam. Most Fülöp dokihoz járok, ami szintén nem olcsó, de nem annyira elszállt. Ráadásul ahogy tudom, Bardóczy már túl népszerű (amit meg is értek, mondjuk) + ő lett az igazgatója a MediMOM-nak, úgyhogy szülést már csak keveset vállal. De ez csak pletyka, nem tudom, mennyi igaz belőle... Fülöp pedig egy csúnyácska, de csupaszív doki... :)

Kép

Kép
 
 


niki nem jön...ma barnára ébredtem....picsába

Kép
Kép
 
 


Niki, a barna még nem jelent semmit!!!
A Piri a görény csaj, őt utáljuk!

Zsüci, de jó, hogy írtál!
Gratulálok :lol:

Nálam is hasonló a helyzet, B. Zs. volt a dokim Eszterrel, nagyon meg voltam elégedve vele, és a választott szülésznővel, Nyulas Jolánnal is.
De a mostani árak miatt, és főleg, hogy a Szt. Imre kiesik, miközben itt lakunk a szomszédban, és a Róbert Károly meg iszonyú messze van, nagyon elgondolkodtam.
Elvileg van egy időpontom 22-re a MediMOM-ba, majd megkérdezem B.Zs.-tól, hogy egyáltalán szülést vállal -e.

Fülöp doki mint Fülöp Tamás, így keressem?

Ági a rendes nevem, az szmnt = eszement :-)

És most jut eszembe, lehet, hogy nekem is július lesz, mert aug. 1-et írt a kalkulátor. Bár az előző szülésemből kiindulva én betartom a hivatalos dátumokat :lol:

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


Ági,
eszement :lol: :lol: :lol:
Igen, bocs, Fülöp Tamás a teljes neve.
B.ZS. től én akkor borultam el végleg, mikor a szülés utáni egy éves kontrollra mentem. Az én időpontom után 10 perccel még heten voltak előttem, 1,5 órával később már "csak" öten... Hja, a népszerűség átka.
Viszont a szonográfusuk ott nagyon ügyes nő volt, én nagyon szerettem...

Niki,
ne add fel...!!!

Kép

Kép
 
 


Na, doki + UH lebeszélve, dec. 21. reggel.
Nem emlékszem már, az első vérvétel meg ilyesmi mikor is van...?

Kép

Kép
 
 


Ja, én nagyon rossz vagyok, az egyévesre már elfelejtettem elmenni...

Amúgy a bejelentett időponton túli hosszú várakozást én is nehezen bírtam. Meg a pénztárcám, amikor dobáltam a súlyos 300 Ft-okat a parkolóautomatába...

De azóta szerintem elcsendesedett az őrület. Most kedden hívtam a MediMOM-ot 4 (!) hetesen, hogy biztos legyen helyem a 8-9. hétre. Erre a recepciós elkottyantotta, hogy á, már nincs akkora tolongás, mint régen. Simán tud időpontot adni. Hát sejtem, miért.

Az általam ismert és szeretett szonográfus már nincs ott, valamilyen Katalin, elő kellene kotornom a papírjaimat, hogy mi volt a vezetékneve. Mindegy, új valaki lett helyette.

Gondolkodom Fülöp doktoron, este konzultálok a gyerekeim apjával :-)
Bár biztos tetszene neki az új doki ötlete, mert a 410 E (terhesgondozás)+ 250 E (szülés a Róbert Károlyban) Ft-tos csomagártól agylobot kapott... hahaha

Én már nem emlékszem a csapolások idejére, olyan régen volt ... 4 éve...

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


Ági,
a Szt. Imre kiesik? :shock: Akkor tényleg igaz a hír, hogy ott nem vezet többet szülést? Vagy máshogy értetted?

Kép

Kép
 
 


A Szent Imrében már tényleg nem vezet szülést.
Csak a Róbert Károly Magánklinikán.
Ahol 250 E egy sima szülés, a császár pedig 300 E - mondjuk nem pályázom az utóbbira, de sosem tudhatom előre...
És a 2 ágyas saját fürdőszobás szobák a klinikán +10 E / napba kerülnek.
A Szent Imrében pedig a TB által finanszírozva mehetsz a 2 ágyas saját fürdőszobás szobába.

OFF:
Én 2007-ben direkt 2 ágyasba mentem, Nyulas Jolitól egy anyuka szobatársat kértem :roll: , akinek már van gyereke, mert azt hallottam, hogy a csecsemősökre nem igazán számíthat az ember lánya.
Így ismertem meg a kis Marcit és Ágit :-) , aki hajnali 3-kor segített életemben először átpelenkázni az épp 1 napos, NYAKIG mekóniumos lányomat, mert a csecsemősök Kiskegyed magazint olvastak, és elhajtottak a nyakig sz@ros porontyommal... akihez én egyedül akkor még alig mertem hozzányúlni
ON

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


Akkor tényleg igaz - pletykaszinten hallottam ezt is, de nem igazán hittem el...

2 ágyas Szent Imrés szoba rulez!!!
Én is oda kerültem, szintén a szülésznőmnek hála érte (nekem Csizmadia Erika volt). Akkor nem szültek sokan, én egy teljes napig egyedül voltam, aztán viszont egy szintén elsőgyerekes lány került mellém... :D Sokat nem tudtunk segíteni egymásnak, de legalább jókat röhögtük a szerencsétlenkedéseinken. :lol:

Kép

Kép
 
 


Ami a csecsemősöket illeti, nekem velük sem voltak kifejezetten rossz tapasztalataim - bár az igaz, hogy van egy 9 évvel fiatalabb öcsém, rajta volt alkalmam begyakorlni a pelenkázást, fürdetést, miegymást, így sok újat nem tudtak mutatni :D

Kép

Kép
 
 


Hát nekem tudtak volna, ha akarnak.
Pl szoptatás, pelenkázás.
A szoptatás tréninget aztán kiharcoltam, de a pelenkázás nem volt annyira létfontosságú, arra már nem jutott energiám.

Én azt állapítottam meg, hogy volt egy szuper műszak, és egy lusta műszak a csecsemősőknél. Biztos nálad a szuper műszak volt végig szolgálatban :)

Az én öcsém 4 évvel fiatalabb, szóval azt hiszem, többet ártottam volna neki, ha besegítek :lol:

Apa most hívott, mondtam neki, lehet, hogy mégsem kell bankot rabolnia :twisted:, ajánlottál Szt. Imrés dokit, nagyon örült

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


Természetes szülés párti dokit tudtok?
Az eddigi kettőt soha többé nem akarom!
Vendég
 


Adgac,

pontosan mit értesz "természetes szülés" alatt...?
Egyébként tudtommal a Szent Imrében nagyon szigorú "természetesség-pártiság" van (hű, de idétlen szó lett ez) :) , vagyis nincs indok nélküli császár, könyöklés, fogó, vákuum, a gátvédelem kötelező alap, oxi vagy más szülésindító csodaszerek is csak legvégső esetben. Ja, és van alter szoba káddal, labdával, miegymással. Szerintem próbálj innen választani dokit...

Kép

Kép
 
 


Ági,

örülök, ha örültök. :)

Hát, a csecsemős műszakokat illetően nemtom... Nekem az volt a benyomásom, hogy alapvetően mindenki normális volt, ha odamentem (bár én nem sokat jártam feléjük, csak fürdetésre és az első 3 napban antibio szurira toltam be Kamillát naponta kétszer). Bár az tény, hogy maguktól nem jöttek oda, hogy bármit megmutassanak, vagy segítsenek.
A szoptatást illetően én úgy emlékszem, volt ott egy idősebb nő, (olyan védőnő-féle, de tutira nem nővér), aki minden nap körbejárta a szobákat és csak szoptatás-ügyben segített, tanácsot adott, minden. Vele nem találkoztál?

Kép

Kép
 
 


zsüci írta:Adgac,

pontosan mit értesz "természetes szülés" alatt...?
Egyébként tudtommal a Szent Imrében nagyon szigorú "természetesség-pártiság" van (hű, de idétlen szó lett ez) :) , vagyis nincs indok nélküli császár, könyöklés, fogó, vákuum, a gátvédelem kötelező alap, oxi vagy más szülésindító csodaszerek is csak legvégső esetben. Ja, és van alter szoba káddal, labdával, miegymással. Szerintem próbálj innen választani dokit...


Az Imréről most olvastam éppen itt a babaneten egy kismama szülést, kritikán aluli volt!

A természetességen a választható pozíciót vajúdás és kitolás alatt is, vizsgálat elutasíthatóságát, a rutin és kötelező végig-ctg elhagyását és hasonló dolgokat értek.
Ezért orvost keresek inkább, aki elfogadja, hogy azt fizetem meg neki, ha békén hagy a kórhái kötelező rutinnal ellentétben is.

Azért is kérdeztem tőletek, ismertek-e ilyet!


Egyébként:
Kép
Vendég
 


Hát, adgac, ebben nem tudok segíteni, de talán próbálj magánkórházak (vagy születésházak?) környékén keresgélni...

Ami a szüléstörténeteket illeti: azért tudod, ugye, hogy ez baromi szubjektív? Nézd, én idő előtti burokrepedéssel szültem, több, mint 40 órán át vajúdtam szivárgó vízzel, mire végül "tényleg" beindult a szülés. Namost, ezt egyéniségtől függően tálalhatnám úgy, hogy:
- az Imrében az ellátás kritikán aluli, mert 40 órán át hagytak kínlódni, inkább szurkálták belém 6 óránként az antibiót, minthogy megindították volna a szülést, nanem, oda soha többet; vagy
- az Imrében a természetes szülés hívei, mesterséges szülésindítót (az én esetemben a fájásgyengeség- és rendszertelenség miatt prosztaglandint) csak a főorvos külön engedélyével lehet adni és mindent megtesznek a normál lefolyás érdekében.

Szerintem már kitaláltad, melyik "az én verzióm"... :)

Kép

Kép
 
 


Zsüci,
Jajaj, hívtam a Praxist, ahol azt mondták, Dr Fülöp csak kevés szülést vállal, jövő hét kedden kell újra csörögnöm, akkor bent lesznek, ő és az asszisztense is, és majd döntenek a sorsom felől.
Szóval apa egyelőre csak félretette a maszkot :)

Adgac,
Az Imrével nekem kizárólag pozitív tapasztalatom van (1 szülés erejéig), szerintem sokban múlik az orvoson és a szülésznőn is. Nekem mindkettő választott volt, és nem tudom, mi lett volna, ha ügyeleteseknél szülök. Biztos van egy kórházi protokoll, de ettől el lehet és néha el is kell térni.

Én is természetes szülés párti voltam, egészen a szülésig...
Kipróbáltam a labdát, a bordásfalat, a különböző pozíciókat, guggoltam, térdeltem, stb., de nekem az ágyban fekve volt a legjobb.
Ja, és hajnalban, amikor elindultak a rendszertelen fájások, én úgy iszkoltam be a kórházba, mint a kisnyúl. Engem a gépek és az orvosok jelenléte megnyugtat. :oops:

A végén kaptam oxitocint, és előtte infúziót is, mert már hajnali 1 óta tartott a buli, és nem haladtunk előre, viszont teljesen kinyúltam aznap este 9-re...
Az infúziótól erőre kaptam, az oxitocin pedig meghozta az igazi fájásokat, de: valamit valamiért :)

A CTG pedig azért volt rajtam, mert mekóniumos volt a víz, így folyamatosan figyelnünk kellett, nehogy baj legyen.

Mindent egyeztettek velem, akarom -e vagy sem, illetve ha megmondták, hogy ez most kell, akkor egyértelmű volt, hogy miért van rá szükség. Szerintem ez rendben van.

De bevallom, nem olvastam az említett szüléstörténetet.

És persze mindenki más, és minden terhesség és szülés is más.
Éppen ezért az a legjobb hely, ahol tudnak rugalmasan alkalmazkodni az éppen odatévedő kismamához.
Ha a természetességet részesíti előnyben, akkor úgy állnak hozzá.
A lényeg, hogy meglegyen a nyitottság a kórház részéről :wink:
Szerintem ez az Imrében megvan.

Na eldugultam

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


Jelenleg nincs születésház, Geréb Ágnes bebörtönzésével pedig az otthonszülés is lehetetlenné vált!

Igen, tudom, hogy szubjektív, harmadik gyermekem érkezését várom most.
És nem bízom a dokikban, de ez úgylátszik így az én harcom marad!
Vendég
 


Ági,
kórházügyben egyetértek veled, rám is nyugtatólag hat a sok fehér köpeny... :D

Remélem Fülöpke vállal!!!! :lol: (ja, és remélem engem is, és nem azzal kezdi majd 21-én, hogy "július-augusztusban szabin leszek") :wink:

Adgac,
biztos megvan a jó okod rá, hogy miért nem bízol az orvosokban, de az otthonszüléssel kapcsolatos megjegyzésedet nem értem. Tudtommal a születésház egész sor bábát foglalkoztat(ott) és otthonszülést sem csak GÁ vezet(ett) le, ha nagyon akarsz, biztos találsz olyan bábát, aki elvállal. (és a továbbiakban az osz-ről való véleményemet rejtse véka...) :evil:

Kép

Kép
 
 


affene, gyerekgyártáskor nem kalkuláltuk bele, hogy július-augusztus a szabis időszak :lol:

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


Nem Ő az egyetlen valóban, de a lépés, amivel "elintézni" akarják az otthonszülés ügyét, megköti a többi bába kezét is, így nincs aki otthonszülést vállal.

Mivel itt azt hiszem nem fogom jól érezni magam, ezennel elköszönök!

Köszönöm, hogy eddig is elolvastatok!
Vendég
 


Sajnálom Adgac, hogy elhagysz bennünket.
Mivel csak néhány fórumbejegyzés erejéig találkoztunk csupán, így ismeretlenül kívánok Neked háborítatlan és gyönyörű szülést, pont úgy, ahogyan szeretnéd!

És igazából mindannyiunknak ezt kívánom! Majd 8 hónap múlva :D

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok.

Gratulálok a kétcsíkosokhoz.:D
nálunk még bizonytalan a dolog,de hátha.
35.ciklusnapon vagyok.kb 4-5napja késik....de valószínű 2* volt peteérésem ebben a ciklusban és ha terhes vagyok,akkor a 28.napon fogant a baba.szóval még tesztelni is esélytelen.

2gyerkőcünk van már-a második is a 24-25.ciklusnapon fogant (szintén 2.peteérésből :) )

Szerintetek 10-es teszt peteérés után mikor lehet pozi ?

Üdv:
Andi :
csandi26
Szolnok
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek GRATULÁLOK!!!


Szombaton tesztelek majd,de remélem vasárnap már csatlakozhatom!

Van egy 13hónapos nagyfiam és volt sajnos már 2 vetélésem.Egy a fiam előtt pár hónappal a másik idén szeptemberben.

Most Clostis hónapom van,néztünk PÉ-t is. Várom a Szombatot....

Beus
 
 


Szia Andi,
Üdvözlünk a csapatban!
A tesztelést nem tudom, valahonnan a 10. nap rémlik, 10-es érzékenységű teszttel.
Én ott akadtam el, hogy hogyan lehet neked 1 hónapban 2 peteérésed?
És azt honnan tudod, hogy kettő van?
És akkor egy hónapban dupla esélyekkel indulsz? :lol:
Ági

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


Ági.
nem tutira mondom,hogy 2volt,de nagy valószínűséggel.Nem hőmérőzöm,hanem a nyákból goldolom.először a 14.napon volt olyan,másodjára a 27.körül.
A lányomnál is úgy volt,hogy félidőben volt pé-m...gondoltam már nem lehetek terhes abban a hónapban,ciklus végén voltunk együtt a férjemmel védekezés nélkül és a 42.napon lett először pozi a teszt-a baba mérete,szülés időpontja és a dokik is azt igazolták,hogy teljesen a ciklus végén lettem terhes.
Félek amúgy nagyon a terhességtől,mert huszonéves sem vagyok,túlsúlyom is van,a 2.terhesség sem volt problémamentes+ugye itt van már a 2gyerkőc akiket el kell látnom :oops: .De azért szeretném ..egyre jobban..Apa meg aztán örülhetne ..mindíg szeretett volna egy 3.gyerkőcöt :D

Andi
csandi26
Szolnok
 
 


Szia Beus,
Gondolunk Rád szombaton!

Andi,
hát én is elmúltam már huszon..., kicsit be is vagyok rezelve, de bízom az integrált tesztben
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


Beus,
drukkolok szombaton!!!!

Andi,
akkor ti akár ikreket is összehozhatnátok! :lol: Egyébként én is csatlakozom a 'túl a húszon' klubhoz, sőt, túlsúly-ügyileg nekem is van némi... khm... takargatnivalóm... :lol:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy betolakszom, csak zsücit megláttam, és ismerem, és gratulálok, boldog babavárást Neked, és persze a többieknek is :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni, augusztus 8. a születés várható ideje.

Rólam röviden ennyit: van egy 3 éves kislányom, és 2 vetélés van mögöttem...

Utrogestant csak a nődoki írhat fel???

Nekem a Nega a dokim a Róbert Károlyban, 5000 Ft egy alkalom, szülésig nem jutottunk el sajnos...az ár az horror, fogalmam sincsen miből fizetjük ki, de egyébként nem tudok egy normális kórházat Pesten, ahova mehetnék..Szent Istvánba soha többet, az tuti...Ötlet? amiket itt írtatok, hát a szent Imre is hmm elég gáz....

Nekem a két vetélés miatt hamar be kéne jelentkeznem dokihoz...

A mostani baba is elsőre összejött..remélem velünk marad..
korybon
Budapest
 
 


Próba vonalzóm..

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Kory, Gratula!
A Szent Imre nem gáz annyira, bár nincs túl sok összehasonlítási alapom - csak itt és csak egyszer szültem, de itt szeretném világra hozni a másodikat is.
Az a bajom a RK klinikával, hogy a normális bejelentett munkabéremből egy csomó TB-t vonnak, akkor miért fizessem a szülést zsebből?

Zsüci, beszéltem Fülöpékkel, nem sok jóval biztatott az asszisztens, nem valószínű, hogy a doki bejön a szülésemre, mert "nagyon elfoglalt". És december 23-ra kaptam időpontot.

Úgyhogy most a harmadik dokinál tartok - tudom, nem vagyok normális - akihez bejelentkeztem, hozzá megyek először, december 13-án, akkor leszek elvileg 7 hetes.
Ha kölcsönösen megtetszünk egymásnak, lemondom a másik két időpontot.

Túlsúly ügyben én egyelőre jól állok, majd 1-2 hónap múlva kezd durvulni, anno a lányomnál 21 kg ugrott rám persze nagyon alattomosan :lol:

Ági

Kép
szmnt
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
új vagyok
Ma teszteltem pozitívat :) holnap megyek dokihoz, hogy megerősítse, hogy minden rendben. terhességi kalkulátor alapján 2011.07.31 várjuk, de szinte biztos vagyok, hogy később fogant, ma vagyok a ciklusom 39-dik napján(30 napos ciklusaim vannak kb).
Remélem holnap csak jót fog mondani a doki. Nem várt baba, de ha egészséges szeretettel várjuk! Kép
larisa
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: