Új privát üzeneted érkezett!

Mondjuk szerintem a törölköző is elég fontos. :) Ezt a Brendon kihagyta.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


A kórházi csomagból a papírjaitokat se feledjétek ki, személyi, TAJ, lakcímkártya, Házassági anyakönyvi kivonat másolat. Én vittem poharat, evőeszközt, sok ásványvizet (szülés után nagyon szomjas voltam) két papucsot vittem:1-et a tusoláshoz használtam.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
lucababa75
Szeged
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kivancsika 2011.06.04 18:58-kor.
kivancsika
Budapest
 
 

 
 

Ki nem? :) De ami otthon marad azt még utánunk hozhatják. A leglényegesebbeket úgyis bepakoljuk.
Jajj úgy félek. Megint a szüléssel álmodtam.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Csöppke, akkor Rád bízzuk az egészet :wink: Köszi!

Kórházi csomag: az iratok (kiskönyv is!) is kellenek természetesen, csak kár, hogy azokat nem lehet már most bepakolni :)
Vicces volt, amikor itthon szültem..a csomag már lent volt a kocsiban (az iratok is!), hiszen éppen készültünk bemenni a kórházba...akkor hirtelen megszültem, megjöttek a mentősök, természetesen kérték az irataimat. Csak a mentős doki lányos zavarában :lol: addig tette-vette az irataimat (hogy biztosan nehogy itthon maradjanak), hogy a kórházba érve sehol sem voltak, nála sem és nálam sem :roll: Aztán kiderült, hogy letette valahova itt lakásban, férjemnek be kellett hoznia őket :lol:

Most Ford Galaxyt néztünk, ma fólytatódnak a tárgyalások :roll:


Csöppke
Szuper, hogy intézed, ez így nagyon jó lesz!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Tőlem sosem kérték a papírokat :D Se a személyes papírokat, sem a házasságit.
Azért most is beviszem, ma kérek is egy 300 napnál nem régebbit az önkormányzatnál...


Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
 


Csak nagyon gyorsan irok, mert fel ora mulva vizsgazom ...

A zart topic nekem is oke :)

Hopihe, at tudod küldeni a könyvet nekem is?

Delutan meg irok :)

Kép
Kép
 
 


Rokakoma
Sok sikert, ügyes legyél :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


elküldtem!

sok sikert! :)

hopihe79
Budapest
 
 


Köszönöm, megkaptam :)
A zongora is jol sikerült, 1est kaptam (az nalunk az 5ös) :)

Kép
Kép
 
 


:) Gratulálok!
én meg teljesen kivagyok az egyik munka miatt :(

hopihe79
Budapest
 
 


Rokakoma
Hú, nagyon ügyes vagy, gratulálok :)

Pihe
Mi történt?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Rokakoma, gratulálok! 8)


rokakoma gratulálok a vizsgádhoz:)


Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
 


Csöppke, köszi! Ez gyors volt! :wink:

De hol található az új topik? :oops:


Csajok, kész a zárt fórum :wink:
A Társalgó nyitóoldali fórum listájának alján látható, bejelentkezés után, a csoporttagok számára. Aki nem tud belépni az sikítson. :D Megpróbáltam mindenkit felvenni, de lehet, hogy akad aki kimaradt. Nem direkt!!
Volt 5 ember a táblában, akik már 2-3 hónapja nem írtak ide, Őket nem vettek fel, de ha írnak privit, hogy jönnének, akkor természetesen megteszem :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
 


brunhild, lásd fentebb :D

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
 


Köszi! :lol: Most rohanok a fiúkért, de ha hazaértem kitanulmányozom és tesztelni fogom :lol:


Csöppke
Köszi szépen, nagyon ügyes és gyors voltál :) Megtaláltam, le is teszteltem az új topikot :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Csöppke: tök jó! köszi! :)

hogy tudom beletenni a kedvencekbe?

hopihe79
Budapest
 
 


hopihe, ugyanúgy mint bármelyik másikat :)
Ott van a topic címe mellett egy 'kedvencekbe' gomb.



Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
 


nekem nincs :)

hopihe79
Budapest
 
 


hopihe, nem tudom miért :(


Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
 


Nekem sincs ilyen kedvencek gomb, mondjuk nekem ennél a topiknál sem :) A létezéséről sem tudtam :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Linacska, ha lesz időd, légyszíves töltsd fel a táblázatot túlfelöl.
Ha jól értem, több témát lehet indítani, bárkinek (közülünk). Akkor talán célszerű lenne külön tenni a táblázatot, és talán a képeket is, hogy legyen áttekinthetőbb az egész ? Vagy esetleg mindenki indítson külön témát a saját képeivel, akkor még szervezettebb lesz?
Na megyek kísérletezni :lol:


:shock: Tényleg nem írt ide délután 3 óta senki?
Merre vagytok?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Mi játszótereztünk délután :)
Lányok jól kidőltek, holnap is mindenféle programunk van, nem unatkozunk :)

Én megvagyok, a szemem gáz, a vérnyomásom ma kétszer volt 150/90, amúgy 130/80 körül mozgott. A fejem fáj :( Viszont megnézettem, vizelet rendben. A magas vérnyomás hatással van a CTG-re, illetve a babára?

Jaj, ana, szerintem iwiwes képekről ismertelek fel :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Èn sosem voltam aktívtag valahogy nekem nagyon pörgös volt mire valamire válaszoltam volna már más volt a téma. :lol:

De azzért olvastam "titokba" a topikot :lol: Kicsit sajnálom hogy nem vagytok.Szívesen olvastam volna amikor a bébik meg érkeznek.(De ezzért csak el áruljátok majd nekünk is akik nem aktív tagok :wink: ? )Szóval minden jót nektek csajok :lol:

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


hemej, Neked is van "belépőd" a zárt topicba, nem?

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
 


hemej: igen, ez így van, egy hétvége után is nehéz bekapcsolódni! De annak is örülünk ám, ha csak jössz, és beszámolsz arról, hogy Veletek mizu. Csöppke lett az admin, ha írsz Neki, biztos bevesz a zárt topikba is :)

hopihe79
Budapest
 
 


Sziasztok,

Edesapam halala ota en sem vagyok aktiv, de azert olvasni olvaslak benneteket.
Csevegni, irogatni sokaig nem volt kedvem aztan meg azert nem irtam mert mar nagyon reg nem irtam.....
Sajnos en nem tudok minden nap jonni, de azert sokszor olvasgatlak benneteket.

Orulok hogy mindenkivel minden rendben van es ha felvesztek a masik topikba megkoszonom, de ha nem azt is megertem.

Mint elso babas nagyon sokat tanultam a tapasztalataikbol es hianyozni fognak a jotanacsok amiket a forumba megosztottatok egymassal.

Egyebkent mi jol vagyunk, tegnap voltam nogyogyasznal es Olivia farvegu lett.....egesz terhesseg alatt fejvegu baba volt, de most ugy latszik hogy beleunt es ugy dontott hogy megfordul.
Legkozelebb 4 het mulva kell mennem megint es addig remelem visszafordul.
Szerintetek normalis az ha az en nogyogyaszom nem vizsgal meg (csak megkerdi hogy van-e valami panasz es csinal egy 2 perces ultrahang merest) ? Ezidaig egyetlen egyszer nezte meg a mehszajamat es csak egyszer volt kenetvetel is (kb. 4 hete).
Szerintetek egyeztessek egy kulon idopontot vele hogy megvizsgaljon vagy ez teljesen termeszetes eljaras?

Kép

Kép
 
 


SZia ica 79!

Szerintem Te is fogsz kapni hozzáférést! :) gyere gyakrabban, írj, hogy mi van Veled, hátha úgy Neked is könnyebb lesz, ha kiírod Magadból!

Örülök, hogy itt vagy, és annak is, hogy Olíviával minden rendben! Nagyon nehéz időszakon mentél át! :(

Babakocsis problémátok megoldódott?

én magán dokihoz járok, Ő mindig alaposan megvizsgál. Szerintem lassan ideje lenne megvizsgálni a méhszájadat is. 4 hét múlva mindenképp kérdezz rá szerintem.

hopihe79
Budapest
 
 


Igyekszem surubben jonni!

Babakocsi dohos szaga megoldodott....mindent kimostam, koromkefevel megsikaltam (Borax-val) es jo sokat szelloztettem.
Meg most is darabokba van hogy biztosan elmenjen a kellemetlen szag.

En is magandokihoz jarok, de o valahogy O nem vizsgal. Gondolom mast sem vizsgal...nem tudom osszehasonlitani elozo terhessegekkel hogy ez igy normalis-e csak azt latom amikor ti 3000-es meg zart mehszajrol beszeltek hogy en nem tudom hogy nekem mi van?! De gondolom ha valami baj lenne akkor annak lenne tunete.

Most azon szurkolok hogy Olivia vissza forduljon, mert ha nem akkor csaszar lesz es azt annyira nem szeretnem (de persze a lenyeg hogy egeszseges legyen)

Kép

Kép
 
 


Ica, az en orvosom se vizsgal manualisan. A legelejen volt hüvelyi ultrahang, azota le sem kellett vetköznöm. Persze nem mondom, hogy ez jo, csak azt, hogy ez mashol is igy van. :)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok csajok!Nagyon sajnálom hogy zárt topik lett és én kimaradok.Szorítok mindenkinek hogy sikeresen célba érjen.
babuci6
Komárom
 
 


Sziasztok,

Én is lelkes zugolvasó vagyok :oops: :oops:
A fiam topikja mellett nem mertem bevállalni az aktív részvételt itt is, ezért nem írtam sosem - de hiányozni fogtok!

Mindenkinek boldog babázást!

KépKép

KépKép
 


Ica
Örülök, hogy jelentkeztél és minden rendben van veletek! Nagyon sajnálom a családi tragédiát, megértem, hogy nem volt kedved írni. Ha teheted, akkor gyere a zárt fórumba gyakrabban!
Az orvosnál pedig kérdezz rá a manuális vizsgálatra, azért ideje lenne tudni, hogy áll a méhszáj.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Köszönjük a drukkokat, Nektek is hasonló jókat :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Ica
Ha nincs különösebb indok, akkor nem kell állandóan a méhszájat nézegetni...
Az enyém kb. akkor volt nézve, mikor cytológiát csináltattam a terhesség elején....

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Ertem, akkor biztosan minden rendben mert panaszom az nincs :D
Gondolom ahany doki annyifele eljaras.

Hozzam holnap jon latogatoba a vedono es azt hiszem hogy a korhazi taskamat is szeretne latni, de az meg sehol sincs :oops:
Juni 10-ig szeretnem osszerakni mert a parom elutazik es ha esetleg kellene....de szerintem nem fog meg kelleni!

Kép

Kép
 
 


Kép KépKép KépKép KépKép KépKép Kép Kép KépKép KépKép KépKép KépKép KépKép Kép


sziasztok:)
gratulálok akinek már megvan a baba,a többieknek kitartás:)))
töltöttem már őszi rucikat,sokan vásároltak már tőlem innen,tudják hogy szépek és olcsó,ha valakit érdekel irjon privit:)
album az aláirásomban:)
további boldog babázást illetve babavárást:)))

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron