Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Na, mi is bejelentkezünk.
Február 15-én megszületett Zsófi 4200 gr és 55cm méretekkel. 12 óra vajúdás után ismét császárral zártunk. A szülés sem volt egyszerű, de ami utána jött még inkább megviselt minket. Zsófi jól van, szerencsére vele semmi gond nincs. Nekem viszont elszúrták a spinális érzéstelenítésemet és miután hazajöttünk a kórházból kaptam egy epilepsziás rohamot,mentő, MRI, aztán még 5 napot kórházban töltöttünk. No mindegy, állítólag magától rendbe jövök.


ÓÓÓÓÓ, Tinus, jajjj, ez nem hangzik jól........ Jobbulást kívánok és egyben szívből gratulálok Zsófihoz. Jó kis husi baba :) Mikorra érkezett? Időben? Túlhordtad?
Így, hogy kórházba kerültél stb. mi van a tejjel? Szokásos kérdések :) Majd képet is hozhatnál :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


Tinus!
Neked itt külön nem gratulálok már, mert facén és a topikunkban is megtettem, meg írtam is, de még mindig olvasni is rossz amiken túlmentél...a lényeg, h most már minden oké! :)

Nyuszika!
Tejjel szarul állok, Laura kap pótlást Nestlé Beba Pro 1-et.
Nem igazán cumizik, csak az ágyból kiveszi Milán (mármint a cumit ami Laura mellett van) :D
Ő is imádja a hugit! Néha "túlszereti" ilyenkor kicsit erősebben simogatná, meg ráfeküdne, meg odadobálja neki a kisautóit :D Amúgy rengeteg puszit oszt egy nap neki.
Dorina meg már tudja fogni, szeretgeti...ő már jobban ért hozzá :)
Én sem szeretném ha Laura ujjszopis lenne, de sokat nem tudnék tenni ellene...azért még próbálkozunk a cumival. Nem igazán tudja még megtartani. Dorina anno olyan 2 hónapos kora körül találta meg az ujját, de el is hagyta...
Na, hogy ízlett az alma Lacikának? ;)

Zsófi

Kép
Kép
Kép
 

 
 

Az kimaradt, h Milán viszont nagy cumis... tegnap kettőt is belerakott a szájába :) Most nem is akarom tőle elvenni, mert sok neki az új dolog. Úgy tervezem, h majd a Télapónak odaadjuk decemberben :D Még egy picit odébb van, de közbeiktatnék nyárra egy pelusról való leszokást is...majd meglátjuk sikerül-e? Az se baj ha nem...

Zsófi

Kép
Kép
Kép
 


Lacus még nem kapott almát, mert pont szerdán lett iderogya.... Holnap viszont nincs mese :)
Vicces, de Lacusom leszokóban van..... Már nem úgy szopja az ujját.... Elalszik anélkül, morog vagy mi, egy kicsit és alszik. Semmi extra hiszti... Ezt sem értem.... Eddig éjjel nappal ujjszopi, már aggódtam is, erre most bekapja, de nem is kell. Ha szopja sem úgy, hanem kicsúszik... Nem bánom, csak érdekes.
Nálunk már csak napi 400-450 ml anyatej van, de van. És napok kérdése és 4 hónapos. Szóval nincs baj szerintem :) Mi Beba HA 0+-t eszünk, mert ekcémás a lelkem, ki tudja miért....
Tinus, Zsófi melyik fórumon vagytok?

Pelusról most megpróbáltam Dórit leszoktatni, de nem jött össze, még nem érdekli. Ülünk most is minden nap bilin, de még sikertelenül. De én a drasztikus módszer híve lennék, így szerintem pelus le és ha van baleset, akkor van, de ezt most a lakásban, kilódó derékkal, hááát. Átraktam a programot nyárra én is. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


Nyuszika, 2nappal hordtam túl, már úgy volt, hogy indítják, mert volt egy rossz ctg, de aztán magától elindultak a fájások. Tejcsi tök jól indult az elején, nem kellett egy hetet várni rá, mint múltkor, de sajnos az események nagyon visszavetették. Persze továbbra is szorgalmasan szopizunk, de inkább cumiként funkcionál, el is kapattam vele Zsófit. Sajnos nagyon hasfájós, de nem is csoda, mert telezabálja magát. Ja, és elfogadja a cumit, aminek én most nagyon örülök, pedig nem vagyok nagy cumi párti. Mi Milumil Komfort 1-et használunk.
Szevónál mi is nyárra tervezzük a pelusról leszoktatást.

A februári topikban vagyunk amúgy, ami zárt Zsófival. :)


Mi Tinussal mindig 1 topikban vagyunk, aztán én mindig előbb megszülök egy másik hónapban :roll:
2011. június helyett május és 2013. február helyett január :)
De nem baj, lényeg, h találkozunk! :) (az utóbbi topik zárt)

Zsófi

Kép
Kép
Kép
 


sziasztok!

Hátha érdekel valakit, a barátnőmanyukája csinálja őket, gyöngyékszerek. :D

https://picasaweb.google.com/1069209763 ... le7fqquVFw

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: