Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hűha nem is tudom hogy tegyem fel Nektek a kérdést.....

Végülis egy közvélemény kutatást szeretnék feltenni (semmi hosszadalmas bonyolult izé.....)

Szóval ugye tudjátok, hogy sajnos édesanyámat elvesztettem. Mielőtt elment volna előtte több mint egy éven keresztül recept újságokat gyűjtött (azaz azt év tizedek óta gyűjtötte :D) és a számára szimpatikus recepteket kivágta és felragasztotta papírra. Majd a lánya (azaz az én) unszolásomra elkezdett ezekből receptes könyveket készíteni mert enem mindig zavart hogy nincsenek képek a receptekhet és engem a kép fog meg nem a név :D Emiatt elkezdte a saját számomra tervezett könyvet összeállítani, majd egy idő után a barátainak is készített ilyet.... Sajnos 3 családon kívül a többiek nem kapták meg anyukámtól a receptes könyveket. Arra gondoltam, hogy ezeket a könyveket igazi könyv formájában elkészítem.

Ha Ti látnátok az újságosnál vagy a könyvesboltban egy receptes könyv sorozatot azt megvennétek? Nagyon szívhezszóló a könyv, mindegyiknek saját története és élete van....

Előre is köszönöm a segítségeteket hogy válaszltok!

Szép napot ebben a nedves trutyis időben :D

Kép

Kép
viki0503
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Míg kisfiamat vártam, aki szintén februári baba, többször olvastalak benneteket. Hogy akkor miért nem csatlakoztam… nem tudom. Így, hogy három hónaposak lettünk talán több időm jut netezni. Szívesen olvasom más anyukák tapasztalatát, élményeit, ezek sokat segítenek nekem. Tomi az első babánk, így minden új. Megnyugtató látni, ha mások is hasonló problémákkal küzdenek, vagy hasonló örömökben van részük. Olvastam, hogy valószínűleg zárt topik lesztek, talán ez tette még vonzóbbá hogy csatlakozzam. Remélem befogadtok így „utólag”. Igyekszem majd aktívan részt venni.

Üdv mindenkinek!

[url=http://picibaba.hu]Kép[/url
timmy11
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Még nem kaptam meg a a használati utasítást a zárt topicra, de most küldtem egy e-mailt hogy sürgősen pótolják. Szóval most már hamarosan indulhat a mehet. :)

Viki: Igen én is sokszor gondolkodtam mert szinte az én történetemet mondtad el azzal a kívétellel hogy mi nem készítettünk hozzá képeket. De én is múlt évben vettem elő ezeket a részben családi részben ollózott recepteket tartalmazó könyvet ami édesanyámé volt. Nekem azért is jó mert édesanyám külön könyvben írta le a süti recepteket és külön a többit. Littlebaby megmondhatja hogy decemberben heti 2-3 süti volt a minimum. És nagyon sok be is jött. Szóval igen én megvennék egy ilyen receptkönyvet.

Timmy üdv itt.

Kép
Kép
 

 
 

Kacsamama: nagyon várjuk a híreket a zárt topikról! :-)
Köszi, hogy intézed!

Jó, hogy lassan előbukkannak a többiek, a találkozó részleteit szerintem már "odaát" beszéljük majd meg.

Timmy szia!

Nem semmi, mekkora babáitok vannak! Hanga tegnap töltötte be a 3 hónapot, 59cm és 5470g. Ő az egyetlen 60cm és 6kg alatti baba itt? :-) Orvoshoz az ottani mázsálásra és oltásra szerdán megyünk.

Kép
grapefruit
Budapest
 
 


Na sziasztok!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Meg van a zárt topic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

""""Beállítottuk a zárt topikot (fórumot).
Jelenleg nincs benn beszélgetés, de ugyanúgy lehet felvenni, mint a társalgó többi oldalán.
A Babanet társalgó nyitóoldali fórum listájának alján látható, bejelentkezés után, a csoporttagok számára.
A csoportot Te tudod adminisztrálni a http://www.babanet.hu/tarsalgo/groupcp.php?g=74957 címen.
Itt tudsz felvenni vagy törölni tagokat.""""""

Ezt az üzenetet kaptam meg. Szóval aki tud segíteni hogy hogy is kell felvenni a tagokat az szóljon és már fut is a topic. De most már egy fél órája szenvedek vele és nem jutok a végére.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Köszönöm Kacsamama a válaszodat. Örülök neki, hogy nem csak az én anyukám csinált ilyet :D

Hogy sikerül a zárt topikos felvétel?

Szép délutánt!

Kép

Kép
viki0503
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!
Viki én is megvenném a könyvet imádom a recepteket!

Kacsamama: sikerült valahogy rájönni hogy hogyan kell felvenni a zárt topikba?

Timmy: szia, jó hogy jöttél, sokat tudunk egymásnak segíteni, tanácsot adni.

Mi csütörtökön megyünk dokinénihez a a 3 hónapos vizitre, kíváncsi vagyok mennyit mérünk ott.
Valaki kérdezte a keresztelőt. Mi augusztusra terveztük de még nincs pontos dátum. De majd tovább beszéljük a zárton. :)

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


kacsmama:megneztem, de szerintem csak te mint moderator adhatod hozza az emberkeket mert nekem nem csinalt semmit!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Viki: én is megvennék egy ilyen könyvet, én is szeretem látni, hogy mi hogy néz ki, nem csak a receptet olvasni. Megkívánni úgyis a látvány alapján kívánja meg az ember.

Grapefruit: Nem csak Hanga van 6 kg alatt, Botondom már 60 cm és még csak 5 kilócska (jaa, amúgy ő még csak 10 hetes volt méréskor). Szerintem nem egy vékony baba, de tény hogy nagy fodrok nincsenek rajta.

Kacsamama: én is köszönöm neked, hogy csinálod a zárt topikot, biztosan nem túl egyszerű!

Itt a jó idő újra, végre lehet megint nagyokat sétálni!! :)

Mindenkinek kellemes időtöltést!

Sziasztok!

Családient.hu vonalzók
pruncoke1
Szigetmonostor
 
 


Kacsamama KÖSZI!
Megnéztem, de szerintem csak neked engedi, hogy felvegyél tagokat. Remélem sikerül és a többiről majd már ott beszélgetünk! :-)

Kép
grapefruit
Budapest
 
 


Sziasztok!

Kicsit magunkról: Tomi 3620 grammal és 57 centivel született. Most három hónaposan 66 centi és 7240 gramm. Szóval nem vagyunk kicsik :D
Szerencsére tudom szoptatni, de van olyan etetés, ami igazi rémálom, szív pár kortyot, majd megfeszíti magát, hatalmas sírásba kezd, kapálózik, és csak akkor nyugszik meg valamennyire ha beadom neki a cumit. Csak akkor eszik újra ha már annyira kifárasztotta magát a sírástól, hogy félálomba merül, akkor kiszívja az adagját. De vannak hang nélküli kajálások is. Nem értem, nem tudom semmihez sem kötni... Ezt és a hasfájást leszámítva nagyon jó baba :)

Viki: én eddig is csak olyan szakácskönyvet vettem amiben volt kép, szeretem látni mi is lesz (vagy minek kellene lenni) belőle. Gondolom vannak benne olyan receptek is amiket anyukád talált ki, vagy finomított rajta, esetleg régi anyáról lányra szálló finomságok. Ez még vonzóbbá teheti a könyvet.

Ahogy időm engedi próbálom visszaolvasni a bejegyzéseket, nagyon szép babáitok vannak!

Reni:Írtál még korábban az erős vérzésről, megoldódott már? Javaslom hogy keresd fel vele a dokid. Azért írom, mert nekem hasonló problémából, vagyis erős vérzés miatt műtétre volt szükség, sajnos nem is akármilyenre.... :(

Szép napot!

Kép
timmy11
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Kacsamama:köszönöm én is hogy foglalkozol ezzel a zárt topikkal.
én nem találom sehol,mármint a linken keresztül igen de fogalmam nincs hogyan kell csatlakozni???


Mi jól vagyunk,vagyis vannak problémáim,de azt majd a zárt topikban írom le.

Aisa jól van,pénteken voltunk 3hós szurin.Nem sírt,nem lázasodott be,szombaton volt egy pici hőemelkedése.
5700 gramm,és 65 cm.Aisa nagyon izgága lány,sokat forgolódik,és szeret hason lenni.:)
Hétfőn elkezdtem a hozzátáplálást.
Almát kapott,csütörtökön pedig sütőtök következik.

pruncoke1 és timmy11 üdv. nálunk.

A találkozó szerintem a Margitszigeten teljesen jó,illetve 12óra-13óra körül.DE ÉN RUGALMAS VAGYOK.


MIEZA ELTŰNTÉL!!!!!!!


sziasztok

Kép
 
 


HURÁÁÁÁÁ!!!!! kÉSZ A ZÁRT TOPIC.

LITTLE BABY JÖTT rá hogy elírták a nevemet.

Elvileg mindenkit felvettem, akit nem az szóljon.

A topic neve 2011febaba

Kép
Kép
 


Hol lehet irni a zart topic-ba?Tok bena vagyok! 8)

Kép

Kép
 
 


Szia valijja.

Bejelentkezés után megtalálod a társalgó menüpontba,ha te is fel vagy véve (gondolom fel vett téged is kacsamama). Ha nem ,akkor írj privit kacsamamának,és felvesz. Remélem tudtam segíteni.

Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: