Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,állítólag a cím nem korrekt...kaptam pár privit..

De biztos vannak olyan párok akik nem védekeznek (mert nem lehet nekik,vagy "elfelejtették" vagy nem is akarnak) és jön a baba és nem okoz gondot.nyers leszek ,megtartják.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára veronak 2010.04.29 08:59-kor.

Kép
 
 


Helló. írjatok!
ki miért nem védekezik?
hormont nem szedhetsz?
Párod bevállalná a gyógyszert?

Kép
 
 


:wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára veronak 2010.04.29 08:54-kor.

Kép
 
 

 
 

Szia!
A cím valóban érdekes, irigylem azokat,akik így állnak hozzá.
De a második hsz-odat nem értem. :oops:

Jól látom, hogy nemsokára 2 gyerekes anyuka leszel?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Szia!
már nem 2 gyerekes anyuka leszek/vagyok hanem 4 gyermekem van..a vonalzók a felső az én angyalkám...nem tudom a vonalzót kitörölni.sajnálom...
Az alsó vonalzó Zolika a legkisebb törpöm.Angyalkám 3-4 hónappal lenne időseb Zolikánál...:cry: és milyen a sors..Zolika egy angyal..nagyon nyugodt szép,okos kisfiú .Valahol kárpótlást kapok de elfeledni ŐT nem tudjuk...híányzik valami üresség van bennünk . :cry:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára veronak 2010.04.29 09:05-kor.

Kép
 
 


Aha. A vonalzóid megtévesztettek.

Helló. írjatok!
ki miért nem védekezik?
hormont nem szedhetsz?
Párod bevállalná a gyógyszert?


Azért nem értem, mert a cím arra utalt, hogy olyanok jelentkezését várod, akik a sorsra/Istenre (tetszés szerint) bízzák a gyerekek érkezését. Ilyenkor ugyebár a nem védekezés alap.
Ezután megkérdezted, ki miért nem védekezik. :?:

Szóval akkor miről is szeretnél beszélgetni? (Számomra még mindig nem világos. :oops: )

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


:wink:

Kép
 
 


Sziasztok!
Mi szeptember óta tervezzük kistesót a mostmár 2 éves kifiamnak , de eddig semmi jele sincs...és sajna 2 hónapja az ovúteszt sem jelez semmit...jövhéten megyek újra dokihoz!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron