Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!

Barni elpalántálva :lol: most tudok írni.

Először is megnéztem az ide feltett fotókat és a gmaileseket is, MINDEN BABA GYÖNYÖRŰ. A fülbevalós csajok különösen tetszenek :wink:

tKatinka: nagyon örülök, hogy jobban van Kincsőke, remélem a mostani kis szörcsögés, már nem okoz gondot. Rátok fér egy kis nyugi. Hitel ügyben szívesen segítek, írj privit ha gondolod. (bankban dolgozom/tam, igaz cégekkel foglalkoztam, de azért képben vagyok, szívesen elmagyarázok mindent)

Bei: no para a kaja mennyiség miatt. Barnikám is össze-vissza eszik. Nálunk átlag 13-140 ml csúszik, kivéve este, akkor akár 210-220 is, de ma pl csak 170-et evett, volt, hogy csak 160-at és ugyanúgy aludt. Egyébként nagyon ügyes a kiscsaj :lol: nem hiába a lányok mindig gyorsabbak, én meg majd győzzem kivárni a fiacskám :D

Mazsan: örülök, hogy nincs nagy baja Pankinak :!: Jól néz ki ebben az izében, látszik, hogy élvezi. Jó kis borsos ára van az eünek ott, de igazán, ha belegondoltok itthon is a pénz beszél, ha beteg vagy :twisted:

Annus: tetszett a blogod :wink: édik a csajok. Házvétel miatt kissé irigy vagyok :oops: mi is nagyon szeretnénk kertesbe menni, hogy az uram szöszölhessen. Így csak a balkonládák maradnak. Bár sokan lennének a helyünkben a mostani lakásunkat illetően is tudom, na de az viszi előre a világot, hogy az ember mindig jobbat akar.

Brumika: részemről tali oké, szívesen fuvarozok is 1 babát mamástul simán be tudunk vállalni (szükség esetén van egy plusz autósülésünk is).
Egyébként Drusza nagyon helyes, és esküszöm ezek a kölkök összebeszéltek, enyém Barnus sem a hízásra gyúrt az elmúlt hónapban, de hosszra annyit nőtt. Jelentem selejteznem kell a 68-as méretet, a bodykat, ha bekapcsolom lehúzza a nyakánál, a gatyók szára rövid... :shock: Szóval már vagy 2 hete használunk 74-es darabokat is.

Cedis: 13 nap, jesszus:!: :shock: szerintem nézesd meg a dolgot, nálunk apa szerintem már szívrohamot kapott volna :D na meg én is :oops: Néztem a fotokón, hogy Kamillának is elment már a babahaja.... emlékszem a kórházban, amikor a mellkasodon behoztad a szobánkba, mennyi hajacskája volt :D

Eper: jaj annyira szép Réka baba, én halálosan bele vagyok szeretve. Sajnálom a szopi dolgot, nálunk is volt ilyen 2 és 3 hó között, most már sajna csak egyszer szopizik naponta, általában délután és akkor is kell adni pótlást.

Aniat: üdv köztünk, nagyon édes a kislányod :D kézpaskolástól én is vérszemet kapok, főleg ha még be is kapják a kezét, hogy ham-ham :evil:

Youlcsi: ahhoz képest, hogy egy csomó kaját nem szeretsz nagyon ügyi vagy a hozzátápival és nagyon bátran csinálod. Ja, tudtál venni a Sparban gesztenyét? Nekem ma sikerült az Intersparban Maroni, egész, előfőzöttet vennem, 699 pénz volt :shock:
Adtál már neki sóskát vagy salátát? Mivel sűrítetted? A sóska elég savanyú, és én nem akarok neki cukrot adni, gondoltam édes burgonyával majd megoldom, kíváncsi vagyok milyen lesz?

Menion: sajnállak a betegség miatt, tényleg nincs más megoldás csak a szteroid? Az nagyon durva, apukámnál is egy csomó c@r mellékhatása volt.
Boldog 6 hót Annának!!! A végre azért jó sok tornát begyűjtöttél
:wink: de esküszöm tőled ezt vártam :wink:

Cicus: gyere majd, ha a 4es fogat engedi :D

Nenu-Orsi: és még azt mondják, hogy a XXI. században már nem divat a szülő általi párválasztás :wink:

Lovaszkata: na akkor mi megint egy cipőben járunk, a nappali altatásnál én is elkezdtem a letesz, bemegy, megsimogat kicsit sírni, inkább nyávogni hagy dolgot, mert már én sem bírom a seggét rázni. Na meg sokszor több időbe tart elráznom, mint amennyit utána alszik :roll:
Mirena: nem tudok róla se jót, se rosszat.
De a jövő hónapban én is megyek dokihoz, bár én maradok a tablettánál, nekem bejött és egyébként is akarunk még egy manót rövid időn belül.

Ha bárkit kihagytam bocs, megyek apával sörözni
:wink:

 
 


Cedis én megkaptam az üzit :) De hol van? :oops:

 


Cedis: én is kaptam mailt, hogy sikeresen csatlakoztam a csoporthoz

 
 

 
 

Cedis: én is megkaptam

cicóka: ham-ham-ra én is harapok :twisted: :twisted:

Kép
aniat
Nyíregyháza
 
 


aniat írta:
Julcsi: Nem semmi étvágya van Áronnak, pedig nem is látszik rajta :wink: Nagyon édes kis husis :D


nem látszik rajta???
iwiwen van fent (ua a néven futok) egy fotó róla... amin szerintem tangás... de ismerősök rögtön leszumózták :lol:
ja, és tegnap vettük észre: már van felkarhája is :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


cicóka!
tecsóban vettem natúr masszát. nem volt egészen 300 pénz. ahogy kicsit felolvadt, elnégyeltem, de még nem kóstoltuk...
igazából még filózom rajta, hogy mivel adjam, mert a gesztenye nem túl száraz??? gondoltam, fejek bele csak néhány 10 millit.

jajj!!! és totál piros a popója a mukinak! :( nem tudom mitől... ma volt rajta újfajta pelus is (huggies), meg tegnap kezdtük a borsót... de nem tudom... ha a kajától, akkor nem a popóját ütné ki... vagy nem csak... vagy igen? a pelus meg nem gagyi cucc, csak akciós...

nekem még nem jött üzi :roll:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Julcsi: ezt a "nem is látszik rajta" átvitt értelemben gondoltam, bocsi ha nem így jött le :roll: Persze, hogy látszik, és annyira zabálnivaló, nem bírok betelni vele :P Nekem az e-mail címemre jött az üzi.

Kép
aniat
Nyíregyháza
 
 


aniat írta:Julcsi: ezt a "nem is látszik rajta" átvitt értelemben gondoltam, bocsi ha nem így jött le :roll: Persze, hogy látszik, és annyira zabálnivaló, nem bírok betelni vele :P Nekem az e-mail címemre jött az üzi.


ennyit arról, hogy mennyire felületesen olvasok... még idéztem is, de a ;) szmájli csak most tűnt fel :shock:

emilemre nekem is megjött :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Helló!

Én is megkaptam az emailt.

Visszaolvastam, de úgy döntöttem inkább nem írok, hanem elmegyek aludni.... :lol: Elkezdtem keresni Cicóka hozzászólása után, hogy ki az a Mirena, miről maradtam le..... :shock: :lol: :shock: :lol:
Szóval jó éjt! :wink: (és nem ér hangosan röhögni) :lol:

Kép
 


Én is megkaptam be is jelentkeztem! :)

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina


Megkaptam a levelet! Mar be is jelentkeztem amoda. ;)

Lilypie Second Birthday tickers
mazsan
Szeged
 
 


Akik keresik az új helyet:
Csak simán a társalgóba kell belépni és ott van alul!!Tehát ne gyertek a várandósságba!!!

 
 


Látom Annus, már leírta.

Igen a társalgó alján van a 2010. decemberi babavárók témán belül a zárt topicunk, ott tudtok belépni. Én a kedvencekbe tettem ezt is, így nem kell keresgélni.

Mostantól oda írunk.
Mindenkinek, aki az elmúlt időben rendszeresen írt küldtem hozzáférést. Aki esetleg később ide tévedne, és szeretne újra írni, az írjon nekem privit, és beállítom a hozzáférést.


Kép
 
 


Na még annyi,hogy be kell lépnetek,mert amúgy nem látszik a topik!!Tehát bejelentkezés,és akkor simán a társalgó alján lesz a topik!!

 
 


NA én is beléptem a zárt topikba már oda írtam. Csak magunkról, mert most többre nincs időm, de elolvastam itt mindenkit. Réka ma 5 hónapos! Puszi mindnkinek!!! :D

Kép
bei
 
 


Sziasztok

Mailt megkaptam, megyek en is zart topikba, holnaptol leszek, anyosek ma este repulnek :!:

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!

Közérdekű: a Babaneten már van lehetőség zárt - mások által nem olvasható és nem is hozzászólható - topikok létrehozására! Ha szeretnétek ilyen topikot nyitni, küldjetek levelet a szerkeszto@babanet.hu címre. A Tárgy sorba írjátok be: ZÁRT TOPIK.

Aki pedig nem rest kommentelni a Babanet cikkeihez, az ezen a héten három ruhát választhat a gyereknek a Mumoo's-tól. Részletek itt!

Kép

Szép napot!

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


van itt valaki?régi tag vagyok

picibaba.hu vonalzópicibaba.hu vonalzóop" />picibaba.hu vonalzó
 
 
 


szia!
én időnként még benézek :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron