Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak benéztem, lakásunk szét van verve, csempézik a konyhát és csináljuk Olivérnek a szobát. Ki kell festeni, mert elég ramaty állapotban van már. Aztán holnap indulunk egy hétre Berekfürdőre, szóval egy darabig nem leszek, de azért írjatok jó sokat, hogy legyen mit olvasnom, mikor hazaértünk:)!!!!
Millió puszi mindenkinek, jó hétvégét!
Brigi és Olivér

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 


Köszi Dprka!!!!!! :D :lol: :D

Kép
Kép
 
 


Sziasztok Csajok!
Ha valaki még nincs benne a facebook-os zárt csoportunkba, az szóljon, és azonnal felveszem!!! Eddig 15 fős a csoport.
Puszi mindenkinek, Eszter

 

 
 

Én nem vagyok benne!!! mike!

majd holnap jövök, most visszaolvastam csak..nem sok volt :(


Kép
 
 


Helló lányok!

Remélem emlékeztek még ránk,és nem haragszatok amiért ennyire eltűntünk(bár nem nagyon hiányolt senki:(.... :wink:

Elég pörgős időszakon vagyunk túl.

Múlt héten meg lett műtve a könyököm.Már itthon vagyunk és úgy ahogy használni is tudom.

Rengeteget küzdök a lánykámmal,mert az a legújabb "heppje",h nem hajlandó az ágyában aludni,csak a miénkben.Valamint elérte az úgynevezett szeparációs félelem,ami abban nyilvánul meg,h eléggé anyás lett.Az orvos szerint ez szinte minden picit elér a 8-9. hónap környékén,amikor is rájönnek,h anya és ők nem egy test.

A napközbeni alvások teljesen kiszámíthatatlanok,van,h alszik 2 órát,van,h csak felet.Néha aluszékony egész nap,de olyan is van,h napi 2x fél óra és kész.

A múltkor megjártuk az ügyeletet is.Apa melózott,Beki pedig a kiskádban fürdött az állványon,én balfasz meg félre néztem fél percre és a kiesett a kádból.... :x :x Rohanás a kórházba,de hála égnek az ijedtség nagyobb volt.Az állán volt egy véraláfutásos folt.De azóta sincs gond a fürdéssel,csak nagykádba nyomatjuk.

Amúgy vidám,mosolygós,továbbra is energiabomba,félelmetesen mozgékony.Feláll,lépdes a bútorok között,jön megy folyamatosan és állandóan csacsog.Pogácsát süt,integet,csip-csip csókázik,táncol,és amit csak eltudtok képzelni.
Ha meglát mondja nekem,h mamma-mamma-ma :lol: IMÁDOM!

Evésünk is elég kiszámíthatatlan.Az elmúlt két havi kötelező szervízen már szólt a dokinő,h picit alatta van az értékeknek,hízás tekintetében.Kis csipkehúsú :lol: De hát megtömni nem tudom.
6 meglévő fogunk mellé várjuk a következő 3-at. :roll:

Jó lenne reagálni,de futnom kell.A soproni talin pedig megpróbálunk ott lenni.Jó lenne végre találozni veletek.

Dorka:én is belevágtam a fotózásba,de én csak egy ELO-s tanfolyamot csinálok. :oops:

Augusztusban megyünk Zalakarosra pár napra,21.-én pedig keresztelő lesz végre valahára,lent Balcsin.
Dobok gyorsan pár képet,hátha ezze már sikerül elmozdulni a 193. oldalra:)))

Puszi mindenkinek!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Hát ezek volnánk mi mostanság:


Kép Kép Kép Kép

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Úúúúúúúúúúútálooooooooooooooooom az esőt!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
 
 


Gáz!!!!!

Úgy érzem megfőttünk! Sajnálom, imádtalak titeket. Nagyon jó dolgokat éltünk át együtt!
:D :) :( :o :evil: :twisted: :roll: :oops: :wink:

Kép
Kép
 
 


Ja! Értem már, kicsit le vagyok maradva!

Kép
Kép
 
 


Haynii:most lehet furcsa,h pont én írom ezt(mivel én sem jövök rendszeresen),de nem fogunk feloszlani!Vagyis nagyon remélem!!!
Magamból kiindulva,nekünk is rengeteg elfoglaltságunk van,és sokszor,ha tehetném,h jöjjek vagy energiám nincs vagy közbe jön valami.Teljes nyugiban szeretek írni,de olyan ritkán van:)

Megígérem,h mostantól megpróbálok sűrűbben jönni,és kérlek te se hagyj cserben.A többiek pedig jönni fognak,tudom.Most mindenki nyaral,különben is uborkaszezon :lol:van!!!Az a lényeg,h én bízom a csajokban...ugye lányok???

Puszi mindenkinek! :wink:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Én is vagyok!!!!!!! holnap jövök irni is:)

 
 


Lányok, a topik él a facebook-on. Gyertek oda!!!

Angie

Kép
Kép
 


Jó reggelt!

Múlt héten jöttünk meg a nyaralásból, de a lakást mostanra tudtuk helyre hozni, ezért nem tudtam eddig jönni, de látom nem maradtam le sok mindenről:(!

Majd még később benézek, hátha ide is jártok majd, mert nekem nincs facebook-om, így ebből a körből kimaradok:(!

Puszi

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 


Mindenkinek!

AUGUSZTUS 13. SZOMBAT SOPRON TALI!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

írjatok privit, ha jöttök!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
 
 


facebookon? Nem tudom hol!!

Kép
 
 


írd meg nekem Ebba a teljes neved és meghívlak.

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Ninin!
Nincs kedved regisztrálni? Már 20-an vagyunk odaát. Ha regizel, bárki meghívhat, aki tag, csak küld el a neved.

Angie

Kép
Kép
 


aranyoska! Zilay-Rózsa Zita. Köszi :) olyan szép mindkettőtök szeme!!!

Túl vagyunk a 3. lovas táboron, addig a Janka baba nagyinál nyaralt. Persze 2 utcára tőlem, és rohangáltam szoptatni, meg csókokat lopni. Őt nem is viselte meg annyira, mint engem...


Szeparációs félelem nincs, viszont fog sincs....szájpenész viszont van. Soha nem volt, erre valahogy úgy csücsörített, hogy láttam valami hólyagocskákat. Jobban belenézek a szájába, és ott van az a fránya.

Már nincs annyi tejem, meg nem is akar mindig szopizni, de azon agyaltam, hogy kell-e ilyenkor tápszer?
Kép
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik el kell búcsúznom tőletek :( Nagyon sajnálom, hogy meghalt itt a fórum (elnézést a pár hozzászólótól), én sajnos nem facebook-olok. Igaz, én sem voltam nagyon aktív az utóbbi időben, de szinte bekapcsolni sincs időm a gépet, de azért próbáltalak legalább olvasni benneteket. Tanulom ezerrel az angolt, mert gondolom emlékeztek még rá, hogy vissza kell mennem dolgozni és állást keresek. Egy fordulón már sikeresen túl vagyok, de lesz egy angol nyelvű szakmai is.
Ádám nagyon édes, fejlődik ezerrel. Igaz, még az integetés, meg hasonló dolgok nem mennek neki (nem sokat gyakoroltuk), de már beletalál a négyszög és a háromszög formákba. Meg sétálgat minden mellett, most azt próbálgatja, hogyan engedheti el a kezét. Ja meg bilibe pisil :) (többször egy nap, mikor tudom éppen elcsípni, de este fürcsi előtt mindig, akár mikor van a fürdés).
De van negatív dolog is. Június eleje óta nem alussza át az éjszakát, többször felébred. Nem tudom mi történt vele. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy amikor már egy hete 1-4-ig fent volt minden éjszaka (vagyis inkább a kezemben aludt, de letenni nem tudtam), akkor magam mellé vettem. De sajnos mostmár ott is felébred :( Nem tudom, hogy mi lehet a baja. 6 foga kint van, a fülészeten is voltunk, minden rendben.

Aranyoska: nagyon szépek vagytok!

Ebba: szerintem 1 éves korig kell valami tejféle (anyatej, tápszer, valami). 1 éves kortól meg jöhet a tehéntej (aki nem hajlamos az allergiára, mert annak a 2 év javasolt). De ezt a dokid vagy védőnőd jobban meg tudná mondani.

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


tatjana!
Én olvasgatok itt is, nehogy már elmenj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A felébredést sajnálom, Janka is fel szokott kelni, de csak felnéz, én akkor magam mellé veszem, és vissza is alszik. Mindenki mondja, hogy ez nem jó, erre én azt mondom, hogy ezért vagyok itthon, és nem az ágyamból megy majd férjhez :)
puszi
 
 


Sziasztok!

Angie: nagy facebook ellenes vagyok, ezért nem regisztrálok. bár meg tudtatok ingatni az elhatározásomban, de inkább maradok.

Ebba: szájpenésszel hogy álltok? hogy döntöttél a tápszerrel kapcsolatban? beszéltél a védőnővel?

Tatjana: Ádám nem semmi!!! bilibe pisil :shock: :) !
az éjszakai alvás nálunk azóta rendeződik, mióta Olivér külön szobát kapott. azóta is felébred kétszer, viszont visszadumálja magát, nem igényli a segítségemet. előtte pedig már volt olyan éjszaka, hogy hétszer ébredt, és csak úgy aludt vissza, hogy bevettem magunk közé, cici, majd vissza a helyére. azért bevallom, kipihentebb vagyok, mióta külön alszunk, viszont nagyon hiányoznak az összebújások :cry: !
az interjúhoz szorítok, remélem sikerül!

milliószor puszilunk mindenkit, majd azért még belesek!

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 


a szájpenész elmúlt, legalábbis amennyire bele enged nézni a szájába...
Tápszer, nem alszok miatta, nem tudok dönteni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

és hogy tetted külön szobába? Ez engem is érdekel!
puszi

Kép
 
 


Csajok! A hétvégi soproni tali érdeklődés hiányában sajnos elmarad. :(

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
 
 


Ebba: sajnálom ezt a tápszer/nem tápszer mizériát:(! viszont örülök, hogy legalább a szájpenésszel nincs már gond!!!
hát a külön szoba története annyi, hogy elmentünk nyaralni, amíg távol voltunk szétverték a hálószobát (ott aludtunk addig hárman), új színt kapott, aztán mikor haza értünk, az már csak az ő saját szobája volt. éjjelre még bekészítettem magamnak egy szivacsot, gondoltam majd ott kell meghúznom magam a sokadik felkelés után, de egész egyszerűen magától abbahagyta. éjjel hallottam, hogy ébren van, mire kikászálódtam az ágyból, addigra már csak jajjogott (így szokott elaludni), aztán el is aludt. ennyi! igazából magától oldotta meg :D! szerintem a jelenlétünk miatt nem tudott visszaaludni egyedül.
puszi

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 


Lucuzs: gratula a 9. hónaphoz:)))))!!

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 


Lucuzs: sajnálom, hogy elmarad :( Pont ma akartam írni (ezért is jelentkeztem be most), hogy sikerült "megszervezni" a hétvégét, mert Janinak egyszerre 3 helyre kellene mennie szombaton, én meg itt nyavalyogtam neki, hogy én ki akarok kapcsolódni és Sopronba akarok menni! Így akkor választhat a "jobbnál jobb" munkák közül (maszek, rokonnak segíteni, szomszédnak segíteni).

Ebba: azon már túl vagyok, hogy idegesítsem magam, hogy mellettem alszik, az viszont jobban zavar, hogy éjszaka 1-2 óránként sírva ébred és a kezemben sem nyugszik meg, csukott szemmel, a hátát ívben kifeszítve sír. Cici sem nagyon kell neki :( Hulla vagyok. Lehet megint elviszem fülészetre.
Szerencsére akkor nem volt nagyon ragaszkodó a szájpenész :) Egyébként nekem a szomszéd lány mondta, hogy az 1 évesénél azt hiszem 1-2 hetente keni a száját borax-szal, mert ilyenkor mindent a szájukba vesznek. Ez is egy jó megoldás lehet, bár én még nem csináltam.
Tápszer: pedig sajnos neked kell dönteni. Nekem is nagyon nehéz volt, de én már Ádámmal ott tartottam, hogy hirtelen nagyon sokat csökkent a tejcsi (vizsgák miatt), így gyorsan írattam, azután meg visszajött, így eleinte keveset használtuk.
Amit biztosra tudok, hogy napi kb. fél liter tejalapú táplálékot kell fogyasztania. Próbálj számolni, lehet megvan a fél liter, a többi lehet másfajta étel-ital.
Én már Ádámnál próbálkozok a reggeli adásával+ pótlásként tejcsi (mármint tápi).

Ninin: nagyon elgondolkoztattál ezzel a különszoba dologgal. Anno úgy terveztük, hogy olyan 6 hónapos kora körül megcsináljuk a szobáját, de se pénz, se időnk nem volt rá. Most meg úgy érzem, hogy elérte a szeparációs szorongás, így nem tudom, hogy milyen hatással lenne rá. De beszélünk róla Janival naponta többször is, hogy mi lenne a jó megoldás.

Csajok!
Ha valaki olvassa, akinek volt ilyen, vagy tudja, hogy mi ez! Ádámnak ma délután alvás után szivárgott az orrából a vér. Jani szerint forgolódott és lehet beütötte, de szerintem akkor sírt volna, de vigyorogva ébredt és pelusozáskor indult meg neki. Nem tudjátok, hogy minek a tünete lehet esetleg? Meg sokat bukik megint. Olvastam valahol, hogy a savós fülgyulladásnak ilyen tünetei is vannak, de voltunk fülészeten 2 hete és azt mondták, hogy semmi baja (biztosra mentem, hétfőn is és szerdán is voltunk, mert a hétfői dokinő felületesen vizsgált). Nem tudom, hogy mit csináljak? Hova vigyem? Vagy nem kell aggódnom?

Remélem azért a többiek is benéznek ide néha a nagy facebook-olás közepette, hátha valaki tud segíteni.

Puszi! Jó éjt!

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Tatjana: megoldódott az orrvérzés Ádámnál? sajnos nincs ötletem, hogy mi lehet, de remélem már túl is vagytok rajta! mi a helyzet az alvással? mikor Olivér így ívben feszíti a hátát, akkor vagy cicit akar, vagy azt, hogy a helyére tegyük!

Eddig azért nem jöttem, mert most jöttünk haza nyaralásból, de látom, nem maradtam le semmiről :( !

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 


Szia Ninin!

Orrvérzésre doki azt mondta, hogy gyenge az ér az orrában, majd kinövi, de ha legközelebb lesz, akkor 24 órán belül menjünk be a Heim Pálba és ott bekenik valamivel, ami erősíti.

Az éjszakai alvás (nem alvás) sajnos még meg van :( Állítólag a foga. A feszítésben igazad van, közben rájöttem én is.

Milyen volt a nyaralás? Mi most itthon vagyunk anyunál, mert most lesz Ádám névadója pénteken.

Tegyél fel egy pár képet a nyaralásról.

Puszi

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Szia Tatjana!

A nyaralás szuper volt, jó sokat medencéztünk, Olivér is nagyon élvezte. Képek sajnos nem nagyon készültek, mert valahogy mindig elfelejtettük magunkkal vinni a gépet a szobából :( !
Viszont voltunk homokozni, amit nagyon élveztünk mind a ketten :) !

Milyen volt a névadó? Kényeztetve voltatok a héten :wink: :D ?Eszemben voltatok ma! Egyébként milyen ez a névadó? Nem nagyon vagyok képben.
Gondolom nálatok készültek képek, ha lesz majd időd, muti-muti :wink: !

Jó hétvégét, puszi

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 


Sziasztok!

Ha valaki esetleg még erre téved, és él a facebook-os topik, akkor légyszi, légyszi vegyen fel engem is!!!!!!!!!!!!!! Priviben küldeném a nevem.
 
 


Gyere, nekem küldheted :)

Angie

Kép
Kép
 


A topik nagyon pörög a facebookon. 21-en vagyunk, és nagyjából mindenki bejelentkezik elég rendszeresen :) Még lehet jönni, aki meggondolta magát :)

Angie

Kép
Kép
 


Szia Angie!

Privi ment! Köszi, köszi, köszi :D
 
 


Sziasztok! Balázskám 1 éves lett!!!!!

Maccs


Szia Macs! Boldog szülinapot Balázsnak!!!! Mit kapott a nagyfiú?

Ha van kedved csatlakozni a régi bandához (facebook), akkor írj privit nekem és meghívlak!!!!! Nagyon várunk! Senki sem felejtett el titeket és a szülinaposodat sem!!!!! :wink: :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
 
 


Boldog Új Évet kívánunk Mindenkinek (persze csak, ha valaki még néha benéz)! :wink:
Puszi, Brigi

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 


sziasztok omega 3 ról kérdeznék. ti adtok a gyerköcöknek? Én szeretnék, dde olyan sok rosszat is hallottam. hogy sok termék mar több éves, romlott olajból készül, és ezzel csak ártunk. Honnan lehet tudni hogy melyik a jó termék. köszi aki válaszol.
kindle
Debrecen
 
 


Kedves Kismamák!

Vállalom mindenféle SZJA bevallás elkészítését igen kedvező áron, rövid határidővel! Bevallások beküldésének határideje: 2012.05.20.
Ne hagyd az utolsó pillanatra…
ha visszaigénylésed van, mert a hivatal a beérkezést követő 30 napon belül visszautalja a pénzét!

Mérlegképes könyvelői végzettséggel és 14 éves tapasztalattal rendelkezem.
Az elkészített bevallást 2 példányban kinyomtatva a postacímére ajánlott levélként vagy pdf formátumban e-mailben küldöm.
A bevalláshoz szükséges iratokat levélben vagy e-mailben is lehetőség van elküldeni (Munkáltatói igazolás másolatát (11M30), és az adókedvezményre jogosító igazolások fénymásolatát: Önkéntes Egészségpénztári, Önkéntes Nyugdíjpénztár )
Adatokat bizalmasan kezelem!

SZJA bevallást kell készíteni az alábbi jövedelmekről:
1. munkabér, szabadságmegváltás, végkielégítés, prémium, jutalom,
2. bérnek minősülő kártérítés,
3. táppénz, tgyás, gyed, adóköteles baleseti járadék,
4. álláskeresési járadék, segély, keresetpótló kiegészítés és keresetpótló juttatás,
5. alkalmi munkavállalásból szerzett jövedelem, egyszerűsített foglalkoztatásból szerzett jövedelem után, ha az meghalad bizonyos összeget

Edina
Kép
Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: