Új privát üzeneted érkezett!

Szeretettel várok minden Somogy megyei kismamit, akinek lenne kedve beszélgetni, témát cserélni. Remélem minél többen leszünk!

Kép
Kép

Beus
 
 


Látom egyre többen megnézik a topikot, de még senki nem írt. Még mindig várom a Somogy megyei kismamik jelentkezését.

Kép
Kép

Beus
 
 


Szia!

Nekem is van kettö gyermekem és a 3 vagyok várandos Mi majdem somogy megyébe lakunk baranyában de ha nem gond akkor én is irok

Üdv:Kriszta

 
 

Szia.
Egyáltalán nem gond! Mennyi idős terhes vagy? Nekem most lesz a második babám. Van egy 4 és fél éves kislányom. A másikat most március 24-re várom. Írjál pár sort magadról, magatokról!

Puszi

Kép
Kép

Beus
 
 


Szia!
Én most vagyok 6 hetes terhes és a 3 babámatmat várom Te hol fogsz szülni
Én pécsen akarok de csak jüvö héten találkozok a dokival
Nála szültem mind a kettö gyereket ugyhogy remélem vállalni fog
Neked akkor már jo nagy pocakod lehet Hamarosan itt a szülési idö Nem félsz töle


Szia!

Én Kaposváron fogok szülni. Az első lánykámat is ott szültem, csak most másik dokim van. Ma voltam dokinál, levette a kenetet és megcsinálták a 36 hetes uh-ot, most 2700 gr a pici lány. A pocim már nagyon nagy, néha alig tudom elviselni. A szüléstől igyekszem nem félni, mert az elsőnél jó tapasztalataim voltak. Egy óra alatt megszületett a kislányom!!!
Te hogy viseled a terhességet? Én az elején nagyon rosszul viseltem!

Kép
Kép

Beus
 
 


Szia!

Gratulállok a lánykád méreteihez
Szeretnék már én is ott tartani Iszunyu milyen gyomrrfájásom van egész nap kevereg a gyomrom de majd csak tul leszünk rajta
Nekem a 2 szülésem 3/4 ora alatt meglett iszonyu nagy fájdalmaim voltak de már nem kaphattam fájdalom csillapitot De már tul vagyok rajta


Szia.
Nekem is nagyon sokáig rossz volt a gyomrom, majdnem 7 hónapig hányingerem volt, de az 5. hónapig napi többször is hánytam.
Kiderült, hogy szedtem a Gravidát és attól volt ilyen sokáig hányingerem!
Most már csak azt várom, hogy túl legyek rajta, mert már elég nehéz vinni a terhet. Mindenem fáj, az elsővel nem volt ennyi panaszom. Napok óta focinak nézi a bordáimat és bokszzsáknak a húgyhólyagomat.

Kép
Kép

Beus
 
 


Szia

Nem irigyellek a focizás miatt Ma én is rettenetesen érzem magamat féj nagyon a gyomrom meg hányingerem van egyfolytága Amásik 2 terhességemnél nem volt ilyen gondom
Most már nemsokára tul leszel rajta nagyon jo neked Mekem még a neheze hátra van


Szia.

Most egy darabig nem fogok tudni jelentkezni, mert leköltöztem anyuékhoz a szülés miatt. Egyébkén jól vagyok, ma voltam nst-én minden rendben van. Bár már két ujjnyira nyitva vagyok. Ha hazaköltöztem majd jelentkezem. Addig is vigyázz magadra!

Kép
Kép

Beus
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: