Új privát üzeneted érkezett!

Ice: kalács receptet leírod? Köszönöm :)

Calicivírus... atyaisten. Azt honnan szedtétek össze?

Sissy, akkor jó hétvégétek volt :)

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


sziasztok :)

Mi úgy döntöttünk beoltatjuk bárány himlő ellen én nekem az mondta a kórházban a nővérke,h előtte halt meg egy gyerek a szövődményben.

cherryke:suliból hozta haza Máté és pont ilyen közösségi helyeken lehet elkapni azt olvastam és még újra bele lehet,ha családban van beteg,de nálunk már nincs hál isten.

http://www.nosalty.hu/fonott_kalacs_recept_5029
ez a kalács linkje ,egyszerű pont arányosan van benne minden frankón össze áll.
iceberg
Budapest
 
 


Szép jó reggelt itt vagyok én is :-))

Miz? Látom azért irtatok.

Zárt topicban benne vagyok énis de csak ha jön mindenki :-))) Nem szeretnék senkit sem elhagyni igyis hosszu időt kihagytam. :-(

Iceberg: akkor lassan minden oké ezek szerint? :-) Örülök

Védőoltással kapcsolatban anniy hogy legtöbjük iszonyat drága vgyis ez nálam azt jelenti hogy nem feltétlen kell, mert ha annyira jo lenne ellenen akkor inghyenes lenne mint más egyéb védőoltások. Szoval pénzkidobás az egész nem mindenki teheti meg nem?

Cherryke, Kri: igazatok van hogy külön kéne tartani igy is volt de mostmár mindegy. Meg vannak a torták rendelve meg az ajándékok be van csőditve mindenki :-) Meg én ugy voltam azzel hogy a kislányra még ugysem hárul nagy figyelem meg itt lesznek az unokatesok azokkal ugyis jáccik majd Attika, a játékokkal amit kap. Lesz neki thomasos lufi torta, csákó, tányér zene mi egy más. Szóval ez inkább rola fog szólni :-) A babával meg még lehet diszréten. Először Attika kapja meg a tortát meg az ajándékot akkor ők ugyis elvonulnak jáccani. Mert fel lesz diszitve neki a szoba is.

Dohányzás: cherryke ennek a csajnak elmehettek otthonrol!! Már bocs. Jogosan haragszol rá4 :evil: ennyit el szivni. Sajnálom azt a pici babát de nagyon Az anyja hülyeségee miatt.... De hol volt az apja mikor ennyit pöfékelt??

Nem tudom emlékeztek e rá de én is szivogattam de azt csak tényleg annak lehet mondani párszor kimentem az erkélyre a páromébol de akkor volt is belőle vita.. Na de ennyit. Most viszont megint bagozom de nem a lakásban!!!

Iceberg: én is innen szedegetem le a recepteket, tegnap sajtos csigát csináltam :-D


Csajok amugy ti mit vesztek a babáknak ajándékot? Én vettem ilyen járássegítot amibe vannak kockák is és elvileg sokáig tudja használni meg majd még kap mellé valamit. Nem csinálok nagy ügyet. Attika meg kap a sneihez hid elemeket meg még valamit. Azt ennyi.

Ma mit főzök? Mai ötletem nekem frankfurti leves a no salti -rol :-) Még sosem csináltam amugy. Meg mákos tészta.

dinuci01
 
 

 
 

dinuci:én ma lebbencs levest csinálok meg édes savanyút csirke mellből.
vannak ott jó receptek csak félek kipróbálni,de tegnap úgy voltam vele ,hogy lesz ami lesz!én is pont ilyen járás segítőre gondoltam attól függetlenül,h Balázs nagyon szépen megy egyedül,de jónak tűnik a játék és imád tolni dolgokat mondtam is a páromnak,h lakberendező lesz Balázs,Máté meg tetoválós.tegnap volt anyósom a testvérével ,de éppen aludt Balázs :lol: fel akarta ébreszteni,de rászólt a testvére,h ne mert aztán nyűgös lesz.Ilyen dinka nőt :roll: :evil: csak magára gondolt! :evil: hogy vagy lelkileg?írhatsz ám nekem bármikor privit,ha szükséged van egy olyan emberre ,aki teljesen át tudja érezni amit érzel belül!
ajánlok neked valamit:gyertyaláng.hu nézd meg.
iceberg
Budapest
 
 


Sziasztok!

Megint lemaradtam kicsit, de mióta Juli oviba jár, én is csak kapkodok, pedig nekem még ott is alszik. Csak mindig mindennel végezni akarok mire megyünk érte, hogy utána már csak játszózás, meg játszás legyen. Nálunk most nagyon jó a helyzet a kezdeti sírások után. Már több, mint egy hete egyáltalán nem sír, és szerintem jól érzi magát ott. Már vannak kis barátnői :) Úgyhogy KRi, kitartás, van remény!

Bárányhimlő, nálunka dokinéni ránk bizta a dolgot, de ő különösebben nem javasolta. Szerintem én nem oltatok, Julit tutira nem. Van olyan oltás, amit beadunk plusszban, pl az agyhártyagyulladás ellenit, meg majd Julinak, ha nagyobb lesz, a méhnyakrák ellenit, meg a kullancsosat, de én mást egyelőre nem akarok a kötelezőkön kívül. De szerintem ez tényleg nagyon egyéni, hogy ki hogyan dönt.

Ceyla, sajnálom a "nem-evést". Andris azért ennél több dolgot elfogad. De ő már inkább a darabosakat szereti. Pl gyümit már pépben egyáltalán nem eszi meg, és legjobban azt szereti, ha ő pakolászhatja a szájába a dolgokat. Nemtom, ti hogy esztek, de hátha... Ja és nekünk még kint azt mondták, hogy ha csak két étel van, amit szeret, akkor felváltva főzzem neki azt, és majd szép lassan csempésszek be mellé új ízeket.
A hízás miatt meg ne aggódj, Andris már közel 3 hónapja nem hízik egyáltalán (vagy csak 10-10 dkg-okat), tanácsadáson mindig mondom, ők meg mindig mondják, hogy nem baj.

Na már 2 órája alszik, lassan felkeltem, mert különben a 2. alvás nagyon későre csúszik,. Olyan nehéz így kisakkozni az alvásokat, hogy Juliért menni kell, babakocsiban meg szinte egyáltalán nem alszik el.
Edit

Kép
Kép
etus79
 
 


Iceberg: az jo a járás segítő akkor is ha már tud menni főleg ha szeret tuli tulizni :-D Egyébként nagyon aranyos vagy köszike! Jobban azért de néha még rámjön a depi :-( Amjugy gyertyalang.hu.-n fent van édesapám Nagy Rezső Gábor. Megnézheted ha van kedved és köszi a tippet! Hát anyósod nem semmi csak probálná meg az enyám vagy anyám felkelteni.!! :evil: Most is itt van anyu de folyton csititgatni kell hogy ne ébredjen fel a kislány. A recepttel énis igy voltam de mondhatom igy elsőre isteni ett a leves :-DD

Etus:semmi baj vagyunk páran ilyen le maradosan én sem mindig jövök és más se. Mindig van valami ... :-)
Nálunk attika esett át bárányhimlőn és képzeld vivike nem kapta el :roll: pedig akkor volt 6 hónapos. Féltünk is nagyon de nem. Bár azt modják ha ilyen picin el kapják akkor még nagyobbacskán lehetnek betegek. :cry:

dinuci01
 
 


Sziasztok lányok!

Nem voltunk itthon a hétvégén azért vagyok igy lemaradva. Magyarországon voltunk anyóséknál, meg nekünk is van ott a közelben egy telkünk, állandóan csak dólgozunk ha lemegyünk, fünyirás, meg még mindig van mit ültetgetni, bokrot , fát.. .. pedig már vagy 8 éve csináljuk :) Na, de jól esik egy kis fizikai munka.

Képzeljétek Nóra ott maradt nagymamánál, ez a második napunk itthon nélküle, majd csütörtök délelött hozzák vissza. Már csak egyszer szopizott azt is csak éjszaka 3-kor, igy gondoltuk itt az ideje azt az egyet is elhagyni. Szépen átalussza az éjszakát, reggele negyed 6-kor kel akkor megkapja a tápszert és alszik tovább. Remélem ez igy is marad ha itthon lesz is :)

Jók a tortareceptek, ki is próbálom valamelyiket.


Az oltásokkal én is ugy vagyok, hogy beadatok egy pár fontosat, de a bárányhimlöt nem, a fiuk már ugyis voltak, még csak Nóri kell átessen rajta, szerintem nem lesz gond, a lányoknak jobb ha átesnek rajta. A szövödményekröl meg annyit, hogy régen is volt, csak nem beszéltek róla. Természetesen ezt mindenki maga dönti el.

Cherryke, megvettétek már Hunornak a hintalovat? Nekünk volt egy de a férjem kihajitotta mert folyton becsipték vele a lábukat :)

En még nem gondolkodtam születésnapi ajándékban, fogalmam nincs mit fog kapni, de még van idönk, igaz Edit ? :) Mi vagyunk az utolsók.

Reka

Kép Kép
Kép
rekus80
 
 


Sziasztok!

Boodorka
Köszi a torta recepteket! Szerintem most hétvégén kipróbálom az almásat és ha beválik, akkor lehet, h megvan a megfelelő szülinapi torta! :) :D

Bárányhimlő: nagyon gondolkodom, h beoltatom a gyereket. Én voltam bárányhimlős, és mint mindenkinek, aki túlesett rajta az idegdúcokba maradnak vírusok, ami amúgy ártalmatlan, mert emlékszik rá a szervezet. De nemrég mikor a terhesség-szoptatás- betegségtől legyengült teljesen az immunrendszerem (katasztrófális állapotban voltam) felülfertőződtem ezekkel a vírusokkal. Eredmény a bárányhimlő egyik szövődménye: végig a nyakamtól a vállamon keresztül kiütések az idegpálya mentén. Fájt az is amikor fel kellett emelnem Barnit. De nem részletezem, túl vagyok rajta.
(Szerencsémre mivel tovább szoptattam Barni nem kapta el a vírust.)
Ez nem ijesztgetésnek írom le, mert normál esetben elég kicsi az esély arra, h ilyen szövődmények legyenek, de saját bőrön tapasztalva, azért máshogy ítélem meg a kockázatot.
Viszont az érem másik oldala pedig, h a védőoltása még annyira nem kipróbált dolog. Nem olyan régóta van sajnos. Nem tudom mennyire megbízható, és annak milyen következményei, hatásai lesznek/lehetnek...
Szóval én még nem döntöttem.
Viszont a kullancsosat tuti beadatom, mert ahol anyuék laknak, arra nagyon sok a kullancs.

Cipő: Barninak vettünk bakancsot télre. Meg már van félcipője. (Elephanten tipegőknek a deichmanba vettük.) Írtam már azt hiszem mi napi 2szer járunk játszótérre és vezetgetve sétálgat is, úgyhogy kell a pipő. :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


A tologatós járássegítő nagyon jó!!! Barni is szereti. Keresztül kasul randalírozik vele a lakásba. :) :D

Ebéd: Ma brokkolis sült csirkét csináltam rizzsel (Barni is ezt ette nagyon bejött neki :) ) és maradt még húsileves.


Sissy
Hasonló cipőben járunk azt hiszem. Mi is szeretnénk lassan tesóbabát Barninak, de én még néha napközben is szopiztatok, ha nagyon túlpörög, mert szopi után könnyebb elaltatni délután.
De nem akarom hirtelen elválasztani. Olyan lelkiismeretfurdalásom is van miatta.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Wivi:jó,hogy megértesz.Én is úgy vagyok vele,hogy,mivel nagyon jó evő,mindent eszik,nem lenne baj,ha elmaradna az esti,reggeli szopi.Mondjuk furi lesz...De azt sem tudom,melyiket hagyjam el előbb,meg jó lenne tejcsit adni este,reggel,de még nem szokta meg az ízét.... :(

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Rekus: nemvettük meg végül a lovat. Kaptunk egy műanyag autót. Mejd teszek fel képet róla. Nem esik le róla, és a hinta része levehető, lábbal tud vele hajtani mint a kismotoron. A kerete is levehető, ha már nem akar le esni róla :D

Én nem tudom hogyan, de fiam ma 2szer leesett az ágyról. Semmi baja nem lett. Sose tudott felmászni az ágyra. Elmentem pisilni, megyek be, gyerek az ágyon. Ő meg játszásból elkezdett menekülni amikor meglátott és puff. Pedig le tud mászni szépen. Megcsípte a cecelégy vagy nem tudom mi baja van ma :D megdádáztuk a padlót aztán mászott tovább. Most meg kint alszik a babakocsiban. Míg pici volt ennyit nem aludt kint a kocsiban, mert nem szeretett benne lenni.

Azon gondolkodtunk tegnap, hogy elmennénk Erdélybe jövőre. Már tavalyra terveztük, csak jött babu, az idén még kicsi hozzá. Nem tudom, belevágjunk-e... Most voltak barátaink, és láttam a képeket... mindig vágytam oda, de sose volt hozzá partner. Most van... csak párom mondta, hogy ha mi kimegyünk oda, egyfolytába ezt fogja hallgatni: odanézz, húúúúúúú de szép, azt a kaput, ezt a házat, a kemencét... stb. Éééés egyfolytában piacon lennénk :D Na majd meglátjuk babu, milyen irányba fejlődik, hogy alkalmazkodó lesz vagy sem. Nélküle nem akarok menni.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


cherryke; Nem rossz ötlet Erdély :) tudod én ott születtem :) Minden évben 2-3 szor hazamegyünk, a férjem is onnan van, de neki már csak egy nagybátyja van ott, a szülei is kint élnek Ausztriában. Az én szüleim, meg az egyik növérem Erdélyben élnek. Ha zárt lesz a topik teszek fel egy két fotot Erdélyröl, kedvcsinálásként :) Jaj, most hogy beszélek róla ugy kivánkozom én is.

Nálunk is igy ment az ágyramászás, egyik nap még nem tudott aztán hirtelen le fel jár a kanapén, persze nem mindig esés mentesen :) Amikor rájön a bolondja egész nap mászkál le-föl és még ugrál is rajta :)

Sissy, Wivi. Emlékszem elsö babánál én is igy voltam, nem akartam abbahagyni a szoptatást, aztán teherbe estem és igy maradt el, de annyira sajnáltám, ugy hiányzott mindkettönknek. Igaz Gergö már 1,5 éves volt de akkor is. Hát most meg ugy vagyok vele, most már aztán elég volt a szoptatásból, hány éve ezt csinálom már :) Most hogy Nóri nincs itthon egy picit bekeményedtek a melleim, nem tudom mit csináljak, ha lefejem akkor nem fog sose elapadni, gyógyszert meg nem akarok, talán marad a jegelés, de az is lehet megint kipróbálom a tehénturót, az is levesz a gyulladást.

Sissy, miért nem akarsz neki tápszert adni egy pár hónapig, aztán a tejet? Nekem egyik fiam se akarta inni a tejet a szopi után, ugy szoktattam rá, hogy estére kaptak tápszert mert azt elfogadták, reggel meg már olyan éhesek voltak, hogy megitták a tejet is. Igy szépen fokozatosan kicseréltem az esti tápot is a tejre. Szerintem próbáld ki te is, vagy nem akarod semmiképp a tápszert? Egy próbát megér :)

Reka

Kép Kép
Kép
rekus80
 
 


sisy:bár én már nem szoptatok,de én azt ajánlanám,h az esti szopit hagyd még meg.tudom,h nem akarsz tápszert én is várom már ,h áttérhessünk tejcsire,de most pl még azt írja a tápszeres dobozon,h reggel és este azt kapja én így is csinálok.ki is bírja reggelig nem kel föl mert éhes lenne és amikor most beteg volt meg hírtelen sokat ivott és vissza jött minden akkor először kanállal adtam,de nem kellett úgy neki,hanem a megszokás híve cumisüvegből kérte.
a kis tesó miatt szeretnéd jól értem?de a legjobb ha beszélnél a védőnővel,h ő mit ajánl.nem tudom mennyi tejcsid lehet még azért nehogy begyulladjon a cicid,lehet az is,h fokozatosan kellene,h elapadjon akkor.

nálunk nagyon ügyes volt Balázs!de sztem köszönhetem annak,h az utóbbi időben jó rég óta :D az ágyon tettem tisztába és ahogy készletünk a hasára fordítottam és lassan húztam le ,h érezze hogy így kell lemenni és autómatikusan így csinál mindig mindig már az ágy közepétől mikor tudja,h ő lefelé akar menni 1x nem esett még le és remélem nem fog a játék hevében sem.
iceberg
Budapest
 
 


Varitus!
Eleinte minden babának magas a lábfeje,ezért csak nyitott szandit érdemes venni. Ha el kezd járni átalakul,és akkor jöhet a zártabb,és zárt cipő.

Kép
mók
 
 


Sissy: semmi baja nem lesz a tápszertől :) meg kell találni a jót. Van a Humananak a 3as 8hós kortól. Elválasztó tápszer. Hunor este azt kapja, mert táplálóbb mint a patikás humana.
Boltban lehet kapni. Dm-be drága, de kaiserba 1000ért vettem a 600gr-os dobozt. Almás.


Rékus: még fotók Erdélyről? :D az már kínzás :D nem kell nekem kedvcsináló :D

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Rékus:Erdély:IMÁDOM!!Gyönyörű,egy pici darab ott maradt belőlem.Szerintem mindenkinek egyszer el kellene mennie oda!!
Ha teherbe esnék így is,nem lenne ez téma.Most végülis júni óta szabad az út,de nem tudom igazán,hogy attól nem jön-e esetleg,mert szopi van még.

Ice:Lili egész nap eszik.Csak,hogy értsd:ma reggeli két szelet lekváros kenyér,tízórai:gyümi,ebéd:krumpli leves,hal,rizs,sajtos-tejfölös tészta,uszi:joghurt,vacsi meg kenyér lesz.Így éjjel jobb,ha pihizik a pocija,Este,reggel szopi van,én tápszer ellenes vagyok,ha nem muszáj,inkább a természeteset adnám.Csak a probléma,hogy egyenlőre nem issza... :( Az est kéne maradjon,csak az a baj,hogy lesz,hogy ne én fektetek,tehát fejni kell,ha az esti marad,cumisüvegből kapja.Jajj,de tanácstalan vagyok,hogy lenne jó....

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Kép

A jobb alsó örlője áttörte az ínyt... a szélső metszők sehol nincsenek alul.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sissy: milyen tejet adtál Lilinek? És milyen lekvárt?

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sziasztok!

Hú, nagyon sokat írtatok ma :lol:

Etus: Örülök, hogy Juli ilyen ügyesen megszokta az ovit!
Kri: Ti hogy álltok?

Mók: Nem tudom, hogy lesz, nyitottat már nem nagyon vehetek neki. :? Ma próbálni akartam rá kocsicipőt, hogy valami mégiscsak legyen a lábán így ősszel. De ahogy rá akarom adni, folyton visszahúzza a lábujjait, esély sincs ráadni. :shock: Marad a tutyija... Majd csak elkezd járni, és akkor biztos könnyebb lesz neki venni.

Cherryke: Jól nézhet ki Hunor fogsora :lol: Bencének a jobb felső örlő van nagyon készenlétben.

Hétvégén vásároltunk C&A-ban babónak, erre ma akció volt a babaruhákra... Na, nem gond, vettem még egy párat. Szerintem most nőhetett, mert eddig még 74-es nadrágokat hordott, hétvégén 80-asat vettem neki, de alig nagy rá, nem sokat nőhet bele. Így ma vettem 86-osat.

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 



Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Varitus: Hunor, ha engedi feladni a cipőt, útközben leveszi. Tegnap reggel gondban volt mert harisnya és zokni volt rajta :D zoknit nagy nehezen levette, de a harisnyát nem tudta :D

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Prücök,

Gergőnek nagyon boldog első születésnapot!!!!!!!!!

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Szép Jó reggelt mindenkinek!!!


Prücök: Gergőnek BOLDOGSÁGOS SZÜLCSINAPCSIT KÍVÁNOK!!! :-)

Cherryke: cipőt mi egyátalán nem viseljük el. Ez ami van tépőzáras azon agyalok fűzős lesz a következő talán azt nem bogozza ki :-D
Hunor..........ááááááááááááá ne is mutogasd gyönyörűű kis pasi lefoglalom a lányomnak :-D

Sissy: látom nektek is meg van az étvágy :-DDD Nem baj egyen csak tök jo hogy minden félét megeszik. Ezt olyan öröm látni hogy ezen a téren is mennyit fejlődnek a picik nem? Figyelj ha nem lesz tejcsid szerintem se izgulj! Nézd sokunk babája tápszeren "nőtt" fel senkinek nem esett baja.Tudom a természetes a legjobb de örülj hogy Te legalább ilyen okáig tudtad szopiztatni.

Wiwianne ezekszerint bevált dolog a járássegitő? Ne aggodjak hogy hülyeséget vettem aranyomnak? :-)

Iceberg: Hát Balázs nem semmi. Ugy örülnék ha már mi is itt tartanánk szegényem sokszor fel akar jönni az ágyba de viszont nem marad el mellettünk :-( Mindig fogni kell akkor meg nem tetszik neki .


Csajok! Kérek moindenkit aki szeret egy kicsit drukkoljon értünk! .-) Ma megy be párom lakásügyben remélem ma lesz valami fordulat a dologban4?

dinuci01
 
 


sziasztok :)

sissy:szegénykém nehéz lehet eldönteni,h hogyan is lenne jobb.tegyél próbát olyan sok mindent eszik már ahogy leírtad.Balázs is szereti a lekváros kenyeret :D megértelek,h nem akarsz tápszert főleg már a végén mikor mindjárt ihat tejet.kecsketej?de gondolom nem akarsz össze vissza mindent sem,h egyet szokjon meg.

dinuci:Mátém volt ilyen ő vele hiába tanítottam nem jött úgy le az ágyról ilyen szépen mint Balázs,aztán egy barátnőm mondta,h rakjam körbe az ágyat paplannal,párnával és menjek ki a szobából.Biztos dúrvának hangzik amit írok,de megcsináltam és leesett attól kezdve mindig ügyesen jött le
:) tudod van aki a hibájából tanul :) Balázs mérleg ő mérlegeli a dolgokat Máté meg bikuci fejjel megy a falnak és mái napig azt látom nála,h nem tanul saját hülyeségéből itt most a sulis dolgokra gondolok!csomószor van,h nem hoz haza füzetet,de azt meg nem szereti ha mérges vagyok!
nagyon szorítok nektek!!!!!én tudom milyen érzés ez is!hm látod már megint rokon lelkek vagyunk mint máskor :wink:

kri:nem tudom megcsinálni a vonalzómat :lol: egyszerűen nem sikerül!

prücök:BOLDOG SZÜLINAPOT A PINDURINAK!!!! :D

varitus:én már csak 86-s rucit veszek Balázsnak.akkor közel vannak súlyban babóink :) pedig most fogyott Balázs,h beteg volt olyan kis törékenynek éreztem,de már szedegeti vissza.

ceyla:nem tudom voltatok e ilyen kivizsgáláson,h nem akar enni Niki vérvétel vagy ilyesmi?a kórházban volt egy kislány nagyon cuki volt,de alig eszik még az italt is úgy kell bele erőltetni,de egészséges csak egyszerűen ilyen fajta,h madár eledel nagyságúakat eszik vannak ilyen gyerekek és ennek nem tudnak mit csinálni bele nem tömhetik.csak hát tudom az anyuka meg aggódik,idegeskedik,h miért nem eszik.

cherryke:szép pofija van Hunornak! :)
iceberg
Budapest
 
 


cherryke:én házi lekvárt adok Balázsnak azt mondta a védőnő,h azt lehet,persze amiben nincs tartósítószer.mi nem szoktunk bele rakni!
iceberg
Budapest
 
 


Gergőnek Boldog Szülinapot :) :) :)

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Ice: köszi :) lekvárt meg főzök akkor a gyereknek. Sose főztem még lekvárt :D

Párom holnap éjjel elutazik Lisszabonba, úgyhogy csirkés hétvége lesz :D aztán valamelyik nap főzök füstölt bablevest neki, hétfőn hajnalba ér haza. Legalábbis reméljük :D

Már mondtam neki, jó lesz, ha befejezi az utazgatást és a karácsonyi dolgokat elkezdjük beszerezni :D mindjárt az is itt van.... nagy a család. Ilyenkor. Ha a gyereket kéne megnézni, baromi kicsi lesz :(

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Ice,
boldog névnapot Máténak. Mi a gond a vonalzóval a beillesztés?

Nálunk betegek a csajok, olyan szar volt az éjszakám Bettivel. :cry: :cry: 39 fok volt a láza. :cry: Most már csak az orra folyik. Brigi sem jár a héten oviba, rajta már vasárnap látszódtak a nátha jelei. Én még bírom.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


kri:köszönöm,nagyon figyelmes vagy :D bent van a profilomban,de lehet,h valamit át kellene állítanom,h megjelenjen!
óóó az nem jó,ha betegek elkapott valamit az oviban biztos és ráadásul lassan sikerült volna beilleszkednie,most meg majd újra nehéz lesz jaj szegények.amikor ha tudsz pihenj le tudom,h nem könnyű 2 gyerekkel betegen meg főleg :?
iceberg
Budapest
 
 


Hú csajok... itt nálunk, 2 ovis kislány hasmenéses lázas beteg. Remélem bnőm lánya nem kapja el és mi sem kaptuk el...

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Prücök: Nagyon boldog szülinapot Gergőnek!!!!!

Iceberg: Boldog Máté napot :lol:

Cherryke: Hunor nagyon ügyes!
Bence is folyton leveszi a zokniját, meg a tutyiját, meg a kettőt egyszerre. Vennem kell harisnyát, de ahol néztem addig, ott csak lányosak voltak.

Kri: Szegény csajok :( Briginek most az ovit is újra megszokni :(

Dinuci: DRUKK-DRUKK Egy ismerősömék voltak hasonló helyzetben, jajj, de nehéz volt nekik is, de végül nagyon jó lakásuk lett!

Sissy: Tudom, milyen rossz ez a tanácstalanság, mivel teszel jót... Sokszor átéltem az utóbbi egy évben :) És szerintem nem csak én vagyok itt ezzel így... De szerintem, ha a megérzéseidre, magadra hallgatsz, akkor csak jót tehetsz.
Nődoki egyébként nem tudja megállapítani, van-e peteérés? Akkor talán kiderülne, szopi nem sikerült-e.

Bence ma végre felállt az asztal mellett is, majd a kád mellett is :lol: Eddig csak a kanapén tette a háttámlába kapaszkodva, de így már jobban elhiszem neki, hogy ezt is kipipáltuk végre :lol:

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok! :D

Hát (-al nem kezdünk mondatot!), először is nagyon köszöni az egyéves nagyfiú. Nagyon édes volt tegnap, csomó dolgot produkált. Hiába...legényke már :D .

Szülinapozások jól teltek, ajándékoknak nagyon örült. Mondjuk meg tudom érteni. A másik kettőnek soha nem volt sajna ilyen "gazdag" ünnepe. Az exem kedvenc mondata:NINCS RÁ PÉNZ! Szóval pénz most sincs több de megvan a szeretet és inkább magunknak nem vesszük meg de a gyerkőcöknek igyekszünk megadni amit lehet. Néha túlzásba is esünk. Nekem magammal kapcsolatban olyan érzésem van, hogy azokat a dolgokat veszem meg aminek én örülnék...mindegy, szegény gyerekeknek be kell érniük egy ilyen anyával :lol:.

Torta tök felesleges! Főleg nem 4 :evil:

Mondtam anyóséknak is, hogy nem kell erre egy akkora macskát kapott, hogy rendesen félt tőle. Majd kiteszek ide egy linket este azon megtudjátok nézni a képeket. Csinálok egy szülinapos mappát.

Szóval. QRVA BETEGEK VAGYUNK! Bocs a kifejezésért de tényleg. Nagylánytól kapta Gergő, jóóóóóféle szakközepes tinivirnyák. Ő már javul, már az állapota ő nem :D. Gergő 2 nap volt lázas meg híg a széklete, de az inkább a foga érzem az egyik őrlőjét. Szerintem 2-3 nap és kibújik. Egyébként eszegetett is meg amikor levittem a lázát(ide a sarokra) akkor teljesen virgonc volt Párom icipicit szottyos és ennyi. Na én viszem a prímet szerintem meg is haltam már vagy 2-3x :shock:
Az a baj, hogy nem lázasodom be így táncikálnak bennem a virnyákok :evil: .

Boldog Máté napot!!!
:D :D :D


Bőőőlére eresztettem.

Mindenkinek puszi! Kismamánk kerülje a virnyákokat!!!
Este jök!

Kép

Kép

Kép

Kép
prücök
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan mert elég zűrösek a napjaink! Ha lesz egy kis időm vissza olvasok és írok!

Prücök Boldog szülinapot Gergőnek!

Kri jobbulást a csajoknak!

Iceberg boldog névnapot így utólag.

Üdv az újaknak!

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


Halihó!

Cherryke:lekvár:házi eper,meg sárgabarack,tej:lehet itt nálunk boci tejet kapni,először higítottam,tegnap már nem,forralva,ma meg reggel kakaózott.

Prücök!Boldog szülinapot a Babónak!!!

Dinuci:van tejcsim,csak jó lenne lassan Tesó... :) Megy a drukk!!

Kri:jobbulást!

Varitus:mármint szopi mellett?Menszi van,az nem jelent semmit?

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Sziasztok!

Prücök, Gergőnek utólag is nagyon boldog szülinapot! És jobbulást a családnak!

Kri, remélem a csajok is gyógyulgatnak már.

Sissy, az eperlekvárt szerintem még nem lehet adni (persze egy évesen már én is ettem, csak manapság azt mondják).

Ma először adtam Andrisnak egy kis paradicsomot, persze csak a húsát, meg egy pici ubit reggelire, ezt bezzeg úgy ette, mintha mennyei manna lenne :)

És Andriska is felállt tegnap, de érdekes ő sem felhúzta magát, hanem a játszótéren feltámaszkodott egy kb 30 cm magas kis kerítésre.
Edit

Kép
Kép
etus79
 
 


Sissy: köszi :)

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


minket is letámadott egy kis vírus...gyereknél 2 nap láz de nem brutál durva levihetõ..egy kis híg széklet és 2 napig napi egy hányás egyébként a közérzete elég jó volt enni is evett persze gyengébben mint szokott meg egy kajcsival kevesebbet is...de úgy tûnik már kihevertük....és ami ilyenkor a legszarabb...ha anyucit is leteríti..és hát ez a vírus ilyen volt...szóval egy nap full hányás egy nap étvágytalanság és durva fáradtság....igyekszek képbe kerülni mert kicsit elmaradtam:) ami megmaradt a fejemben és a cipõ csízma kérdése..

találtam egy ilyen dolgot
http://www.liliputi.hu/index.php?m=prod ... pecialList
hátha érdekes lehet bár az ára elég borsos mint általában a gyerekcipõknek és akkor az ügyesebbektõl kérdezném hol érdemes és lehet ha lehet gyerekcipõt kedvezõbb áron venni???
boodorka
Budapest
 
 


Boodorka, a Westend alsó szintjén van egy biobolt, ha a metró felől mentek akkor a jobb oldalon. Ott cipőket is árulnak, és szerintem tök jók. JUlinak már többször is vettünk ott cipőt, és mindig bejött, és az ára is tök ok szerintem.
Edit

Kép
Kép
etus79
 
 


sziasztok :)

tüncü:köszönjük szépen és prücöknek is! :)

bodorka:de jó ez az oldal érdekes cipők vannak,de így hirtelen jónak látszanak!sok teát igyatok az a legjobb ilyenkor nekünk azt mondták a kórházban.

etus,varitus:gratulálok a babákank,egyre ügyesebbek lesznek innetől :)
iceberg
Budapest
 
 


Sziasztok,

köszi mindenkinek, gyerkőcök talán javulgatnak, bár most már mindkettő köhög. Bettinek nagyon folyik még az orra, bár az éjszaka már sokkal jobb volt, de azért még eldugul szegénykémnek.

Ügyesek a kislegények!

Sissy,
én is friss tejet veszek, házhoz hozzák és 150 Ft/liter. Nálunk még csak Brigi kapja. Nem használtál ovulációs tesztet vagy pg53-as mikroszkópot. Az segít megállapítani, hogy van-e peteérés. Én Brigi után használtam, bár amikor nekem megjött után már volt peteérésem is és szoptattam. De nekem 1,5 évre a szülés után jött meg először. Most pedig még mindig semmi. Bár most nem is várom.

Prücök,
azta 4 torta. De azért remélem fincsik voltak. Nálunk most pont fordítva van, Brigi sok mindent és viszonylag drága ajándékokat is kapott, így most Bettinek nehéz vennem. Sok mindent fog örökölni, motor, bicó. Mondjuk ők közel vannak korban egymáshoz.

Rékus,
megy a torna. Én pár hónapja nem nagyon csinálok semmit. Pedig még van rajtam min. 5 kg, ami nem kellene.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


iceberg: köszi nyomatjuk a folyadékot :))

etus79: köszi...nem tudod véletlenül milyen "márkájú" cipõket árulnak ott?

ja és még a kis névnaposoknak és szülinaposoknak is nagyon sok Boldogságot kívánok:))
boodorka
Budapest
 
 


hát,mielőtt megjött (Lili 8 hónapos korában),előtte voltm doki bácsinál,és már mondta,hogy látja,h meg fog jönni.Aztán meg is jött.Lehet,látta peteérést?Uh-gal nézte.

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Vettünk a gyereknek játékot szülinapra. Párom elcsomagolta a fényképezőgépet, de jövőhéten lefotózom és felrakom. Semmi extra... autó :D nagyon elvan az autókkal, toligálja rágcsálja pörgeti a kerekét :)

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sissy: amikor megjön, nyitva van a méhszáj... azt láthatta uh-n. bnőmnek akkor rakták fel ezt a fogamzásgátlót, ezt csak onnan tudom.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Prücök!
Kispasinak utólagos boldog születésnapot!!!! :D :D :D :D :D

Cherryke!
Hunor nagyon cuki!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Iceberg!
Máténak boldog névnapot!!!! :P :P :P :P :P

Sissy!
Uh-n látja a doki a peteérést! Az is lehetett,meg hát azért normális mensinél /sajna nem nálam/ van peteérés,mármint az előzi meg!!!!!
Biztos hamar összejön kistesó,drukkok mennek...!!!! :P :P :P :P

Etus!
Irigyellek,én még nem mertem paradicsomot adni.

Kép
mók
 
 


Sziasztok!

Kész a zárt topic. A Társalgó nyitóoldali fórum listájának alján látható, válasszátok ki. Megpróbálok mindenkit beengedni. Sajnos nem tudom, hogy hova kell kattintanotok, mivel én már benn vagyok, de remélem valakinek sikerül és elmondja a többieknek.

Voltam dokinál, de a híreket már a zártba írom!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


én vagy gyenge vagyok vagy csak fáradt:) de nem találok oda:)
boodorka
Budapest
 
 


Lina: Én sem találom :(

Sissy: Lehet, hogy hülyeséget írtam.. Nem gondoltam végig, a menstruációhoz normális esetben kell peteérés :lol: A védőnőt kérdeztem a múltkor, hogy lehet-e szopi miatt, hogy 2 hetente menszizek és akkor mondta, hogy vigyázzak, mert akkor már lehet peteérésem is. De úgy mondta, mintha nem feltétlenül lenne azonnal, amikor először megjön. Meg valahol a neten is olvastam régebben egy erre vonatkozó megjegyzést, vagyis, hogy a csajszi meg dokihoz, hogy megnézzék, hogy van-e peteérése is. Bár abba nem gondoltam bele, hogy lehet a csajnak egyébként is volt már ilyen problémája. De most utána olvastam, csak annyit találtam, hogy az első menszi előtt nem feltétlen van peteérés, de a többi már elvileg normális ciklus. Viszont, ha így van, akkor meg a szopi nem lehet akadály, ha már van menszi, nem?
Na, ez jó hosszú fejtegetésre sikeredett :)

Etus: Gratula Andrisnak is a felálláshoz!!

Boodorka: Jó ez az oldal, tetszenek a cipők is. De nem néztem meg teljesen alaposan, télen így nem vékony a talpuk? Mármint elég melegek lehetnek? Na, meg most jut eszembe, hogy oké, hogy mezítláb a legegészségesebb, de vajon betonon is annyira jó, hogy vékony a talpa? Tényleg megnézem majd alaposabban, mit írnak róluk...

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 


Lina, én tök béna vagyok, mindenhol néztem, de nem találom. Légyszi írd le még egyszer, hogy hol kell keresni.
EDit

Kép
Kép
etus79
 
 


Lina: topik címe?

Fiam dacol a vissza alvás ellen :D játszik a kiságyba, jó hangosan :D nem sír, csak zörög, mintha bontana valamit :D

Apa elutazott :(

Ma, ha a gyerek is úgy akarja, elmegyünk ringatóra :D most, hogy ovikba járvány van, nem megyek át a bnőmhöz, viszont szüksége van gyerekekre.
Az úszást felhívtam, itt van egy általános iskolába uszoda... : Stoller Katalin nagyon húzta a száját, hogy: ja már 1 éves lesz és most kezdenétek? Mondtam neki, nem kezdenénk semmit, alkalmanként elvinném, amikor úgy alakul a napirend. Mert hogy a legrosszabb időpontban vannak.... szombat 10, vasárnap 14 óra. 2500/alkalom :D és ez mellett vinném erre a ringatóra és a minimenő manóra. ez havi Húszonezer...
Mit kell megjegyzéseket tenni.... Hunor refluxos volt, nem tudtam vele menni ilyen helyekre, mert képes volt etetés előtt 10 percel is főlhányni az előző evésből. Akkor meg az lett volna a baj.

Mindegy. Kedd minimenő manó az FMK-ba, péntek ringató a Désibe. Meglátom melyiket élvezi majd jobban :)

Kriszta
Kép
cherryke
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: