Új privát üzeneted érkezett!

Csatlakozom, én sem találom. :oops:

Kriszta
Kép

Kép

Kép
 
 


varitus: nem ismerem ezeket a cipellõféleségeket, csak azt gondoltam hogy ezt a csizmát feladni biztos könnyû:)
azt írták hogy téli viseletnek valami meleg béléssel alkalmas....próbáltam utánaolvasni de nem sok mindent találtam...

cherryke: mi is hasonló problémák miatt kezdtük késõn a babaúszást...nekünk is képes volt a következõ evés elõtt még bukni...nagyon jó ezen az idõszakon túl lenni:)
boodorka
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gyors kukk és indulok csarnokba vásárolni :-) Mizu? Ma nem főzök esetleg egy kis lecsó. Alattam lévőtöl jott az illat reggel igy meg kivántam de majd meglátjuk lesz e időm. Hétvégén lehet elmegünk bakonyba rokonokhoz akkor nem leszek. :) Nincs sok kedvem itthon punyizni főleg hogy utálok itt. Na meg a gyerekeknek is jo a szabad levegő :-D


Cherryke: ne törödj ilyennekkel akkor viszed uszni amikor akarod! Itt is van baba úszás de sajnos ez nekünk most nem fér bele a köldtégvetésbe kicsit lecsorosodtunk de majd jobb lesz :-D
Az autonak biztosan nagyon fog Hunor örülni.

Kri: Akkor mostmár meg gyógyultatok rendesen?

Lina: Bocs de én sem találom azt a topicot, nem értem. Lehet még álmos vagyok :-)

Sissy: Hát én nagyon drukkolok neked hogy összejöjjön :-) Ügyeskedjetek jo sokat és lényeg hogy ne akard anniyra. Mi az első terhességet nagyon akartuk, és 3 - 4 hóapig nem lettem babás :-( Ne izgulj rajta egy a lényeg.

Mók: de örülök neked:-) Hogy vagytok? Irj nekem mert én igen csak le vagyok mradozva :-)

Etus: Andriska is akkor már nagyon ügyes :) Lépeget már?

Boodorka: hát én nem tudom ez a csizma táééma nekem tul bonyolulut. Én még a cipőt sem tudom feladni. Bár tegnap vettem használtba egy fűzöset, 900ft volt mondom én addig rendes cipellőt nem veszek amig nem tudom feladni normálisan. :oops:


Mentem csajok vigyázzatok magatokra a hétvégén mindenkinek szép napot!!:-)

 

 
 

sziasztok :)

Én is csatlakozok,mert én sem találom biztos pedig egyszerű csak még nem jöttem rá :lol: még kipróbálok 1et,ki és be jelentkezek.

dinuci:jó hétvégét nektek!!!
iceberg
Budapest
 
 



[img]

Nahát sehol sem találom így sem!Nem lehet,hogy még nem aktív?[/img]
iceberg
Budapest
 
 


azt hittem csak én nem találtam meg:)
boodorka
Budapest
 
 


Voltunk ringatón. Hogy az én fiam hogy élvezte :) a csajszi aki tartja, nagyon szépen énekel népdalokat. Fiam pedig imádja :) Én is mindig énekelek neki, csak az én hangom fa :D Képzeljétek, eljött velem a bnőm is és az Ő fiának is nagyon tetszett. Azt mondta menjünk jövőhéten is :D Nem gondoltam volna, hogy bnőmnek tetszeni fog. Időnként a gyerekek elcsatangoltak, de ez van :)

Kriszta
Kép
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek nagyon köszönjük a köszöntéseket! :D

A betegségünkről röviden: Gergő tegnap estére a törzsén pöttyös lett. Bekentem Neogranormonnal mára elmúltak a pöttyök. Doki néni szerint 3 napos láz volt. Ja, akkor én mitől vagyok dögrováson 4 napja, láz nélkül?

Ennyit erről :?

Én személy szerint már babásodnék de még egész nap megy a cicizés. Doki bácsi azt mondta a prolaktin miatt kicsi az esély. Bár a két nagy között csak 11 hónap van és annyi tejem volt mint a csuda. Napi +2 liter és mégis babás lettem. Ráadásul a terhességem 7. hónapjáig el sem tudtam apasztani. Szóval bármi lehet. Persze nem vagyok már fiatal. Másként működöm mint anno.

Szerintem szurkoljunk egymásnak aztán pikk-pakk babásodik aki szeretne!
Persze némi apázás is kell :lol:

Nem találom a topikot pedig hoznám a képeket! Valaki segéllllyen!

Kép

Kép

Kép

Kép
 


Hú, csajok.

Én látom, a topicot. de próbáljátok úgy, hogy kimentek a főoldalra, de bejelentkezve. Felül a rózsaszín fejlécen vannak sorban Rendelő Cikkek Társalgó Chat Blog stb.... Ott nyomjatok a társalgóra. Ekkor bejönnek a fórumtémák. Sorban Szülészetek, kórházak. Lakóhely szerint, Anyaságról, Fogamzás stb. Na itt a legutolsó a mienk.

Valaki próbálja meg gyorsan, kezdek aggódni!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


prücök, cherryke, iceberg, boodorka. Titeket felvettelek tagnak. hátha így jobban megtaláljátok. A többieket is veszem szép sorban. Csak valaki jelezzen, hogy van-e változás
Vendég
 


nálam okés
boodorka
Budapest
 
 


boodorka, cherryke, dinuci, etus, iceberg, kri, mók, prücök, rekus, sissy, tüncü, varitus, wivianne. Benn vagytok. Ha valakit kihagytam szóljon!!!

Ott folytassuk ezután, ha mindenki odatalált. Bár gondolom most hétvégén kevesebbet jöttök fórumozni...
Vendég
 


Én mindjárt nézem csak meg akartam írni, hogy mindenkinek ajánlom a Liliputi cipőket de leginkább a külföldit amit kintinek forgalmaznak. Benti puhatalpúnak én a Cinegecipőt favorizálom nekünk van 2 a Liliputitól 2 Cinegecipőtől az kényelmesebben felhúzható bár Gergő lábfeje marha magas.
Lépek a zárt osztályra :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
 


Lina! Ceyla kimaradt!

Kép

Kép

Kép

Kép
 


ceyla is benn van. még valaki?
Vendég
 


sziasztok!


Engem is vegyetek fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hétfőn jövök!
 
 


kleofa és lynnn, benn vagytok.

kleofa! aztán ezt a zugolvasást és bujkálást kéretik befejezni és bemutatkozni!!!
Vendég
 


Oké,Oké!!!

Én vagyok a klevo!csak az a jelszóm eltűnt így újat csináltam.

most már jönni fogok ígérem.Manómnak ma van a születésnapja!

Holnap jövök és bemutatkozok részletesen.

Bár mint írod folyamatosan olvastalak titeket így én mindent tudok,de pótolom visszafelé is.

köszönöm hogy befogadtatok!

sok sok puszi a "bébiknek"!!!!!
 
 


Mares,
Gergőnek boldog szülinapot! Ha olvasol minket gyere a zártba. Írj Linának ő majd felvesz.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
 
 


Mares, Tünde!

Felvettelek titeket a zártba, így bármikor csatlakozhattok hozzánk. Keressétek a zárt 2010 októberi babákat, mindenki ott van és várunk nagy szeretettel. Ha valahol elekadtok írjatok ide és segítek.
Vendég
 


ÁÁÁÁ, nem tudok belépni a zártba :((((
Vmi hibaüzenetet ír ki :evil:

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron