Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Van 2db pozitív tesztem, fájnak a cicik, kényelmetlenek a nadrágok, de nincs hányingerem, és múlt szerdán még semmit nem mutatott az ultrahang.
Van esetleg valami információtok, hogy kb mikortól látható? Vagy lehet, hogy nincs jó helyen a Cseppem?

Írjatok!

Köszönöm, és további szép napot,

Üdv,
Nóri
 


Szia Norci!

Mikor volt az utolsó mensid első napja? Kiszámolom neked, hogy hány hetes lehetsz és utána többet tudunk:)

Kép
 
 


Szia,

Szeptember 27-én volt, most lehet kb a 6.hét.

Nagyon köszi a segítséget.

Üdv,
Nóri
 

 
 

Szia!

Ma vagy kb 5.hét és 4 napos! Amikor dokinál voltál, akkor elméletileg mégcsak 4 hetes és 3 napos volt a baba! Nekem az 5. héten látta a petezsákot! Lehetséges, hogy hátrahajló a méhed (ez nem gond), akkor viszont sokkal-sokkal nehezebb észrevenni a petezsákot!
Hüvelyivel nézte? Pár nap és szerintem látszani fog:)))) Én a helyedben jövő héten visszamennék meglesni:P
Addig is vigyázz magadra!! :)

Kép
 
 


Szió,

Az tuti, hogy hátra hajló. Akkor ezért lehet. Ez valóban nem okozhat gondot? Most kb mekkora lehet?
Visszamegyek mindenképpen.

Köszi szépen a segítséget!

Üdv,
Nóri
 


Szia!

Tudomásom szerint nem okoz gondot:)
Itt vannak az aktuális adatok róla :
http://www.babanet.hu/ultrahang.php?t=fejl&h=5

Kép
 
 


Szia,

Köszönöm a linket, sok helyen kerestem már hasonlót, de ilyen jó heti bontást még nem találtam. :) Jó tudni, hogy hogyan fejlődik és miken megy keresztül. Voltam hétvégén otthon, tesóm rám nézett és fiú létére egyből levágta. Pedig addig nem akartam mondani senkinek, míg UH-n nem látom, dehát így alakult. :) Szerinte látszik rajtam, szerintem még annyira nem.
Megfogadtam a tanácsod, holnap megyek dokihoz babalesre. Remélem, láthatok már valamit belőle!

Majd mesélek. :)

Üdv és köszönöm,
Nóri
 


Szia!

Akkor ezek szerint ki vagy virulva, mert nekem is sokan onnan jöttek rá, hogy babás vagyok :oops: (föld felett 2 méterrel repkedtem :lol: )
Remélem mindent rendben talál a doki!!!! Pár hét és a ki szívét is láthatod + hallhatod ahogy dobog :)

Várom a beszámolót!

Üdv.: Márta

Kép
 
 


Szia,

Na, képzeld, kedden voltunk doktor bácsinál. Kemény 9mm-esek vagyunk és már dobog a pici szivünk. Ahhoz képest, hogy csak 7 hetes, azt mondta az orvos, hogy hűha, óriási. :D
Mikor megláttam, azt hittem elájulok, már ez a kis dolog is olyan leírhatatlan érzés, hogy csuda.

Úgyhogy nagy az öröm, egyelőre csak mert van, mert jó helyen van és mert már ver a szíve. Remélem, a helyén marad, amíg kell és minden rendben is lesz vele. :)

Még egy kérdésem volna, a védőnő az hogy működik? Mármint hol /hogyan találok én jó védőnőt? Valami olyasmit magyaráztak, hogy kell hozzá állandó lakcím, meg hogy a közelben legyen, meg ilyesmi.
A gond az hogy vidéki vagyok, de Pesten tartózkodom, itt dolgozok és otthonra vagyok még bejelentve.
Te hallottál erről valamit?

Köszönöm szépen a segítséget.

Szép hétvégét Nektek.

Üdv,
Nóra
 


Szia!


ÓRIÁSI GRATULA A POCAKLAKÓHOZ!!!!!!

Annyira jó, hogy minden rendben van:) és lesz is! Akkor 2 héttel nagyobb a babád, mint ahogy adatokból kiszámoltam.

Ami a védőnőt illeti nekem lakcím szerint kellett menni, de nem tudom máshol hogyan működik! Nem sokszor kell menni, eddig csak 2X voltam! Szépen végighallgattam mindent és okosakat bólogattam :lol: Tőle kaptam a terhességi kiskönyvemet is. Meg ő fog továbbküldeni mindenféle vizsgálatra.

Vigyázz magadra és a picurira is!
Nektek is szép hétvégét :)


Üdv.: Márta

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron