Új privát üzeneted érkezett!

Manorka
az lehetetlen ott van a levél, csak olvasottan....

Írok pirivit Neked :)
Vendég
 


Köszi lányok, megkaptam priviben Editől és Fókától.
Most is megnéztem a közöst, nálam sajna nincs levél még olvasottan sem :(
:oops: Tééényleg! :(

Na, de sikerült jelentkeznem a másikba, azaz regiztem már :)

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
 
 


hááát basszus!!
Edi pedig én regisztráltam aktiváltam.....ééééés nem!!! :(
ujra regisztrálni másik emaillal meg felhasználónévvel nem enged mert rákattintok hogy regisztráció éééés semmi!!
basszus :cry:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 

 
 

Moki

írok privit
Vendég
 



Mercy, Mamaki, Anya maci, Zsani, Sakura, várunk Titeket is ám :P
Vendég
 


Ok, de akkor kérek egy privi üzit, hogy hova is menjek? Mert én a közös mailt sem ismerem!
Vendég
 


anya maci

ment a privi
Vendég
 


már megint írtam és minden eltűnt :twisted: kétszer :twisted: és mire újra kezdem, harmadszor látom, h már nem itt vagyunk :lol: sebaj! mindjárt megyek, megnézem, h mi a teendő!
nekem mondjuk eszembe sem jutnak a zugolvasók, pedig kiderült nem egyszer, h vannak... mikor idejövök, a külvilágot kizárom... de igazatok van, ha végiggondolom, akkor én sem szeretném, h bárki olvasson a dolgaimban-gondolataimban!
nu, akkor haladok utánatok :)

Kép
 
 


Mamaki, Sakura, Mercy már csak Titeket várunk :)
Vendég
 


Edi,
látom, már csak hármunkat hiányoltok :wink: !
Édik vagytok, jövök nemsokára :D !
Pussz

Anikó

Kép
 


Jaj, lányok, eltűntem megint egy időre, a szokásos okok miatt, most jöttem benézni, erre látom, hogy megszűnik a topic...

Ha mehetek utánatok, megírjátok, hol vagytok?

Azt is megértem, ha nem, akkor minden jót mindenkinek.

E.

Kép
 


Emma!

Írtam privit!!!!
d76
 
 


Emma
persze, Te is gyere...
Vendég
 


Drágák vagytok, köszi! :)

Privi nem jött, valahogy megmondjátok, mit csináljak? A közös mailt nem tudom...
 


Sziasztok!
Én most csatlakoztam ehhez a fórumhoz.
Én júliusra várom az első babámat és ezért gondoltam, hogy csatlakozom egy olyan fórumhoz, ahol hasonló kismamik vannak. :)
Remélem sokatokkal fogok beszélgetni.

Andi
 


Kedves Új tagok!

Az itt lévő csapat tovább költözött, mert MI együtt voltunk jóban rosszban, ezáltal bensőséges viszonyba kerültünk, és mostantól már nem szeretnénk új tagokkal bővülni...

Kívánjuk, hogy boldog babavárásotok legyen, és csináljatok új topikot... biztos vagytok / lesztek páran...
Vendég
 


Mindenkinek boldog babavárást!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.28 09:27-kor.
Vendég
 


Maccs77

Megkaptam a prividet, válaszoltam is rá az előbb.


Boldog babavárást kívánunk Neked.


Edi
Vendég
 


Mindenkinek boldog babavárást!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.28 09:04-kor.
Vendég
 


Minden jót Csajok! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára petergabi 2010.05.03 16:15-kor.
 


......

Ez a hsz-em törlésre került, mert maga a címzett is törölte magát innen, akinek tulajdonképpen szólt. Az utólagosan Betekintőknek az előzmények ismerete nélkül pedig félreértésre, téves következtetésre adhat(ott) okot.

További kellemes babavárást Mindenkinek!

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
 
 


Kedves Kismamák!

Ha túl drága álmaid babakocsija vagy a kinézett babatartozék keres fel, és garantáltan olcsóbban szerzem be a bolti árnál. Kérdezz bátran, szívesen válaszolok minden kérdésre és ajánlatott is, adok. További szép babavárást!
dr
 
 


Sziasztok!

Mi ezzel szeretnénk kedveskedni nektek:

Kép

További nyugodt és gondtalan babavárást! :)

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Elnézését kérek, hogy írok Nektek. Én inkább olvasó módban voltam a fórumon, terhességem alatt. Mostanában nem volt időm olvasni......
1 évesek az ikreim (lány, fiú) Nagyon sok eladó dolgaim lennének. Pl: 44-es ruhák, légzésfigyelők, sterilizáló, stb. Most nem sorolok fel mindent,de akit érdekel az írjon és szívesen válaszolok.



Üdv.
natü
 
 


Sziasztok!
Elnézést zavarásért!

Szeretném felhívni figyelmeteket egy új márkára:fairybaby

itt megnézhetitek folyamatosan bővülő termékeimet!
http://picasaweb.google.hu/101508694688 ... Fairybaby#

 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy kéretlenül betörök ide, de remélem, hogy lesz, akinek segítség lesz.
Angol (alig) használt ruháim vannak nagyon nagyon olcsón. Márkák Next, George, MarksandSpencer, Mothercare, Ladybird és hasonlók.
Az árak kb: body 100-200ft, rugi 200-300ft, póló 100-200ft, rövidnadrág 100-200ft, kocsikabát 200-300ft, nadrágocska 100-400ft
Érdemes körülnézni! A képek alatt ott a konkrét ár, állapot és márka is. Nagyrészt néhányszor mosott, egy gyerek által hordott dolgokról van szó.

http://picasaweb.google.com/gabikikocs

Ha tetszik valami, írj privit vagy e-mailt a gabikikocs kukac gmail pont com e-mail címre.
Köszönöm!

 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért 2008 . augusztusi babásoktól jöttem.
Kedves fiús anyukák figyelmébe ajánlanám Áron kicsi törpöm eladásra szánt ruháit melyet itt hirdetek meg először, igyekszem korrekt árakra találni , csak a szép és alig hordott ruháinkat raktam fel! Igazából annyi ruhánk lett hogy mind alig hordtuk őket. 56-86ig Akit érdekel emailban vmmelinda@gmail.com
Köszönöm
Megtekinteni itt lehet:
http://picasaweb.google.hu/104356931378 ... ladoRuhak#
http://picasaweb.google.hu/104356931378 ... adoRuhak1#

Szép napot mindenkinek!

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok a zavarásért, egy 8 hónapos kislány anyukájaként szeretnék Nektek ajánlani egy terméket: a Lovemoon anionos betétet!
Azon túl, hogy a betét extra nedvszívó képességű, a benne lévő anionos csíknak köszönhetően antibakteriális, gyulladáscsökkentő és gombaölő hatása van!
Semlegesíti a kellemetlen szagokat, fenntartja a hüvely megfelelő PH értékét!
Így kifejezetten ajánlott áldott állapotban, szülés után, vizelettartási, aranyeres problémáknál is!

Ha érdekel Benneteket a termék, írjatok privit!!

Üdv mindenkinek!
 
 


Elnézést kérek a zavarásért, csak testvéremnek segítek eladni pár kislány ruhát. ha valakit esetleg érdekel kérem írjon privit.

eladó kislányruhák 0-18 hóig
http://picasaweb.google.com/bonihard/El ... directlink

További jó babázást :)
Vendég
 


Kedves Kismamak!

Szeretettel ajanlom uj, magyar webaruhazunkat, melyben nagyon sok szep, praktikus termeket kinalunk a babaknak. Tobbek kozott teli labzsakot, takarot, agynemut.
Kinalatunk folyamatosan bovul uj termekekkel.
Kellemes babazast, sok oromet kivanunk!

www.babymarket.webs.com

littlebabymarket
Budapest
 
 


-----------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mokibuci 2011.05.17 13:09-kor.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért.

Kedves Lányos Anyukák!

2010. novemberi kismamás topikból vagyok!
Egyedi készítésű, masnis fejpántok, igény szerinti színben és méretben!Akit érdekel, írjon nekem privit és megbeszéljük a részleteket:)
Dobok egy képet, h. miről is van szó:)

Mindenkinek Boldog babavárást illetve babázást kívánok!

Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
 
 


Kedves hozzászólok...ez a topik már nem él. szerintem fölösleges ajánlgatni a termékeiteket. Az ittlévők nagyrésze már le is iratkozott innen.

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: