Új privát üzeneted érkezett!

Minden olyan kismamát várok akik 2010 február,március és áprilisra vannak kiírva MISKOLCON.

Kép
Kép
 


Szia 20100310!

Én január végére vagyok kiírva, gondolom, még beleférek a topicba:).
Hogy érzed Magad a terhességed alatt?

Ági
Kép
 
 


de beleférsz örülök hogy valaki ír!
Köszönöm jól és te?

Kép
Kép
 

 
 

Szupi:)!
Hát igen, nincs túl nagy tolongás:).
Köszi, jól vagyok én is, voltak nehéz heteim, de most már abszlout remekül:).
Melyik kórházban tervezed a szülést, ki a nőgyógyászod? Meg Vagy vele elégedve?

Ági
Kép
 
 


A Semmelweisbe fogok szülni Hajas Sándorhoz járok nagyon meg vagyok elégedve szerintem fantasztikus doki.
Nekem kisfiam lesz és neked?
Te kihez jársz és hol fogsz szülni van-e már gyermeked és merre laksz?Lehet hogy még talizni is tudnánk hogy beszélgessünk.

Kép
Kép
 


Én is a Semmelweisben fogok szülni, P. Szikszay Ádám a dokim. Meg vagyok vele elégedve, figyel rám. Ha van valami panaszom, azt komolyan veszi.. Előtte Hardonyihoz jártam, de muszáj volt váltanom, mert minden más fontosabb volt neki, mint hogy a saját rendelésén megjelenjen..
Nekünk is úgy tűnik, kisfiúnk lesz, bár a doki nem volt igazán meggyőző.. Remélem jövő héten talán már minden kétséget kizáróan megmutatja magát a csöppség:)
Jelenleg Felsőzsolcán lakunk, de ha igazán hidegre vált az idő, akkor felköltözünk majd az Avasra Anyukámhoz, egyrészt, hogy ne kelljen kifűtenünk itt a házat, másodszor mert Anyukám szivesen segít a kicsi majdani ellátásában, ami ellen persze én sem tiltakozom;). A párom elvált, neki van két gyereke. nekem ő lesz az első, és már nagyon várom:)

Nálatok ő lesz az első?

Ági
Kép
 
 


Most látom, hogy Nektek már ő lesz a második babátok.
Várja már a tesőt:)?

Ági
Kép
 
 


Szia!
Igen nagyon várja a tesót!
Már alig lehet bírni vele.
Te most hány hetes vagy?
Képzeld apósomék is Felsőzsolcán laknak minden 2. hétvégén ki szoktunk menni.
Te mennyi idős vagy?

Kép
Kép
 


a
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára m_agi 2009.12.02 17:04-kor.

Ági
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: