Új privát üzeneted érkezett!

Ide várok mindenkit aki szivesen segit képekkel,tanácsokkal a leendő babaszoba tervezőknek :) sokan szerintem nem tudjuk hogyan is rendezzük be a baba szobáját,mi lenne praktikus,mi felesleges stb...
Én még nem várok babát(sajnos)de még időben szeretnék felkészülni a szoba tervezésére,remélem jővőre már én is alakitgathatom a ti segitségetekkel,és persze nem csak én,hanem még sokan mások akiknek picit is segithetünk ezzel.
Remélem nagyon sokan lesztek és tesztek fel képeket.úgy láttam még ilyen topik nincs és szerintem nagyon hasznos lenne :)

hajrá!!!!!! :) :)

KépKép
 


Kép


Kép


Kép


nekem ezek a tipusúak tetszenek,sztem nagyon szépek :) ezek egyenlőre csak tervek,remélem megvalósul belőllük valami idővel :)

KépKép
 


Kép

ez egyszerűen gyönyörű:)

KépKép
 

 
 

Kép

fali dekor...

KépKép
 


Kép

szép

KépKép
 


Kép

fali dekor

KépKép
 


Kép

KépKép
 


Kép

KépKép
 


sehol senki,? :(

na de azért én még teszek fel képeket ha találok szépet...biztatok mindenkit hogy nyugodtan tegye fel ide az ötleteit,vagy ha már kész a szoba akkor azt.igy belendülne ez a szoba is és sokaknak adnánk tippeket :)

KépKép
 


szia betti83! itt is talizunk:) nagyon jók ezek a képek, nekem is tetszenek, bár ezek szerintem így kompletten jó borsos áron lehetnek, nem?
Ti mit szeretnétek kislányt-kisfiút?

KépKép

KépKép
 
 


szia timi

az biztos hogy jó sokba kerülnek,ki kell fogni az akciókat és akkor hátha olcsóbb.

én lányt szeretnék,de majd kiderül mostmár nemsokára :)

KépKép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: