Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok

mivel a másik 2008as április-májusi topik befuccsolt ezért gondoltam nyitok egy újjat ahova várom akár a régi akár az új tagokat.
remélem fogtok irni majd :) :)
gyertek minnél többen és beszélgessünk
 
 


Szia Petra
Mi is májusi babák vagyunk :lol: Jó ötlet ez a régi-új topik :wink:
Vendég
 


Petra! Nagyon örülök, hogy megnyitottad ezt a topikot!
Én a régiek közül lennék. Lányod, fiad van? Írj magatokról!

Szia Eszti! Mesélj mi van a lányokkal! (Agusztusban készülünk A-ra, nem tudom, pontosan mikor.)

KépKép
KépKép
 
 

 
 

Szia Atizka
Reméltem,hogy te is jelentkezel majd :wink: :wink: Jól vagyunk,növünk,lépegetünk,fogzunk,élvezzük az életet!És nagyon örülnénk,ha megint eljönnétek :!: :!:
Ti jól vagytok?
Vendég
 


Sziasztok!!

jó ötlet ez a topik,én is régről vagyok,jövök én is beszélgetni olvasni,ha nem baj! :) Remélem szépen leszünk még! :)

Kép

Kép
 
 


Hello!
De jó a májusi topic!
Fruzsinám 2008 májusi baba!
puszika

Kép
Kép
 
 


Hát üdv szintus köztünk!! :wink: Én Blankám márciusi,de áprilisra voltam vele kiírva,csak sietett. :lol: De anno az április-májusi topikba írtam... :wink: Csak tényleg széthullott... :cry:

Kép

Kép
 
 


sziasztok



Sotske,Atizka ,Szintus na és persze Mezsó( :)) üdv.remélem többen leszünk majd,többen csatlakoznak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.16 03:12-kor.
Vendég
 


Lekri üdv neked is! :wink: :D

Ma lányom kifordította a napját.Fél7kor úgy felébredt hogy nem bírtam visszaaltatni,kérte a tápszerét erre 8körül elaludt mégis,és még mindig alszik... :shock: :shock: :shock: :shock: ilyet nem szokott sosem! :shock: :) Mai alvása ennyi is lenne?Mert ő egyszer alszik már régóta és 2órát és azt is délbe,kora délután...Nem értem ezt a gyereket!! :shock: :lol:

Kép

Kép
 
 


Szia Szintus, Mezsó, Lekri!

Akkor én most nem értem, miért nem lehet a régit folytatni? :shock:

KépKép
KépKép
 
 


Atizka
igazság szerint én azért nem oda akartam irni mert az valahogy már nem az igazi volt. igy aki szeretne közénk tartizni az irjon ide nyugodtan.bárki jöhet a csapatba mindenkit szivesen látunk :) ez egy új topikban a legalkalmasabb.

hasmenésesek a fiúk és mi is apjukkal :( :( nem vészes de azért ..................


13hónaposom 10,3kg és 81cm.12,5hós korától egyedül megy.a szókincse kb 7-8szóból áll de azért inkább a baba nyelvet használja :) nagyon bátor,mindenben benne van. a tesónak vettünk egy emeletes ágyat.a kis manó első nap megtanulta,hogy kell felmászni rá

na most ti jöttök:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.16 03:14-kor.
Vendég
 


de eltünt mindenki :(
Vendég
 


lekrinek igaza van a régi már nem a régi...valahogy más lett a topik,az ötletet én is jónak tartom,hogy ez a topik itt meg lett nyitva,hátha visszajönnek a régi arcok,mint pl.te is atizka :wink: ,és újak is hátha akadnak :)

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Jöttem én is kukucskálni. :lol:
Aki nem ismer, Marcim 14 hós, 13kg, és 84cm.
Van már 4 és fél foga, és rossz mint a kisördög.
Egyre többet próbál beszélni, utánozni, de egyébként egész nap be nem áll a szája, beszél az Ő kis babanyelvén.
Ja, és persze egész nap vigyorog. :lol:
Ő pont az 1 éves szülinapja elött tette meg első önálló lépéseit, és pillanatok alatt már szaladt is.
Egyenlőre ennyit rólunk.

Kép
 


Lekri, a két fiú még mindig nagyon hasonlít egymára! Nagyon helyesek.
Mi van a költözéssel? Összejön?

Szia Marcianya! Aranyos lehet Marci is!

Mi jól vagyunk, Emma kb. 1,5 hónapja jár. Érdeklődő, vidám gyerkőc. Étvágya változó, inni nem akar (bosszankodom is eleget, mert ebben a melegben nem ártana), éjszakáink az utóbbi pár napban nagyon jók. Előtte sokat ébredt, valószínűleg a fogai miatt, mind a négy oldalon duzzadt az ínye.

KépKép
KépKép
 
 


Marcianya
:lol: :lol: :lol:

Atizka
végülis nem adjuk el ugy döntöttünk.majd megcsinálgatjuk szép lassan és munkát is itt keresek majd.
tesóra készültők? :lol: :lol:
Vendég
 


Igen, szeretnénk megint babát. Jó lenne, ha még a gyes/gyed változás előtt megszületne, úgyhogy nincs sok időnk. Ha meg addig nem jön össze, akkor lesz, amikor jönni akar. Csak szerettem volna 3 évig itthon maradni a kisebbel is.

KépKép
KépKép
 
 


sok sikert a babaprogramhoz :)
hát a többiek nagyon eltüntek.bárki irhat ám ide :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ezzel zavarok, de gyermekeim kinőtt ruháit szeretném eladni. A ruhákat az alábbi linkre kattintva találjátok meg:

http://indafoto.hu/fruzsinap/collections

Kérésre természetesen mérek.
Ahogy időm engedi folyamatosan töltöm fel a ruhákat.
Személyes átvételre Budapesten van lehetőség, illetve el tudom küldeni postán is a vásárolt ruhát, a postaköltség a vevőt terheli.

email címem: fruzsinap@freemail.hu
 


Atizka: hajrá babaprojekt!!! :wink:

Kép

Kép
 
 


Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek


Kép

KépKép
KépKép
 
 


szegény kisfiú :( :( szoritok neki.
mi történt vele ?
Vendég
 


Sziasztok Kismamik!

Ismét "zavarlak" benneteket. :D
Elkészültek az új mei tai-ok, amiket megnézhettek a teszveszen. (Teszvesz/keresés/felhasználó keresése: gremese).

Ha valamelyik megtetszik, írjatok privit, és elkészítjük babanetes áron! (Sima, galléros: 4700 Ft, alvócsuklyás: 5300 Ft).

Folyamatosan lesznek mei tai-ok, a legegyszerűbb az, ha a teszveszen követitek nyomon. (Már akit érdekel). :)

További kellemes babázást és szép napot!

gremese

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok

Hú látom ez a topik sem pörög nagyon!

Atizka
Gratulálok az öcsihugihoz! :)

Kép
Kép
Kép
 
 


Mamacka
hát nem :( gratula a kistesóhoz :) :)

Atizka
neked is gratulálok :lol: :lol:
Vendég
 


Köszönjük! :D

KépKép
KépKép
 
 


Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy picikét. :) Utoljára nyáron írtam a topikba saját készítésű MEI TAI-jokkal kapcsolatban. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, gyártóvá léptünk elő és eljutottunk idáig: www.mei-tai.hu .
Ezt az oldalt szeretném Nektek bemutatni. :)
Amennyiben valamelyikőtöket komolyabban érdekelné eme babahordozó, az kérem írjon nekem privit!

További kellemes babázást és/vagy pocakosodást! :D

Gremese

Kép
Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: