Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nagy örömmel olvasgatom ezt az oldalt és igazán csodálatosnak tartom az itteni sikereiteket: a sok gyönyörű kisbabát.
Ez a boldogság nekünk sajnos még nem jött össze, pedig mindent megteszünk ennek érdekében. Orvosi szempontból mindketten egészségesek és alkalmasak vagyunk, de eddig mégsem lett babánk. Több módszert kipróbáltunk már, de a lombiktól és más műtéttől ódzkodunk. Úgy érzem, hogy valamiféle lelki, vagy tudatalatti probléma lehet a kiváltó ok, ami miatt nem esek teherbe. Talán valamilyen stresszes hatás miatt van ez. Szeretnék valamilyen tuti módszert és szakembert találni, amely nem orvosi, hanem inkább lelki megközelítéssel segítene nekünk abban, hogy babánk lehessen. Talán van itt valaki, aki tud ilyen módszert és szakembert javasolni részünkre.
Kérlek Titeket segítsetek, írjátok meg, ha van ilyen általatok ismert lelki kezeléses módszer. (Már az egész család és a baráti körünk is csak velünk van elfoglalva, mintha nem tennénk meg mindent.)
Ugye létezik ilyen nem orvosi módszer?
Nektek is sok sikert kívánok!!!

Juli
 
 


Szia! Talán neked is segíthetnek az alábbi helyen. Most olvastam egy másik babás oldalon a levelező címet. Regisztráltam, hogy beírhassam ide. Hiszek abban, hogy sokan vannak, akiknél valóban lelki okai vannak a meddőségnek. Persze érdemes először orvosilag végigjárni a lehetőségeket, de ha az nem használ, akkor biztosan segít a pszihoterápia. Örülnék, ha megoldódna a problémátok!
Itt az e-mail címe: human.consulting@citromail.hu
Réka
 
 


Kedves Réka!
Köszönöm, hogy gondoltál ránk! Mindjárt írok a megadott címre. Illetve megbeszélem előtte a párommal és majd utána. Remélem, hogy tudnak ott segíteni. Megírok majd mindent :-)
Mégegyszer köszönöm!!!
Juli
 
 

 
 

Sziasztok! Olyanokat keresek, akiknek sikerült. :D Fiatal vagyok, de pár éve nem jön meg... Az orvosok nem igazán tudják az okot, miért nincs érő petesejtem. (gondolom, az a néhány évvel ezelőtti stressz, ellentmondásos életem, stb.) Néhány évig nem foglakoztam a dologgal, de még van 2 évem, hogy 30 éves koromig legyen egy bébim. Most elkezdtem az Aviva tornát és próbálok relaxálni... . Akinek hasonló tapasztalata és sikere van, kérem, írjon. Természetes módon szeretnék megoldást találni. Köszi. Panka
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: