Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.a18 hetes ultrahangon kiderült a babánk fejében jobb oldalon 5mm-es plexus ciszta látható.Nagyon megijedtünk,2 hét múlva kontroll ultrahang.Az orvosom megnyugtatott,hogy ez gyakori és ne idegeskedjünk fel fog szívodni.Ha valaki hasonló cipőben jár,ossza meg velem tapasztalatait.

Kép
 


Szia!

Az én kislányomnak is volt a jobb oldalon egy plexus cystája (6mm), nekünk is 19 hetes genetikai uh-on vették észre. Igaz nekünk az afp sem volt jó, így mi levetettük a magzatvizet. DE! A doki azt mondta, hogy önmagában ez nem jelent semmit, és általában felszívódik a 26 hétig. Nekünk már szerencsére 28 hetes uh-on nem volt ott! :wink:

A legnagyobb baj az lenne, ha mindkét oldalon lenne, és meghaladná az 1 cm-t, meg még egyéb elváltozások társulnának hozzá. Szóval emiatt egyáltalán NE AGGÓDJ!!! :wink: Sőt 3 ismerősöm is van, akik hasonló cipőben jártak mint mi, és a picik már megszülettek, és teljesen egészségesek! :P

Úgyhogy nyugis babavárást!!

 


Szia Niki.Köszönöm a biztató szavakat.És örültem,hogy irtál.Most csütörtökön megyünk ultrahangra,kiváncsi vagyok mit mond az orvos.Nekem az afp jó lett,minden véreredményem jó lett.Még egyszer köszi,további szép napot és minden jót neked.

Kép
 

 
 

Biztosan nem lesz semmi gond :wink: Majd írd meg mi volt, bár biztos vagyok benne, hogy minden rendben van/lesz! 8)

 


Szia Niki.Meg jöttünk ultrahangról és a plexus ciszta felszívodott,nem tudom elmondani mennyire meg könnyebültünk amikor az orvos azt mondta plexus ciszta nincs. :D :D :D Sírtam egy jót örömömben és nagyon boldog vagyok,azt is mondta úgy látja kisfiú.Mindegy hogy fiú vagy lány,nem ez a lényeg.Mégegyszer köszi a bíztató szavakat és minden jót nektek!puszi

Kép
 


De szuper!!! Nagyon örülök, látod mondtam, hogy nem jelent semmit! :wink: Nektek is minden jót kívánok, és azért majd írj, hogy mi újság Veletek! Puszi :D :D

 


Sziasztok!
Olyan jó olvasni ezeket a siker sztorikat!Én most vagyok a 16-dik hétben.A hétvégén volt egy minimális vérzésem, nagyon megijedtem így bementünk a kórházba.A babámnak és a méhlepénynek nincs olyan baja amitől vérezhettem volna.
Hétfői uh-n viszont a baba jobb plexusában láttak egy 5,9x8,4mm-es cystát.Nincs fogadott orvosom így csak keveset tudok róla.Azt mondták felszívódik és majd az AFP eredményével menjek kontrollra.
Most hogy olvasom a történeteiteket kicsit megnyugodtam.
Ha esetleg tudtok még valamivel biztatni az nagyon jól esne!
kati1014
Földes
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron