Új privát üzeneted érkezett!

Reggelt!

Akkor csak az én Csajom nem kakil. :(
De olyannyira nem, hogy megint szélcsőhöz kellett nyúlni. Múltkor 3 napig nem volt, aztán nagyon sűrű lett. Szélcsővel is alig....
Tegnap már legalább az állaga jó volt. Csakhát nem maga a Kisasszony művelte. De többet nem hagyom 3 napig!
ÉÉéééés, a lányom felkelt fél2-kor is. És 5-kor is. :shock:
Mi a rák van mááá??? (bocs)

Olga!
Megyek olvasni.
Vendég
 


Húú, ha a kakesszal ilyen hullámot indítottunk, akkor le se merem írni, mi történt még éjjel!!!
De muszáj, mert nem igazán tudtam a helyzettel mit kezdeni!!
Maja elég nyűgös volt már este.. jelezte, hogy éhes, mondom jó, csinálom kislányom addig egy picit hintázzál, mert egy kézzel tápi keverni, na ehhez még én is kevés vagyok!!! Kb 30mp alatt lettem kész a kajávl, már minden elő volt készítve, az megy egy kézzel :?
Ez alatt a 30mp alatt Maja olyan szinten hergelte fel magát, hogy ha mesélik, nem hiszem el.. úgy ordított, hogy elkezdett fulladozni, lilult a feje, az erek kidagadtak rajta!!! Esküszöm nektek, ha ezt mondjuk 3-4 évesen csinálja, nyakon löttyintettem volna egy kis vízzel, hogy térjen már magához!!!! De egy két hónapossal mit kezdesz???? Még az ölemben is folytatta, majd egyik pillanatról a másikra elernyedt a kis teste és beájult-elaludt..
Én meg álltam vele a konyha közepén, egyik kezemben a beájult gyerek, máskban a cumisüveg, hogy most akkor eeeeez mi volt? :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Olga,én nem kaptam Tőled mailt. Biztosan megérkezik majd 3 nap múlva :?
Vendég
 

 
 

az a nap sz.ros nap

Már a gépben vannak a ruhák, pedig még a mai első hozzászólást mosolyogva olvastam, hogy ez nálunk nem fordul elő. Gyermekem megcáfolt, már békésen alszik :)

Briell hős vagy! És Emili is!

O'hara mi is ma megyünk oltásra :?

Gombi kezdem tisztán látni, ma minden gyereknek rossz napja van, nálunk a hajnal volt brutál, de erről majd 3 nap múlva bővebben tudsz olvasni listán.

És akkor a tegnapi nap pár gondolatban...

A farsang rövid és jó volt, gyerekek ügyesek voltak. Zalán nagyon jól viselte, amikor felébredt a babakocsiban, kivettem, és teljes megdöbbenésemre egy fiatal apuka jött oda, hogy átadja helyét és üljek le... De nem akartam leülni, inkább kimentünk sétálni gyerekkel, addigra már a lényeget úgyis láttam.
Mégis rossz szájízzel jöttem haza... Adott egy város, a központjában egy 3 éve fullra felújtott művelődési ház. Akadálymentesített, van mozgáskorátozott wc is. De arra senki nem gondolt, hogy egy pelenkázót kialakítsanak
:? ne adj isten úgy, hogy szoptatni is lehessen...
Pedig rengeteg iskolai előadás van ott, kiállítás, gyerekszakkör, könyvtár... tehát sok olyan alkalom, amikor kisgyerekes szülők is beeshetnek. Tegnap is elég sokan voltunk babakocsis kis gyerekekkel.
Szomorú

Gabi
Vendég
 


Olga sem bejelentkezni, sem esetleg újra regisztrálni, semmit nem tudok az oldalon :twisted: még próbálkozom.

Gabi
Vendég
 


Gabi :lol: 3 nap múlva reagálok :lol:

Pelenkázóóó?? Én már annak örülök, ha kínlódás nélkül be tudok menni vhova babakocsival... :? Még a boltba is külön technika kell....
Tényleg szomorú egyébként.
Vendég
 


Gombi én boltba meg sem próbálok bemenni, de azt Te is tudod, hogy itt vidéken azért teljesen más, mint a székes fővárosban... Itt azért akár kint is hagyhatom a gyereket...
Vendég
 


Igen tudom..... csak 10 éve élünk itt, úgyhogy emlékszem még jól az egyéb körülményekre...
Tényleg nem merném kint hagyni Maját a bolt előtt.......
Vendég
 


Jó délelőttött!

Tegnapi szép időt kérem szépen vissza!!!

Judy!
Nem lehetett kellemes, gyors gyógyulást kívánok. Férjemnek is kellett egyszer régen, de neki gyorsan meggyógyult, biztos neked is hamar jó lesz.

Briell!
Azta, az új kép, ami látszik, az alapján a lányod tök olyan, mint te :)

Emci megint a hajnali szopizás közben kakilt, de már olyan rutinos, hogy fel sem tűnik neki, el sem engedi közben a cicim. Aztán meg kiakad, h tisztába akarom tenni és csücsörít. :D Zabálnivaló.

Figyuzzatok, mit tanultam ma: \m/(-.-)\m/
(ha már koncertre nincs időm járni, ennyit megtehetek az életérzésért :) )

Azt hiszem a súllyal együttjáró éjszaka-átalvásról le kell mondjak :?

 
 


Jaj, nem rakja át grafikusba, kár...

 
 


Egész délelőtt esik az eső, így nem lesz séta... :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Tényleg nagyon szar idő van............. :cry:

KépKép[/url]
 
 


Nálunk is sz.r idő van. Ráadásul most én is érzem a frontot, meg Iván is. Most elaltattam, de előtte nagyon nyűglődött. Pedig én annyira élveztem a tegnapi sétát, hogy ma is készültem.
Na mindegy, majd ha hazajön a férjem, elmegyünk bevásárolni, mert már semmi nincs itthon.
...asszem felébredt...
 
 


Csatlakozom: a tegnap frissen felvett hálópólómnak annyi :lol:
Gyermek jelezte, délben ideje átöltözni :shock:

Andi, dzépek a vonalzóid! És hurrá az éjszaka miatt!

Áron is nagyon nyűgös ma, nem tudom, mi van vele. És ez nem pocak, ez nyűg!

Kaborka, nem tudom, mit akartál mutatni, de nekem teljesen lejött a csápoló fazon. Aranyos. :D

Gabi, Gombi, tényleg borzasztó. Nálunk sok helyen akadálymentesítés sincs/új, szép helyeken/, nemhogy pelenkázó.
Viszont, az Ázsia Centerben olyan wc van, hogy megszólal. Na, ott van pelenkázó. Bár keleten divat a flancos budi :lol:
Vendég
 


Nekem miért nem jön vonalzó??? Már 2x is kértem :mrgreen:
Vendég
 


Igen, csápoló fazont akartam!

Egy szakmai kérdés a tapasztaltabbaktól :oops: :
Emit vagy szoptatás utáni "kábulatban" rakom le aludni, felébred, de szinte rögtön újra visszaalszik. Másik esetben lerakom aludni,mikor látom h álmos, sír pár percig majd elalszik.
Ugy kellene ennek lennie hogy lerakom nézelődik és bealszik? Vagy így jó? Nektek hogy alszik el napközben?
Úgy sajnálom, mikor sírdogál, de úgy hallom, hogy inkább olyan altató sírdogálás az, nem hisztis, és ráadásul ha símogatom a hátát, mintha zavarná :oops: .

 
 


Hát, nem tudom, sajna nálunk ritkán megy magától.
Vendég
 


Sziasztok!

borka!ez gyerektől és szervezettől függ...márkót én evés után hátára lerakom nézelődik játszik..mikor látom fáradt akkor hasára befektetem az ágyába,akkor néha sír egy picit azt bealszik..de van mikor semmi nem jó neki akkor hagyom az ágyában és sírás közben elaltatjamagát...lányomnál is ez volt...ha tele a poci akkor van hogy egyből elalszik,főleg éjjel volt ez....de ilyenkor már nappal többet vannak ébren...nálam ez a tapasztalat..

nálunk is esős idő van..amúgy is ki vagyok bukva,mert a cégem nem küldött semmi hivatalos papirt..pl:adójóváirásról,pótszabadságról gyerek után...meg a bérpapiromat se küldték,ráadásul kevés pénzt is kaptam...úgyhogy elegem van a mai napból....

nektek szebb napot



Bye-bye babanet! Viszlát kuksolók! :lol:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


:D Eggyetértek! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Mosható pelus eladó!

Monapel praktika 20db-os szett fehér színben plusz külsőkkel és plusz betétekkel. Bolti ára 40.000 Ft, 10.000-ért odaadom.

Elméletileg 3.5 kg-tól 20 kg-ig jó, de nekünk nem vált be a legelején, így csak 1 pelust próbálunk ki, a többi vadi új, csak egyszer ki lettek mosva.

Utólag tudtam meg más anyukák tapasztalataiból, hogy igazán 7 kg felett jó ez a típus, de addigra már úgy belejöttem az eldobható pelusok használatába, hogy már lusta voltam áttérni a moshatóra...

Szóval akit érdekel priviben megtalál. Budapesten a belvárosban és környékén átvehető.

Kép

Kép



Szia!
De jó, hogy erre jártam! Anyatanyán vagyunk mindannyian, levlistára megírtuk. Gyere oda, már várunk!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 




Topic zárva. Olvasókat sajnáljuk, de ez van :(
Vendég
 


Sziasztok!

Érdeklődni akartam, h kivel mi van, az anyatanya zárt, csak meghívóval lehet bejutni, küldd nekem vki egyet, esetleg a levlistára felvesztek? Mindenből kimaradok, és a terhesség alatt jó volt veletek fórumozni, pókica, pumi, melinda stb, akik a kezdetek óta itt voltak:-)))) Remélem jól vagytok, olyan szépek a babák, mind egytől egyik, mi is jól vagyunk, jó anyának lenni:-)))

Pussz mindenkinek:
mustyi@citromail.hu

Bogi
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: