Új privát üzeneted érkezett!

Hali!
Még mindig nem működik a Kackac weboldala. Mi a cím?
4-től van foglalás, vagy lehet előbb is menni?
Mi akkor már mennénk ebéd után (alvás után, de az 40-50 perc), hogy Blani tudjon játszani. (neki nem elég 1-2 óra)
Kár, hogy Bors nem lesz ott, milyen jól ellennének, bánom, hogy múltkor nem vittem Blanit.

Kép
Kép
 
 


Reni,

Nincs foglalásunk. Lehet menni bármikor.

Egész nap nyitva van. Napi díj 2200 HUF (óradíj nincs)/gyerek.
Köki terminálon/terminálban van, a címet én se tudom, de azt elég könnyű megtalálni:)


Mi is 4 körül megyünk, ill. ahogy Dávid felkel.

Pusz,
M.
 
 


Halihó! Mára Marci már kicsit jobban van, nem megfázás, csak nátha. Judit, lehet hogy fogtól van... Ő mindig érzékeny volt a fogzásra. Mindeneserte adtam neki köptetőt, hogy y váladék könnyebben felszakadjon. Délutánra meglátjuk hogy lesz! Zavar bárkit, ha náthás gyerekkel megyünk? Csak mert nem akarok úgy menni, ha bárkit zavar, bármennyire is kíváncsi vagyok rátok! Főleg Eszter miatt, ő még nagyon kicsi a betegséghez... :( Móni? Hmmm?

Mangora

Kép
 
 

 
 

Szerintem ha csak taknyos Marci, nyugodtan hozd, nem ő lesz az egyetlen taknyos gyerek ilyen időben. Nem akarok Móni nevében nyilatkozni, de gondolom ők Eszterkével úgysem fognak rohangálni úgy fel-alá, mint a két éves nagyok, szóval nem hiszem, hogy huzamosabb ideig egymás közelében lennének :)

KépKép
 


Jaja,
Gyertek, Mangora, nyugodtan, csak ne puszilgassa Marci Esztert:)
 
 


Lányok, köszi! Aranyosak vagytok, de elkezdett Marci köhögni is, így nem szeretném zárt helyre közösségbe vinni :( Majd tartunk egy after partyt azoknak, akik ma nem tudtunk ott lenni! Nagyon jó szórakozást nektek! Úgy sajnálom, hogy nem talizhatunk :(

Mangora

Kép
 
 


Szilvik! Boldog névnapot kívánunk!

Mangora

Kép
 
 


Sziasztok !!

Köszike a köszöntéseket, és a kis szülinaposoknak Boldog Szülinapot !

Nagyon sajnáltam ,hogy nem tudtunk menni a talira , de remélem a következőre már tudunk menni !!!

Hogy sikerült meséljetek, remélem valaki képeket csinált ! :-))
Puszika

Szilvi Boldog Névnapot !

[url=http://picibaba.hu]Kép[/

Puszika

Szilvi


Szilviknek boldog névnapot!
Nagyon jó volt a tali, bár kicsit rohangálós és beszélgetni keveset tudtunk...
Én képet nem csináltam...
Annyira arik voltak a gyerkőcök, még Márkot is rögtön felismertem, pedig őt még nem is láttam, csak képen.

Szilvi, kár, hogy nem tudtatok jönni. Én azért legközelebb a hétköznapi talira szavaznék, vagy valami nyugisabb helyen...

Móni, titeket nem is láttunk!

Meddig maradtatok?
Pussz,
R
 
 


Marcinak jobbulást kívánunk!
 
 


Köszi, már alakulunk!

Csajok! Létrehoztam FB-n egy zárt csoportot. Ott talán könnyedebb lesz a csacsogás. Majd nézzétek meg, hogy látjátok-e. Még sajna nincs mindenki fent, mert páratokat csak most jelöltem be ismerősként. Remélem működni fog. Ott olyanokat is leírhatunk, amit itt nem. Meglátjuk, hogy beválik-e.

Mangora

Kép
 
 


hahó,

Köszönöm a névnapi köszöntéseket.

Isten éltesse Bibit! boldog szülinapot kívánunk.

puszi

Szilvi

 


Boldog születésnapot kívánunk Bibinek!

Zsuzsi

Kép
 


Sziasztok!

Ha valaki FB-n nincs az ismerőseim között, az vagy igazoljon vissza vagy írjon privit, hogy milyen néven lehet FB-n megtalálni, és akkor már mindannyian ott lehetünk egy bizalmas fórumon :)

Bibinek sok boldogot!!!

Mangora

Kép
 
 


Bibit Isten éltesse!!!! :)

KépKép
 


Boldog szülinapot kívánunk mi is Bibinek!

puszi

katicat
Szigetszentmiklós
 
 
 


Köszönjük a köszöntéseket, és bocsi, ha lemaradunk valakinek a szülinapjáról, de nehezen követem az eseményeket.

Az fb-n nem az én nevemmel vagyunk fenn, akit megtaláltam így hirtelen közületek, bejelöltem.

Pussz,
R

Kép
Kép
 
 


hahó,

Isten éltesse Márkot és Benét! Boldog szülinapot nekik!

puszi

Szilvi

 


Drága Márk és Bene, boldog születésnapot kívánunk!
 
 


Hali!

Sok-sok boldog szülinapot kívánok mindenkinek!

Gréta köszöntéseit köszönjük szépen!

Nálunk minden okés, Gréta jövő héten megy 2 éves kontrollra+szurira. Gyakorlatilag nem mond még semmit: "hinta, kakaó, koszos, kati (ez én lennék), bors, eins- zwei- drei- los, tschüss" ennyi. Ha rárakom a bilire pisil, ha pelenka van rajta nem szól. Elvan szépen a játékaival, néha levág egy hisztit, igazából olyan simán megy minden vele mint a karikacsapás. Beszéde zavar egyedül.

FB-s történetbe beszállhatnék? Sőt, Reni, akkor lehet Te vagy az aki bejelölt pár napja?

Puszi, fotóitok gyönyörűek: gyerekek, családok, gyönyörű adventi koszorúk :D , bár lenne több időm ide is többet olvasni, jönni!

Kép
Kép
 
 


Friday,már hiányoltunk...
Mangora gondolom hozzáad a csopihoz...

katicat
Szigetszentmiklós
 
 
 


Friday, milyen ügyes nagylányod van :) A beszéde majd beindul, szerintem ráér még, pláne, hogy félig ő a németet is azért csak hallja-tanulja.
FB: hát persze, elvileg hozzá is adtalak a csoporthoz, ne haragudj, hogy eddig kimaradtál belőle!

KépKép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: