Új privát üzeneted érkezett!

Franci!
Pont ma kaptam emilkét én is a Babanettől, hogy lehet zártat csinálni. Én örülnénk, ha itt maradnánk, nekem tanyára nincs regisztrációm.
Fontos: már meglévő topikot nem tudunk zárttá tenni!
mondjuk ezt nem értem, mert mi szeptemberiek is zártak lettünk. :? :? :?
Szerintem nem hagytál ki senkit, de majd Kri úgyis meg tudja mondani, neki megvannak az adatok.

Éééééés laptetőőőőő!!!!!!!! gratulálok, talán, lehet, hogy...:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Teri!
Hamarosan 9, gondolok Rád!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Annamari, laptetőm a szívhangokhoz!!!! :D

Akiket felírtam, azok rendszeresen jönnek. Nem tudom mi legyen azokkak akik régen itt voltak, de már nem járnak ide. Én nem is ismerem őket.

Nekem még azt írták hogy lehet, ezt is titkosítíni, csak mindenkinek egyett kell értenie.
 
 


Franci!
Dobogni fog a kicsik szíve, nyugiiii!!!!

Szerintem akik eddig nem jöttek, ezután sem fognak, újabbak meg biztos nem jönnek. Akiket felsoroltál, szerintem velük legyünk zártak.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Teri, izgulok, de nincs semmi baj!!!!!!!!!!

Franci, nekem itt is jó a zárt, szerintem mindenkit felsoroltál! Lesz szívhang, sőt, már van is! :wink: Hogy vagy?

Kri, nagyon ügyesek voltatok, és csoda édes fiad van! Mekkora haj! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kri, de jó volt olvasni Téged :) Még egyszer gratulálok :)

franci: kettő? Azta, nagyon drukkolok :)

Teri, Neked is drukkolok!

Mi megvagyunk, csak zajlik a festés, nem unatkozom... ma megyek védőnőhöz, szerdán dokinál voltam, Gábor kb 2 kiló, minden oké vele :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


zárt: irok hogymi szeretnénk, és kész. Fogadják el!!!!!

Köszi csajok a bíztatást. És nagyon bízom benne/bennük, csak néha eszembe jutnak a régi dolgok.

Beze, köszi, a hányingerem egyre jobban van, én viszont pocsékul tőle.
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok a Boti dicsiket :D:D:D

Franci, legyen ez zárt, én is jobban örülnék neki. Itt többet vagyok fent mint a tanyán.
Ha valaki kimaradt esetleg azt fel lehet később is venni. Azért kell egy topik moderátor. Úgy hogy e miatt nem kell aggódni.

Ja és csak pozitívan. Érzem hogy most minden rendben lesz veletek.+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pruci ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kri

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki h minden rendben: 57,8 mm, 11+4-nek felel meg. A tarkóredő 1,1. Rögtön meg is csapoltak, eredmény 2 hét múlva.

Teri

KépKépKép
 
 


Teri, nagyon jó hírek. ++++++++++++++++++++++++++++++

Kri

Kép
Kép
 
 


Ezt kaptam....

Beállítottuk a zárt topikot (fórumot).
Jelenleg nincs benn beszélgetés, de ugyanúgy lehet felvenni, mint a társalgó többi oldalán.
A Babanet társalgó nyitóoldali fórum listájának alján látható, bejelentkezés után, a csoporttagok számára.
 
 


Na meg csináltam...

Tásalgó legalja, ott 2010-ben kistestvért szeretnék, azonbelül egy 2010-ben kistesó oda tette egy rejtett fórumot. Nem ezt titkosították. Ez van...
A névsort felvettem, remélem senki se mradt ki, ha gubanc van szólni!!!!!!!!

pruci, nmarya, kri29, franci, szilvia2, beze, lillanyuci, angie34--, moti, panndi, maryka, danyuci, panny, bonianyu,
 
 


Franci, Írtam üzit mindenkinek hol találja meg az új topikot.

Kri

Kép
Kép
 
 


Teri, de jó :) :lol:

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

kri!
nagyon sok boldogságot nektek, sok egészséget a szép "nagy"kisfiadhoz :D Nagyon ugyes voltál :)

Koszonjuk a jokívánságokat, megint egy évvel oregebb vagyok...ez van :wink:

Franci!
Aztapaszta! Jol meglepodtem :D Minden Ok lesz nagyon sok poz. energiát kuldok(ami még megmaradt azt mind)Vigyázz magatokra :)

Mi azt hiszem javulofélben vagyunk egyre tobbet mosolyog nyugodtan van. Mondjuk most ˇ2 napja szinte sikít úgy fáj a pocija pedig én úgy vigyázok mit eszem és mégis, nagyon sajnálom. Sajnos mivel így nem megy az elalvás kézbe kell vennem és nagyon félek hogy rá szokik.EN valamit nagyon rosszul csinálok...de mit???
Most Szlováliában vagyunk, apukám elég carul vvan, jovo héten megy ct re mert valamit találtak a máján, szegény lelkileg is nagyon megtort. Olyan más itthon minden miota nagymamám nincs. :cry:

Moti!
Jol vagytok?

Annamari!
Olyan cuki Szonja a képeken!ALig várom , hogy Matyi is elkezdjen kostolgatni :)

Teri, Panndi!
Orulok, hogy mindne rendben van nálatok :D

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Gyors közérdekű infó mindenkinek: mostantól lehetőség van ZÁRT TOPIKOK indítására a Babanet Társalgójában! Ha szeretnétek zárt topikot indítani, írjatok nekünk levelet a szerkeszto@babanet.hu a tárgyba mindenképp írjátok bele, hogy ZÁRT TOPIK!

Fontos: már meglévő topikot nem tudunk zárttá tenni!

Továbbá: még mindig van kommentelős nyereményjátékunk. Ha hozzászóltok a cikkekhez, jövő héten egy csodaszép memóriajátékot nyerhettek a Nami felajánlásával.

Kép

Meséljétek el, Ti milyen első Anyák Napjákra emlékeztek.

Vagy egészítsétek ki: mit vennétek fel feltétlen a játszótéri illemkódexbe?

És tegye fel a kezét, akinek a haja is hullani kezd, ha a rokonság rákezdi: Mikor jön a baba, vagy a kistestvér?

Szép napot mindenkinek:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Kri!
Nagyon szép a szüléstörténeted, na meg Boti is gyönyörűséges!!! Még egyszer gratulálok!! Zsombika hogy viszonyul a kistesóhoz?
Én nem kaptam üzit az új topikról.

Teri!
Szuper jó, hogy ilyen szép eredményeket kaptál. Minden rendben lesz, meglásd!!!

Franci!
Te aztán nem vagy semmi, egyből duplázol! De akkor ezek most egypetéjűek? Nem két petesejt termékenyült, hanem osztódott egy? Gondolom, még a csak barátkozol a ténnyel, hogy ketten lesznek, és még olyat ne is kérdezzek, hogy milyen párosítást szeretnél? Bár egyszer azt írtad, hogy 3 fiút is el tudnál képzelni? Lehet, hogy most beteljesül a kívánságod? Kicsit irígy vagyok (jó értelemben), mert ha ikreim lettek volna Zsombinál, akkor meglenne az áhított 3 gyerek. Így viszont már nem lesz több :(

Boni!
Te vagy a soros, és meglásd, nincs is annyira messze már!!! Nagyon drukkolok!!!!

AM!
Hogy megy a hozzátáplálás? Körtét üvegesben adtad? Mert úgy tudom, hogy friss gyümiben az apró magvak miatt nem lehet még. Én ma alma-szőlő rizzsel kombinációt vettem. Ízlett neki. Délben pedig újból kipróbáltuk a répa-krumplit, mert eddig a zöldségek nem mentek. Hát azt is falta. Ha túl leszünk a szőlő bevezetésén, adok neki répa-borsót, aztán szépen belevetjük magunkat a zöldségek világába.
Ja, és még mindig nem forog az úrfi. Szépen kihomorít, és csak egy picit kell neki segíteni, hogy átbillenjen, de egyedül még nem megy neki. Hason változtatja a helyét, fekvőtámaszozik, forog körbe 360 fokban, kúszik hátra. Minden nap tornásztatom, mutatom neki, hogy a forgást. Remélem, napokon belül meglesz az átbillenés is.

Szilvi!
Ti hogy vagytok? Képet dobsz a fiúkról? Miket csinál Matyika?

Marika!
Hogy van Matyika pocija? Javulgat? Most is azt a masszírozó krémet használod? Sab Simplexet nem próbáltad? Nekünk az is segített elég sokat.

Panndi!
Olyan hihetetlen, hogy mindjárt te is szülsz. Úgy repül az idő!

Beze!
Ti hogy vagytok? Marci lassan 5 hónapos! Szopizik még? Mikor tervezet elkezdeni a hozzátáplálást?

Panni!
Te hogy bírod a 4-gyerekes életet? Vivike továbbra is mintababa?

Itt szélvihar van. Megyek is, mert mindjárt leviszi a teraszunkról a szél a szárítót............

Angie

Kép
Kép
 


Donászy Magda: Anyák napján

Tavaszodik, kis kertemben
kinyílik a tulipán.
Ragyognak a harmatcseppek
anyák napja hajnalán.

Kinyílott a bazsarózsa,
kék nefelejcs, tulipán,
neked adom anyák napján,
édes-kedves anyukám.


Minden kedves Édesanyának boldog anyák napját!!!!!!

Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Angie!
Az alma nem kedvence, bár inkább csak délben adok neki főzeléket. Ma és tegnap sütőtököt csináltam krumplival, eszegeti.
A körtét almareszelőn reszeltem, 1-2 kanállal evett belőle. Szőlőt, hol vettél?? nem is hallottam/láttam ilyet. :shock:
Szonja ügyeske, mászik, felül, s kis segítséggel fel is áll. egyedül csak a térdelésig jut.

Maryka!
4 hónaposan kezded, vagy kivárod a 6 hónapot???
Én meg úgy vagyok vele, hogy csak ciciztetném. :lol:

Teri!
gratulálok a jó eredményhez!!!!!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Kri!

Ne hari hogy csak most...most jutottam gép elé hosszú idő után.......Szívből Gratulálok!!!!!!

Most akkor ide is írunk még?????!!!!

Angie!

Igen,Viola baba továbbra is nagyon elkényeztet bennünket:)....este 10-kor eszik és reggel 5-kor kel ...addig szunya van...napközben 4-5 órákat alszik a teraszon a babakocsiban vagy a hordozóban ha épp úton vagyok vele.
Már sokat van fennt....egy órát is elnézelődik a járókában.Már tudatosan visszamosolyog ránk....annyira szép és cuki::))

Heti 1-2x Violának is fáj a pocija de érdekes mert csak azb esti utcsó etetés alatt....szív 3-at és elkezd éktelenül sírni...most vettem rá egy homeós cuccot...remélem hat....az a baja h nagyon mohón eszik és sokat...így bukik is ...már 5 és fél kg.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Franci!

Most olvasom...lehet h ikrek?::))))))Látod,kárpótol az élet,Isten.....:)

Szilvi!

A helyzet Olikával nekünk is egyenlőre változatlan...én is nagyon ki vok tőle....mindenre egyből ő is nem-mel válaszol és akarom-mal....
és ráadásul folyton korholom mert nem szobatiszta...sőt már le is tagadja...hogy megy így oviba szeptemberbe??!!

Annamari!

Nekem egyenlőre nem küldtek bérmódósítást....

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Panni!
Ide már nem írogatunk :wink:

Angie

Kép
Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: