Új privát üzeneted érkezett!

Arra lennék kiváncsi, hogy tényleg nehezebb a teherbe esés méhszájseb műtét után.

Harmadik babával voltam terhes, mikor a doki megállapitotta, hogy nagyon csúnya méhszájsebem van. Azt mondta, hogy most nem bánthatja, majd , ha megszülö utána rendbe teszi.
Sajnos a 12-ik héten elvetéltem, s úgy döntöttem, hogy mielőtt ismét belevágunk a babaprojektbe, megcsináltatom. Bár a doki azt mondta, hogy lehet, hogy nehezebben esek majd teherbe.

Légyszi, akinek sikerült, irjon vmi biztatót. :)
 
 


Sajnos senki nem szólt hozzá, lehet, hogy senkinek nem volt ilyen problémája?!

Szóval március elején volt egy méhszájseb műtétem, égetett a doki.

Majd kontrollon mondta, hogy semmi akadálya, hogy próbálkozzunk. Második próbálkozásra sikerült. Remélem nem lesz semmi baj, minden rendben lesz.

Tehát hamar sikerült teherbe esnem.

Köszi, hogy végig olvastátok!! :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Szia!!
Én nemsokára készülök a műtétre,és utána szeretnénk próbálkozni!! Érdeklődnék,hogy hogy vagy??Most minden rendben van??
Köszi a válaszod!
 

 
 

Szia Hajnal!

Amint a vonalzómból is látszik, ez a baba sem maradt meg. Nem biztos, hogy a műtét végett, nem tudom, hogy miért nem akart velünk maradni.
Novemberben megyek hormonvizsgálatra, talán abból többet megtudok.

Neked sok sikert a műtéthez, nem sok mindent fogsz érezni, gondolom neked is altatásban csinálják. Utána remélem a terhességed során is minden rendben lesz, s sikerül minél előbb babásnak lenned. :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


...

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron