Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép Kép Kép

polo 200/db
fürdőruha 400/db
pufi mellény 400/db
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára timi1982 2009.03.01 14:04-kor.

Kép

Kép
 


Kép

300 ft
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára timi1982 2009.03.01 14:04-kor.

Kép

Kép
 


Kép Kép Kép

nadrág 300/db
pulcsi 300/db


minden ruhát 1-1,5 éves korban hordták bnőmék
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára timi1982 2009.03.01 12:47-kor.

Kép

Kép
 

 
 

Szóval... én is hozok pár kacatot. :) Tudjátok, milyen okból kerülnek eladásra. :wink:

Írok irnyárakat, hátha úgy érdekel majd valakit. :)

Íme a kínálat (a méreteket értelemszerűen cm-ben adom meg):


Ebédlő asztal 4 székkel, üveg, fa és fém ötvözete. ( http://ewshu.com/start.htm )

Az asztal lapja alatt található egy kis fa tároló rész. A székek kárpitja vaj színű műbőr. A székekről még nem vettük le az ülésüket védő fóliát sem. :oops: Teljesen újszerű állapotú. Lapraszerelhető.
(Új ára 120 eFt volt 2007 nyarán.)

Irányár: 55 eFt

Asztal
magassága: 75
asztallap átmérője: 110

Kép

Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fmarti 2009.03.18 18:39-kor.
 
 


Eladva :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára fmarti 2009.04.12 19:09-kor.
 
 


Timi, engem érdekelne a fölső 3 póló (a 2 virágos meg a piros), a fölső két gatyó (a húzott aljú és a virágos farmer), és a kapucnis pulcsi.
Este írok privit neked!

Kép
Kép
 
 


Barna-csontfehér elemes szekrény, lapraszerelhető. Egyszerű de nagyszerű. :D A Praktikerben vettük talán 35 eFt-ért 2008 tavaszán. Sérülésmentes.

Irányár: 20 eFt

Üveges könyvespolc (2 polccal)
szélessége: 44
magassága: 180
mélysége: 39

Komód (1 polccal)
szélessége: 84.5
magasság: 84
mélysége: 32.5

DVD tartós fiókos elem
szélessége: 100
magassága: 45
mélysége: 44

Kép

Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fmarti 2009.03.18 18:43-kor.
 
 


Az eddig feltett bútorok akár azonnal is elvihetők, meg vagyunk nélkülük is. :) Sajnos az elszállításban nem tudunk segíteni, mert nincs rá alkalmatos járművünk. :(

-A bababútorok elkeltek. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fmarti 2009.03.19 21:06-kor.
 
 


Eladó a mosógépünk is, bár többgyerekes családoknak nem ajánlom, mivel 3.5 Kg-os a töltősúlya, 36 cm-es extravékony változat. :D De elég kis helyet foglal, az tény. :lol: Nekünk azért praktikus, mert nem gyűlik össze soha sok szennyes. :D
Kevés ruhát is szívesebben mosok vele, nem vész el benne néhány babaruha. 2006 februárban vettük 70 eFt-ért.

Tipusa: "LG WD 30102 SUP", AA Energiaosztályos.
85 x 59.5 x 40 (ez a legnagyobb mélysége, a két szélénél csak 36 cm)

Szintén csak május végén vihető el.

Irányára: 35 eFt

(Itt a képen épp működés közben látható. :lol:)

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fmarti 2009.03.18 18:45-kor.
 
 


fmárti!
mi is ilyen macis kiságyat akartunk venni :D de aztán letettünk róla, mert pont ugy tudtuk berendezni a szobát hogy kitakarta volna egy másik bútor :(

Kép

Kép
 


Timi; Nekünk is a maci volt, ami nagyon megtetszett benne! :D
 
 


Márti, tv állványotok nincs esetleg?

Kép
Kép
 
 


Patikám! Az sajnos nincs. Nekünk a falra volt felszerelve a tv-nk.
 
 


Hoztam néhány nagyobb ruha fotóját!


Patr!
arra gondoltam, ha megtetszene neked valamelyik, el tudnám küldeni nektek Szabolcs egyik kollégájával.
ő szintén SM, ezért gondolom hétfőnként találkoznak... :roll:

A héten még folyamatosan rakok fel nagyobb ruhákat, ahogy lesz időm kiválogatni őket.



Kép Kép Kép

Lila-rózsaszín kislány tavaszi kabát. hibátlan, 140-es.
ára: 800.- ft.

Kép Kép
barna-bézs pulcsi 400.-ft.

Kép Kép

fekete alkalmi nadrág 140-es. vékony kislányra való. ha gondolod, majd mérek derékbőséget és hosszt. 700.- ft

Kép Kép

Almazöld, nem nike széldzseki. a belseje fehér polár, kívülről vízlepergetős, kapucnis. nagyon szerettük, de hamar kinőtte. teljesen hibátlan. 700.- ft

Kép

Barna mellény. Nagyon szép.
700.- ft.
Vendég
 


Marcsi!
Azt hiszem idáig minden jöhet!
Szabolcs tudja is kivel küldenéd, úgy tök jó!

Kép
Kép
 
 


Van még....oké, akkor ezeket leveszem...

Kép Kép Philip Russel melegítő, 300 ft.
a nadrág több helyen sérült, a felsőnek nincs baja. A gatyót jó sokat mostam is, ez látszik rajta. Udvari játszósnak még jó.

Kép Takko-ban vásárolt pulcsi, 152-es, de jóval kisebb méret. 400.- ft.

Kép Pink felső, ez is 152-es, de jó, ha 146-osnak megfelel...500 ft.

a lányom felhívta a figyelmemet, hogy a lila kabát nem hibátlan, van rajta egy apró szakadás...elakadt valami ajtóban... :? megpróbáltam lefotózni.
Kép
Vendég
 


Akkor legyen a kabát egy 500-as, ha így jó.
Vendég
 


Fmarti, bár én nem itt szoktam fórumozni, hanem a PCOS-esek között, augusztusban szülök egy várva várt babát és érdekelnének a bababútorokat. Megmondanád az árukat, mennyiért adnád el? :) S hogy hova kellene érte menni? :)
 
 


Érdekelnének a bababútoraid na :D Tiszta lelkes lettem és félregépeltem :D
 
 


Szia ariaden!

Írtam neked privit! :wink:
(Jobb ott megbeszélni, mert ide csak ritkán nézek be. :lol: )
 
 


Sziasztok!

Neonato Piuma halványzöld színű unisex babakocsi, használt de megkímélt nagyon szép állapotában új mamit és babust keres magának!

Hidd el nagyon jó strapabíró járgány, mi nagyon szerettük, második kocsiként használtuk!

Tulajdonságai:

- súlya 6,7kg
- nagyon könnyű a közlekedés vele a tömegközlekedési járműveken
- 4 pozícióba állítható háttámla, vízszintes-alvó-ülő pozíció
- újszülött kortól akár ovis korig használható bátran, nem kell lecserélni, mert úgy meg fogod szeretni
- könnyen összecsukható, egyetlen mozdulattal
- ötpontos biztonsági övvel rendelkezik,
- napfénytető és kukucskáló ablak
- különösen nagyméretű kosár
- állítható magasságú tolókar
- hátsó két kereket egyszerre működtető fék
- első kerekei akár fix, akár bolygósított pozícióba is állíthatóak
- praktikus hordozókar összecsukott állapotban
- összecsukva önmagában megáll
- méretei nyitva: 48,5×80×95,5 cm
- méretei összecsukva: 50×38,5×89 cm
- belső betétét pár patent rögzíti, könnyen levehető és mosógépben mosható

Tartozéka:
- lábzsák télre illetve hűvösebb időre

Ára 16000,-

Érdeklődni lehet nálam priviben! Szamélyesen Budapesten 8.kerület Népstadion környékén vagy Bach csomópontnál tekinthető meg.


Kép Kép Kép Kép Kép

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
 
 


Sziasztok,

Rengeteg eladó gyerekruha, fiúknak, lányoknak vegyesen. Folyamatosan töltöm fel az oldalamra, de ha valamit még nem találtok, írjatok nyugodtan.

http://www.macsek.com

Üdv: Kinga

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!



Használt babaruháinkat kinálom megvételre, 68-86 méretek, kedvező árakon. Ha érdekel, nézz be ide:

http://picasaweb.google.com/frankomarta/Babaholmik#

Illetve van egy eladó mei-taim is, ha érdekel valakit, szivesen rakok fel arról is képet. :)

Kérdéseitekre szivesen válaszolok: frankomarta@gmail.com

További szép napot!
Márti
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: