Új privát üzeneted érkezett!

szia anna,merre vagy? szülés??még nincs? tegnap volt egy rendezvényünk az Újpesti napokon,nagyon jól sikerült. Kép Kép Kép Kép

 
 


Mó, ne haragudj, semmivel a világon nem lehet úgy kiakasztani, mint amikor valaki minden nap megkérdezi, hogy mikor szülök már!
Megígértem, hogy értesítelek, kérlek szépen ne kérdezgesd. Még el sem jött az időm és amúgy is tovább szoktam vinni a gyerekeimet.

Tegnap beköltözött a nagylányunk a kollégiumba, holnap kezdődik az óvoda, iskola, ezért is jelentkezem ritkábban. :wink:

Anna (9 gyermek anyja)


jaj,ne haragudj,csak bármikor meg lehet,de akkor nem kérdezem többet.

 
 

 
 

Nem haragszom, nem tudhattad, hogy ez engem zavar :wink:

Anna (9 gyermek anyja)


köszi,akkor megnyugodtam. :wink:

 
 


Az én nagylányom Pápára jár gimnáziumba, ami 10 km-re van tőlünk. A húgom is odajárt, ő is bent lakó volt és nagyon szeretett ott lenni. Most is visszajár :)

Anna (9 gyermek anyja)


Én már voltam Pápán,szép hely.

 
 


Különben hol laktok, ha nem titok?

Anna (9 gyermek anyja)


Alsónémedin, Bp-től 10km. Dunaharaszti is mellettünk van,pont a coca-cola gyártól 5 percre. És ti?

 
 


Pápától 10 km. Budapesttől kicsit messzebb van :wink:

Anna (9 gyermek anyja)


Nekem tetszik Pápa,kétszer voltam,legutóbb 1 éve. Ti is kertes házban laktok?

 
 


Hát szerencsére falun ez a szokás, legalábbis errefelé :wink: Meg is bolondulnánk ennyi gyerekkel, ha nem lehetne őket kicsapni az udvarra. Sajnos, az utcán nem játszhatnak, mert néha nagy kamionok mennek előttünk, de legalább az udvaron és a kertben ellehetnek :wink: :D

Anna (9 gyermek anyja)


én sem engedem az utcára őket,mert néha 1000-el mennek egy-ketten,amúgy csendes utcában lakunk. :)

 
 


Holnaptól nem leszek netközelben. Majd szülés után jelentkezem. Remélem, jól bírod a gyerek nélküli csöndet!

Anna (9 gyermek anyja)


oké,várom a híreket!

 
 


Anna,hogy vagytok?? A nagylányom ma lett 17 éves!!!!

 
 


Isten éltesse!
Jól vagyunk. Még egyben. Épp az jutott eszembe, hogy lehet, hogy a nagytesója szülinapján jön (16-án). Majd kiderül :wink:

Anna (9 gyermek anyja)


az lehet,nekem meg a legnagyobb fiam okt.16-án lesz 18éves.a 3.fiam pedig a házassági évfordulónkon született.

 
 


Anna, hogy vagy??

 
 


cisa, neked privi!!!!! :) :)

 
 


Sziasztok!
Remélem, hogy újra éled ez a topik sok-sok új taggal!
Én szívesen venném az ötleteket, tanácsokat, hogy egyszerűbben vegyük az előttünk álló akadályokat. :wink: :P

KépKép KépKép
KépKép
KépKép
 


:( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

KépKép KépKép
KépKép
KépKép
 


Szia!

1000 éve a 4. kisbabámat váromba írtunk sokan, de az már átalakult és megszűnt:( Meg sokan az 5. -et is vártuk. :lol:
 
 


Végre valaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Nem lehetne újraéleszteni itt?
Szerintem a névadás is sokkal találóbb.

KépKép KépKép
KépKép
KépKép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: