Új privát üzeneted érkezett!

Andi!! Barni :D ,és nekem annyira pasis és nem kisbabás, hogy hihetetlen :roll:

Kép
babcika
 
 


Én is regisztráltam, de új névvel, de szerintem rám fogtok ismerni :wink:

Jelentkeztem a csapatba, azt írta, hogy ha döntés születik, arról, hogy felvesztek, akkor értesítetek.
Vegyetek be, légyszi, légyszi :lol: :lol:

t-pk
 
 


Na én már kétlaki vagyok :oops: :oops: :lol: :lol:

Kép
babcika
 
 

 
 

t-pk írta:Én is regisztráltam, de új névvel, de szerintem rám fogtok ismerni :wink:

Jelentkeztem a csapatba, azt írta, hogy ha döntés születik, arról, hogy felvesztek, akkor értesítetek.
Vegyetek be, légyszi, légyszi :lol: :lol:


Há még meggondoljuk :lol: :lol: :lol: ,nem mintha én meggondolhatnám :lol: :lol: :lol: :lol: Én rád ismertem :wink:

Kép
babcika
 
 


:lol: :lol: :lol:
ott njncsenek színes, sárga fejecskék :cry: nekem nincsenek :cry:

t-pk
 
 


Vannak kata,csak ne a villám hsz-be írj, hanem a hozzászólásra kattints és ott vannak a fejek :D

Kép
babcika
 
 


Halihó

Na, én is jelentkeztem a nyanyatanyán :-) bár úgy emlékeztem, már regisztrálva voltam régen, de nem :roll: most nézem, fel is vagyok véve :-D ez ám a gyorsaság :-D

Madar: csuda édes a kiscsajod, második sor, első kép a kedvenc :-D és nagyon jó a sapija :-)

Frocli: szóval tetszenek a madaraim :-) 2008.ban tettem oda őket, mikor nagyon el voltam keseredve, mert nem sikerült az első lombik. De a második igen :-)

Rita: nagyon vagány Máté abban a pólóban :-)

Kriszti: új avatarod van? :-) zsemle? csokitorta? Kínzás!! :-)

Manó: nekem kesztyűben is lefagyott a kezem :-)

Viki: én is utálom a hideget, szavazzuk le, és jöjjön a tavasz soron kívül :-)

Tara: nagyon helyesek a gyerekeid, Annának tök jól áll a szemüveg :-)

Andi: Barni sérója király :-) látszik a sokk :-D

Aranyosak vagytok, köszi az üdvöket, és Bendi dicséreteket! Már gyűjtöttem képeket, csak kicsinyíteni kell, még nem volt időm.

Látom a forgalom nem változott a topikban :lol:

Bendi bébi bealudt 7-kor cicin, reméljük a legjobbakat :-) én is elhúzok csobbanni, aztán alvás, sajna én máshogy nem bírom, csak ha ilyen korán fekszem le. Holnap jövök :-)

Jó éjt!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


De remélem azért ezt a topikot nem törlik még,mert még egy csomó mindent ki akartam másolni innen!!!

sutimano76
 
 


Süti,nem törtlik azért,mert nem írunk ide.Van néhány topik,akik szintén elmentek,de megmaradt az itteni helyük

Kép
v.andi
 
 


Én még nem kaptam bebocsátást :( :( :( :(

Kép Kép
manósziget
 
 


És kértél Manó??? Én nem láttam, de mindjárt megnézem :D

Kép
babcika
 
 


Már naon régen kértem :(

Kép Kép
manósziget
 
 


Nem látom, hogy kértél volna. :roll: Belementél a tagfelvétel-be, a 2009 szeptember.... (babanetről)-be???

Kép
babcika
 
 


Manó: becsapós, mert az első, amikor írtamis szöveget hozzá nekem sem ment el, a "mehet" gomb kevés, a "jelentkezés" gomb küldi csak el

KépKép
KépKép
madar
 
 


Babcika húzok már a gép elől, csak még kb. 15 perc mire apa hazaér, már taxiban ül :wink: :wink: :wink: :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


madar írta:Manó: becsapós, mert az első, amikor írtamis szöveget hozzá nekem sem ment el, a "mehet" gomb kevés, a "jelentkezés" gomb küldi csak el
Bizonyám :wink:

Kép
babcika
 
 


nem mehet, hanem bezárás gomb, most megnéztem, de mindegy szóval, ez kevés, a jelentkezés gomb kell

KépKép
KépKép
madar
 
 


Mégegyszer gyorsan Manó, ha tucc és van időd, gyere,gyere!!!! :D

Kép
babcika
 
 


Ezt csináltam, de mot újra. Nem fogtok ilyen könnyen megszabadulni tőlem! :twisted: :lol:

Kép Kép
manósziget
 
 


megvagy Manó!!! :D

Kép
babcika
 
 


Még van lb. 5-10 percem... már öcsike kezd nyüszi lenni. Én meg kíváncsi milyen az új helyünk. :oops:

Kép Kép
manósziget
 
 


Andi tud beengedni benneteket csajok, türelem, gondolom Barnizik :D

Kép
babcika
 
 


Hát még nem vagyok meg.... legalábbis még nemtok róla.

Kép Kép
manósziget
 
 


Andi, Barni egy tündér. És hogy kiszőkült.... :)
És nagyon profik ezek a montázsok, én is akarok már ilyeneket csinálni, de még odáig sem jutottam el, hogy letöltsem a Photoscapet. :D Na majd talán holnap... Mert nagyon irigykedem ám, ezekre a képekre....

Ja, és én is akarok profi fotókat csinálni Bencéről, szóval aki tud ajánlani jó, kreatív, de nem túl drága babafotóst, azt megköszönném. :)

Kép
frocli
 
 


Manó, rájöttem én is beengedő emberré léptem közben elő és be vagy engedve :wink: :wink:

Kép
babcika
 
 


Manó a hozzátáplálás... mint olvashattad egyik pillanatról a másikra lett kevés a tej és az a nagyon kevés tartalék elfogyott. A védőnőt kérdeztem, hogy mit és hányszor. Ő mondta, hogy nyugodtan napi egyszer főzi. Anyu már 3 hósan adott nekünk kajákat és semmi bajunk nem lett. Pontosabban én allergiás, öcsi nem. Vagy van összefüggés vagy nincs.
Egyébként nem nevezném főzeléknek a sütőtök pürét. De azt is írtam, hogy nem szeretném elkezdeni a hozzátápit 3-szor kapott nagyon keveset. De nem tudtam mit csinálni, tej nem volt elég, de küzdöttem. Most is egyik nap van, másik nap nincs. A tápszert tegnap nem fogadta el, de a tejet sem üvegből. Küzdök, de ha nincs más lassan elkezdem.......

Hol fogom látni ha befogadtatok??? :wink:
Ez azért elég gyors volt... de Babci ötletét támogatom, hogy x-edikétől csak oda. Az nem működik, hogy itt is, ott is. Régen voltam egy topicban, költöztünk, van aki jött, van aki nem, van aki ezért elmaradt. Szétestünk és sajnáltam. Nem szeretném ha hasonló lenne. 2-őt követni mondhtani lehetetlenség.

Többiektől bocsi, esküszöm visszaaolvastam, de elszállt a gépem, (mostanában elég sűrűn) hulla vagyok, Tomi nyűgi....

Csemeték gyönyőrűek mind!!!
bex13
 
 


Köszi a dícséreteket, dagad is a májam! :lol: :wink:

Ortopédia sikeresen teljesítve, majd akkor kell mennünk kukucsra, mikor elindul. Addig torna tovább, ha már szereti.

T-pk: Örülök, hogy veletek is minden ok!

Andi: De helyes Barni! Annyira sokat változott (nem csoda persze :) ), egyre kisfiúsabb (nem babás már úgy értem). Na, jól magyarázgatom magam... :lol:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Bex Te és mamid is befogadva!! :wink:

Kép
babcika
 
 


jó éjt csajok

Kép
babcika
 
 


Köszönöm a drukkokat,aranyosak vagytok! :wink:

Süti telószámod elmenteve,írni fogok,ha már írásképes leszek!

Örülök,hogy nemsokára 2 kicsi lányom lesz,viszont sír a lelkem,hogy itt kell hagynom a kicsi Fruzsinámat! :(
De majd lesz valahogy! :D Apukája fog vigyázni rá,ugyanis kapott szabit!

Az anyatanyán Szintike néven futok,majd ha hazajöttem és már birok írni,akkor bejelentkezem és eldöntitek,hogy befogadtok-e. :wink:

Gyerekek gyönyörűek!

puszi mindenkinek!

Szintia

Kép
Kép
szintus
 
 


Szintus szeretettel várunk.
sok sok drukk nektek!!!

Kép
v.andi
 
 


Andi... beengedsz tanyára?????? :wink: :wink: :wink:
vikiviktor
 
 


Szintus, én is drukkolok! Biztos minden rendben lesz. Várunk majd... :)

Kép

Kép
hgrita
 
 


Szintus: minden rendben lesz, mennyugi :) aztán siess vissza hozzánk. :) Drukkolunk és várjuk a híreket, meg Hannát :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Szintus!
Nagyon drukkolunk és várunk vissza!!! Nagyon gyors felépülést.
Veled leszünk!!!
bex13
 
 


Szintus hajrá hajrá.... Kép lassan te is babázol.... :wink: :wink:
vikiviktor
 
 


Andi! Barni ÉDES!!! Milyen jó ötlet ez a hófordulós fotózás, hogy ez nekem eddig nem jutott eszembe!! :cry: Megpróbálok én is banyatanyázni...

Szintus!! Drukkolok nagyon én is!! :)

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Szintus hol fogsz szülni???

sutimano76
 
 


Estét :)
még nem voltam a tanyán, mindjárt megyek :)hehehe, csak össze jön nekem a tanya :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: igaz, nem egészen így gondoltam 8) 8) 8) 8) 8)
Babci, mi vagyunk igen, én követtem el tegnap :oops:
Andi, háttérnek szeretném, mindjárt megnézem milyen felnagyítva :roll:
Szintus+++++++++++++++

vicger
 
 


Szerbiában Újvidéken a szülészeten.
Jó nagy szülészet,környékből az össz kismama oda megy.
Zenta volt esetleg még egy alternatíva,de oda nem szerettem volna,mert ha valami komplikáció adódik akkor mindenképp átküldenek Újvidékre.Akkor inkább már legyek helyben...
Pusszancs :wink:

Köszi mégegyszer a drukkokat,igaz én nem vagyok szeptemberi babás de napi szinten olvaslak benneteket!
Hijányoznátok(gond.a korházban hijányozni is fog a net
:oops: )ha végleg eltünnétek..

Mindenkinek további jó babázást!

Kép
Kép
szintus
 
 


Szintus,akkor drukkolunk nagyon és sztem ha nem is írsz hsz-t,de mondjuk akár napi,de minimum heti szinten hozol képeket akko r oda is jöhetsz!!!remélem más is ezen a véleményen van!!

sutimano76
 
 


Hajtott vajas zsömle recept:

hozzávalók:
-2,5dl tej
-45dkg finomliszt
-5dkg vaj
-3ek cukor/én másfél kiskanállal tettem bele/
-csipetnyi só /ebből szintén másfél kiskanállal/
-2,5dkg élesztő
tetejére
12dkg vaj /elég a 7is

A hozzávalókat dagasztógépbe tesszük /vagy az élesztőt felfuttatjuk a cukros tejben, a lisztbe mélyedést készítünk, beleöntjük az élesztőt, duplájára kelesztjük(kovászt készítünk) majd jól összedolgozzuk, dagasztjuk/ és 15-20 perc alatt dagasszuk kemény tésztává. Letakarva kétszeresére kelesztjük /vagy a komplett tészta programot választjuk :D/
A szépen megkelt tésztát hüvelykujjnyi vastagságúra nyújtjuk, s egy kábé 10cmes átmérőjű pogiszaggatóval /vagy bögrével/ korongokat szaggatunk. A tésztákba egyenként késsel belehasítunk, mintha félbe akarnánk vágni. Megkenjük olvasztott vajjal, majd félbehajtjuk. Sütőpapírral bélelt tepsibe, v sütőlemezre rakjuk őket, majd 20percnyi pihenő után a felső oldalát is átkenjük vajjal. Előmelegített sütőben 200°Con 15-18 percig sütjük.
Ha kevésbé sósan szereti az ember, értelemszerűen kevesebb sót tegyen bele :D:D:D

Babci, küldtem zsömit, odaért? :D

vicger
 
 


egy félresett pillantással már megint zárt topikról olvastam.......mg nem tartok ot a visszával, szóval nem tudom, miért került megint szóba :roll: mondjuk engem nem zavar, feltéve, ha bent vagyok és nem kizárva :?: :lol: :lol: :lol:


zsú, lányod, hát, akkor nektek most nagyon nehéz :cry: szúrkolok, hogy ne legyen kórház :!: +++++++++++++++++++++
rántotta főtt krumplival???????? :shock: :lol: :lol: viszont mondjuk én nem értek hozzá, és ez nekem kamasz korban volt, de akkor 6 éven keresztül, hogy 7-8 napig semmi, aztán egyszerre sok, aztán megint semmi.
ilyet okozhat az is, hogy ha az ember kevés folyadékot iszik :roll: de én sem tudom elképzelni, hogy bélelzáródás hányást okozna :roll:

viki, látom már, te dobtad fel.....örülök, hogy végre itt..........remélem, nem én dobtam a kiakasztó témát :roll: :lol: :lol: bár, mintha csuklottam volna :oops: :roll:

szezsó, Bende nagyon fess fiatalember :!: :wink: üdv újra itt :!: és teljes egyetértésem sütivel és andival kép ügyben! sokat-sokat :!: :lol: fenyegetés jól bevállt :lol:

süti: szopisztrájk :? érdekes, mert nálunk ma üvegsztrájk van :shock: pedig holnap muszáj elmennem, és nem tudom maammal vinni......testületileg szrájkolnak a babák :roll: , mert vki meg nem alszik, sőt sokan :roll:

madar: semmihez semmi kedv nálam már napok óta :? szerintem az időjárás lehet a bűnős, mondják a havat :?
Mogyoró nagyon aranyos....és csak én látom így, vagy tényleg egyre jobban Julcsira hasonlít? :roll:

kriszti: most nézem, új avatar jó :wink:

fórum: én személy szerint hülyeségnek tartom- főleg, hogy már mindenütt van zártra lehetőség- , hogy nem engedik....így sztem sokat csökken a fórum látogatottsága.... viszont egy fórumnak pont az a lényege, hogy sokan beszélgetnek, és sokan ebben találják maguk számára a választ...pl én sok jogi dolgot fórumokról tudtam meg, hogy mi, hogy műkszik......és még csak rájuk se köszöntem, hogy itt voltam....
másrészről megint ellentét, hogy egy olyan fórum, ami témáját tekintve igen csak kötött, ott érthető, hogy ha zártat akarnak a tagok, mert kinek mi köze van ahhoz, hogy ki milyen kapcsolatban van a családjával, anyósával, vagy hogy a terhességem nyolcadik hónapjában kijött az aranyerem, és jól esik panaszkodni egyett, hogyb@assz@ meg a radai, ülni se bírok....mondjuk ez csak példa....de azt nem értem, miért nem engedik itt a babaneten is a zártat, így ugye mennek az emberek, kisseb a látogatottság, és ez nem tesz jót az oldalnak...szerintem :roll:

én is amondó vagyok, hogy akinek 2009 szeptemberi a gyerkő és akart jönni, az már eddig megtette, de tudom, hogy sok olyan 2009 szeptemberi anyuka van, aki csak tanácsot szeretne kapni, vagy jó ötleteket, praktikákat, de nem ír, mert nem akar, nem tud, vagy egyszerűen nem akar beleszólni.......
Na de nekem mindegy, csak benne legyek, mint mondottam volt feljebb :lol: :lol:

ezt most el, aztán meeeeeeeeek tovább olvasni.....

KépKép
Kép
scooper
 
 


Hát nem ért ide bakker, biztos valaki levadászta előllem :lol: :lol:

Szintus, te jöhetsz oda szerintem!!! Nagyon szorítok nektek én is +++++++++++

Kriszti! Brutál ügyes vagy, és minden rajta van, abszolúte minden, csak ámulok és bámulok :shock: :shock:

Kép
babcika
 
 


Csajok, bassssszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzuskulcs!! pár napig nem vagyok, és most látom, hogy el akarunk menni innen?
MIÉRT?

Mi már páran anno egy másik topikból átmentünk, és nekem pl. sokkal nehezebb ott visszaolvasni a dolgokat, mint itt. És amúgy is, ez is jobb.
A privát dolgainkat meg leírjuk a blogon, nem?

Valaki gyorsan dióhéjban leírja, hogy miért akarunk elmenni innen? Vagy legalább egy oldalszámot mondjatok, hogy hol van a lényeg:)
Vendég
 


:shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.07.05 13:19-kor.
Vendég
 


Boboka... dióhéjban... :wink: én indítottam el újból a témát, hogy legyünk zárva... MERT ide nem tudok írni sok mindent... blogba meg nem érdemes azokat írni.... :? :? :? :? nooo dióhéjban ennyi.... vannak olyan témák amikhez hozzászólnék, vagy felvetnék... de nem tudom, mert vannak olvasóim... és semmi de semmi közük ahhoz amit írok.... :wink: :wink: :wink: :wink:
És közben kiderült, hogy nem csak én nem írok ide ez miatt.... :wink: :wink: :wink: egy csomóan zugolvasók lettek belőlünk.... :? :? :? :? :? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :shock:
vikiviktor
 
 


Babci köszi :oops: jelentkeztem tanyasinak. .. írtam léccis levelet :)
Szuszi, gyere jelentkezz Te is ;)

vicger
 
 


:roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.07.05 13:23-kor.
Vendég
 


Sziasztok,

Én is inkább "zugolvasó" lettem.....Viki megértelek.
Próbálok visszaolvasni pár oldalt, bár....nagyon le vagyok maradva infóügyileg meg mindenhogyan..... :cry:

KépKép
csikipetra
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: