Új privát üzeneted érkezett!

Erika: fent személyes menü, ott 2009 szeptemberi babák (babanetről) és mellette lévő nyílra klikkelj :)

KépKép
KépKép
 
 


Orsi!!!
Anyatanyára mentünk, ott várunk! Kulcs a lábtörlő alatt ;)



pusszancs mindenkinek!

 
 


uhhhhhh

sziasztok!

hazaértünk, majd írok
csak 679nél tartok!
jujjj de rossz olyan fura
elmúlásos érzés ez is
ez a költözés
de azért megyek!
:D

KépKép
KépKép
 
 

 
 

Zsalyam,elköltöztünk egy zárt fórumra.
Nagyon vártunk Téged is.
Gyere a www.anyatanya.hu oldalra
Ott regisztrálj,és a csapatok között jelentkezz a
2009. szeptemberi babák (babanetről) csapatba,és beengedünk.
Gyere siessss

Kép
 
 


:D :D :D :D :roll: :roll: :roll: :roll:

Puszik

Kép

Kép
 
 


Uppppssssz.
Látom elmentetek. :cry:
Sajnálom.....

Puszi minden babának és anyának!

Kép

Kép
 
 


Erről sajna lemaradtam. Ugye nem szándékosan felejtettetek el!!! (remélem) :cry: :cry: :cry: :cry:
Igyekszem utánatok, csak egyenlőre nem enged be az oldal. (pedig regisztráltam is). Ez nagyon durva. Rendesen ideges lettem a dologtól. :cry: :cry: :cry:
Remélem nem veszítelek el TITEKET. :cry: :cry:

 
 


spickey: persze, hogy nem ... ha még nem oldódott meg, holnap jelzem Andinak, vagy Babcinak ... Ők be tudnak/fognak engedni :) :) :)

kösdd fel a gatyeszt :wink: ott nagyobb a tempo ... :wink:

KépKép
KépKép
 
 


Tisz!

Gyere át te is....ugye nem sértődtél meg? Regizz oda és várunk szertetettel. ha valami nem stimmel, írj ide és segítünk

Kép
 


Lili,ha még olvasol minket átmentünk zártba de hiányzol gyere te is!!!!

 


Piciibo! gyereeeeeeeeee te isssssssss!
várunk!

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok,
van itt köztetek szegedi anyuka 5 hónapos babával?
Szívesen ismerkednénk, hogy kimozdulhassunk közösen.

Kép
 


szia moncsi......
gratulálok Bencéhez!

KépKép
Kép
 
 


Moncsie86,mi elköltöztünk innen,de nem volt senki szegedről.....érdeklődj a védőnéninél,és esetleg ő össze is tud ismertetni!!!
Gratula a kisfiadhoz!!!!

 


Sziasztok!

Mosható pelus eladó!

Monapel praktika 20db-os szett fehér színben plusz külsőkkel és plusz betétekkel. Bolti ára 40.000 Ft, 10.000-ért odaadom.

Elméletileg 3.5 kg-tól 20 kg-ig jó, de nekünk nem vált be a legelején, így csak 1 pelust próbálunk ki, a többi vadi új, csak egyszer ki lettek mosva.

Utólag tudtam meg más anyukák tapasztalataiból, hogy igazán 7 kg felett jó ez a típus, de addigra már úgy belejöttem az eldobható pelusok használatába, hogy már lusta voltam áttérni a moshatóra :oops:

Szóval akit érdekel priviben megtalál. Budapesten a belvárosban és környékén átvehető.

Kép

Kép


Sziasztok!

2008. decemberi kismamiktól vagyok.
Teszvesz-re folyamatosan töltöm fel kisfiam kinőtt ruháit/holmijait. Akit érdekel nézzen szét.

http://teszvesz.hu/show_user_auctions.php?uid=10879551

Aida

Hó babázást mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
 
 


Lili,még mindig várunk ....

 


...

 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
 
 


NNNNa. Odaértem, jelentkeztem, engedjetek beeee:-)

Kép
 
 


Ok már bent vagy!!!!!

 


Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: