Új privát üzeneted érkezett!

Kedves apukák, akkor ahogy a talin megbeszéltétek, itt lehet folytatni. :)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok !
Bár tavaly találkoztunk először ismeretségünk mégsem tekinthető egy évesnek.
A fórumozó anyukák ugyan 40-en vannak az apukás talin csupán heten jelentünk meg mint apukák.Alapvetően szinpatikus férfiakból áll a" kemény mag". Nagy beszélgetések nem alakultak ki egyenlőre .
Valamelyikötök szokott-e bele olvasni a csajok topikjába ? Én még nem tettem meg eddig .
Gondolom a téma elsősorban a kicsik alvási , evési, fürdetési szokásaikról szól!?
Nálunk nincsen különösebb gond az alvással (ami engem illet)
A Zsolti nem egy hivatásos álommanó , nem alszik túl sokáig inkább sokszor keveset. A Patrin azért már látszanak az kialvatlanság jelei. Pl:nyügös ,álmos és állva is tudna aludni.
Az evéssel nincsen gond , valódi házi tejet sikerült szerezni!Mást még nemigen eszik.
A fürdetésről pedig határozott emlékeim vannak mivel én szoktam fürdetni a gyerekeket.Nagyon élvezi a Zsolti a fürdést.
Mivel legifjabb fiam csupán alig 6 hónapos igy aranyköpései nincsenek. Van viszont a gyerekek szobájában néhány kép a falon ,egy kicsi őzike fotója is kint van.Brigi kislányom 5 éves , lelkesen mondta hogy neki olyan a lába mint az őzikének. Ő nem egy etióp tipus ezért megkérdeztem töle hogy mire gondol?
Apa az én lábam is olyan szőrös mint az özikéjé!!:)
Elsőre ennyi! Ha van kedvetek és odafértek a géphez irjatok!!
Szabi
 
 


Nem tudtam megállni h ne köszönjek be és gratuláljak Zsolti Apunak!

Bátor tett volt elsőnek írni ide! Remélem a többi apuka is idetalál. Brigidről már láttunk képet. Nagyon szép kislány.

 
 

Ne is türtöztessétek magatokat csak irjatok ti is ha van véleményetek!!!
Köszi a gratit!
Igen valóban nem egyszerü elsőnek irni , hiszen idegenek vagyunk egymásnak!jó lett volna ha már az apukák is irtak volna , de gondolom a nemkevés nézettség miatt azért akad néhány aktiv beiró is!!?
A Bigyóka szépségéről is lehetne fogalmazást irni , ugyanúgy mint a többi gyermekem szépségéről is.Hiszen mindegyik gyönyörű!!
tehát hajrá!! =(kopaszok hátrányban)
Szabi
 
 


Sajnálom csajok hogy ennyire kisajátitjátok a gépet vagy talán elsem mondtátok a párotoknak hogy van egy ilyen lehetőség az irásra.
Ha a gép szabad és mégsem történik férfiak részéről beirás ,akkor úgy tünik az érdektelenség miatt,nem ez lessz a leglátogatotabb oldal.
Azt nem akarom elhinni ,hogy csak egy szószátyár van köztünk??!!!
(de majd beszélek vele)
Szabi
 
 


Szia Szabi!


Először is csatlakozom Vikihez; szerintem is a legmerészebb dolog elsőnek lenni. :)

Azt hiszem, a férfiak egyébként is nehezebben nyílnak meg, ha bennsőségesebb dolgokról esik szó - tisztelet a kivételnek. Lehet ha autókról, fociról vagy egyáb pasis témákról esne szó, többen mernének írni, na de gyerekekről??? :lol: Szóval úgy gondolom, főleg ez az oka annak, hogy csak olvasni jönnek ide, írni kevésbé.

Az meg hogy mi nők kisajátítanénk a gépet? Szabi: nézd meg a kedvesedet, mi minden dolga van a nap folyamán, mennyi mindent csinál, és mennyi ideje jut a gép előtt ülni. Szerintem a többi anyukának sincs sokkal több szabadideje, tehát ha az apukák jönni akarnának, nyugodtan jöhetnének. :) Én most pl. úgy írok, hogy a lányom az ölemben ül, ugyanis hulla fáradt, de aludni az Istenért sem akar... :roll:

A saját házunk táján úgy látom, a fő ok, amiért párom nem ír, hogy ő eleve egy csigaházban élő tipus, és onnan kémlel. :lol: A talin sem elegyedett beszélgetésbe igazán senkivel, de nem azért, mert alapból elutasító, hanem mert először mindig felméri a terepet, és majd ha már látja, hogy tiszta a levegő, akkor előmerészkedik a csigaházából és nyit a többi ember felé. Ő ilyen, én ilyennek fogadtam el és így szeretem. De tény, hogy nem ő fogja fellendíteni ennek a topiknak a hsz-számát! :)

Azért remélem, nem csak Te leszel legény e vidéken! :) Kitartás, hátha végre észbe kapnak az apukák, hogy itt is lehet akár autókról és fociról is beszélni, nem csak gyerekekről. :lol:
 
 


Sziasztok!
Gondoltam fellendítem kicsit a topikéletet! :lol:

Márti, szerintem Szabolcs belőlem indult ki, hogy sokat ülök a gép előtt. :oops: Ha Zsolti hisztis hangulatában van, (ami mostanában gyakran előfordul), akkor csak kézben van el, olyankor nem tudok semmit csinálni, csak itt ülni vele. Ha meg elalszik, akkor sokszor alszik kinn a nappaliban, akkor szintén itt ülök, mert csendben kell lenni :lol: . Na jól megmagyaráztam a bizonyítányom :lol:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Zsolti tegnap volt 6 hónapos ! Gyorsan eltelt ez a fél év.
A fiam már egyedül ül ,megfogja a kanalat ,amit a szájához is tud emelni!! Percekig elvan a szőnyegen és bámulja a tv-t.miközben ügyesen játszik! Igen! A Misi fiam már majdnem 7 éves! :)
A Zsolti napi fél üveg bébiételt evett meg! jókedvű volt ma.
A Márti férjéröl megtudtuk hogy csigás és házas ember!:)
igen valóban lehetne beszélni itt is fociról ,kosárról ,autókról. de kivel??? Hiszen még egy férfitársam sem irt ezen az oldalon!!? Igaz , hogy természetesen a lányokkal is lehet ilyen témákról beszélni ,Van pl. egy munkatársnőm aki versenyszerüen rallizik!!
Őt érdeklik az autók
Egyik korábbi munkatársam a női válogatottban játszott mint focista!
Személyesen ismerem a pécsi nöi kosárcsapat 90-93 év játékosainak néhány tagját!Játszottam is velük nyaranta évekig.
Ebből egyéetelműen látszik hogy a csajokkal is lehet ilyen témáról beszélni. Viszont talán feltűnt a figyelmes olvasónak ,hogy mindezen férfiakat érdeklő témakörükben remekelő hölgyek csupán egy egy témában voltak aktivan jelen!!
Ez nem férfisovinizmus bár lehet hogy valaki annak olvasná ,de nem az!!
Tehát továbbra is várom a hozzászólásokat !
Márti bocsi ha durva voltam , sajátos humorom van .Senki sem érti!
Talán feltünt valakinek ,hogy ritkán irok, de tudjátok ritkán férek oda a géphez!:)
Szabi
 
 


Kedves Szabi69!
Ezennel én, Kovács kicsi hős Eliot apukája csatlakozom a "kispapák" táborához, csak hogy ne legyél egyedül! Na nehogy már pont mi ne tudjunk fórumozni
:lol:
 
 


üdv a kispapák kis táborában.
A tábor egyenlőre nem tulságosan nagy lélekszámu bár éppen tegnap dupláztad meg a férfiak számát a csapatban.
Remélhetőleg mások is követeik példádat!!! UGYE!!!!?
 
 


Jók vagytok fiúk csak így tovább mi hímünket nemtudnám rávenni az írásra, de legalább az olvasás megy neki :oops: :lol: :lol: :wink:

 


Sziasztok!

Hamarosan újra Angliába utazok, így megint tudok baba - kismama- női - férfi ruhákat hozni! Smile

A hazainál kedvezőbb ár és klasszisokkal jobb minőség jellemzi ezeket a ruhákat! Smile
Itt tudtok nézelődni, ezekbe a boltokba megyek biztosan!
Ha valami megtetszett keress meg nyugodtan!


www.next.co.uk
www.asda.com
www.adams.co.uk
www.mothercare.com
www.debenhams.com
www.mands.com
www.disney.co.uk
www.minimode.co.uk
www.bhs.co.uk
www.clarks.co.uk

Bogi

KépKépKép
 
 


Sziasztok ! Én nem megyek külföldre és nem üzletelek (pedig volthozzá)? de jelenlegi helyemen tilos!
Egy körkérdésem volna , amely a televizióban látott riport alapján merült fel bennem. Egy kérdés :Van e köztünk olyan személy akinek úgy alakult az élete, hogy jelenlegi párja már nem az első az életében vagyis van e elvált tagunk , rajtam kivül is !??
Az emlitett riportban 3000 ftért vett a pali orvosi látleletet a kórházban , ugyanott ahol az exneje is beszerezte a sajátját amely felhasználásával megszerezte a gyerekeket!!
Még elhangzott az is ,hogy a gyerekeket Mo-on több mint 90 % -ban az anyának itélik!!
Érdekelne a véleményetek!
Hali! Szabi
UI:nem akarom kezdeményezni a családonbelüli heves vitát , szerintem ezt másként láthat egy nő és másként egy férfi!!
 
 


Engem otthon bántalmaznak, de nem merek bejelentést tenni, mert nem megy még a tejelválasztás, és ha nálam marad Eliot, akkor ki eteti? :lol:
 
 


Sziasztok!


Anya léttemre megint idepofátlankodok. :lol:

Szabi, én nem vagyok elvált, viszont elvált szülők gyereke vagyok. Én csak rövid ideig maradtam anyukámnál a különköltözés után, kis idő múltán visszamentem apukámhoz és ő nevelt - ekkor kb 10 éves lehettem. Én így felnőtt fejjel is azt mondom, hogy apukám mellett nyugodtabb életem volt, habár egy gyermek mindig megsínyli a válást, de ez más téma.
Egyáltalán nem kellene "szó nélkül" az anyukáknak ítélni a gyermekeket egy válás során. Sajnos vannak az anyák között is olyanok, akik alkalmatlanok a gyermeknevelésre. :(
 
 


Márti, szívemből szóltál!

Kép
Kép
 
 


Szabi!
Fórumunk egyik legeslegjobb apukája!
Szeretettel köszöntünk ezen a szép születésnapon, ami remélem, annyi sok örömöt tartogat számodra, mint amilyen nagy örömmel és fáradozással készült rá életed párja!

Kép
Vendég
 


Szabi Apu Isten éltessen!

Kép


Nagyon szépen köszönöm a megemlékezést !! Igazán jól esett! Köszi mindenkinek aki hozzájárult ahhoz , hogy igazán szép napom legyen ma!Szabi
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron