Új privát üzeneted érkezett!

vlata=vkata! :oops:

d.dodó
 
 


Ide még nem is teszegettünk képeket!

Íme a vacsorám:
jégsaláta, paradicsom, nyers reszelt répa, főttojás, egy kis tejfölös fokhagymás öntet, egy húzásnyi reszelt sajt, és pipifilé sóval, fokhagymával vajon pirítva. (1-es kódos minden)

Kép

d.dodó
 
 


huha jol nez ki ez a sali, en is szoktam csinalni az Ikeaban van neha ilyen kaja. Te ezt mind megetted egy etkezesre?
en mondjuk ha ezt megennem ebedre nem is enek mar mast egesz nap :oops: en tenyleg kicsit sem vagyok ehes. Szombaton is megettem a csirke combot( paradicsom szoszban sutve) 2 kanal rozzsel es kesz semmi mast nem ettem sem elotte, sem utana.
Tudom tobb mint valoszinu ezert nem fogyok, ezt Norbi is irja ha kevesszer eszunk pont olyan rossz mintha allandoan eszunk, de nekme nem jon ossze a 3 evs sehogy sem.
No mindegy, nekem ugyis a tornara kell koncentralnom, a nelkul semmi nem lesz, marpedig mstansag igen elhanyagoltam, ha Anan ebren van ram maszik, jarokaban nincs el, ha alszik, abban a fel oraban orulok hogy vegre nyugtom van :oops:
na de rajt leszek a teman!



Kata: tenyleg keveset eszel, es szuper jol csinalod! Hidd el mar az oriasi dicsoseg hogy ezt igy csinalod ekkora erovel, legy buszke magadra!


En is pont hozok majd kepet, cska meg kicsinyitenem kell, megcsinaltam a kelyhes turos desszertet, hat csuda finom:)
Vendég
 

 
 

Mary!
Nem, nem tudtam megenni mindet. :oops: Kétszerre ettem meg!
Nekem szerencsére összejön a 3 étkezés....reggelire a kávéhoz 3-4 db keksz. Délben ebéd, és délután vacsi..... ha nagyon megéhezek, akkor még 6 után valami 1-es kódost eszegetek (főttoji, vagy savanyú alma....)

d.dodó
 
 


Kép reteges turos desszert
Vendég
 


Hú Mary! Ez nagyon jól néz ki!

d.dodó
 
 


Sziasztok!


Milyen gusztusos képeket hoztatok, nagyon ügyesek vagytok!

Tami, köszi a fogyis recepteket!

Nálunk itthon csak alma van gyümölcs, és ebben a szép időben nem hiszem, hogy elindulok bárhova is... :?
fmarti
 
 


Hű! Ezek a képek nagyon ott vannak!!!!!!!
20150601134430
 
 


Nándusnak Boldog Hófordulót!
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Ági: olyan rég néztél be még ide is! Nándikát Isten éltesse sokáig!

(Viki: megindult: elértem én is a 7 kilót (ujjongó szmájli)
Vendég
 


Katus!
A vaksi szemem alig tudta elolvasni az apróbetűt!!!!!

Kép
20150601134430
 
 


vkata!
Hiába írtad apró betűvel...látjuk! :lol: Hurrá-hurrá!! Nagyon ügyes vagy!

d.dodó
 
 


latod Kata:megy ez!szuper vagy!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


jaj aranyosak vagytok! Ettől már nekem is jobb a kedvem!
Vendég
 


Szép napot :P

Emlékeztek még Véda mamira? :lol:
Bocs, hogy megint eltűntem... Aki olvassa a fő topikunkat, azt tudja, miért, és azt is, hogy most már vagyok, csak kisebb kapacitással :roll:

Jujj, de jó, hogy így fogytok!

Katusom, ne írd már kisbetűvel, amit ekkorával kellene!
Puszillak, és "na, látod!" :wink: :lol:
MEGCSINÁLJUK!!!

Jelentem én tartom a 63-at. Nem ment le több kiló egyelőre, de centiben szépen apadok, és izmosodom is, a hurkák pedig tünnek! Úgyhogy nagyon boldog vagyok!

Vasárnap elseje. Jöhetnek majd az újabb kilók, centik, eredmények!

Most megpróbálok visszaolvasni rendesen!
Vendég
 


Dóri!
Nagyon ügyi vagy!!!! Kép
20150601134430
 
 


Képzeljétek!
Tegnap taliztam egy anyukával (egy kázban lakunk, udvarlunk a 10 hónaposának), és megdicsért h mennyit fogytam, pedig nem is beszéltem vele erről. :lol:
20150601134430
 
 


[b]Vikim![ Jó csaj vagy!!!
És köfi!

Na, lépek!

Puszika!
Vendég
 


Jaj, de régen jártam erre!!

Kata!! Nagyon ügyes vagy! Látod?? Megy ez!!! Ne add fel! Van, hogy kicsit megáll a fogyás, de utána elindul megint!!

Viki! Hát Te is ügyes vagy ám! Olyan jó, mikor mások látják rajtunk.

Na én beszélek, mikor meg én nem moccanok erről a súlyról és ez nekem még koránt sem elég!!
Kezek belefáradni ebbe a diétába, kezdem unni ezeket a kajákat és finom édességeket akarok enni. Meg zsömlét meg kalácsot stb. És nem reggel, hanem vacsira!!
Jaj, már igazán a végénél lehetnénk. Hogy fogom kibírni????
Nem is a kaja a lényeg hanem, hogy nem fogyok. Most én is megálltam. Ebben a hónapban 2 kiló.....ez nudli, ez semmi!!! És ahhoz, hogy jól érezzem magam még minimum!!! 7 kiló kéne!
Fenébeeee

sz.andi
 
 


Andika: most én leszek a lelkierő: nehogy feladd! 2 kiló az nem semmi heti fél kilót mondanak a szakértők, hogy az lesz tartós! Szóval nagyon ügyes vagy! Nekem nem az e havi 7 kiló nehogy azt hidd, hanem az egész és ugye az előző hónapban 5,7 ment le szóval nekem még 2-sem ebben a hónapban de a lényeg hogy menjen szépen lassan de lefelé!!!! Ügyes vagy aranyanyám!
És annyi mindent lehet enni akkor változtass ha már unod az eddigieket! Mondjuk a kalács meg a zsemle az sajna nem megy max. reggelire de úgy sem olyan rossz!

Viki: most egy nagy nagy szmájli aki azt mondja congratulation és tapsol!!! ez jár neked! Látod látod! ügyi vagy!!!!! De ezt eddig is tudtuk! :wink:
Vendég
 


Véda: ügyi ügyi!neked is a fent említett szmájli!
Vendég
 


ugyan a 2 kg is valami! en boldog lennek ha lenne legalabb annyi, akor tudnamvan miert csinalni, de igy ....nem ertem joval szigorubban csinalom mint elso honapban es semmi( igaz meg KAta hivatalos merlegjen nem mertem, de Weranal mult heten raaltam 56kg :cry: )
epp ma gondolkodtam el en is azon mi lenne ha tojnek az egeszbe ugysem tudok lefogyni es beternek a cukiba. De aztan rajottem ma hanvazoszerda van igy lottek a bunozesemnek( ez az en formam
:evil: )
Vendég
 


Ügyesek vagytok! :lol: Én is próbálkozok ám, igaz, nem szigorúan fogyizok, csak egy kicsit odafigyelek. Kb. 2 kilónál tartok.

Kép
dittke
 
 


Dittke: ügyes vagy!
Azért mert nem szigorúan csinálod néha benézhetsz ám hozzánk!

Amúgy meg ha csak odafigyeléssel is fogytál 2 kilót, az remek!!!!
Vendég
 


Köszi Kata! Olyan aranyos vagy, úgy szeretlek, de azt hiszem most nagyon elcsüggedtem! Sportolni kéne valamit, mozogni, de nekem sosincs időm semmire. Mikor van egy kicsi nyugi, akkor meg alszom, amíg lehet...Én nem tudom mikorra szedem össze magam, de nagyon nem vagyok jó passzban. Lehet, ha jönne már a tavasz, jobb lenne. De ebben a szar időben az ember hangulata is szar!
Bocsi, abbahagyom a siránkozást!

sz.andi
 
 


Andi: mindjárt itt a tavasz!!! És siránkozz csak, attól jobb lesz (legalábbis én így tapasztaltam)
Vendég
 


Sziasztok!


Jöttem megdícsérni a csapatot, nagyon ügyes mindenki! Csak így tovább!!! :wink:

Andi: Én is várom a tavaszt, szerintem biztosan sokkal több kedvünk lesz mindenhez! Ne legyél letörve, ne várj hirtelen nagy fogyást, mert az hamarabb is hajlamos visszajönni!
Mondd el, miket ennél szívesen, és próbálunk rá diétásabb recepteket kitalálni ok? :)

Viki: Pilátest nyomod még? Heti hányszor?

vkata: Te is nagyon ügyes vagy!!! Látod, ezért nem kell letörni soha! :wink:

véda: Szupi a 63 kg, meg az izmosság! Még mindig felülések és lábemelések?[/b]
fmarti
 
 


Márti! De aranyos vagy!! Ez jó ötlet! Majd kitalálom mit ennék! Most mennem kell, de ez a többieknek is jó lesz! Köszi szépen!!

sz.andi
 
 


Andi: Azon gondolkoztam, hogy lehet, inkább csak csökkenteni kellene valamennyire az energiatartalmát a finom kajáknak, mint hogy totál update 1-re törekedjünk. Bizonyos ételeknél ez egyébként sem igazán lenne kivitelezhető.

Illetve amit még jónak találok, az az, hogy a hagyományos finomságokat délelőtt enni (ahogy Vik is írta), és persze mértékkel.

Párom szerint az is jó, ha nem az energiabevitel csökkentésére gyúrunk, hanem gyúrunk vazze! :lol: Tehát többet mozgunk, több energiát használunk fel. Minél több lesz az izmunk, annál hatékonyabban tudjuk majd égetni a zsírt is. Csak az a baj, hogy kicsi gyerekek mellett a rendszeres és hatékony torna nehezen megoldható (legalábbis az én esetemben, mert senkire sem tudom rábízni Leát napközben).

Valaki közületek járt hastáncra? Vagy ismer jó hastáncoktatót esetleg Budán? Meg vagyok áldva már napok óta, hogy el kellene mennem heti 1x hastáncolni. :lol: (Én anno elkezdtem, de csak pár alkalommal voltam, nagyon tetszett!!! Annyira felfrissített testileg-lelkileg, hogy semmihez nem tudom hasonlítani azt az érzést!)
fmarti
 
 


Igen, Márti! Az kellene, mozgás. De én sem tudom lepasszolni mindig Vikit. Ha meg van egy kis szabadidőm, mikor alszik pl., akkor meg vagy alszom vele, vagy tuti van más dolgom. Vagy itt ülök Veletek. :lol:

De ha bejön a jó idő, úgyis tök sokáig leszünk kint, meg hát ha sikerül a ház projekt :D akkor ott lesz mit csinálni és lesz min idegeskedni. Legkésőbb akkor adok még le a súlyomból :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Jó reggelt!

Bandim!

A havi 2 kg fogyi nem nudli! NeizéljélmárBélám!

Tornázni este, v. mikor apa otthon van és Mütyizik nem tudsz? Lakás project mikor dől el?

Dittke!
Ügyi vagy Te is!!!!

Márti!
Heti 3 meg van, van mikor több is. De ált. 3. Sajna a többi napon vasalok és takarítok a nagy alvásakor Lackónak.
Délután pedig 1 óra séta mindig meg van.
20150601134430
 
 


Andikám: Azért remélem, nem idegeskedés miatt leszel szép karcsú, hanem inkább a lelkesedéstől! :)
fmarti
 
 


Viki: A heti 3 is nagyon jó! Én most úgy szoktam, hogy nem dvd-re nyomom, hanem fejből, ami eszembe jut, és amennyire Lea meg a körülmények engedik. Úgy vagyok vele, ez is több, mint a semmi.
fmarti
 
 


Lányok,
régen jártam erre, bocsánat. Fogyókúra nem nagyon halad (vagy legalábbis nem a torna-diéta hagyományos útvonalon, hanem az aggódás miatt max.) Lányom tegnap kórházba került, tüdőgyulladása van. Nándi is meg én is betegek vagyunk, de mi itthon, és bízom benne, hogy mi így is kilábalunk belőle. Szonjácska Zolival van, és nagyon ügyesen gyógyul. Hétfőn talán jöhet haza!

Ha tudok, majd jövök még, de most inkább a másik fórumon vagyok, mert nem fogyizok most.

Sziasztok, sikeres fogyást nektek addig is, ha egészséges lesz a családom, újra jövök én is!!!

KépKép
szkagi
 
 


sziasztok!
Ezer éve nem írtam, pedig olvasom!

Hú, holnap elseje van. :? És én tuti nem mentem lejjebb 55 ről. :( Nem tudom, hogy a centik megmozdultak e vagy sem. :roll:

Drukk az persze mindenkinek megy, hogy holnap reggel örülni tudjon annak, amit a mérleg, esetleg a mérőszalag mutat. :wink:

d.dodó
 
 


henka!
Te is nagyon eltűntél! Hogy megy a 90 napos? Bírod még?

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok csak nem mindíg írok.

Mindenkinek gratula!!!!

Szerintem nekem is lehet mert -7kg nál tartok! :D

És még mindíg a 90 napost csinálom.Ez a hetem baromi nehéz volt,mert szerdán gyümölcsnapom volt csütörtökön meg VÍZNAP!

Ami annyit jelent hogy szerdán csak gyümölcs,víznapon meg csak zöldtea,ásványvíz.
Nagyon nehéz volt alig bírtam magamat visszafogni hogy ne egyek valamit.

Mellette pedig főzni a családnak.Na de túl vagyok rajta.

Most egy kicsit félek mert van egy kis gondom /nőgyógyos/,és holnap délután megyek dokihoz vele.Remélem nem méhszájsebet fog látni mert akkor nem tudom mit fogok csinálni.
Hátul fáj a derekam mint mikor meg akar jönni és ha erőlködök a vc-n vérzek.Nem tudom mi lehet ez.

Ma egész nap ezen járt az agyam ,még nem is ettem semmit.Pedig már du van.

Ki hogy áll a fogyival?

KépKép
henka76
 
 


Holnap mérlegelés... :shock: :shock: :shock:

Csináltam update 1-es sütit! Hmmm, nagyon finom lett!!!!!

Íme:

Kép

sz.andi
 
 


Andi: hú ez nagyon jól néz ki! Írd le a receptjét!!!!

Henka: nagyon ügyes vagy nem semmi!!!!!
Reméljük semmi komoly!!!
Vendég
 


Henka!! Juj, remélem semmi komoly! Hétfőn mindenképp jelentkezz, hogy mizu!

Katus!
25dkg zabpehely(ledarálva)
4 tojás
tej
édesítő
fahéj
meggy
1/2cs. sütőpor

tojás sárgáját édesítővel összekuty, bele a sütőporos-fahéjas zabpehely lassan, közben tejet is adagolod. Ha az összes benne van, kb. olyan tésztát kell kapni, mint a piskóta tészta. ebbe megy a felvert tojifehérje és összekuty.
tepsibe sütőpapír, beleönteni a kutyulékot, meggyel megszórni és a sütőbe bele! :lol: :lol:
Eccerű! :lol: :lol:

De tényleg nagyon finom lett!

sz.andi
 
 


Hú jól hangzik!
Köszi!
Vendég
 


Jó reggelt!
A fiúk még alszanak, bent a mérleg, tehát csak később fogok mérlehelni.

Henkám!
Gratula a -7 kghoz! Ügyi mókus vagy!

A víz és gyümi nap nagyon sz@rul hangzott. Drukk a dokihoz!!!!

Andim!
Ez a süti! Idevele,denagyongyorsan!
20150601134430
 
 


Itt vagyok.

Szóval a februári fogyásom: 3,2 kg (összességben 8,5 kg Kép)

Sajnos fél kg választ el a hónap elején kitűzött céltól, de majd márciusban (hosszabb hónap is) rágyúrok még jobban.
20150601134430
 
 


Nekem kiló sajna maradt. :( De a cm-kből ment le.
kilo:maradt 55
mell: -1 cm
has/derék: -2cm
csípő: -2cm
fenék: -2
comb: maradt

d.dodó
 
 


én nem tudom mi mekkora, nincs centim, a papír ikeás meg elszakadt, kilót meg holnap tudok írni, de tuti 65.
mindegy én már feladtam,mármint továbbra sem eszem de a remény adtam fel, hogy lesz még valaha lapos hasam, és 55 alatti sulyom, tán a tavasz és az Anna utáni szaladgálás eredményt hoz majd, ha az sem hát örökre lötyi leszek :?

Viki te nagyon jó vagy!Gratulálok!
És Henkának is!
Vendég
 


Hát Viki! Tényleg nagyon jó vagy! Gratulálok, Henke Neked is! -7kiló! az nagyon jó!

Én 66 vagyok, kevesebb ment le, mint az előző hónapban. Kicsit szomorkodom. De mi van, ha itt szenvedek és megáll a fogyás?
Azért nem hinném, hogy folyamatosan fogyni lehet ezzel. Akkor egy idő után elfogynék :? De hol van az, amikor már nincs tovább, nem megy lejjebb?
Olyankor mi van?
Szeretnék legalább 58 kiló lenni, mire rövid gatyót lehet felvenni. Ezt hogy érem el?

Most még számomra ez lehetetlennek tűnik.

sz.andi
 
 


Sziasztok! Jó reggelt! Látom tegnap szép eredmények születtek! Mindenkinek gratulálok! Elég sikeresek vagyunk nem???
Én sosem gondoltam, hogy ez lesz!

Én csak ma reggel mérlegeltem mert tegnap nem voltunk itthon és2,3 kiló ebben a hónapban
Összesen: kereken 8 kiló
Vendég
 


Jó reggelt!

Katusom!

Ügyi vagy!!!!!!!!!

Tami!
Katusnál majd mérlegelsz!!! addig ne mond, h nem fogytál!!!

Andi!
Én ha nem ettem volna egész hónapban, akkor se tudtam volna az előző havi fogyást produkálni. Mert már sok víz távozott rólunk. Én megcélzok ebben a hónapban 3-4 kg-t ismét, aztán lesz amennyi lesz.

Folyadékot mennyit iszol? Te nem próbálod ki a csalánteát? az jól méregtelenít.
20150601134430
 
 


Sziasztok,
azért ma reggel én is ráálltam a mérlegre (jobban van a család, már ilyesmire is tudok gondolni). Ebben a hónapban kevesebbet fogytam ugyan, de azért így sem rossz a vége: -7.3 kiló két hónap alatt. Centiket nem is mértem, a hasam maradt ugyanannyi, mert nem is tudtam tornázni ebben a hónapban szinte, nekem meg ahhoz torna kell, minden nap.

Tami,
a múlt hónapban is ugyanígy keseregtél, hogy semmi nem ment le, aztán ott volt a -4 kiló, meg egy csomó centi!!! Irigykedtem is :wink:
Úgyhogy látatlanba nehogy feladd! Majd méricskélsz, na meg úgyis csinálod tovább.

Andi,
olyan szuper sütit tettél fel! Nagyon csábító! Még jó, hogy itt nincs belőle - sajna én ezekből csak tetemes mennyiségeket bírok enni, nem tudom megállni.

Dodó,
asszem én jobban örültem volna néhány mínusz centinek, mint ezeknek a lement kilóknak! Akkor végre beleférnék a régi nadrágjaimba!

Kata,
a -8 az szuper!!!!

Viki,
szóhoz sem jutok!!!! Hát ez fantasztikus, amennyit te fogytál! Gondolom, mondják is, akikkel találkozol :wink:

Henka,
víznap? Hú, az nagyon kemény lehetett! De látom, azért meg is van az eredménye!

Én bízom abban is, hogy ha majd már nem szoptatok, akkor még lemegy rólam valamennyi. Bár most már inkább a hasam mérete érdekel...

KépKép
szkagi
 
 


Sziasztok csajok!

Hát mindenkinek hatalmas gratula!

Vidokata! Nekek különösen! Nagyon ügyes vagy!

nekem ebben a hónapban -2 kg,összesen 6.
de igazából azt a másfél hetes diétát csináltam,amúgy eszem mindent csak próbálok 6 után nem,de van mikor becsúszik! :oops:
Hát ez van.
cm:-4 derék
-4 cici :oops: :twisted: :shock: minden kilóval lement belőle 1 cm! na ez az amitől nagyon rosszul vagyok!
-2has
-2comb

Henka! Minden elismerésem a 90 naposhoz,én már belehaltam volna!

Torna nekem sem volt most a takonykór miatt és sajna még ma sem merem bevállalni mert köhögök mint a kutya és a kangoo azért nem egy light-os torna,elkezdek ugrálni kiköpöm a tüdőm!

Szép napot!

Kép


Kép
ibm
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: