Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszi a látványos dícséreteket!

Ma tésztás napom volt:regg gyümölcs,ebéd fornettis pizza sonkás-gombás,vacsi bolognais tészta.

utána letekertem 10km-ert,ami egyre jobban megy lehet h a sok gyakorlástól?? :wink:

Vikikém:holnap küldhetnél valami jó kis sütit!Amúgy te hogy állsz a fogyival?

Szkagi:képzeld holnap GYÜMÖLCSNAP!!!!!!!! :lol: :lol: Éljen!!

d.dodo:Nem elég az 55-kg????Mennyit akarsz még fogyni?Remélem már nem sokat.Aztán majd ha a tiéd már mind lement adok egy pár kg-ot az enyémből oké??? :wink:

Mindenkinek szép holnapot,aranyos nyugodt babákat kívánok!

Holnap jövök!Ja a másik topikban tettem fel pár képet magunkról!
A nyári babásban.

KépKép
henka76
 
 


Látom többen a mérleggel "küszködünk". Azaz inkább azzal, hogy nem akar ujra lefele elindulni! :( Mindjárt itt az elseje, és ugyanugy 55-nél tartok én is! :( Pedig most már minden nap rendszeres séte is van...... "édesség" max a reggeli kávéhoz!

Ági!
Sajnálom a nemevést!

d.dodó
 
 


Oksa! KAta! Jovo heten megyunk valamikor. Hetfo kedd, pentek jo. Nektek?
Vendég
 

 
 

Jó reggelt!

Henkám!

Sütit inkább nem teszek fel, mert a többiek megvernek :lol: :lol: :lol:

Én -7 kg-nál tartok. :roll:

Kitartást a gyüminaphoz! Én nem tudnám tartani.
20150601134430
 
 


Viki,
de édes ez az új kép Lackóról! Hát ez tündéri!!!
Óóóó, -7 kiló? Hát ez szuper! Meg is érdemled, nagyon jól tartod a diétát!

Henka,
te is jól megleptél az új képpel! Rád sem ismertem volna, ha nem a neved mellett lenne :D Az arcod egy csomót fogyott! Jól áll :D
Én már a gyerekemnek szeretnék gyümölcsnapot tartani :wink: de ő nem akarja annyira

Lányok,
talán a Hipp őszi-banán kombinációval meg fog barátkozni Nándi, mert egy fél kanál bentmaradt végül a gyerekben. De lehet, hogy tényleg keverem a gyümölcsöt majd valami sütőtökkel vagy krumplival (köszi az ötleteket! Éheztetni nem fogom, nagyon sajnálnám a kicsit! Megszakad a szívem, ahogy könnyes szemmel bír hüppögve zokogni)

KépKép
szkagi
 
 


Ja, és holnap mézeskalácsot fogok sütni, visszük be az oviba a farsangra. A kritikus időszak az, amit a mézeskali még itthon tölt: szerda délutántól csütörtök reggelig :roll:

KépKép
szkagi
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan dicsekedni akarok!
Csináltam töltött pipi combot. Sztem U2.
Nem akartam szólni, amíg nem kóstolom meg, de annyira finom volt!!!
Csináltam képet is, de nem tudom illő-e felrakni ide!
A töltelék: TK. rozs liszt+zabpehely(apró szemű) só, bors, paprika, hagyma, tojás, petr.z. nem volt itthon, de azzal is nagyon fini lehet! Párolt zöldséggel! Hmmmm! annyira fini lett!!

-7kiló? Viki! Az nagyon jó!!!

Hú, Viki hiányol!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sz.andi 2009.02.17 15:18-kor.

sz.andi
 
 


Andi!
Nyami a recept nagyon! Egészségedre!!!!

Ági!
Ja, és holnap mézeskalácsot fogok sütni, visszük be az oviba a farsangra. A kritikus időszak az, amit a mézeskali még itthon tölt: szerda délutántól csütörtök reggelig


Ezen nagyon jót nevettem!
20150601134430
 
 


viki!
- 7 kilo? Nagggyon ügyi vagy!

d.dodó
 
 


HUha Viki! NEm semmi! Te vagy a legugyibb!
Bar lehet Kata is tart mar itt.
Nekem valahogy igen stagnal :? Bar kinezetre mintha lathato lenne valami ami azert csak valami.
Mondjuk usziba meg nem mernek elmenni :oops:
Vendég
 


Csajok! A teljes kiörülésű rozsliszttel készült süti az hanyas kód??

sz.andi
 
 


Jó reggelt!

Tami!
Én usziba ha lefogyok, akkor sem merek menni :lol: :lol: :lol:

Andi!
Sztem 1es kódú, de a liszt miatt nekem erősen gyanús h inkább 2es.

Mai napom leveses lesz. Meg kell ennem egy hatalmas adag tejfölös-krumplilveset, hétfőn csináltam. Mára az uram zöldség levest rendelt, a másikat meg én jól bevágom.
20150601134430
 
 


tettem fel fogyiba norbi edesseg recepteket, majd meg folytatom, csak tegnap leallt a bnet.
Szep napot mindenkinek!


En elolvastam ezt az egy honap alatt 10 kgot, es szerintem eleg elheto, de ez inakbb arra jo hogy gyorsan eredmenyes, latvanyos fogyast vigyen veghez az illeto. Sokkal jobb ha tenyleg eletmodkent probalja az ember betartani.
Vendég
 


sziasztok,
a mézeskalács finom lett - túl finom... :roll: sajnos. Ennyit a súlyomról :?

Viki,
tejfölös krumplileves? Hmmmmm. Holnapra megcsinálom :wink: Mindig olyan jó ötleteket adsz!

Képzeljétek, Nándi megeszi a sütőtököt!!!! El sem hittem, odahívtam Zolit is, hogy ez az, amit én látok? :roll: Nándi két kézzel húzta a kezem a kanállal, úgy tömte magába a sütőtököt! Amikor megette a két kanálnyit, és nem adtam többet, sírva fakadt - olyan boldog voltam :lol: Végre van valami, amivel el lehet kezdeni a hozzátáplálást!
Köszi a drukkokat meg az ötleteket, ti tartottátok bennem a lelket!

KépKép
szkagi
 
 


Ágikám!
Nagyon örülök h ennyire szereti Nándus a sütőtököt!!!! Akkor ő az édesebb ízeket szereti. Legyen ez a vezér íz nála. Ebbe jöhet kis krumpli, banán, alma.
20150601134430
 
 


Viki,
igen, ez lesz 8) előttünk a jövő!!! Most már minden rendben lesz. Talán a fogyókúrámat is jobban tudom teljesíteni (mostanában nem sikerült tartanom magam a diétához, a torna meg... max. kétnaponta van). A március eleji mérlegelés már nagyon közeledik! Mindjárt megyek is tornázni :roll:

KépKép
szkagi
 
 


Hová lett Lackó fotója? Miért nem látható?

KépKép
szkagi
 
 


mi történt? Senki nem jár erre?
Mondjuk én is megyek vasalni, utána meg takarítani :roll:

KépKép
szkagi
 
 


Ágikám!
Én vagyok. Hogy sikerült a mézeskalács projekt?

Hétvégén ki mit főz? Én töltött gombát szeretnék.
20150601134430
 
 


en is jartam erre, de latvan senki nem volt, igy hat nem irtam :oops:
en csirkecombit csinalok olaszosan honapra vasarnap meg nem tom mi lesz.

folytattam a norbi edessegek irasat a receptesbe( fogyisba)
Vendég
 


Én is bekukkantottam ma is ide! Holnap tuti "bűnözni" fogok, mert vendégeket hívtunk lángosozni. És nem délre! :? Na de majd nem vacsizok...vagy max főtt tojást.

Vasárnap még nem tudom mi lesz az ebéd.

d.dodó
 
 


Halihó!
Most már tessék jó sokat írni.

Reggelire pirítóst ettem vajkrémmel, felvágottal sajttal és retekkel. Ebédre lesz még zöldség leves és szecsuáni pipi és rizs.

Henka!
Hogy állsz a fogyival? Mennyit szeretnél fogyni?

Tami!
Láttam a recepteket, köszi ;)

Dodó!
Sztem ha jól belángosoztok már nem is fogsz vacsizni.

Katus, Patti!
Huúúúúúúúúúúúúúúú!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg ki fog halni ez a topic! Gyertek, írjatok, kell bíztatás!!

Most én dicsekszem!! Olyan boldog vagyok!! Elkezdtem szortírozni a gatyák között! eddig 3 nadrágom volt, ami rám jött a szülés után! Most az összes terhesség előtti nadrágot fel tudom venni!!!!!!!! Olyan boldog vagyok, és ez erőt ad a folytatáshoz, pedig ebben a hónapban nem fogytam sokat!!! Ez idegesít, de most ez tök jó.
A köv. cél azok a nadrágok, amiket a hízásom előtt hordtam. Bár azokra kicsit többet kell majd várni!

Na megyek, dógom van! :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Bandikám!
Ügyes vagy! Kép
20150601134430
 
 


Köszi Viki! Látom Benned legalább bízhatok!! :lol: :lol: Te jössz és dicsérsz!!

Hol vannak a többiek?? Ok, hétvége van, de azért jöhetnének!! Ki hol tart??

Nemsokára elseje!! nagyon gyorsan közeledik!!

sz.andi
 
 


Vagy mindenki ezerrel tornázik otthon, vagy apázik.

Én ma szalmázok, Öcsi éppen a teknősét nyúzza, ráérek.
20150601134430
 
 


Andi: na ez a siker igazan! Bar en erre nem szamitok kicsit sem, sot elore latoan 1-2 kedvencet leszamitva mindent elajandekozva tudva hogy sosem lesz ujra 34es a meretem, nehany 36osom van de en azt sem nagyon hiszem hogy az ujra jo lesz, oszinten mar a 38ast is sikernek fognam fel, mert ez a 40es eleg idegesito:(
Na de remelem ez msot csak eg yilyen atmeneti stagnalas volt hogy nem ment le semmi, hatha hatha a tavassal egyutt ez is konnyebb lesz!

En ma meg nem ettem, varom haza a zuram es olaszos csirkecombi lesz, gusztin nez ki, egyes is( bar a rizs 3as ami van hozza, de en azt majd nem eszem).

Tervezek mara valami norbi edesseget is csinalni volt akcios turo, van almam, szoval valamit osszedobok ha nem megyek ki, de meg az is lehet hogy mivel Aleko kosarazni mehetett en du kapok kimenot es akkor szoliba megyek:))))))))))))
kb 5 eve nem voltam :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Először is Andi: nagyon örülök a sikerednek!

Én meg azért nem voltam mostanság, mert nem akarok mindig csak panaszkodni mást meg most nem tudok!

Ügyik vagytok mind!
Csak így tovább!
Vendég
 


Katus!
Gyere és írj!!!!! Majd mi lelket öntünk beléd!!! Kép
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Na bekukkantottam én is gyorsan 2 infra lámpa között!
Az egész család dögrováson van,velem az élen,királyság!

Andi! Hatalmas gratula! Én sose fogok már azokba a nadrágaimba beleférni!

Elkezdtem azt a diétát amit mondtam,másfél hétig bírtam de úgy,hogy csomó mindent modosítottam rajta mert különben már hozhatnátok a koszorút!
Így fogytam 2 kilót,ami eddig akkor 6.
De ma reggel úgy keltem fel,hogy mondtam Apának,hogy ott tartok,hogy ha most egy téglát rak elém azt is megzabálom! :twisted:
Úgyhogy mától újra csinálom amit januártól,reggeli-ebéd ami van,6-ig valami lightos vacsi aztán gyümi.
Heti 1X megyek Kangoora,a többit itthon amennyi időm és kedvem van! (gondolhatjátok)
Az a 2 kiló kb az amúgy is szilikonért kiáltó melleimből ment le,úgyhogy nagyon mérges vagyok és szomorú,mert már sosem leszek a régi! Kép
De azért próbálkozom!

Henka! Neked is gratula,nagyon jól bírod!
és szuper az új frizurád!

Majd jövök!

Kitartás csajok (ha már nekem nincs)

Kép


Kép
ibm
 
 


Lányok!
A "régi" az mit jelent???
Lehet, hogy naiv vagyok de szerintem a lánykori alakjukat csak nagyon kevesen tudják visszanyerni!
Ami: te nagyon csinos vagy, legalábbis én úgy látom, és ha lement 6 kiló akkor bizti még csinosabb (és ez nem bók hanem az igazság) Ne legyél elkeseredve!
És az a 6 kiló az nagyon szuper!
Legyél büszke magadra!
Vendég
 


Köszi Kata!

Tényleg jól hangzika 6 kiló,de még legalább annyi kéne!
És olyan undorító,dagadt combom lett,hogy rá sem bírok nézni!
A hasam megy egy nagy lepény!
Hát én azért bíztam benne,hogy még leszek olyan mint rég,szinte minden ismerősömnek sikerült és 20-30 kilókat híztak terhesság alatt!
na mind1 azért próbálkozom csak qrva nehéz!

Kép


Kép
ibm
 
 


Andiiiiiiiiiiiiiii! Gratulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Én csak csendben, halkan jártam erre! :oops:

Kép
Kép
patr
 
 


Ami!
Gratula neked!!!!

Pattikám!
Puszzzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!

Kata!
Ezzel a régi alak visszanyeréssel igazad van.
20150601134430
 
 


Én is vagyok csak olvasó üzemmódban!

De majd egy kicsit később bővebben!

Andi ügyes csaj vagy!

De mi itt mindannyian azok vagyunk!!!!!

Nem????

KépKép
henka76
 
 


Henka: nem :(
Vendég
 


Katus!
Mond el most már mi van!
20150601134430
 
 


Kata: mi a baj? ugye nem adtad fel? tobbunknek megtorpant a fogyas a kajara odafigyeles mellett is! ne szomorkodj!
Norbi is irja, akadalyozod a fogyasid ha ezen jar az eszed hogy jujj neked nemmegy, bla bla.
Nem mondom hogy boldog vagyok hogy ekkora lemondasok ellenere sem fogytam most, de nem adon fel e miatt. Mar tok hozzaszoktam az egeszhez. Sot igazan reepteket meg cak most szereztem es nezegettem, vettem zabkorpat, minidg van a hutoben kefir vagy joghurt, turo, van alma itthon...
en ugy erzem ha nem is megy le tobb mar nyertem az egeszen, mert kenyeret egyaltaln nem eszem, tesztat hetente, kethetente egyszer, cukrot szolocukrot es edesitot, chipset azota nem ettem, csokit kb egyszer, sutit sem sokszor....es teljesen belem epult ez az eletmod( mar csak azt kene valahogy elernem hogy legyen napi min 3-4 etkezes).
Ne arra gondolj hogy x, ynak bezzeg igy meg ugy megy, te meg nem jol csinalod, vag yhiaba csinalod( a titok amit irt Veda is errol szol) de amugy puszta pozitiv szemlelet. Csak az jarjon a fejedbe, hogy basszus ekkora eredmenyt ertel mar el, pedig meg csak 2 honapja csinalod. Na meg az hogy ilyen kitarto tudsz leni es mar ket honapja csinalod!
Ha meg panaszkodnod kell, hajra! neha kell, mert akkor tisztabban latsz, meg megkonnyebulsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VELED vagyunk a nehezsegekben is nem csak az oromokben!
Vendég
 


Ami: jobbulast! Akkor az egy gaz dieta volt, ha ennyire ehes maradtal mellette. A 6 kg minusz szupi. en is igy jartam az az ot ami lement mint cicibol. MAr a 75a is jo, pedig szules elott legalabb 75 b volt.


AMug ya egi alak visszanyerese nem lehetetlen, sot tobb olyan lanyt ismerek, aki vekonyabb lett mint valaha. Gyerek utan szaldgalas( biztos idegeskedes is) akkor mikor mar dolgozik is az ember, akkr duplan triplan le van erhelve...szovla nem lehetetlen csak ido, meg energia, meg szerencse:)
Vendég
 


Viki: mi nincs? : Fogyás!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Pedig már nem eszem még Norbi 1-es édességeket sem csak max. reggelire és minden nap nyomom a tornát... de nemrég erősen elgondolkodtam rajta, hogy abbahagyom és különben sem igazság, hogy nekem ennyit kell szenvednem az emberi alakért (nem a csinosságért) mert az sosem leszek.
Mások meg csinosabbak utána mint valaha. De szeretnék egyszer én is csini kismami lenni ez lebeg a szemem előtt (és nem egy nagy gombóc artur)
Ráadásul nálunk a családban (csak fiú tesók és unokatesók vannak és mindnek vékonyka felesége (még szülés után is) így igazán sz@arul érzem magam mindig.)
Csak ennyi!
Vendég
 


Kata!
Irgum-burgum Medvesajt!!!!!

Nagyon jól tudod, h egy idő után lelassul a fogyás, ilyenkor bizony nem szabad feladni.

A mással való hasonlítgatás.... Na ennél rosszabbat nem is tehetnél. Mindenkinek más a szerevezete, ehhez kell megtalálni a fogyit.

Nem vagy Gombóc Artúr!!!!

Írd le h mit ettél az elmúlt 2 napban, aztán jól kielemezzük.

Másik! Tudod itt nekünk könnyű nem enni, stb. Te viszonyt ügyesen szoptatod még a szép Dórikát! Nem csökkent a tejed! Tudod mennyire szuper dolog ez?
20150601134430
 
 


Jó reggelt!
Na ez a kiírom magamból dolog azért műkszik, azt hiszem :lol: :lol: :lol: :lol:
De legalább van jó hír is mert végre megjött!!!! (na tudom, hogy sokan hülyének néztek emiatt de én már nagyon vártam a kistesóprojekt miatt)
Viszont cserébe rá nem állok a mérlegre míg vége nincsen mert ilyenkor tudom, hogy nem szoktam fogyni!

Mit ettem?:
nap 1:
reggeli: 2 szelet extrudált kenyér egy kocka light sajttal, kávé és tea (ízesítetlen)

Tízórai: egy narancs és két-három kocka túrós süti (Norbi lisztből és sovány túróból és édesítővel, én sütöttem)

Ebéd: rakott kelbimbó (kelbimbó leöntve jogurtos, tojásos sajttal)

uzsi: Norbi 1-es rudi és egy joghurt

vacsi: paradicsom, párizsi és egy alma

nap2:

reggeli: két szelet teljeskiörlésű kenyér párizsi és kacsakolbász (vajat, margarint nem eszem már 2 hónapja lassan) Kávé, tea literszám
+ (sajnos) megint egy két túrós süti

Tízórai: nem volt

Ebéd: karfiolpuffancs (Norbi 1-es könyvből) krumplival a a férjem miatt (de ebből egész keveset ettem)

uzsi: narancs (3 előtt) és egy túrós süti+kávé

vacsi: egy vajretek 3 szelet párizsi tormával, egy paradicsom és egy szelet puffasztott rízs
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.22 08:10-kor.
Vendég
 


Tami: köszi, nem is írtam :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Katus!
Tök jól eszel!

Éljen a piri!!!!!! Amúgy piri előtt én sem fogyok, de még a víz is rajtam van.
20150601134430
 
 


Sziasztok!


Jöttem én is szaporítani a hsz-eket. :D

Andi: Nagyon szupi, hogy beleférsz a régi gatyóidba! Ügyes vagy!!!(Én még elég távol állok ettől. :()

Ami: 6 kiló minusz az szuper jó! Én összesen akarok 7 kilót fogyni nyárig, gondolhatod, hogy örülnék a 6 kilnak is. :lol: Remélem, hamar meggyógyultok!

Tami: Én azt tapasztalom, hogy főleg testi adottság kérdése, ki mennyire tudja visszanyerni a régi alakját, vagy valami ahoz hasonlót. :lol: Nem állítom, hogy sok múlik azon is, mennyit és mit eszik, mennyit mozog az ember szülés után, de azért valljuk be, hogy a legtöbb nőnek, akinek jó alakja van, nem sokat kell tennie érte. :) Akik meg szeretnének jól kinézni adottságaik ellenére is, azok vért izzadnak minden egyes leadott kilóért... :?

Viki: Menszikor kicsit megborul a vízháztartásunk, ahogy te is írod, vizesebbek leszünk, ezért is van az, hogy olyankor nem mutat kevesebbet a mérleg.

Kata: Ne törj le, bár bevallom, én is olyan vagyok, hogy ha nem látok eredményt, akkor hajlamos vagyok lógatni az orromat. Engem a párom mindig azzal bíztat, hogy ne akarjak hirtelen lefogyni, mert az nem tesz jót a szervezetemnek és nem is maradandó.
Nem szoktál soha éhes lenni? Nem kevés ennyi kaja? Én úgy gondolom, egy kicsit többet is ehetnél, de lehet, csak az én farkasétvágyamhoz mérten keveslem a kajamennyiségeidet. :D (Ha a szervezet éhezik, kapásból elkezd turbó módon raktározni minden kalóriát, csak ezért írtam, hogy nem szoktál-e éhes lenni.)

Na, én az egész héten egyszer nem tornáztam, úgyhogy erről ennyit. :oops: De a kajára továbbra is próbálok odafigyelni. Ha nem is a mennyiségekre, hanem a minőségre. :lol: Mérlegre nem állok, majd tavasszal fogok jobban ráfeküdni a témára, mert úgy tűnik, nekem - amíg tél van - alig mozdulnak a kilóim.

Mindenkinek továbbra is kitartást, ügyesek vagyunk, mindenki a maga tempójában, de szépen halad szerintem! :D
fmarti
 
 


Andi!
Nagyon ügyi vagy!

viki!
Így volt, ahogy írtad....lángos után semit nem kívántam....sőt, még szar is volt a gyomrom. És egész nap egy a 2 db lángos volt a kajám...se reggeli, se leveske, se vacsi....valószínűleg ezért volt szar a gyomrom...mert ráadásul a lakásban is terjengett az olajszag.

vkata!
Amugy tényleg sokszor segít, ha az ember kiírja magából.
Akkor most ahogy elmúlt piri, jöhet a tesóprojekt? Lehet drukkolni?

Nekem most az a szar, hogy gyógyszer ide - gyógyszer oda, nekem ugyanugy minden hónapban van barna folyásom...nem piri, hanem 3-4 napig barna folyás....de olyan idegesítő....akkor már lenne normális piri. De hát elvileg az a lényege ugye, hogy nincs peteérés. Csak akkor barna nem tudom mitől van.

Csajok, a gombócos képoszta hányas kódú?

Ma vettem szójatejszínt, hogy még élvezetesebb legyen a kávézásom. És egész finom!

d.dodó
 
 


Dodó: nem még amíg Dóri kér szopit addig nem jöhet a kistesó mert erőszakkal nem fogom elválasztani, kistesót meg valószínű szintén meg kell támogatni némi Duphastonnal és az átmegy a tejcsibe, szóval szoptatás alatt nem szabad!

Gombócban mi van? Tojás, rizs, hús, ugye? A rizs -2es többi 1-es meg a káposzta is!

Ja Andi: teljes kiőrlésű liszt: 2-es!!!!

Dodó: miért kell neked szójatejszín? Igazit nem ihatsz???
Vendég
 


Katus!
Én is kaptam anno duphit.

De mondjuk az is lehet, ha szopi mellett teherbeesnél, akkor változna a tejcsi íze, nem?
20150601134430
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 19:28-kor.
Vendég
 


vlata!
Gondoltam a szója tejszín annyira nem hízlal :lol: . Meg nem is volt épp a boltban sima tejszín.

d.dodó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: