Új privát üzeneted érkezett!

desviki írta:jó lenne vmi husis étel is, mert azt az uram elvárja.


:lol:
Apus v.melyik nap pásztortarhonyát ebédelt. Ül az asztalnál,és kotor a tányérban. Mondom: Mi az, drágám?
Ő: keresem a pörköltötöt...
Én: ez pásztortarhonya, tudod, krumpli, tarhonya, némi kolbász...
Ő: és hol az a némi kolbász?
Én: nincs benne sok, mert amennyi volt a hűtőben, azt raktam bele...
Erre feláll, kimegy a speizba, és behoz egy rőf kolbászt, oszt úgy ungarische betyár módjára harapni kezdi a pásztortarhonyához... :shock: :roll: :lol: :lol: :lol:

Na, ő nem lesz vega soha!
Vendég
 


Mintha az én uramról írtál volna :lol: :lol: :lol: :lol:

Ő viszont a tarhonyát nem eszi meg, pedig én szeretem. :oops:
20150601134430
 
 


Hello Lányok!

jelen egy éhes anya:-)

Ági kitartás, és lehetőleg pihentesd a derekad. Az uram szintén derékbeakadós, ilyenkor muszáj lassítani.

Tök jó, mire elolvasom mit írtatok, elfelejtem amit én szeretnék írni...

Hétvégén jön anyósom, ahogy ismerem hoz egy váltás bugyit és hat tepsi sütit...

Én egy húslevest főzök szombat vasárnapra csirkéből. Ezenkívül egyik nap tészta lesz a másik nap jénaiban párolt csirkemell krumplival és zöldségkörettel.

a bárányaim oltva vannak, tehát annyira nem pöttyösek, viszont nyűgösek és taknyosak. Nándi esélyes hogy elkapja, de nem biztos. Én bevallom nem tudom, hogy mit akarjak e téren...

hétvégére mindenkinek sok napsütést és karcsúsodást kívánok!

Viki: a táblit én sem tudom megnyitni, átküldenéd nekem is xls-ben? :-*

Őőőő, izé, lehetnék én olyan mint Juliette Binoche? :-D :-D :-D Nem kell most, ráér mondjuk májusban!!! :-D

mennem kell, nyavajgás van

Kép
Kép
Kép[/url
magdaléha
 
 

 
 

Véda Dóri: jót nevettem!
Na engem tessék már letolni, mert nekem mindig a torna az ami elmarad, így még ha le is fogynék, majd úgy nézek ki mint egy leeresztett felfújhatós állatka!

Hétvégén nekem szombaton nem kell főzni mert az uram dolgozik vasárnapot meg még nem tudom, egyáltalán...
Vendég
 


Jó reggelt!
Hát én februárban lehet, hogy semmi fogyást nem fogok produkálni :( :( :( egy hete volt elseje és én nem fogytam egy grammot sem :(

De képzeljétek mikor itt voltak a tesómék, akkor az öcsikém és a menyasszonya is megnézett és közölte, hogy Basszus Kata te tök sokat fogytál!!!! (ami nem igaz, hogy tök sokat de nagyon jól esett, hogy észrevették) (az öcsém aki a legnagyobb kritikusom volt gyerek korunkban) aki miatt mikor 58 kiló voltam is azt hittem, hogy elefánt vagyok! Nagyon aranyos volt mert őszintén mondta!
Vendég
 


Katusom!
Ha jöttök hozzánk, majd itt wellnesezhetsz kicsit! Beizzítom neked az infraszaunánkat, és zsírégető progrmra teszlek 20-30 percre! :wink: Van egy olyan jó tulajdonsága, hogy a víz mellet csomó káros anyagot (dioxin, stb...), és zsírt is felszabadít, ami azonnal ki is izzadsz!
Benne vagy? :wink:
Vendég
 


Halihó!

Én tegnap bűnöztem, mert pisztáciát ettem a Hoise nézés altt. :oops:

Magdám!
Átküldtem a táblát. ;)

Hétvégén jön anyósom, ahogy ismerem hoz egy váltás bugyit és hat tepsi sütit...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jól süt a kedves mama?

Katus!
Látod látod! Más is látja a fogyást!

Februárból még van 22 nap, tehát take it easy!

Dóri!

Ez az infraszaunás cucc felkeltette a kiváncsiságomat. Szét is nézek h itt falun hol van ilyen.
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Meggyógyult a kávéfőző! Csuhajja!
20150601134430
 
 


viki!
Hurrá!

Én tegnap a farsangon nem tudtam megállni, hogy egyik-másik sütit megkóstoljam! :oops: Szóval most majd megint rá kell keményíteni!

Kata!
Ebben a hónapban én sem fogytam!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Jöttem életjelet adni. Látom, nagyon ügyesek vagytok, csak így tovább! Jó ötleteket kaphatnak tőletek a zugolvasók is. :)

vkata: Szerintem fél Kg az semmi, siműn lehet vízháztartásbeli eltérés is. Szóval ne törj le, mert nagyon ügyesen csinálod, és sikeresen is! :wink:

Viki: Éljen sokáig a kávéfőző! :D

Ági: Én sem tudok fórumozni mostanában, és nagyon rossz, mert egyébként meg szeretnék. :(

Magda: Jobbulást nektek!

véda: Köszönöm a táblit, megkaptam, csak még odáig sem értem el, hogy megnyissam. :oops: Sőt, én adatokat sem küldtem, mert nem volt alkalmam méretkőzni, és szerinte mostmár nem is fogok...

Mivel voltunk otthon és mindenütt enni kellett, plussz a költözés miatt semmit nem találunk, minden romokban, úgy felborultak a napjaim, hogy se tornára nincs időm, alkalmam, se főzni. Ezért azt eszem, amit épp találok, ami nem túl jó a fogyókúrának. :? Szóval szerintem én most egy darabig parkolópályára állok a fórumozást illetően, amíg egyenesbe nem jövök. Mondjuk hogy ez mikor lesz, nem tudom, mert felgyorsultak az események, már 4 hónapot sem leszünk magyar honban. Ezidő alatt el kell intéznem egy csomó dolgot, pl. fogorvos, mindkét szemem meg kell műteni, hivatalos papírok, nyelvtanulás...

De ha lesz időm, jövök, írok, vagy legalább olvasni próbálok majd. További sikereket mindenkinek!

Puszi!
fmarti
 
 


Márti!
Hűűűűűűűű! Ennyire felgyorsultak az események? Azt a betyárságot! :shock:
20150601134430
 
 


Martiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!Azt amindenit! Ez igen, nagyon zajlik korulottetek az elet.
Drukkolok minden jol sikeruljon es elo tudjatok keszulni a nagy "utra"....


En az elmult napkat meg nem tortentnek tekintem e fogyokurat illetoen, abba bele sem merek gondolni hany kg plussz jott ram, de ettem kenyeret, sutit.... :oops:
Mindegy holnaptol ismet senki nem szolhat bele mikor es mit eszem!:)
Vendég
 


Hát nekem is voltak "kilengéseim" a fogyit illetően. Apácska mondogatta mindig, hogy de azt nem csinálhatom, hogy 6 után már nem eszem.
Erre ma megszólal: "Miért nem ugy fogyizol, hogy 6 után már nem eszel?" :lol: 8) Mondom, napokkal ezelőtt még te nem engedted. Azt mondja, ő ilyet soha nem mondott.
Na mindegy, ma bekeményítettem, és kinyomtattattam vele a kódos listát, és kiragasztottam a konyhaszekrényre. Ha tényleg nem is tudom betartani hogy 6 után ne egyek, akkor maximum 1-es kódúakat egyek. Ma pl 6-kor mosást vittem le, előtte még nem voltam éhes, igy ma füstli és főtt tojás a vacsim (1-es)!

d.dodó
 
 


Tami, Dodó: csak ügyesen! Ügyik vagytok!

Én mindent betartok csak a 2-es mértékkel 3-ig nagyon szubjektív, szerintem itt néha hibázok! Meg tudom lehetne csak 1-es diétát csinálni de én azt hosszútávon nem bírnám és megint kudarc lenne a vége!
Vendég
 


Jó reggelt!
Végre hétfő. Én jobban tudom tartani a kajcsis dolgokat, ha az emberem dolgozik :lol:
20150601134430
 
 


En is orulok a hetfonek, nekem is egyedul megy a legjobban sot tornazni is csak ilyenkor tudok.

En is ma fogom kiirni a legfontosabb kodokat a konyhaba.
Anya jol lefikazta az egesz norbi cuccot, es hulyeseg ble ble, na persze mert o a vercsoport szerintibe hisz, meg a kaposztaleves, meg fene se tudja milyen extrem modszerek. N amindegy o tudja, szerintem ez a norbu nagyon elheto, es mivel nekem tenyleg nem a fogyokura lenyeg, hanem a jo kondocio es hosszu tavu odafigyeles( ezzel szerintem az alatalm feleslegnek velt kilo le is megy majd) szoval nekem ez szimpi, mert akar egy eleten at lehet igy etkezni.

Amugy meg tok mindegy ki talalt aki, mi a neve, en is ugy tartom mnt amit KAta irt van benne igazsag es orvosi hattere is van, es bar Norbi az aki olyan amilyen de tenyleg sok embernek segiotett mar, en mar voltam ilyen ossznepi tornajan is, es van azert kisugarzasa a pasasnak, es nem lenezo szerintem.
Na mindegy!

Akar hogy is, mindenkinek kitartas es minusz cm-rek!!!!!!!1
Vendég
 


Tami!
Anyukád akkor még régi motoros fogyi ügyekben. Én a káposztalevesre 2 nap után ráunnék. Hiába 0s a vércsoportom, akkor sem tudnék egész nap husit enni. Ha egyszer eszek a héten, akkor is meg vagyok.

Már túl vagyok fél liter tejes kávén, de ebben az időben csak a koffin éltet :lol:
20150601134430
 
 


hahó, lányok,
Remélem, ti jól vagytok!
Én még élek, bár alig...
Én nem értem, hogy van az, hogy nálunk mindig történik valami! És többnyire katasztrófaközeli állapot van hétvégén!
Most pl épp hogy kezdtem kilábalni a derékfájásomból, Nándi meg én elkaptuk az influenzát Szonjától. A kicsi eléggé beteg lett bele, nemcsak orra folyt, elment a hangja, de hányt is péntek éjjel :shock: egész éjszaka cipeltem a kicsit, reggelre annyira fájt megint a derekam, hogy majd belehaltam.
Szonja most gyógyult meg, én is már jól vagyok, Nándika talán már túl van a nehezén, de még beteg. Mondtam is, hogy inkább három lumbágós időszak, csak a gyerekek ne legyenek betegek...
Most vajon mi fog jönni????

Torna még mindig nincs, fogyókúra leginkább a gyerekcipelésben nyilvánul meg, bár enni sincs igazán időm. Jó lenne úszni, ha valahogy eljutnék egyszer...

Jöhetne már a tavasz, akkor biztosan véget ér ez a sok nyavalya!

Remélem, ti azért ennél jobban vagytok és jobbak vagytok! Helyettem is fogyizzatok egy kicsit, jó? Szerintem is jó a Norbi-diéta, csak ha én reggel többet eszem, akkor egész nap többet eszem :shock:

Mártikám,
4 hónapig vagy már csak itt? Az nagyon kevés idő! Nagyon drukkolok nektek, hogy minden úgy sikerüljön, ahogy szeretnétek!

Viki,
jaj, úgy innék egy cappuccinót! De még mindig nem merek tejeset inni. Inkább alszom egy kicsit, mielőtt hazajön Szonja :roll:

Vkata,
de jó, rajtad már látszik a fogyás? Az olyan jó érzés!
Én már azt tervezem, hogy hány kilónál fogom felpróbálni a régi farmeromat :roll:

KépKép
szkagi
 
 


hahó, lányok,
Remélem, ti jól vagytok!
Én még élek, bár alig...
Én nem értem, hogy van az, hogy nálunk mindig történik valami! És többnyire katasztrófaközeli állapot van hétvégén!
Most pl épp hogy kezdtem kilábalni a derékfájásomból, Nándi meg én elkaptuk az influenzát Szonjától. A kicsi eléggé beteg lett bele, nemcsak orra folyt, elment a hangja, de hányt is péntek éjjel :shock: egész éjszaka cipeltem a kicsit, reggelre annyira fájt megint a derekam, hogy majd belehaltam.
Szonja most gyógyult meg, én is már jól vagyok, Nándika talán már túl van a nehezén, de még beteg. Mondtam is, hogy inkább három lumbágós időszak, csak a gyerekek ne legyenek betegek...
Most vajon mi fog jönni????

Torna még mindig nincs, fogyókúra leginkább a gyerekcipelésben nyilvánul meg, bár enni sincs igazán időm. Jó lenne úszni, ha valahogy eljutnék egyszer...

Jöhetne már a tavasz, akkor biztosan véget ér ez a sok nyavalya!

Remélem, ti azért ennél jobban vagytok és jobbak vagytok! Helyettem is fogyizzatok egy kicsit, jó? Szerintem is jó a Norbi-diéta, csak ha én reggel többet eszem, akkor egész nap többet eszem :shock:

Mártikám,
4 hónapig vagy már csak itt? Az nagyon kevés idő! Nagyon drukkolok nektek, hogy minden úgy sikerüljön, ahogy szeretnétek!

Viki,
jaj, úgy innék egy cappuccinót! De még mindig nem merek tejeset inni. Inkább alszom egy kicsit, mielőtt hazajön Szonja :roll:

Vkata,
de jó, rajtad már látszik a fogyás? Az olyan jó érzés!
Én már azt tervezem, hogy hány kilónál fogom felpróbálni a régi farmeromat :roll:

KépKép
szkagi
 
 


Sziasztok!Most nincs hangulatom írni,egyébként gyümölcsnapom volt,majd máskor bővebben!

Mindenkinek kitartást!Bár nagyon nehéz!!!!!Mert az a rohadt mérleg nem akar semmit mutatni!Lehet hogy cm-ben kéne néznem????? :lol:

KépKép
henka76
 
 


Jó reggelt!

Henka!

Ha ennyire sz@rul viseled a gyüminapot, akkot hagyd a fenébe. Az nem megoldás h a fogyi miatt a kedved is rossz legyen!

Ágikám!

Kép Kisbetegeknek!

Meddig nem ihatsz / ehetsz még tejes dolgokat?
20150601134430
 
 


Tegnap viszont nem ebédeltem. Vendégeink jöttek és arra takarítottam.

Reggel szendvics lesz, ebédre a maradék tejjszínes-tárkonyos pipiragu leves.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Én tegnap egész nap nem tudtam jönni, azt írta ki elromlott a szerver! De látom ti azért voltatok!
Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


El is felejtettem írni, h nekem azért februárban már lecsúszott 1 kg. Szóval rázzuk meg magunkat és hajrá fogyi!
20150601134430
 
 


sziasztok,
azzal akartam kezdeni, hogy tegnap sem engedett be a Babanet, és a hsz-em nem küldte el - erre látom, hogy kétszer is berakta. Zizi ez a rendszer 8)

Viki,
tejszínes-tárkonyos raguleves? Ajj, de jókat főzöl! Nekem paradicsomos gombapöri lapul a hűtőben, rizzsel. Nagyon szuper, hogy jól haladsz a fogyással! Nagyon kitartó vagy!

Kicsit én is fogytam már februárban, de sajna a hasam nem emnt lejjebb - ahhoz a torna kell, úgy látszik. Még pár napot várok vele. Ja, és valószínűleg a combomról fogytam, azon látszik. Pedig onnan már nem is akartam.

Nándi már egész jól van :wink: viszont Szonjának elveszett tegnap az oviban a babája. Nagyon sírt szegénykém :( a babái-mackói az ő gyerekei (mind a 15 :roll: )

Henka,
mérd csak a centivel, de az biztos, hogy meg lesz az eredménye a fogyókúrádnak! De tényleg ne szenvedősen csináld, az nem éri meg. (mondom én, aki nem bírom megállni, hogy pl este 6 után ne egyek :oops: )

Süt a nap nektek is? Én már számolom, hogy mikor kezdődik a tavasz :wink: Addigra jó lenne beleférni a farmeromba!

KépKép
szkagi
 
 


Ági!
A paradicsomos gombapörit hogy kell csinálni?
Mivel az uram nem fogyózik, ezért muszájság neki jókat főzni, mert szaladhatok a házból :lol:

Szted megtaláljátok még Szonja babáját?
20150601134430
 
 


Paradicsomos gombapöri:
olaj, egy-két evőkanál liszt, ha kicsit megbarnult, meleg vízzel felengedni (rántás magyarul). Ráönteni a szeletelt (konzerv)gombát, saját levében kicsit fő (20 perc kb), aztán rá 3 teáskanál paradicsompüré. A végén oregánóval és majorannával ízesítem, még öt percig főzöm.
Bocs, ha nagyon amatőr módon írtam le, én ennyire amatőr vagyok 8)

Szerintem meglesz Szonja babája, biztosan valaki hazavitte, és most majd visszahozza, vagy valamelyik másik játék mögé került véletlenül. De ma nem akart alvósjátékot bevinni magával. Remélem, meglesz, különben nem nagyon fog tudni elaludni :?
Amúgy Szonja is gyakran hoz haza ismeretlen csatokat, hajgumikat, és másnap mind visszaküldöm :roll: de játékot még nem hozott el sosem.

KépKép
szkagi
 
 


Hú: Viki: te nagyon jól nyomod! Te vagy a legügyibb! Nekem bizti szigorítani kéne mert az eddigit tartva már nem megy. Nekem a mai mérés szerint 0,4 kiló ment le de ahogy ismerem a helyzetet lehet holnap megint eltűnik még ez is. Én csodálkoztam is a múlt hónapon mert eddig bármilyen diétát csináltam egy hónapig szinte meg sem mozdult a súlyom vagy max 1 kiló és ezért idővel mindig fel is adtam
Vendég
 


Ági: jobbulást a derekadnak! Jobbulást a gyerekekenek! És remélem meglesz a baba!
Vendég
 


Katus!
De most nem adjuk fel! Ezért is jobb így csoportosan nyomni, mert tudjuk egymást spanolni.

Nekem rá kell feküdni megint a több folyadék ivásra, mert nagyon keveset iszom újabban, és ez sehogy sem jó nekem.

Ne mérlegelj naponta!
20150601134430
 
 


Páromnak nincs gondja azzal ha mondjuk a Norbi receptesből készítek 1-es kódú ételt....viszont utána pofátlanul bontja ki előttem a csokit, és még meg is kérdezi, hogy na ez hányas kódú! :lol:

d.dodó
 
 


Dodó!
Apának Kép

Az én uram nem mer ilyen galádságot csinálni :lol:
20150601134430
 
 


viki!
Én is morcos voltam apára!

Ma körözöttet csinálok vacsira. Rájöttem milyen rég volt, pedig nagyon szeretjük.....és 1-es kódos.

henka!
Milyen volt a mai napod?

d.dodó
 
 


Dodó,
nálunk is megy a vacsi utáni csokievés, és Szonja is eszik persze valami finomságot! Én meg inkább kiviszem a vacsiedényeket és belapátolom a mosogatógépbe 8)

Kata,
egy pillanatra meghökkentem, amikor olvastam, hogy "remélem, meglesz a baba" :lol: de rájöttem, hogy Szonjácska babájáról van szó :lol:

Most ettem egy csomó corn flakest, s bár nem cukrozott, csak natúr kukoricapehely, mégis megbántam már. Lehet, hogy már csak egy almát fogok vacsorázni.

Itt szakad a hó! Gyönyörű!!!! Teljesen karácsonyi hangulatom lett tőle :roll:

KépKép
szkagi
 
 


megyek ki havat söpörni, mert a lányomék nem találnak haza ebben a hóban :roll:

KépKép
szkagi
 
 


Ági a derekadra vigyázz ám!
Vendég
 


Jó estét csajok!

Úgy ahogy kibírtam a tegnapi napot.

A mai napon olyan pipimellet ettem amit be kell pácolni fűszeres joghurtba,majd KORPOVIT kekszet kell összetörni prézli gyanánt és abba kell beleforgatni.Sütőzacsiban megsütni a sütőben .Finom volt.

Holnap keményítős napom lesz,és kelkáposztafasírtat fogok enni,főtt répát,és egyéb zöldségeket.

A családnak sült tarját csináltam,babfőzeléket füstölthusival és krumplilevest/ebben főttek a zöldségeim/.
Azért főzök egyszerre több mindent hogy ne kelljen minden nap az ő kajájukra sóvárognom.
Egyébként próbáltátok már a kelkáposzta fasírtot?Nagyon finom,és egyszerű.Ha érdekel leírhatom nektek!

Nemrég tornáztam cd-re,az aerobokos emlékeimet utánozva próbáltam edzeni hogy ne legyen olyan egyhangú a mozgás.

Ja tegnap este /egyébként mindíg nézem/az élvezet kedvéért
megnéztem a VACSORACSATÁT,ÉS A HAL A TORTÁ-t.Közben nagyokat nyeltem!! :lol:

Mindenkinek szép napot holnap!Itt szakad a hó! :roll:

KépKép
henka76
 
 


Henka: engem érdekel a recept!
Hallom, hogy 4 kilót fogytál, gratulálok!!!
Vendég
 


Henka Grat a fogyashoz! NAgyon ugyi vagy!
Vendég
 


Jó reggelt!

Egy fél literes tejeskávé mögül jelentkezem.

Henka!
Ügyi vagy! Kép

Mai ebéddel még bajban vagyok, mert a pörköltet annyire nem szeretem. Vszínű jön majd az életet mentő füstli.
20150601134430
 
 


Vik:nem szereted a pörköltet? Hm én szeretem, főleg a vörösboros marha, vagy szarvas pörit de igazából mindet!

Én nem fogyok: a férjem szerint azért mert ugyan 1-eseket eszem de délutántól (pont mikor nem kéne) folyamatosan (no lehet). :?

Viki: én is kávézom!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.11 13:36-kor.
Vendég
 


Katus!
Én nem vagyok nagy húsevő. A pörit megcsinálom, de enni nem eszek belőle.

Délután miket eszel?
20150601134430
 
 


sziasztok,

tegnap este végül csináltam egy kis mindent-bele levest (ezt is tőletek tanultam!), nagyon ízlett az egész családnak! Nekem is :oops: de nekem nem sok maradt szerencsére. Ettem még utána egy grapefruitot, hmmm!
Ma eddig egy banánt ettem, amit Nándi meghagyott nekem (most ezzel próbálkozozm. Nem fintorgott annyira, de egy perc után mégiscsak előtolta a szájából! :roll:

Mára sétát is tervezek, ha felébred Nándi - annyira szépen süt a nap! Csak egy rövid, lábadozóknak való sétát, max fél órára.

Katám,
derekamra vigyáztam, hó elsöpörve. Most minden olvad, úgyhogy jön a sár... :?

Tegnap tettem egy kis tejfölt is a levesbe - most kiváncsi vagyok, milyen lesz Nándi bőre tőle. Eddig nem lett rosszabb (most igazából nagyon szép a bőre). Látom már, hogy hamarosan én is ihatom a cappuccinót veletek! Alig várom! :wink:

KépKép
szkagi
 
 


Nándi felébredt, indul a séta-járat!

Szép és fogyásban eredményes napot nektek! Napsütésben könnyebb fogyózni, nem?

KépKép
szkagi
 
 


Sziasztok!

Henka! Gratula! Nagyon ügyes vagy!

Hát én hétvégén ZABÁLTAM! :cry:
Nővérem fiának szülinapja volt,3 buli lett tervezve,3 tortával de csak 1 jött össze,mert olyan beteg lett,hogy vasárnap bevittük a heim pálba! Középfülgyulladás!
Már jól van,de a torták tegnap lejártak,így meg kellett enni!
Szerencsére nem jött vissza egy kiló sem,és mától kezdtük Apával a fogyót amiről írtam múltkor!
Kis modosításokkal próbálom!
Ma reggeli:tejeskávé,2 piritós,2 főtt tojás
ebéd:párolt zöldség
vacsi:pulykamellsonka,alma,tea és ehhez eszem egy abonettet is!
Hát remélem fogok fogyni!
Sógorom 5 kilót ledobott 1 hét alatt!
Na de azért nem fűzök nagy reményeket,majd meglátjuk!
Ma megyek kangoo-ra! :wink:

Viki vagy Vidokata! Átküldenétek nekem is a táblázatot,én sem tudtam megnyitni!

Köszike!

Na most húzok a szomszédba,mert Áron már ébren is van! :twisted:

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami!
Én nem hiszek az ilyen gyors diétákban. Mennyire lesz tartós h nem hízza vissza?

Átdobtam a táblát.

Ági!
Csinálj gyakrabban levest, az telít. Csók a törpöknek!
20150601134430
 
 


Viki! Tudom,hogy nem hiszel benne,nemtudom mennyire lesz tartós,a továbbiakban sem szeretne zabálni!
Meglátjuk!
Juj nagyon jó a tábli,köszi!
És mindenki nagyon ügyes volt,lesz!

Kép


Kép
ibm
 
 


Viki,
oks :wink:
Képzeljétek, megvan Szonja babája! Nem vitte haza senki, csak valaki játszott vele, és berakta utána Szonja fiókjába. Na, ott persze senki nem kereste :lol:

Ibm,
3 torta??? Plusz középfülgyulladás? Szegény, pont a saját szülinapi buliján lett beteg, és ennyire! Ráadásul az nagyon fáj!
Finomak voltak a torták? :roll:
Hajrá, diéta, bármennyi megy le, minden jó!

Henka,
tényleg négy kilót fogytál? Én erről az infóról lemaradtam! Hát nagyon gratulálok! Ez rekordsebességgel ment!

Lányok,
hamarosan méretkezünk :roll: Én most megpróbálom szigorúbban venni a diétát! Ha sikerül.

KépKép
szkagi
 
 


ÁGI!
Mivel a szomszédba már sosem jössz, így itt kérdezem meg, hogy végül mi lesz Szonja a farsangon?
Zsu iskolaundoritisz lesz! :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Patti!
Zsu iskolaundoritisz lesz!


Ez hogy néz ki?

Pilates innen tölthető le:

http://barbara-dvd.blogspot.com/search?q=pilates
20150601134430
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: