Új privát üzeneted érkezett!

Most már jöhetnek a kódok, receptek, beszélgetések. :wink:
20150601134430
 
 


szupi Viki!

Nekem az a kosza otletem tamad, a babaink olyan egeszsegesen etkeznek( mar amelyik eszik tejcsin kivul valamit) es a leges legegyszerubb ha mi is azt esszuk( jo ha o 3 naoig eszik egy adagot nem feltetlen) mondjuk eszik csirket vegyes zoldseggel, akkor az anyuka ebedje is egy parolt csirke darabka parolt zoldseggel, ha eszik sutotokot egy konnyu sutotok leves( tejszin nelkul) vagy natur sult sutotok, ha alma az uzsija a mama uzsija is az, ha repa, akkor egy konnyu zodseg leves....Ez abbol a szempontbol is jo nem kell ket etelhez bevasarolni( mar akinek a babaja megeszi a hazi kosztot...).

Szoval csak otlet, de neha kihuzhatja az ebmert a mit egyek gondbol.
Ja: es nasinak repa, alma! Szerintem tuti nyero!
Es a Veda altal emlitett kolesgolyo!
Vendég
 


Hú szupi hogy lett egy ilyen topik!
Egyébként ki hogy fog fogyózni? Csak étrendváltozás lesz, vagy tornázni is fogtok mellette? Mert én mindenképp hisz az rengeteget jelent. Persze ez is attól függ kinek hogy engedi meg az ideje! Én 40 percet fogok rá szánni!

Kép
linda24
 
 

 
 

Én is átkukkantottam! Én egyenlőre odafigyelek a tésztára, meg a kenyérre! Lehet belepillantok a Norbi updatebe is. De nekem mindenképpen kéne mellé a torna. Csak itthon lusta vagyok, elmenni meg majd inkább tavasztól szeretnék. Most még úgyis szopizik a kisasszony, szóval most még csak lightosan fogyizok!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!


Én is örülök a topiknak! :)

Tami: Jó az ötlet, de egyelőre enyém gyerek csak a bóti kaját eszi meg. :lol:

linda: Én is megpróbálok mozogni napi rendszerességgel. Eleinte szobabicajozni fogok, aztán majd meglátom.

Én arra gondoltam, hogy az édesség utáni vágyam csillapítására mindig valami kisebb tápértékű joghurtot fogok majd enni, a csokikat, sütiket mellőzöm. Péksütiből egyedül kiflit vagy zsemlét fogok enni max napi 1-et, de a tésztákat teljesen mellőzöm. Husikat valamilyen tejfölös salátával eszem majd hagyományos köret helyett.
fmarti
 
 


Jó reggelt!

Én az édesség utáni vágyamat úgy fogom leküzdeni h délelőtt eszem kicsit.

Nekem még az vált be h sok folyadékot ittam. A csalán tea kitünő vízhajtó, aki nem szoptat próbálja ki.
20150601134430
 
 


Na, ide is átjövök, kjártatni a számat!

Holnap lesz a mérlegelés nálam!

Én ugyye Szlyhoz hasonlóan a szopi miatt lightosan fogyizok, de nekem anno bevált az almaecet.

Vettem egy üveggel és naponta 3szor egy kanállal, főleg evés után, lenyeltem.
Higítsátok vízzel, mert amúgy lemarja a nyelőcsövet.
én egy darabig úgy nyomtam, amennyi eszem van :oops:

szóval nem finom, de beválik, de sztem csak annak, akinek (mint pl. nekem) eleve kevés a gyomorsava.
meg a citrom is jó!

én ezt ajánlom.
Vendég
 


Orsi!
Mézzel ittad? Mert nekem csak úgy csúszott le.
20150601134430
 
 


Na csajok már csak 9 és fél óra!
Én most tankoltam fel lencsefőzit és már sül a sajtos pogi!
Holnap húsleves lesz és töltötthusi,azt még azért fogok enni csak módjával!
Tegnap vettem Norbi puffasztott búzát,de csak azért vettem meg azt mert olcsóbb volt mint a sima! :shock:
Igaz,hogy 40 grammal kevesebb,de darbra ugyanannyi!
Én az update-t fogom követni amennyire bírom,de azért nem vasszigorral mert akkor tényleg felborulok.
Heti 3X tervezem mellé a tornát,de Apa még nem töltött le semmit!
Videókazi van,de a videó el van ásva!
Na sebaj majdcsak leszedi!
Hát kivi leszek,hogy fog menni ez a fogyás,de olyan jó,hogy ezt is együtt csináljuk!

Akkor nemsokára Újév!!! :lol: :lol: :lol: :lol:


Itt is boldog újévet kívánok mindenkinek!

Tami! JÓ ötlet,de sajna Áron babakaját eszik úgyhogy talán majd később!

Kép


Kép
ibm
 
 


Én is csatlakoznék, csajok... :wink:

Egyelőre én a kenyeret és a tésztaféléket fogom mellőzni, + este 6 után már nuku kaja.. nekem ez be szokott jönni.
A nasit viszont HOLNAPTÓL teljesen kizárom.

a mérleggel egyelőre nem vagyok beszélő viszonyban, itthon nincs is... :roll:
Én kaptam karácsonyra egy könyvet, és abban nagyon jó kis receptek vannak...
A könyv címe: A Kismama babakonyhája
az egész család számára vannak benne jó kis receptek...

néhányat már ki is néztem magamnak.

Amint lesz egy kicsi időm, csemegézek belőle nektek is!

Ezúton szeretnék mindenkinek itt is nagyon BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNNI!!!!!
Vendég
 


Szisztok!
Remélem oszlopos tagja leszek ennek a topiknak!
Én miután meggyőztetek Norbi féle fogyizom (de mikor beleolvastam azt írta a 3 kódú kajákat jobb kizárni az étrendből ha tényleg fogyni szeretnénk! és a 2-es is csak módjával) na én erre gyúrok, nassi kizárva (ha megy) és heti 3 tornát tervezek, próbálok reális maradni, különben ha túl szigorú vagyok fel fogom adni, már ismerem magam! A heti 3 már egyszer sikerült.
Tami: az jó poén lenne, ha azt enném amit Dóri a tejen kívül, mert akkor hamar lefogynék... :lol: :lol: :lol: :lol: (tudom, hogy írtad, hogy kivéve azok...)
Tejcsit én sem szeretném elapasztani de szerintem lehet a mellett is fogyizni! (az jutott eszembe, hogy azt olvastam, hogy afrikában a gyerekek addig nem éheznek míg szopnak, na de a mamik éheznek és mégis van mit szopni a babáknak)
Vendég
 


én is csatlakoznék csajok

de jo lenne ha valaki mindig leirná a kodokat meg hogy mit lehet enni
nekem igy könnyebb lenne

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Na én is vagyok, sziasztok! Remélem fogom bírni, a fogyókúra nem az én asztalom!! De már nagyon rossz így, úgyhogy hajrá!

Az ötleteket nagyon szívesen venném, ki mit eszik reggelire, ebédre stb.

Viki-nyűgi van, mennem kell!

Ja, torna nekem is lesz!

sz.andi
 
 


B.U.É.K.!!!!!!!Itt is, és reszkessetek kilók!!!! :twisted: :twisted:

sz.andi
 
 


Jó reggelt!

Andi!

Igazad van jön az anti kiló kommandó!

Roni!
Küldök neked emilen kódokat és recepteket.
20150601134430
 
 


Kérdés!

Ki mennyi kilótól akar megszabadulni?

Nekem -10kg lenne az álom, de egyelőre 5 kg a fenék tájról eltűntetve már boldoggá tenne.

Holnap veszünk mérleget.

Sztem legyen 2 hetente mérlegelés. Mondujk minden csütörtök reggel. Ez lenne a mi "kéthétfordulónk".
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Viki! Sztem csak havi mérlegelés legyen, mert 2 hetente nem leszlátványos a fogyás. Elég havonta. Én, ha nem látok eredményt, hajlmos vagyok feladni...
De ha a 2 hetente jobban inspirálna? ÚÚ, hogy fogom bírni??? :?
Ezt jól megbeszéltem magammal. Na mindegy, majd megvárom a többiek véleményét is!

Nekem -10 kiló jó lenne, de az álmom a 15. Olyan jó lenne!!!!
Na mindegy.

Ma mit esztek? Én valószínű virslit... :lol:

sz.andi
 
 


Szép napot, és évet :P

Csak gyorsan, mert nincs nagy jókedv :?

Aki benne van a tábliban, küldje nekem az adatokat, szívesen megszerkesztem a táblit :wink:

Mérlegeltem. Felkészítettem magam a legrosszabbra, azaz hogy 65 helyett 66-67 leszek. Erre 64,5 :shock: 8) Vannak még csodák... Meg azért lehet, hogy jutalom, a pár éjszaka tartó sok ébredésért, és millió szopiért :D

Túl vagyok a tejeskávás bulátámon :D

Viki!

Köszi, hogy megnyitottad!
Vendég
 


Dóri!
Én 65re akarok lefogyni bakker!

Én még a kezdő súlyomat nem tudom, de írd be h. 65 a cél. Milyen adat kell még?

Andici!
Akkor legyen havonta!

A virsli jó ötlet, küldök még majd le hozzá főtt tojást is, mert az jobban laktat, zöldséggel, kevés kenyérrel.

Nekem reggel muszáj kenyeret enni, mert szénhidrát nélkül hülye vagyok egész nap.
20150601134430
 
 


na a tojás nem is hülyeség!

Mi kell a tábliba még? Mert nem vagyok otthon, itt is van mérleg, de sztem mindig ugyan azon kellene mérnem magam.
A többit le tudom mérni itt is.

Ebédre lencse, kihagyhatattlan, korhely levessel, de csak picikét...

A buláta otthon maradt.

Dóri!Azt mivel lehet még enni? A tejeskávén kívül..Kölesgolyót is vettem. Az is jó? Milyen ízű? Nem tudom megkóstolni, mert otthon van...

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Reggelire én is virslit eszem,ebédre husilevi,töltött husi,de csak ésszel,aztán szerintem már csak gyümi,vacsira főtt tojás,puffasztott búza!
Most ittam egy teát édeskével,nem is volt olyan rossz!

Véda! Mi a baj?
Én is küédöm ma az adatokat,de most mennem kell!
Jövök később!

Jó étvágyat! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


JO reggelt!
En is a keven vagyok tul, reggelit meg nem eszem( nem szoktam, tudom rossz szokas).
Megmerni elfelejtettem magam, szoval majd holnap ha ujra nyit az ikea:)
Addig majd merek derkbeseget, meg csipot, ugyis en inkabb latvanyra szeretnek fogyni mint kilora.
Torna is tervben van, de eddig a mai anp is olyan mint az elmult 3 Anna csak nyekeg :twisted:
HAjra mindenkinek aki velunk tart!
Vendég
 


Amikám!
Nincs különösebb, csak Csabi torkincája fáj :( Sztem tegnap annyit sírt, hogy megerőltette, és berekedt, fáj neki...

Andikám!
Bulátát bármivel, meg a kölesgolyót is :wink: Olyan semmleges az ízük... Akár kefírrel, sósan, zöldségekkel, akár gyümi joghurttal, v. kakaóval, vagy simán tejjel. Ízlése válogatja. Nekem a tejeskávával jön be :wink:

Vikikém!
Sztem kezdő súly, leadandó kilók, álomsúly, fogyi tervezett végének időpontja, és ha szeretnétek lehetnek a centik is! Tehát jelenlegi mell, derék, csípő, comb, kar, vádli körméret, és a tervezett cél körméretek úgy nagyjából. Aztán havonta frissítenénk a táblit, hogy ki hol tart centiben, kilóban, stb...

Az én centijeim:
mell 105 :oops: derék 79 csípő 100 comb 56,5 kar 29 vádli 35,5

Derékból 10-et, csípőből 5-öt szeretnék leadni, a mell az a szopi miatt megtévesztő, de azért 5 cm-nek örülnék, bár ez inkább a hátamból menne valszeg le. A többiből 1-2 cm egységesen.

Kilók? Én rosszabbra számítottam ugye... De így a 65-öt veszem kiinduló súlynak, és olyan 60-nak örülnék. azzal kezdtem a várandósságot. Igaz, voltam 56-57 is, és akkor voltam a legcsinosabb, de az egyelőre álom. A 60 a realizmus. Tehát 5 kilót szeretnék fogyni, és szép lassan, havi 2-t! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Na, most mázsáltam, több mint amire számítottam.

67,9 vagyok.
Célom a 62 kiló.

és centit még nem találtam.

Ma viszont islert reggeliztam, de összekapom magam.

és cak havonta mérek.
Ti?

naponta?

Vagy hogy csináljátok?

Na, szaladok
Vendég
 


en nem talaltam meg a cm-t de meglesz es merek.
addig a tobbi:
jelenlegi suly:?
elerendo:50
alom: 48
meddig: juli21
fele: aprilis vege
ma a torna megvolt, az ivasra kene meg nagyon koncentralnom, de mindig elfelejtem :oops:
amugy a 6 utan nem eves lesz a fo pont, a tobbi alakul majd....
nem akarok ket felet fozni, igy lehet ez a kod dolog neha borul, de nem ezen fog mulni....
Vendég
 


Sziasztok, én nem merem de tényleg leírni, hogy mennyi vagyok még az álom súlyt sem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nekem nem volt olyan nagy öröm a mai méreckedés mert én még 3kg-t híztam az ünnepek alatt :( :( :( , így 15kg mínusz, hogy elérjem a terhesség előtti súlyomat és az álom még attól is mínusz 3-5kg, ó jaj. Tartsátok bennem a lelket mert nem lesz ez így jó!
15 kiló, még kimondani is szörnyű, hogy történhetett ez???? Na persze én a szüléssel sem fogytam csak 6 kg-t és nem ment lejjebb egy kg-val sem, pedig fél éve szoptatok, hanem fel mászott még 3
Vendég
 


Sziasztok!

Vidokata gondolja arra hogy nekem 20 kilót kell lefogynom!!!!! :cry: Szörnyű!! De muszáj mert szeretnék olyan csini lenni, mint terhesség előtt, akkor 75 voltam, most 95. És ezt kb áprilisig szeretném leadni. Úgyhogy fel a fejjel!

Desviki szerintem jó ötlet a 2 heti mérlegelés.

Véda milyen adatokat küldjek el neked? Akkor gondolom kép is kell hogy most milyenek vagyunk. Ugye?

Orsóanya én minden nap mérni fogom magam, nekem az úgy jobb, mert látom hogy ha megy lejjebb egy-két kiló, akkor van értelme az erőfeszítésemnek. És az az igazság hogy úgyse bírnám ki,pedig lehet hogy sokkal nagyobb meglepi lenne az egy hét utáni mérlegelés.

Ja én holnaptól kezdem, mert apával kicsit becsiccsentettünk tegnap, és elég rossz a gyomrom, úgyhogy a mai napot még kihasználom! :oops: Muszáj helyretennem magam!

Kép
linda24
 
 


Linda: jól van akkor ügyik leszünk! Tulajdonképpen nekem is 20-at kéne fogynom de nem merek ekkora célt kitűzni magam elé! Először csak 15 de azt muszáj!!!!!!!!

Én ma reggel egy extrudált kenyeret ettem egy szelet sajttal kávéval, ebédre egy db főtt krumplit fűszersóval és egy kis főtt marhahússal (ez maradt kaja volt, meg kellett enni de szerintem így főzve nem olyan hizlaló és tényleg pici volt) remélem vacsizni már nem fogok!)
Nekem már az is használ ha leírom mit ettem és akkor nem merek már többet :lol: :lol: :lol:

Viki: meg aki még nagyon tudj a kódokat: a sárgarépa: hányas kódú meg a főtt csirke/pulykahusi???????
Vendég
 


Kata, amiket kérdeztél, azok 1-esek!

Kép
Kép
patr
 
 


Linda!
Sztem nem túl jó ötlet naponta mérlegelni. Sokkal látványosabb és erőt adó, ha hetente / kéthetente mérsz.

Katus!
Tartjuk benned a lelket, naná!

Én is a lassan, de biztosan fogyi híve vagyok. Nem szeretném ha az a maradék kis tejcsi is elmenne.

Tami!
Igazad van a folyadékkal kapcs. Sztem készítsd ki üvegben v. kancsóban, amit aznapra szánsz és akkor nem felejted el ha előtted van.

Én ma pl. 3 lityo ízesítés nélküli gyümiteát nyomtam.

A vacsi ma felvágott és zöldség lesz.

Előkerestem a pilates dvd-met. Jövő héttől ha már apája fog dolgozni, akkor tudom napközben, míg Bubó alszik nyomni.
20150601134430
 
 


Kata! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Nem is ettél semmit bakker!
Én is majd tőletek gyűjtöm az erőt,ma is elmondtam már 100X,hogy muszáj ha beledöglök is!!!!!!!!!! :wink: :wink:

Én reggel ettem egy pár virslit,1 szelet kenyérrel és tejeskávéval.
Ebéd: husileves,zöldség,főtt marhahusi,kevés tésztával+kevés krumpli,töltött husi
du. 2 Norbi puffasztott búzát
És estére főtt tojást tervezem


Én fogok normálisan ebédelni mindennap,mármint ésszel és lehetőleg 12-ig,de ennem kell!

És most is úgy ennék,de NEM!!!!

Ügyik leszünk csajok!

Adatok!
Hát,megnéztem a terhesnaplómat,minden méret akkora mint egy évvel ezelőtt!
Pontosan úgy nézek ki mint mikor 4 hónapos terhes voltam!
Én mértem hasméretet is! :oops:

Szóval: kezdő súly:72kg :oops: :oops: :oops: :shock: :shock: :shock: :shock:

leadandó kg:15 (de azért 10-el is megbarátkoznék)
Álomsúly:58
Ne küldjük inkább privibe a táblihoz Dóri?
Mire innen kibogózod kihullik a hajad! :wink:
Fotó lemaradt,majd holnap!

Én is havonta fogom mérni magam,ha kibírom!
kb. 1-től 1-ig fogok élni!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Többiek?

Éhen haltak? :lol:

Patr! Azért azt elárulod,hogy hogy fogytál le 25 kg-ot és mennyi idő alatt????
Meríthetnénk erőt belőle!

Kép


Kép
ibm
 
 


szijasztok!!!!!!!!BUÉK
regisztráltam,újra..és mit látok???
egy új topik ahol az én régi kedves ismerőseim vannak!!! :lol:
fogyi?rámfér :lol:
ja ugye rámismertek... :lol:
barika2008
 
 


Katus!
Ez nagyon kevés kaja! Azért egyél többet anyóca!

Ami!
Én is fogok mindig ebédelni. + levest is eszek majd, mert az telít és folyadék is.

Ha a déli 12 nem is, de az 1 óra azért tartható lesz nálam is.
20150601134430
 
 


Majd megpróbálok visszaolvasni ha engedi dávidboy..
most csak annyit hogy jövő héttől megyünk a barinőmmel spiningelni...
naggyon sok beiglit és zsrbót ettem...nagyon sok plusz kilóm van.
10-et szertnék fogyni :lol:
IBM:csinálsz valami táblázatot?engem is beleteszel?
barika2008
 
 


SZIJJJJJJJJJJJJJJA BARI!

Nem én csinálM oa táblit,hanem Véda,d e ha jössz ide köénk ztuti szíveen beteszn téged is!

Bocsi!
Áron gépel,most megyünk játszani majd még jövök ha engedi!s

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami: te milyen magas vagy??

Na nem bírom ki estig mert szédülök, eszem egy kefirt azt lehet nem???
Vendég
 


Ebédelni én is fogok, meg reggelizni lehet néha a mainál többet is de próbálok utána nem nagyon enni és sokat inni! A leves szerintem nagyon jó ötlet!
Vendég
 


Barika szijjja! Jó hogy ismét beregiztél! :)

Desviki lehet hogy igazad van, majd meglátom, de nálam az a baj hogy nem bírom megállni! :)

Úristen eddig ahogy olvasom nekem van a legtöbb súlyom!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Pedig azért olyan kövér nem vagyok! Majd dobok fel én is képet, ami majd a tábliba kerülhet!

Kép
linda24
 
 


nem talaltammeg a meroszalagot de lemertem azzal a masik fajtaval
derek: 81, csipo: 98, mell 89
katasztrofa, nekem a derekam 65-67 cm volt :roll:
Vendég
 


Sziasztok!


Én is előkerültem! :D Próbálok csatlakozni az előttem szólókhoz.

Szerintem ez megint egyénfüggő, ki milyen gyakorisággal mérlegel, de gondolom, legalább havonta érdemes. Aki nagyobb ütemben tervezi a fogyást, ott érdemes kéthetente, de aki szépen lassan szeretne fogyni, ott bőven elég a havi mérlegelés. Aztán mindenki csinálja legjobb belátása szerint! :)

Nekem a kezdő súlyom 67 Kg, első körben szeretnék a várandósségom előtti 60 Kg-ra lefogyni, második körben az álomsúlyom 55 Kg lenne. :lol: Az első 7 Kg-tól jó lenne megszabadulni max. 4 hónap alatt, a következő 5-től meg június végére. De nem csak a kilókat fogom nézni, hanem az egyéb méreteimet is, mert a súly az kicsit csalós tud lenni.

Ma nekem egybe volt kötve a reggelim az ebéddel, pizzat sütöttem, tonhalasat tejfölös alappal, és szalámisat csípős paradicsomos alappal. Extra vékony tésztával készült, ez még számomra belefért. :) Vacsira egy kiskiflit ettem margarinnal meg pulykasonkával. Mai édességem egy joghurt volt.

Még jövök, csak Leát visszük fürdetni.
fmarti
 
 


Vidokata! 172 cm vagyok!

Gyorsan told be azt a kefírt mielőtt elszédülsz! :wink:
Azért egyél bakker,ez semmi amit ma ettél!

Kép


Kép
ibm
 
 


Linda!
Ez itt nem verseny! Ne érezd magad rosszul a súly miatt. Én is ütöm a 80at. Lefogyunk és kész!

Katus!
Natúr joghurt, kefír mehet.

Sztem reggeli mindig legyen, kell az erő az induláshoz. Ebédtől pedig lehet lefelé építeni a kajákat.
20150601134430
 
 


Jaj, én éhes vagyok!! Hamar kezdem, de nem szabad már ilyenkor enni. De én szeretek enni...francba...nem vagyok éhes-nem vagyok éhesKép nem vagyok éhes, nem vagyok éhes..... :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Basszus!!!! Ráálltam a mérlegre...Már el is ment az étvágyam!

Jó, akkor:
Kezdő súly:73 :evil:
Álom súly: 58
Elviselhető súly:62
Kb. június elejére jó lenne kb.65 kilónak lenni!

A centiket otthon anyáéknál lemértem, de én nem merem ide leírni! Nagyon szörnyű!!!

Véda! A tábla hogy lesz? Ide fel lesz rakva minden hónap elsején? Kép is kell hozzá? Én azt tuti nem teszek fel :oops: :lol: Akkor sose jönne ide senki, megijednének!

Vezetek itthon a gépen egy táblázatot képpel, az biztos inspiráló lesz!

Sok folyadékot kell inni? Az segít? Tornázni kell, nincs mese!

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Véda! Majd holnap leméregetem magam és küldöm püben! Tudom milyen áldás, ha püben jönnek az adatok! :lol:

most nyűgi van
ma még én sem igazán figyeltem oda a kajára. de holnaptól !!!

Kép
szly27
 
 


Csak egy pillanatra jöttem, bocs, de Vkatát kellene észhez térítenem:

EGYÉL MÁR, ANYA!!!
aMT MA ETTÉL AZ SEMMI!!!
ÍGY NEM FOGYNI FOGSZ, HANEM IDEGSZANATÓRIUMBA KERÜLSZ, VAGY - JOBB ESETBEN - IDŐ ELŐTT MAGADRA BORÍTOD A HŰTŐSZEKRÉNYT!!!

Ne hirtelen akarj már fogyni! Egyél mindent, de valamivel kevesebbet, különben jo-jo effektus lesz, és te még csalódottabb leszel!!! Ne izélj már!!! EGYÉL MA MÉG LEGALÁBB 2 DB FŐTT TOJÁST, NA!!!

Amúgy ez mindenkinek szól!!!!
Holnap leírom én mit ettem, sé megfogtok lepődni. És meglátjátok majd, hogy ettől is lehet fogyni :wink:
Vendég
 


Andi: nehogy már tőled megijedjünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na lehet pü-ben elküldöm én is a kilóim számát de el fogtok borzadni az biztos, képet nem küldök én sem. A párom csinált ugyan a hétvégén (minden oldalról, mint a rendőrségen :lol: ) de én azt max a legvégén rakom fel ha sikerült lefogyni és akkor majd büszkén megmutatom, hogy honnan.

Kefir megvolt!
Vendég
 


Véda: nem izélek és nem akarok nagyon drasztikusan fogyni de ma nem is voltam nagyon éhes és legalább ne erőltessem ilyenkor, majd egyes napokon, úgyis szenvedni fogok.Amúgy hidd el ha én csak egy apróval kevesebbet eszem meg sem mozdul a súlyom.
A terhesség elején amikor tényleg csak pár szál ropit vagy almát és pirítóst tudtam lenyomni egy nap 13 hét alatt 3 kg ment csak le :( :( :( (persze akkor nem direkt)
Ami én annyi vagyok most mint szülés előtt egy hónappal :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Tavaly ilyenkor épp csak kimásztam a hányingerből és 13kg-val kevesebb voltam mint most :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


No visszatértem. :)

vkata: Én nemrég láttam rólad fényképet, és amennyire én emlékszem, te is elég magas vagy nem? Szóval azért a Kg az csalós lehet, mert nem mindegy, hogy valaki mondjuk 160 vagy 180 cm mellett X Kg! Szerintem se a kajálással spórolj, inkább arra figyelj oda, miket eszel, és ne arra, hogy mennyit (nyilván ésszerű keretek között :lol: )!

Szerintem az az egyik legrosszabb, ha az ember éhezik, és nem is egészséges. Én pl az előbb éhesnek éreztem magam, úgyhogy fogtam egy nagy csuprot és öntöttem bele jó hideg tejet, most azt kortyolgatom. :)


Tornázni ki mit fog? Viki te írtál valamilyen "szakkifejezést", az miféle torna? :oops: Látom írtátok, hogy heti 3x kellene mozogni. 1-1 alkalommal mennyi időt fogtok rászánni? Otthon vagy eljártok valahova?
fmarti
 
 


Tényleg! a torna!! jó kérdés márti! én aerobikra gondoltam, de nincs cd-m vagy dvd-m. Főleg dvd kéne, mert azt játssza csak a lejátszónk. az öcsém rajta van a témán, remélem sikerül neki.

de jobb lenne nem itthon tornázni..

sz.andi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: