Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
Jövő júliusra várjuk második manónkat. Jó lenne olyan kismamákkal dumálni akik szintén akörül várják.
Várom még a tapasztalatokat, hogy hogy bírjátok kisgyerekesen a terhességet (már aki a többediket várja :D )


Szia! A 2009 júliusi babák-ban vagyunk már egy páran, gyere oda! És mikorra vagy kiírva?

Kép
 
 


Szia
csak most találta rá és írtam oda, amúgy júli 11-re

 
 

Sziasztok Kismamik!

Elnézést az OFF-ért!

Korábban talán nálatok is hirdettem az eladó Fisher Price zenélő, 2 irányba mozgó hintánkat. Akkor nem sikerült eladnom, mert az árát soknak találták az érdeklődők.

Most újra hirdetem KEDVEZMÉNYES áron! A bolti ára elég húzos, sajnos (39 000 Ft).

Én ezt most mindössze 15 000 Ft-ért kínálom!

Amennyiben érdekel a hinta, írj privit!

Minden jót a továbbiakhoz minden kedves kismamának!

KELLEMES ÜNNEPEKET!

Kép

 
 


Zsuzsa, bocsi, hogy csak most!
szóval akkor ott találkozunk, sőt, lehet már találkoztunk is?

Kép
 
 


pagika
szerintem még nem találkoztunk, de naponta benézek néha irogatok is egy kicsit..akkor ott


Sziasztok! Mi is Július 10.-ére várjuk az első babánkat. Remélem nem lesz semmi gond, 6. héten vérzésem volt, kórházban voltam egy hétig. Azóta itthon táppénzen. Azt mondták a sárgatest termelésemmel van gond. 10 hetesen, 33 mm volt a Picikém:) :D :D
 
 


Sziasztok!!

Régebben már írtam ide, de közben el voltam havazva, szakdolgozatom leadásával, most már az államvizsgára készülők, úgyhogy több időm van, így üdv Mindenkinek ismét! :)

Azóta voltam a 8 hetes vizsgálaton, és már a 12 hetesre is hamarosan megyek, illetve 4D-re is.


Üdv:

Niki

 


Anyta és buzaszsuzsa, gyertek, várunk Benneteket a másik babaváró fórumban, ahol nagyon rengeteg infot kaphattok és már elég népes a kis csapatunk. De sosem lehetünk elegen!!! :lol: :oops: :roll:
 
 


Sziasztok

Anyta28
én július 11.re vagyok kiírva...nálunk szerencsére semmi gond nem volt idáig két hét múlva megyek 12 hetes ultrahangra, utoljára akkor láttam mikor negállapították a terhességet..nagyon pici volt még de a szíve jó erősen vert :D
remélem neked zökkenőmentesen folytatódik...kaptál gyógyszert a sárgatest termelésre?

f.nikici
az elsőt várod?

stike
melyik az másik babaváró fórum?


Zsuzsa!
Hát a másik fórum a 2009. júliusi babavárók. Én is ezt írtam legelőször, de akkor te nem ott jártál, ugye? Mert nem találtalak.
Képzeljétek, én meg júl. 10-én születtem.
Gratulálok nektek a babákhoz!
(én júl. 30-ra leszek kiírva, jöv. hét kedden megyek dokihoz, már voltam egyszer, de akkor még nagyon picike volt, ez öthetesen volt. már nagyon várom a jövőhetet! )

Kép
 
 


Sziasztok!

Bocs a zavarásért. Eladnám az alig használt Medela Mini Electric mellszívómat.
Jellemzői:
Medela elektromos mellszívó, amit kézinek is lehet használni. Bababoltban vásárolt, 8 hónapos, garanciális, alig használt állapotban, összes tartozékával, dobozában, számlával eladó. Az elektromos részét lehet adapterrel vagy elemmel is működtetni. Az mellszívó motor eredeti ára: 19900 Ft, a kézi szívó és tejtároló résznek 6500 Ft volt. A kézi része egyszer sem volt használva.
Itt egy link, ahol meg lehet nézni a képeket a mellszívóról:
http://www.teszvesz.hu/item512986704_me ... szivo.html
Küldj privit, ha érdekel vagy kérdésed van. :)

Kép
 
 


Kedves kismamák szeretnék egy kedvező lehetőséget a figyelmetekbe ajánlani, a bolti árak feléért készítek kismamaruhákat 34-52-es méretig, akár méretre is.

Nadrágok, szoknyák, felsők, melegítőnadrágok, melegítő felsők, (34-44 ): 3500 Ft-4000 Ft

Igény szerint a kész darabokon kívül korrekt áron, anyagtól és mérettől függően hasonló árakon más méreteket is elkészítek, akár egyedi méreteket is! Vidéki megrendeléseket is vállalok! Hozott anyagból is dolgozok!

További információkért fordulj hozzám bizalommal:
sziszilva@freemail.hu

További szép napot!
Szilvi


Kép Kép Kép
 


Sziasztok!

Bocsi megint az OFF-ért!

Ha valakit érdekel BERGON babakocsi, autós hordozóval, akkor dobjon egy privit.

Nagyon jó állapotban van és nagyon olcsón adnám, mert nincs hol tárolnunk!

Minden jót,
Fatima

 
 


Sziasztok!
Ma találtam meg ezt az oldalt, csatlakoznék. Július 15-re várjuk a babánkat.:)

Kép
 
 


Sziasztok, bocsi a bepofátlankodásért, de esetleg érdekelhet titeket a dolog. Eladó kisfiam pelenkázós, ifjúsági ággyá alakítható ágyacskája, 170*70cm alapterületű, nagyon jó állapotú. Ha érdekel valakit a dolog, írjon privit ide, vagy egy levelet a reka.benko@gmail.com -ra és küldök képet.

Mindenkinek nagyon boldog babavárást kívánok!

Lepesi-Benkő Réka

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy bepofátlankodok, de hátha szükségetek van ilyesmire.

Van egy chicco go kengurunk amit kb. 3X használtunk.
Nekünk feleslegessé vált.
Itt van még 1 db baldahin tartó vas is.

Várok jó kis csere dolgokat.

Írj bátran biztos megegyezzünk. benkodiana@gmail.com

http://bebibolt.hu/bababolt/index.php?m ... cts_id=763
 
 


sziasztok

Én is ma találtam meg ezt az oldalt.

Bertina: Mi pont egy idősek vagyunk.
én is Juli 15-re vagyok kiírva(elvileg)mert nálam a mensim máshogy is kimaradt.
Te hol laksz? És mennyi idős vagy?


BORDER=0></A>Kép[/url]
 
 


Tényleg hajszálra egy idősek.:))))) Mókás . Én kalocsai vagyok és itt is lakom, de Szekszárdon fogok szülni.

12. hetes UH-n azt mondta a doki, hogy lehet, hogy kisfiú. Neked megmondták már?

 
 


Sziasztok :)

Kicsit zavarnék, ha lehet!
Mivel már gondolom mindenki tudja, kisfiú, avagy kislány lakozik-e a szíve alatt, gondoltam belesek megint, és megmutatom mennyi gyönyörűséges ruhánk, és kiegészítőnk van, amit lehet egyszer sem, vagy csak alig 2-3 alkalommal használtunk! (ennek oka, hogy rengeteg dolgot örökölt is a kicsi a nagytól, és mindemellett még vásároltam is kilószámra a ruhákat :oops: )
Mivel kisebbik lánykám májusi, a méretek részben egyeznek :wink:
Érdemes körbenézni, és néha visszalesni, mert folyamatosan kerülnek fel új dolgok!


http://www.teszvesz.hu/my_page.php?uid=9932539

Ha bármi elnyeri a tetszéseteket, nyugodtan szóljatok itt priviben, vagy az emailemen, nem kell ezért teszveszen regisztrálni, és licitálni sem!

Köszönöm, hogy benéztek, további szép babavárást, és jó egészséget kívánok Nektek :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]http://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
 
 


Sziasztok !

Engedjétek meg, hogy kicsit reklámozzam a családi vállalkozásunk keretében megalapított Tárnoky Fodrásziskolát, melynek 12 hónapos OKJ tanfolyamára szeretettel várunk minden jelentkezőt.

Az év tanulója 100.000 forint jutalomban részesül !

Tárnoky László minden idők legeredményesebb magyar fodrászmestere, számtalan nemzetközi és magyar verseny nyertese. A Magyar Állam által fodrászként elsőként a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjével kitüntetett szakembere több évtizedes oktatói múlttal a mai élvonalbeli sztárfodrászok
( Hajas László,Gellei András, Zsidró Tamás ) generációinak kinevelése után saját fodrász akadémiát alapított Tárnoky Fodrásziskola néven.

Vidékieknek elméleti oktatás távoktatásos rendszerben is.

www.tarnokyfodrasziskola.hu Kép
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron