Új privát üzeneted érkezett!

igaz, hogy még az anyja nem tudja, de Szépi fiam után Blanka MRS SZÉPI 8) 8) 8)

Kép

na több képet nem töltök, lehet így is kapok a búrámra :oops: :o
 


Ahaaaaaaaa, szóval íme a jegyespár:
Kép

Böbi

Kép

Kép
 
 


Blanka fogja Szépi kezét, ahogy illik........

Böbi

Kép

Kép
 
 

 
 

én is aszondom kétkedő, ne legyél lúzer, töltsd le ami kell... az én nagy ellenállásom is addig tartott az ilyesmi irányába, amíg meg nem vásároltam a nagyobbik fiamnak egy verdák pécét nyolcezerért, ami baszott működni, mert nem volt jó neki a hangkártyám vagy mi Kép addig többszázezret költöttem eredeti szarokra, azóta egy fillért se, kapják be. Kép
amúgy meg boldog új évet mindenkinek! jeeeeeeee
Kép

Kép
 
 


jaj de szép ez a dévid.... itt is, sőt itt a legszebb (sóvárgó szmájli)
Kép
 
 


jóvanna, én elvből nem rakok magamról vagy a kölkökről nyilvános fórumra képet, pedig sokkal szebbek lennénk, naná, de így marad dévid... meg riki... Kép de rikit már nem rakok, becsszó. de akkor legalább egy müller attilát, aki szintén isten, na a kedvenc képünket rexi, muszááááááááj..... 8) 8) 8) Kép
 
 


jaj, az a mosoly, az a karizom....... Kép
 
 


abbahagytam. Kép
 
 


A jelenlegi mérlegelés alapján démongörl vezeti -16 kg-val a Nagy Fogyást, jjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kép

Hihi, te meg hülye vagy 8) hihihi, de szeret téged pléjgörl :D 8)
 


drága hihi!

Köszönöm, hogy megörvendeztettél a mi gyönyörűséges Attilánkkal....
(sok sok szivecske szmű szmájli)
Én nem rakok képet, mert nincs After-Befor összehasonlítás.... :D :D :D :D
(Bár Mrs Szépit én tartom a kezemben :lol: :lol: :lol: 8) 8) )
 


háj, hihi most nézem azt az üveges dínomdánomos szmájlit, mennyire király. 8) :lol:

démongörlön meg pléjbojos nyuszis felső van, cöcö.

anorexika, raktam volna sokkal jobb képet is rólatok mrs szépivel, csak féltem tőled bébi, hogy kikapok. 8)

Attila karja tényleg ott van, nekem már Dévid nem tecc annyira, maradok Szójernél 8) Megyek is és gyártok csillogós félpucér Szójert. Vagy mégsem? Megjött Rocco Barocco :lol: :roll:
 


Rocco Barocco kapja be, csillogós félpucér szójert akaruuuunk!!!! Kép
 
 


Rexike, jó a séród!
Amúgy az ünnepek alatt egyértelmű bizonyítékra leltem, hogy a korábban taglalt kisebbik, sárga tavaszi virágzó növény nem alkati........... :wink: :wink:

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Démongörl, mi a titkod, lééééééééééééécccccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ha Dédé benéz ide, akkor őt is érdekelni fogja!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
 
 


Kacika!

Hátha véletlenül jársz még erre! Küldj egy üzit nekem a montana26@citromail.hu címre. Fontos lenne és sehol nem tudunk elérni.

Köszi.

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: