Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok.

3 hete a genetikai uh-n derült ki hogy ciszták vannak a lepényemen,ma voltam kontrollon és a helyzet sajnos romlott.nagyon sok lett a pár darabból.

ha valakinek volt ilyen kérem ossza meg velem mi történ a későbbiekben.

az uh-s doki rendszeres uh-t javasolt ellenben a sajátom ezt nem látja szükségesnek.szerinte nem kell vele foglalkozni amíg a baba rendesen fejlődik.
nagyon aggódom hogy meddig bírja a lepény táplálni a kisfiam.

11 hét múlva esedékes a következő uh.de mi van ha addigra már késő lessz?

Kép
Kép
 
 


Ettike!

Bár nem vagyok tisztában vele, hogy pontosan milyen problémákat okozhatnak ezek a ciszták, de azt gondolom: ha aggódsz, menj el újabb UH-ra, akkor is, ha az orvosod szerint ez nem szükséges.

Attól nagy baja nem lesz a babának, ha többször UH-zák, ellenben a lepény állapotától lehet...

Drukkolok Nektek nagyon!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


szia.

köszönöm.

kedden megyek 4D-re.nagyon rendesek voltak mert ingyen megnézik a lepényt.

szerinted h a mondjuk még ünnepek előtt elmegyek uh-ra akkor megnézik?úgy tudom itt csak akkor nézik ha van beutaló,vagy a doki kéri külön.bár ismerős az uh-s doki de nem akarom hogy ott meg lebasszanak hogy csak úgy oda megyek.

nagyon bíztam a dokimban,sokmindent tett értem az első szülésem utánn és most nagyot csalódtam benne.

Kép
Kép
 
 

 
 

Szia!

Szerintem most ne a lebaszások lehetősége idegeljen. Ha szeretnéd tudni, konkrétan mi van, kösd az ebet a karóhoz. Ha ragaszkodnak a beutalóhoz, a dokidat csesztesd, míg megunja, és ad.

A 4D UH-n egyébként szerintem úgyis kiderül, mi a szitu. Hová mész, melyik rendelőbe?

Szerintem még ne írd le magadban a dokit. Végül is még az is lehet, hogy neki van igaza, és orvosi értelemben esetleg tényleg nincs szükség ellenőrzésre. Igaz, ettől még figyelembe vehetné, hogy várandós anyaként te meg aggódsz, és félted a babádat. De sok orvos, legyen bármilyen felkészült szakmailag, olykor az emberi oldalról hajlamos elfeledkezni. És nem biztos, hogy azért, mert ő ilyen, hanem azért, mert rosszabb napja volt, szétszórt, nem tudott úgy odakoncentrálni rád. Na, mindezzel csak azt akarom mondani, hogy nyilván, ha az első terhességed alatt minden tekintetben tökéletesen viselkedett, vsz. most is mindent megtesz, amit úgy érez, meg kell!

Kitartás, drukkolok és próbálj meg nem NAGYON aggódni!

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron