Új privát üzeneted érkezett!

Nekem sem :(
Rossz ez így nagyon,hogy hol ide,hol oda kell írogatni,vagy beenged vagy nem.... :(

Kép
 


Kedves Kismamik!

A hideg idojaras bekoszontevel biztosan sokan szandekoztok babakocsi labzsakot, takarot vasarolni. Szeretettel ajanlom figyelmetekbe webaruhazamat, ahol kulonlegesen egyedi, praktikus, es extra minosegu valasztekkal allunk rendelkezesetekre.

www.babymarket.webs.com

Kerlek, nezzetek be, es amennyiben kerdesetek van, batran forduljatok hozzam akar priviben itt, akar az oldalon megadott e-mail cimen.

Tovabbi kellemes babazast, babavarast!

Niki

littlebabymarket
Budapest
 
 


Hahó Csajok!

MI van a mamanettel? a vonalzóim is mind eltűntek, amik mamanetesek voltak és nem megy az oldal sem.

Kép

Kép
 
 

 
 

Nálunk sincs mamanet :( Pedig most tudtam volna olvasni.... :?

Kép
Kép
 
 


Nekem már tegnap óta nem jó :(

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 
 


én olyat is hallottam, h megszűnt...

Kép

Kép
 
 


Nekem is már kezd olyan érzésem lenni,h megszűnt. Bár akkor Tündi csak szólt volna vagy vmi....

 
 


Az alapoldal is teljesen elérhetetlen :P
:( :shock: :( :? :( :evil:

 
 


No jó,akkor ide felteszem Tisa képeit amiket küldött. Kép

 
 


Csabibaba

Kép Kép

Lénus nagylány

Kép Kép

 
 


Nagyon szép képek, köszi :)

 
 


Ida senki más nem téved? :(
Most meg már a mamanetre vmi boros honlap jön ki :S

 
 


Hát ez az, most már muszáj lesz ide visszaszédelegni mindenkinek, mert úgy tűnik, nincs többé mamanet. :(

 
 


Esetleg az anyatanya? Az is zárt. A Zorkás fórumom pl ott van.

Kép

Kép
 
 


Én itt vagyok.Kellene keresni egy új zárt helyet magunknak.Nincs valakinek valami ötlete? :( :(

Kép

Kép
 


Anyatanya, mást nem tudok, noss?? Hozzak létre csoportot magunknak????

Kép

Kép
 
 


Itt is lehet zárt topicot csináltatni. Azt nem tudom kinek kell írni, de kiderítem, ha gondoljátok...Csak valaki csinálja meg helyettem :D

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 
 


Én is vagyok néha,csak olvasóilag......behavazódtam.....

Kép
Kép
 
 


Nekem jó itt, ha zárttá lehet tenni.

 
 


Én is úgy tudom,h most már itt is lehet zárt topic. Nekem mindegy,h a tanya vagy itt. Mi reggel megyünk,úgyhogy mire visszajövök nekem oldalakat írjatok :twisted: :D

 
 


"Gyors közérdekű infó mindenkinek: mostantól lehetőség van ZÁRT TOPIKOK indítására a Babanet Társalgójában! Ha szeretnétek zárt topikot indítani, írjatok nekünk levelet a szerkeszto@babanet.hu a tárgyba mindenképp írjátok bele, hogy ZÁRT TOPIK! "

Valaki vállalja?

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 
 


Sziasztok, én is itt.....

Kép

Kép
 
 


Én írok nekik. :wink:

Kép

Kép
 


Húúú és egy elveszett bárány is előkerült Leo személyében :D Gabka nekem meg írd akkor már meg FB-on,h fogok tudni belépni? kösziiiii!!!

 
 


De most hogy-hogy jó a mamanetes vonalzóm??? :shock:

 
 


JÓ A MAMANET!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron