Új privát üzeneted érkezett!

Na helló kukkoló, de jó, hogy jelentkeztél, már olyan kihalt volt ez a topik, kicsit fellendítetted. Egyébként tök véletlenül néztem be ide, ugyanis átmentünk zártba, de lehet, hogy Te nem értesültél még róla...bocsi, ha kimaradtál. Szerintem írj Adrynnak egy privit, hogy szeretnél csatlakozni, biztos szívesen látnak a csajok főleg ha elolvassák ezt az igazán szimpatikus és mélyreható hsz-ed ami kizárólag Téged minősít.
Azért örülök, hogy a szemedben velem semmi gáz nincs bár a mostani hozzászólásommal biztos megkapom a nekem járó kritikát.
Egyébként ha már az idős pasik elhalálozásánál tartunk, nekem van ismerősöm, aki harmincegynéhány éves férjjel maradt özvegy két pici gyermekkel........... szerintem ezek a dolgok inkább szomorúak mint gúnyolni valók.
Szép napot 8)

Kép

Kép
 


Kedves Gyöngyike!

Kivételesen nem gúnyolódásnak szántam. Ez tény.
Azért a legtöbb pasi nem 35 évesen hal meg, hanem 50-60 körül.
Sztem felelőtlenség ilyen korban gyereket vállalni.
 


Kukkolo18: Tudod, én nem szerettem volna zártba menni. De most már miattad külön örülök ennek.

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 

 
 

Katka: a kukkoló olvassa a zártat, világosan látszik a hsz-éből...
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Szia kukkolo18

Látom nem bírod ki nélkülünk csak kár hogy mi már nem nagyon jövünk ide :lol: :lol: de most gondolom örülsz hogy egy kicsit figyelünk rád is :wink: biztos nagyon magányos vagy hogy van időd ilyenre.
Ja és minden topikbaba szép és aranyos és persze okos!!! 8)
 
 


szia Kukkoló!!!!

Ebben a topicban vannak a LEGTÖKÉLETESEBB, LEGSZEBB, LEGOKOSABB babák!!! Irigykedsz mi? :lol:
Sivár és szürke kis életed lehet, javaslom keress fel szakembert (pszichológus stb.) aki lehet, hogy talál megoldást a gondjaidra!!
Szerintem neked valami kifejezetten tébolyult elméknek szánt topicba kellene írogatnod, ott méltó társakra lelnél!! :lol: :lol:
Na pá-pá!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Azt hiszem nincs is szó erre,hogy milyen emberek vannak....Szánalmas!!!
Bemutatkozhattál volna bővebben is,mi itt ugyanis egymás ismerősei és jóbarátai vagyunk!Persze lehet,hogy te nem is ismered ezt a szót,maradj is inkább magadnak,az jobb lesz mindenkinek!

Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron