Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Kerestem ezzel kapcsolatban egy topicot,de nem találtam,így gondoltam nyitok 1-et.
Szerintem sok kismamát érdekel,hogy szükséges-e vitaminokat szerdni illetve az, hogy milyet.
Mert ugye sokféle terhesvitamin létezik.

A vélemények is megoszlanak e tekintetben, mert van olyan orvos, aki nem javasolja és van olyan aki pedig kifejezetten ajánlja a terhesvitaminok szedését.
Várom azoknak a tapasztalait,javaslatait, akiknek már van tapasztalata e tekintetben, hogy ezzel is segíthessük egymást!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Szia!Nekem csak annyi lenne a hozzá szolásom, hogy én Vikivel a nagy lányommal is szedtem /ELEVIT/ vitamint. És most is szedem. Most 10. hetes az én kicsikém. Amikor Vikivel voltam terhes , hát az kicsit rég volt akkor még nem volt ennyire felkapot ez a vitamin. De jó mert sem a terheség alatt sem utána nem volt semmi problémánk. A kislányom most elsös és kitünö tanuló. Ugyhogy nekem csak pozitiv élményem van ezzel kapcsolatban. Remélem tudtam egy kicsit segiteni. Rita
 
 


Rita

Köszi,hogy megírtad a saját tapasztalatodat.
És végig szedted a vitamint?
Nem lett tőle nagyon nagy a baba?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 

 
 

Szia Ancsa. Nem lett nagy szerintem. Viki 3.kg és 57. cm volt amikor megszületett. De hozzá kell tennem hogy csak 5.honapig szedtem. Mert jött a gyümölcs szezon és abbol rengeteget tudtam megenni. Bannánból eperböl cseresznyéböl.... Mert Viki augusztusi. Még egy kéretlen tanács a bannán nagyon jó dolog.
 
 


Sziasztok!Tudja valaki hogy alulmüködő pajzsmirigy betegségnél lehet gravidát szedni akkor amikor még csak tervezzük a babát?Elöre is köszi a válaszokat!!!


gyöngyi
nem tudok ebben segíteni neked sajnos, de a gyógyszertárban szerintem tudják, kérdezd meg!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Sziasztok.
Én próbáltam szedni az elevitet is és a gravidát is, de egyiket sem tudom. Bocsánat, de hányingert és hányást okoznak nálam. Nem mindenkinek reagál jól rá a szervezete.
Így a doki javaslatára csak folsavat szedek.

Üdv. Andi


Kép

Kép
 
 


Andi
Ezek nekem se jöttek be, mert heti 5 kg-t híztam tőlük :shock:

Pregnavit-ot próbáltad?

én most azt szedem, ettől nem hízok :roll: próbáld ki, hátha bejön. :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Sziasztok kismamik!
Bocsánat, hogy betolakodtam közétek, de van néhány szép téli kismamáknak való holmim! Mikor terhes lettem 55 kiló és 168 cm voltam, tehát a ruhák 36-38-asok! Egy kertész farmer(Mamma mia, eredeti ár 12.000ft), egy Esprit farmerszoknya(eredeti ára 17.000ft), egy babaházas barma kockás térdnadrág(eredeti ára 8.000ft), egy C&A-s fekete sportosabb 3/4-es naci(eredeti ára 5000ft), és egy fekete 3/4-es ujjú hosszú tunika, szintén C&A-s(eredeti ára 4000ft). Az összest odaadom 20.000 ft-ért. Ha valakit érdekel írjon privit!
Kép Kép Kép Kép Kép

zsebianya
Kép
Kép Kép
 


Hello
Vendég
 


Sziasztok!

Ajánlani szeretnék Nektek valamit, ami ugyan nem vitamin, de használata elengedhetetlen a kismamák számára:
ez a Jodicum nevű jódtartalmú ásványvíz, amely jelentős szerepet játszik a magzat idegrendszeri fejlődésében, csökkenti a koraszülés lehetőségét, segíti a gyermek értelmi fejlődését (már magzati időszakban is), csökkenti a korai vetélés lehetőségét!
Én itt találtam rá: http://www.avala.hu/jodicum.html
Rákérdeztem az orvosomnál, ő is hallott róla, és kifejezetten ajánlotta a fogyasztását.

További szép napot!
 


Sziasztok!
Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35év feletti várandósok körében címmel.Segítséget szeretnék kérni,hogy akinek lenne kedve kitöltené-e a kérdőívemet.Kérem olyanok írjanak,akik jelenleg várandósak.
emailben küldeném el a kérdőívet.címem:bogibogarka26@gmail.com
előre is köszönöm


Azt olvastam, hogy a terhesvitamin sem tartalmaz mindent, például az omega-3-at máshogy kell pótolni. Itt a cikk :) https://www.ahsolaj.hu/blog-bejegyzes/T ... n-utmutato

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron