Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Már írtam korábban máshova a témával kapcsolatban, de nem érkezett válasz (vagyis 1 igen, de ő kereskedő :? )

Első babát várom, és épp aktuális lett a kocsi vásárlás, mert máshogy nem tudnék közlekedni babával (vidéki vagyok, és rossz a tömegközlekedés). Olyan kisautó kellene, amiben kényelmesen elfér a babakocsi (Quinny), egyéb babaholmik, bevásárolni, stb. És 3 m alatt van az ára.

Előre is köszönöm a válaszokat! :D

(kereskedőt légyszi ne írjanak, saját tapasztalotokra vagyok kíváncsi, mert innen vidékről sokat kéne utazni, ha mindegyik típust, márkát végig szeretném nézni :( )
 


Látom, ide se ír senki :cry:

Priviben is várom a válaszokat, ha ide nem szeretnék írni (nyilvánosság miatt) :wink:
 


Még mindig senki... :cry: :cry: :cry:
Pedig már többen is megnézték a topikot. De akkor miért nem írnak??????????? :roll:
 

 
 

Szia!
Én pl azért nem jöttem ötlettel, bár elolvastam, mert egy babával annak, amit írsz, szinte minden autó megfelel, még talán az olyan kicsike is, mint a Smart. Nekünk pl régi Suzukink van, és abba is befért a babakocsi meg a bevásárlás.
Szóval kicsit szűkítsd a szempontokat. :)
 
 


Klara!
Köszi a választ!

Először egy babával fogom használni, de olyan másfél, két év múlva szeretnénk tesót. De új autót nem tudunk venni kétévente :( Szóval azért később, két picivel is jó legyen még, és kényelmes :) Meg az ára sem mindegy :?
Amúgy még fontos: olcsó fenntartás (kis motor, kis köbcentis), olcsó szervízköltség és alkatrészek.
 


Nincs mit, Malacka. :) Látod a profilban, nekem is kettő gyerkőcöm van, és nem kellett lecserélnünk az autót, szépen elvagyunk vele azóta is. Hát, ezeknek, amiket írsz, mind megfelel a Suzuki (a régi), olcsó is, keveset eszik, alkatrészek filléresek, kényelmes és jó vezetni. Mondanám is az új Swiftet, de annak mintha kisebb lenne a csomagtere a réginél is, és azért a babakocsinak csak be kell férnie. :wink: Bár lehet kendőzni/kenguruzni is. :wink:
 
 


Klára, köszi. Még egy kérdés: ugye a csapott hátújú Suzukira gondolsz, és nem a Sedanra?
 


Szia Malacka, aha, a csapott, az ötajtós. Jó kis autó. :)
Puszi, Klára
 
 


Köszi, Klara!
Elkezdtük nézegetni őket a neten, meg autókereskedésekben!

Köszi a segítséget!
 


malacka!
szerintem is mindegy az auto nekem kis polskim van na azzal csak a gyerek és én esetleg kisseb csomag de babakocsi bizti nem fér el.
A férjemnek Golf 2 ese volt az jó tágas autó csak azért adtuk el mert 3 ajtós volt de kitünő állapotban és 22 évesA fogyasztása is prima.most passat kombink van na ezzel lehet menni akár "óvodával" és a csomagokkal se kell gondolkodni h mi fér el ebbe minden.
Hozzáteszem a golfot én is bátran vittem és nagyon sajnáltam sajnálom h eladtuk mert nekem nagyon megfelelt a passattal nem szoktam menni.

Lehet h azért nem írtak mert hát 3 milláig elég sok autó található a piacon és nem írtad h használt vagy új autó.

Kép

Kép
 


Szia!
Köszönöm a választ! Azóta sajnos kisebbre kellett venni a költégvetést, mert nem várt kiadások jöttek :cry: Szóval olyan 1,5 m-ig szabad gazdálkodnunk. Muszáj ezen kívül félreraknunk vmennyit, nehogy megint ilyen balszerencse érjen minket.

És használtban gondolkodom. Golfok nagyon jók, sok ismerősömnek van (egyestől az ötösig mindenféle), és mind dicséri. :wink:
 


Malacka!

Én 3 gyerekkel nyomulok a Susuki Swifttel. Edzések meg minden. Babalocsi befér csomagtartóba, bár mellé már nem sok minden. De nem is ezzel megyünk nyaralni. Hétköznapi dolgokra tökéletes. Nagyon szeretm. Egyedül légkondi hiányzik nekem, mert a pici még nem érti mi ez a hőség?? Neki kisebb a tűrőképessége ugye, mint a nagyoknak. Szóval ha csak lehet árnyékban parkolok. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok. nekem fiat unóm van. gyors,ügyes, tágas,megbizható. igaz, én még csak most várom az elsö babám, de akitöl vettük a kocsit, 2 gyerekkel közlekedett.
250-300ezer között mozog az ára

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat! :)

Közben már meg lett a kocsim, VW Polo (régifajta), szép piros, ötajtós, kényelmes. Nagyon jó vezetni! :D
 


Pumperka!

Jó hogy írod a légkondit... sajna a Poloban nincs :cry: , csak Apa kocsijában. De amilyen hőségek vannak nyáron, aranyat ér egy klíma nemcsak kocsiban, de a házban is!
 


Timi!

Gratulálok Sanyikához!
 


...
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron