Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.

Szeretnk vásárolni Bébidop-ot, amivel otthon is hallgathatom a baba szívműködését, de nem tudom hogy hol juthatnék hozzá vagy hogy hol rendelhetem meg.
Kérem aki tud ezzel kapcsolatosan valamilyen információval szolgálni, az legyen szíves írja meg szerintem sokunk örömére, mert biztosan nem én vagyok az egyetlen, aki szívesen megvásárolná.

Hálás köszönet érte, egy 16 hetes kismama! /ancsa2727/
 


Ancsa! Nem tudom aktuális-e még, de az ilyen eszközöket orvosi eszköz (műszer) boltokban lehet beszerezni, de irdatlan drága. (egy olcsóbb darab 100 e. ft.) Egyébként ha elmész a védőnődhöz elvileg kell hogy legyen nála, ott bármikor kérhetsz szívhang hallgatást, legalábbis én mindíg szivesen csinálok a kismamáknak.

Kép
 


Joban esetleg egy sztetoszkóppal jársz, ami tul. képp egy kürt, az vezeti a hangot, ez kb. 6000 Ft, ezzel viszont te nem tudod hallgatni, csak apa.
 

 
 

Sziasztok, a sztetoszkóppal miért nem tudja hallgatni? Túl rövid?

Kati


szia
Mintha a BabyPlanetban láttam volna egy szívhang hallgatására alkalmas készüléket. 20ezer forint körül volt.
Vendég
 


Köszönöm a választ mindenkinek :lol:

Sajnos nálunk az a baj,hogy a védőnőnél van szívhanghallgató, de nem működik már kb 2-3 hónapja :?
Tehát hiába kérek tőle szívhanghallgatást, nem tudja meghallgatni :oops:
Ezt mondjuk nem értem hogy lehetséges,hogy hónapokig nem jó egy szívhanghallgató,mert másnak is szüksége lehet rá :roll:

Sztetoszkoppal próbáltam már,de sajnos nem hallok vele semmit :?
Nem tudom miért nem,pedig állítják sokan,hogy ebben a terhességi korban amiben most vagyok/24/ már jól hallható a baba szívverése sztetoszkóppal is

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Helló.

Mi pár napja vettük meg ezt a készüléket:

http://brendon.hu/ProductSearch/viewer. ... =1&whid=25

Nagyon jó kis masina, sokszor azon lógok azóta. :) Rúgásokat is lehet hallani meg hogy épp mit csinál a baba. Azt mondták, hogy kb. olyan 5 hónapos korában már a szívecskéjét is jól lehet hallani ezzel.

Nálunk a védőnőnél nincs magzati szívhang hallgató. :(

Kép
Kép
Kép
 
 


Aida
Köszi :lol: Én is megvettem :lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Szenved valaki orrdugulással?

:shock: Hihetetlen,de mióta terhes vagyok, alig kapok levegőt az orromon :shock: nappal még csak-csak, de éjjel :shock: és reggelre annyira kiszárad a torkom,/mivel gondolom ez miatt nyitott szájjal alszom, különben megfulladnék / :shock: hogy alig bírok nyelni is. :?

Utánanéztem, állítólag ez természetes a terhesség alatt, mármint az orrdugulás.
De nincs valami jó ötletetek mit lehetne ezzel kezdeni?
Egy darabig használtam orrcseppet, jó is volt, de 9 hónapon keresztül nem akartam használni,így abbahagytam :?
Ötlet?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Teszveszen vettem szívhang hallgatót 4000 Ft-ért. Még a számítógépre is fel tudjuk venni vele, onnan meg cd-re lehet írni.

Már hallani a kicsi szívét, de még korai lett volna felvenni stb. Majd karácsony körül már talán. :)
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: