Új privát üzeneted érkezett!

Ancsa! én fokhagymát tennék tejfölös alapba...
ezek szerint jól tetted a Nurofent ha elaludt tőle.

Kupi! légy résen...ha vissza jön a tanya rávetjük magunkat és tele írjuk:)
katuska79
 
 


Nekünk is szar éjszakánk volt, még azt a sok mászást amit lenyomott.
Tegnap picsogós estét tartottam. Nővéremék 1992. febr.-i esküvői kazettájukat most megcsináltatták dvd-re,és azt néztem. Még csak a felénél tartok de már szétbőgtem a fejem.
Rajtavan apukám, meg még pát olyan ember akik már nem élnek.
De amúgy meg nagyon jó volt.

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Kupi! de jó lehetett kicsit nosztalgiázni!
katuska79
 
 

 
 

Nagyon jó volt.
Igazi vőfélyes , násznagyos, habos ruhás , parazst lagzi.Szülő búcsúztatóval meg minden, apukám is meg anyum is elérzékenyülve, én meg most bőgtem, de nagyon jó volt látni aput.

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Kupi! de jó lehetett kicsit nosztalgiázni!
katuska79
 
 


heh ez meg már hogy.... kétszer üzenetem? elment már a babanet esze is.
katuska79
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisbogacs 2010.03.23 13:12-kor.
kisbogacs
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisbogacs 2010.03.23 13:12-kor.
kisbogacs
 
 


Én is itt. Próbálkoztam a Tanyával vagy 20 percet. Azt hittem, a gépünk szarakszik.

Ma utazunk haza. Így nem megyünk a sulis Mikulásra. Jó lett volna, de úgy várnak már minket. Biztos sértődés lett volna. Meg jobb is így, nem viszem nagy tömegbe a gyereket.
Már félig bepakolva. 2 napra megint egy halom cucc.

Ancsa: én a tejfölös alapba zúzott fokhagymát és oregánot szoktam tenni.

krisz78
 
 


Krisz! jó utat!

Kriszti! :lol: :lol: :lol: á még annyira nem ment el...majd ha Máténak hívsz:)
katuska79
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisbogacs 2010.03.23 13:13-kor.
kisbogacs
 
 


Mintha csak magamat olvasnám...kopogj be a szomszédba és kérj egyet kölcsön...:)

na eltolom magunkat a közértbe kenyérért...végre Petrusom is felkelt. Kergetik egymást Mátéval.
katuska79
 
 


Na, újra itt!

Ancsa: mivel a husit fűszereztem, csak sima tejfölt tettem alá. Hajrá pizza!

Elmentünk státuszra :) Aludt Saci fél órát, így belefért... 8230 g és 74 cm, tehát hízott 250 g-ot, és nőtt 3 cm-t! Nem is emlékszem, mikor volt utoljára ekkora ugrás! A védőnéni mondta, hogy hétvége előtt a taknya miatt nézessem meg Sacát a dokival, de 12 előtt 10 perccel még vagy 10 kocsi állt a parkolóban a bicajokról nem is beszélve (12-ig rendel), szóval inkább nem. Szerintem javult az állapota (igaz, délelőtt észrevettem, hogy pöttyös, de már az is halványodik...).

Na, megetetem, aztán jövök, és tényleg visszaolvasok ;)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Reggel óta próbálok belépni a tanyára de nem tudtam,gondoltam benézzek ide s láss csodát hát itt vagytok :wink: Hiányzanak emotik..Rólunk Bencét a tegnap orvoshoz kellett vigyem mivel,úgy sipolt mint egy mozdony,aszmatikus rohama volt,az éjjel nem mertem aludni hallgattam még szuszog-e,senkinek nem kivánom...Mára már teljesen jól van,ma is vissza vittem ,dókinénik azt mondta úgy néz ki kórház nélkül meg uszuk,most gyógyszert kap remélem többet ilyen nem lesz öregedtem 10 évet.

Tetyk& a fiúk
tetyk
 
 


Jujj Tetyk jobbulást Bencének, nagy ölelés neked.

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Köszi Kupi.
Lesz ma még tanya hiányzik :?

Tetyk& a fiúk
tetyk
 
 


Csöre! Szép karcsú lány:)

Tetyk! szokott lenni máskor is ilyen rohama? szörnyű lehetett...

Kriszti! mi lett végül a zsemlegombócból?
katuska79
 
 


Halihó!
na akkor a Zugolvasóknak ezzel szolgáltatunk Mikulás ajándékot, egy ideig olvashatnak :wink:

Tetyk:
Jobbulást Bencének!
és mit mondott doki? kruppos, vagy aszthma? Mikor kell bemennetek?

Voltak itt penészlesőben.. Megnézte, hümmögött, azt mondta, jó ronda. Hát mi a francot gondolt? Hogy pillangómintát ölt a penész, és attól majd szép lesz? :evil:
Szóval a szellőzőkkel nem oldódik meg a probléma, úgy tűnik zerkezeti hiba van, akkor pedig bontani fognak. Hogy hol és mit, még nem tudni....
Ha 3 év a gari a lakásra, és hozzányúlnak, akkor itt is kitolódik a garancia, mint nármelyik terméknél?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Katus: ja, Apus azt mondja, sovány :?
Megint nem zabálta halálra magát ebédre, persze 5 perce szállt le az asztaltól, de már szopizik... cicihuszár :roll:

Tetyk: ó, szegény Bence! Jobbulást! És szegény te!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Tetyk:szörnyű lehetett,sajnálom!
mielőbbi jobbulást!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisbogacs 2010.03.23 13:14-kor.
kisbogacs
 
 


Csőre tényleg gratulálok a Saci méreteihez.

Katuska sosem volt ilyen rohama.

Mágnes ez vissza maradt szövődménye az októberi megfázásának,talán nem volt rendesen kikezelve ,s hétfőn visszem újra vissza ,addig is kapott hörgő tágitó szirupot,antibiotikumot ,figyelnem kell ,s ha nehezen lélegezne azonnal be kell vigyük az ügyeletre ,mert akkor vénásan kell kapjon talán hidrokortizont?nem vagyok benne biztos.

Tetyk& a fiúk
tetyk
 
 


Tetyk! Jobbulást Bencének!

Kriszti! Van tojás? :lol:

Csöre! Gratula Saci méreteihez! :wink:

Mági! Képeket kérjük a közösbe!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sacinak gratula átlépte a 8000gr- ot.

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Basszus:ma biztos összeveszünk a férjemmel...
valamit nem tudtam magamban tartani...elmondtam anyunak...
de véletlenül a férjemnek küldtem el az sms-t amit anyunak szántam...
valakinek muszáj volt elmondanom...ááááááááááááááááá
annyira szégyenlem magam,de...nőből vagyok,a francba....
ti tudtok titkot tartani????

KépKép KépKép
zeteny
 
 


ZSemlegombóc: megoldottam tojás nélkül. Feltaláltam a tejszínes-fokhagymás-fűszeres zsemlegombócot.[/quote]
:lol: azt hogy kell ha nem titkositót persze :roll: :D

Nem nem asztmás csak a tünetei ,dóki nénink szerint nekik még egész szűkek a hörgőik s mivel le van rakodva ,össze tapadnak s azért hallatszik sipólva a levegő vétel,azt mondta olyan gyereket is látott aki elájult mert teljesen össze tapadt egy kis időre és nem kapott levegőt.Durva dolgok ezek remélem és kérem a jó Istent,hogy innentől csak gyógyuljon, mert ijesztő ahogy csinált.

Tetyk& a fiúk
tetyk
 
 


Megy az AT. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


ZKrisz:
banyek.. a férjednek küldted?? Hát.. ez nagyon gáz... :?
Mondd neki, hogy még mindig jobb, hogy Anyudnak mondtad el, mint mondjuk a szomszédnak...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


jó a tanya!!!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Csajok jó a tanya !!![/b]

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Zugolvasóinknakkellemes zugolvasást és Mikulás hozzon nekik egy fórumot ahová ők is irógathatnak és azt majd mi zug olvassuk:wink:

Zétény és vissza jelzet már a férjed?Legalább róla beszéltél?

Tetyk& a fiúk
tetyk
 
 


Halihó!

Kb 5x próbáltam bejutni a tanyára de meg sem nyitja az oldalt. Gondoltam elnézek erre, hogy csak nekem, vagy itt van-e mindenki.

Na de nem menekültök előlünk sem ám. :lol:

Z Kriszti, volt már olyan nekem is, hogy apának küldtem olyan sms-t ami nem neki ment volna. Pl tavasszal amikor kikelve írom, hogy ha apa megy Svájcba húsvétolni, akkor én anyuékkal Hévízre, és nem érdekel erről mit gondol. Na ezt neki küldtem a barátnőm helyett. Apa először nem értette, hogy mit is írok neki, de nekünk nem lett belőle veszekedés. Simán elengedett Hévízre. :lol:

Kriszti: azt hittem először, hogy a Zsemlegombóc hiányzott a zsemlegombóchoz. :roll:

Én pedig végre megjártam a nődokit. Voltam rákszűrésen, és vetek vért, mert mondtam, hogy Zsfi előtt is szedtem Bromocriptint, mert magas volt a Prolactin szintem. (minimálisan de magasabb) Írt fel gyogyit, de azért levettük, hogy megnézzük. Addig nem szedem míg nincs eredmény.

Zsófit meg kb 2x próbáltam lenyomni aludni. Eddig sikertelenül, de mindjárt próbálkozom újra.

Csajszik, tegnap este történt valami érdemleges odaát?

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Engem ismét kidobott... :cry:

Tetyk& a fiúk
tetyk
 
 


Hahó, van itt valaki? Megint nem jön be a tanya basszus!!!! :evil:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Szia! Nekem se jön be!
csancsa
 
 


jó reggelt!
végre jó a billentyűzet,erre nincs tanya!
áááááááááááááááááááááááááááááá

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Jó reggelt!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jó reggelt! Akkor nem az én készülékemben van a hiba!

Pedig most lenne időm visszaolvasni. Zsófi most aludt el.

Történt valami tegnap?

Kép
Kép
cs_erika
 
 


megy a tanya
csancsa
 
 


basszus itt szakad az eső! :cry:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Itt is szakad az eső.

Tegnap tönkrement a kocsink. :twisted:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Valaki?Nem enged be a tanya...?
tetyk
 
 


Nem enged.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


És jó reggelt :) Milyen napod van, Tetyk?
Én iszonyat álmos vagyok, de a nagyok miatt már ébren... lassan Saca is ébred.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Szia Csőre!Álmosnak nem vagyok álmos ,csak szörnyen lusta a munka kedvem 0 .Mikor kezdődik a vakáció nálatok?
tetyk
 
 


Jó reggelt !

Nem mondjátok hogy már megint rossz a tanya ?

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Szia nem mondjuk,ez van :roll: ...... :D

Tetyk& a fiúk
tetyk
 
 


jó reggelt!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Jó reggelt. látom megint nincs tanya...legalább végre összehajtogatok egy szekrényi ruhát...

MA reggelre már Petra is belázasodott...gondoltam, hogy megint végig megy majd mindenkin a nyavaja.
katuska79
 
 


Katuska sajnálom a lázat, Máté is beteg?Petrának milyen magas a láza?
tetyk
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: