Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Elvileg 2009. január 1-én fogok szülni :D
sahli
 
 


Ma csináltam meg a második tesztet és pozitív lett :D
Jövő héten pedig be fogok jelentkezni a dokihoz!
Nagyon izgulok!
sahli
 
 


Szia :)

Most regisztráltam be az oldalra és böngészgettem :)
Én már 4 tesztet vettem :))) tiszta lökött vagyok :) mindegyik pozitív :)

Jövő héten megyek dokihoz de a saját számításaim szerint (meg a net segitsegevel)
2009.jan. 1.én fogok én is szülni :)

majd írj hogy mi lett :)

:)
Kati
katika79
 
 

 
 

sziasztok csatlakoznék én is!
én az internet kalkulátor szerint jan.7-én szűlnék.
bár még nagyon kétes az én babám
előszőr ápr.23-án voltam dokinál akkor 6mm-es volt a petezsák a beta hcgm 1055 volt.
1héttel később a petezsák 14mm-re nőtt a beta hcgm 15000 főlé nőtt de a doki még nem látott babát.ezért jövő pénteken csinál uh-ot és ha nem lát babát megműt.de én szerintem fogok kérni még 1 hetet,a babának legyen esélye! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára elteszem magam.jók legyetek.pusza jóéjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én most kezdtem(egy pár napja) szedni az Elevitet,remélem hogy nem túl későn. A tájékoztatóban az áll hogy a tervezett terhesség előtt akár 3 hónappal is meg lehet kezdeni a szedését.
Szerencsére eddig teljesen jól érzem magam csak szörnyen fáradt vagyok néha már délben el tudnék aludni!

Nitácska: az hogy lehet hogy van petezsák és nem látszik a baba?
Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
sahli
 
 


gondolom még olyan pici,hogy még csak a petezsákot látta.legalábbis remélem,hogy ezért nem látott még babót!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok
Ma megyek dokihoz.... először.... nagyon izgulok
Most teljesen jól vagyok, csak néha feszül a hasam de különben semmi.
Hát és van egy jó oldala is: nőnek a cicik :)
ez mondjuk a pozitív oldal :)

Szorítsatok ma!!! :)))
katika79
 
 


Próbálkozom betenni hogy látszik e :)

Kép

aranyos nem?

Kép
katika79
 
 


katika jó lett a vonalzód!én pénteken megyek vissza a dokihoz!remélem akkor már lesz baba is!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok Lányok!
Én is rendelkezem 3 szép pozitiv teszttel.:)
A babá(i)nk a kalkulátor szerint jan. 8-án születik. Inszeminációm volt ( a történetem hosszú, majd megírom) Jövő csüt-re kaptam uh-s időpontot. Cickóim "dolgoznak". :D
A ciklusom közepén 2 érett tüszőm volt, ezért fennáll az ikergyanú. ( de szép is lenne!)
Mindekinek szorítok, nitacskának meg főleg!
írjatok!
nani
nani72
 
 


Sziasztok, vártam már ezt a topikot :lol: ma a fiam 5 hónaőos, Miki bácsi hozta, de elméletileg 2008. január 4-én szültem volna.Szóval azért vártam ezt a topikot hogy elmondhassam, mindenkinek sok sikert, örömet a babavárásban. Olyan jó volt leírogatni, miket érzek "ismeretlen ismerősöknek".

További jó pocakosodást!
Vendég
 


Sziasztok! Nagyon örülök, h. rátok találtam! :-) Nekem is van 3 pozitív tesztem, és egy kimaradt mensim! Ha jól számoltam (és a netes kalkulátor is!), akkor 5 hetesek vagyunk, és január 6-án fog kibújni a pocaklakóm! :D
Mindenkinek jó egészséget, és sok-sok örömöt kívánok!

Györgyusz
gyeorgyi
 
 


Sziasztok
:)
Voltam Dokinál tegnap, egyenlőre csak síma vizsgálat, nem UH.
Galambtojás nagyságú a méhem és úgy néz ki hogy méhen belüli :) szerencsére :)))

Jövő héten UH.

Nitácska sok sikert, biztos minden rendben lesz :)))

Sahli szerintem nem gáz ha később kezdted az ELEVITet ha eddig is egészségesen táplálkoztál és sok vitamindús ételt ettél.

Én is akkor kezdtem amikor megtudtam hogy babuci van :)


Kép


Mindenkinek minden jót :)

Kép
katika79
 
 


sziasztok!üdv minden új kismamának!
köszönöm mindenkinek aki gondol rám!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


2 napja kb. érzem,hogy valami van a hasamban mintha egy kis golyó lenne:)Picit nehéz előredőlni! Ti is éreztek hasonlót?
Jövő hét péntekre kaptam időpontot a nődokihoz.

Katika: hüvelyi vagy hasi Uh lesz jövő héten?
sahli
 
 


sahli én nem érzek kis golyót a hasamba!
én holnapután megyek dokihoz!és ha akkor se lát babát meg akar műteni! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Én sem érzek golyót a hasamban :)

Sahli: hüvelyi UH lesz ha jól tudom (ilyenkor még ezt szoktak nem?)


Kép

Kép
katika79
 
 


sziasztok.január 9-én fogok szülni. :D

köszi.Anikó.
szenasianiko
 
 


Sziasztok!
Jöhetek hozzátok?
Én most vagyok kb 5 hetes, ma voltam UH-on és szabályos 9mm-es "csomagom" van!

Neketek milyen tünetek vannak?
Nekem a cickóm feszülésén kívül hál' Istennek semmi!

Nita: minden rendben lesz, csak ne idegeskedj! Holnapután ott lesz a baba
llubi
 
 


llubi akkor nekemm az normális,hogy 4 hetesen 14mm es volt a petezsák?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nem tudom :( Sajna ebben nem tudok neked segíteni . Én sem igazán tudom, hogy mi a normális. Nem emlékszel, hogy az előző gyerkőcnél mi volt?
Nem lehet hogy nem 5 hetes vagy hanem 6?
De ha fejlődik akkor nagy baj nem lehet.
llubi
 
 


a multhéten voltam dokinál és akkor az uh 4 hetes terhességet mutatott! :roll:
sajna nem emlékszem az előző méretekre.de akkor én 11 hetesen mentem először dokihoz! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára pihenő üzemmódba kapcsolok jóklegyetek.pusza,jóéjt mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Üdv Llubi és Anikó!

Cicifeszülésen kívül szerencsére semmilyen panaszom nincs!Tök jól érzem Magam!
sahli
 
 


Kép
sahli
 
 


sziasztok!
Üdv mindenkinek!

nitacska, sztem még nem tudják kiszámolni a pontos terhességed, azért mondanak össze-vissza mindenféle méretet.

llubi, de jó, hogy már megállapitották a kis csomagod! Szívverés volt?

Nekem ma alábbhagyott a cicifeszülés, remélem ez nem jelent rosszat. Igyekszem nem gondolni semmi negatívra, mondogatom a pocaknak,hogy szeretjük és várjuk, jöjjön! Oly messze van még jövő csütörtök..... :? Már nagyon várom az orvosilag is megállapított terhességet, és a szívhangot. Addigra már dobognia kell.
nani72
 
 


nani.holnap kiderűl mi is az igazság odabennt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nani72
még nem néztek szívhangot! Csak a petezsák méretét meg hogy jó helyen van-e. Kedden kell mennem megint! Kicsit izgulok, mert elkezdtem pecsételgetni, de a doki azt mondta, hogy iylenkor előfordul. csak pihennem kell.

nita: szorítok neked holnap! Amúgy nekem is csak kb-ra tudták megmondani a korát.
llubi
 
 


llubi, nem mondta a doki a pecsételésre, hogy ad progeszteronpótlást? Én szedek utrogestant, mondjuk ez inszeminácio után mindíg jár. Így nem pecsételek.
A pihenés jó rá.
Nem is dolgozol?
nani72
 
 


Sziasztok!
Kéthetes a lombikbabám, Nanihoz hasonlóan utrogestant szedek. Titeteket is letiltott a doki a szexről?
lárifári
 
 


nani72: nem mondta. :( remélem nem lesz gond

Dolgozok de nem megerőltető amit csinálok, egész nap ülök, néha felállok, úgyhogy ennyit otthon is csinálnék:)

lárifári: engem nem tiltott el. bármit lehet, csak óvatosan. De így hogy pecsételgetek, én nem mertem. A párom meg háremet szeretne..... :lol:
llubi
 
 


Hello Csajok,
szeretnék csatlakozni! A húgom ajánlotta ezt az oldalt és örömmel látom, hogy már van is 2008. januári fórum ;) Ha minden igaz, az én első babám is e hónapban fog érkezni. Jöhetek hozzátok?
Üdv, Cady
Vendég
 


Na, jól elc*esztem a bemutatkozást :oops: :roll: :oops:
2009. januári :oops:
Vendég
 


Sziasztok!
Eltűnt mindenki?
Nita: mi volt a dokinál?
llubi
 
 


sziasztok!
Névtelen, hát persze, hogy jöhetsz közénk!!!
Nekünk is első gyermek lesz, már nagyon várom az első uh-t!

Szép hétvégét kívánok mindenkinek!!!!!
nani72
 
 


sziasztok.sajn én elbúcsúzom innen mert tegnap megműtöttek mert most is üres volt a petezsák!második babám vesztetem el! :cry: :cry: :cry: :cry:
remélem egyszer még lesz tesója a kis Mátékámnak!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ÓÓÓ drága Nitacska!!! Ennél rosszabbat nem is írhattál volna. :(
Rettentően sajnálom.
Tudom ennek nem most van itt a helye, de szeretném megkérdezni: Voltál már endokrin kivizsgáláson?? Sok esetben ez a baj, ott tudnak"találni" valami bajt a peteérési-petesejtes problémákra.
Gyógyulj meg mielőbb, vigyázz magadra!
nani72
 
 


nitacska- Nagyon sajnálom!!!!! Szorítottam neked, hogy minden rendben legyen!
Mikor próbálkozhattok újra? Fel a fejjel és mindent bele!
llubi
 
 


sziasztok!
Ma oltári hasgörcsre ébredtem,2 órát tartott. Vettem be magnéziumot és imádkoztam. A cicifeszülésem abbamaradt. Remélem nem történt baj odabent???!!!!
Mensi nincs, így várakozom....jövő csüt-ön uh-znak.Addig ki kell bírnom.
nani72
 
 


sziasztok!
nani nem voltam még olyan vizsgálaton,majd 2 hét mulva mondja a doki mit hogyan továbn!
llubi szerintem majd csak nyár végén -ősszel kezdünk neki újra szerintem most kevés volt a 3 hónap,január óta!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

nani72 - reméljük nincs semmi baj! Azóta visszatért a cickófeszülésed? Vagy valami más tünet?

Nita - Sok türelmet és kitartást kívánok neked!
A hétvégén nekem is fájogatott a pocim de nem volt vészes. Viszont enni nem tudtam szinte semmit. Mindentől felfordult a gyomrom. Viszont elmúlt a pecsételésem, ja és nőnek a cickóim!!! :)
Én jövő pénteken megyek UH-ra. Olyan sokára lesz ...Legszívesebben minden nap mennék, csak hogy láthassam :). Addig már elvileg 8 hetes leszek. Szerintetek van már ilyenkor szívhang?
llubi
 
 


sziasztok!
Tegnap megint görcsöltem, este 11-től hajnal 4 ig. Piszok rossz érzés. A magneb6- ot szedem, de úgy látszik ,ha a görcs jönni akar, akkor jön is.De legalább nem barnázom, nem vérzem. :?

llubi, cicifeszkóm nincs. Holnap megyek uh-ra, ott majd minden kiderül!!!!
Szerintem tutira lesz szívhang!
nani72
 
 


Sziasztok!

Most bukkantam rá a topikra :) . Én a hétvégén csináltam tesztet (egyet pénteken, egyet szombaton) pozitív mindkettő, mensi sehol......szóval azt hiszem kistesónk lesz , január végére közepére saccolom.....Jövő csütörtökön randizom a nőgyógyásszal :) . Drukkoljatok Lányok! :) .
Olvastam mi történt Nitával....így ismeretlenül is borzasztóan sajnálom....... :cry: !

KépKép
peni
 
 


Nani?
Vendég
 


Sziasztok!

Én 2008. december 28-ára vagyok kiírva, de azt mondta az orvos, hogy úgy az átlagos +-14 nap miatt akár újévi baba is lehet:) Ezért gondoltam benézek ide közétek is, bár már aktív fórumozó vagyok a 2008. decemberi kismamiknál is:) Azért szeretnék minnél több kismamival kapcsolatban lenni.
Amúgy gratula minden "friss" kismaminak! :D

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!
Neked is gratula Aida!
Első baba lesz? Mert vonalzód egy van viszont a képen bébivel vagy:-)
NEkem már van egy majdnem 5 éves kisfiam....úgyhogy a második gyermek érkezik:-)
Peni

KépKép
peni
 
 


Köszönöm, neked is gratula a már nagyfiúhoz és a picurkához is! :) Nekem ez a csepp pocaklakó az első babám, a képen a keresztlányommal, nővérem 4 hónapos kislányával vagyok. Imádom nagyon csak ritkán látom sajnos, mert Svájcban élnek. :( Pedig van már 4 unokahugim is akiket szívesen látogatnék minden héten, mert a képen látható pici lánynak van egy 4 éves nővérkéje és egy egypetéjű ikertestvére is. :)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


sziasztok!
Tegnap voltam uh-n.
Rosz hír van.
Most kéne 6 hetes terhesnek lennem, ápr. 14-én volt az inszem. Szép csíkos teszteket is produkáltam.
Ellenben az uh kép EGY KILENC HETES BABÁT MUTAT MÉHEN BELÜL, 2,5 CENTIS, NINCS SZÍVHANG!!!!!!!!!!!!!!!!
Elküldött a doktorúr egy nőgyőgyász doktornőhöz, akinél állítólag jobban látható majd a baba, mert a kaális uh csak kisterhességre jó. (???????????)
A dokinő rendes volt, még este fogadott.Az ő diagnózisa ugyanaz volt, lát egy 9 hetes babát. Panaszkodtam, hogy sokat görcsölök. Hát nem csoda, mert túl lettem stimulálva,tele a petefészek tüszővel,sőt, még nem biztos, de egy méhenkívüli terhességet is lát.
Kedden kell mennem a máv kórházba, ott csinál egy komplettebb uh-t, kiváncsi fejlödik e a magzat. Aztán ott eldől a sorsom.(missed ab)
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Elmondom mi az én meglátásom ( mégiscsak én tudom a legjobban, mi történhetett):
Mivel egy kisterhességet látnak, ennek a babának márciusban kellett szerintük megfoganni. Viszont a párom márciusban nem volt itthon ,külföldön volt, majd lebetegedett, és mi márciusban nem is voltunk együtt!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tehát ez a baba februárban "készült". Akkor is volt inszemem. A februári inszem után a 28.napi teszt nega volt, és a 31. nap mensi is lett. Márciust ugye kihagytuk, jött megint egy mensi, majd az áprilisi inszem. Az áprilisi inszem előtti uh-n 8 hetes terhesnek kellett lennem. ( 2 , 2 napos kismensi után)Ezt hogy nem vette észre a doktorúr?????????????????????????( persze mindig siet, megnézte az egyik ,átjárható petefészket, és mehetett az inszem) A méhet nem is nézte! Pedig ott már baba volt, és erre ráinszeminált,talán épp ekkor ,emiatt halt el a baba, közbe pedig lett egy méhenkívüli.
Na így állok csajok. Nem kívánom senkinek ezt, kurva szar,ráadásul fájok is belül. Legszívesebben most azonnal "kipucoltatnám " magam.
NAgyon el keseredtem. ( csalódott és mérges vagyok)
Ne járjon így senki
nani72
 
 


Nani, nem tudok erre mit mondani :cry: annyira sajnálom és egyben mérges vagyok, mi az hogy nagyobb terhességet nem mutat?én voltam ott 12 hetesen is amikor begörcsöltem és mindent mutatott a gép!Hogy a francba történhetett meg??????Nani, annyira bosszant és nagyon sajnálom....
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: