Új privát üzeneted érkezett!

Én is sárgulok ám az irigységtől! :lol:
Bizti nagyon rá vagy hangolódva a császárra!

Azt mondta eddig mindenki, hogy nagyon tuti az eda! :wink:
 


Ha minden probléma mentes akkor szívesebben szülnék természetes módón.
Csak nekem vannak ilyen hülye dolgaim,amitől rettegek.A doki már ki van tőlem (szerintem) mert mindig mikor megyek,elmondom neki az aktuális " mit nem akarok a szülés alatt" meséimet 8)
Ilyen pl a vákum,meg hasonló.És engem az se érdekelne ha szét szakadok,meg beleszakadok a fájdalomba,csak babának jó legyen.És nem tudom h neki meik eljárás a könyebb,biztonságosabb.(?)

 
 


Én is egy csomót agyaltam ezen, de most már úgy vagyok vele, hogy az hogy mi a jobb neki, úgyis az adott helyzettől függ. :roll:

Képzeld, annyira javul a cukrom így a végén, hogy most már a reggelit és a tízórait leazámítva azt eszem, amit akarok, nem megy fel tőle! :lol: Azért óvatos vagyok, nehogy boruljon a dolog, de most már sokkal jobb! A délelőtti kajákkal viszont még egyáltalán nem merek szívózni.
Remélem ha kijön a kis fickó, akkor nem lesz gond a vércukrával! :shock:
 

 
 

De jó Neked,remélem az enyém is javulni fog. Nekem megint beállt teljesen 4 körülire.
De azon dondolkoztam h egy kis mamának 2000 kalóriát bekéne vinnie.De mivel ez diéta, igy közel nem viszek be annyi kalóriát.Hisz sok gyümölcsöt meg zöldséget ezsek.A rizs,tészta,fehér kenyér kizárva,amibe kalória lenne...A barna kenyérbe is alig van.
A főzelék,leves ilyenek,megint nem egy kalória dús fogás...
Nem?

 
 


Végülis mi ezért nem hízunk annyit...
De nem kevés a kalória????Elég az a maminak meg a babának is?

 
 


Szerintem nem. Én pl rengeteg sajtot, tojást, krémsajtot, tejszínes cuccot eszem, ezekben azért van kalória rendesen! Mivel a babám elég nagyocska és a diéta óta ehtente szabályosan 200 grammot hízik, ezért nem hiszem, hogy kalóriahiánya lenne!
 


sziasztok

most tudtam meg,hogy magas lett a terheléses cukrom :oops:
pontos eredményt még nem tudok,mert azt a telfonba nem mondták meg,csak annyit h magas és a határértéken felül van :oops:
szeretnék tanácsot kérni tőletek,hogyan is működik egy ilyen kismama terhesgondozása,meg ilyesmi,mert járatlan vagyok a témában :wink:
Köszönöm előre is

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Sziasztok!

Csatlakoznék én is hozzátok! Nekem is magas lett a terheléses cukrom és így 160 g-os diétára fogott a doki. Tegnap voltam megbeszélésen a diatetikusnál, aki mindent elmondott. Viszont az elfelejtettem megkérdezni, hogy a napi ötszöri evés az kötelező, de ha nagyon éhes vagyok, akkor az étkezések között lehet enni mondjuk két darab virslit, amiben nincs semmi szénhidrát?

Várom válaszotok
Köszönöm
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép


Sziasztok lányok!
Én 30. hetes babás vagyok és kb,. egy hónapja volt terheléses vc. vizsgálatom, 7.5 lett a kétórás érték. A dokim azt mondta, hagyjam el az édességet süteményt, stb, szóval enyhébb diéta, és jövő héten lesz az újabb kontroll. Nem idegeskedtem, mert van vc. mérőm és eddig normális volt minden. Múlt héten egyik este egyedül éjszakáztam itthon és kíváncsisságból este megmértem és 8.9 lett a cukrom. csak néztem, mert 7 fölött sose mértem még. Azóta párszor előfordult étkezés után hogy 7 fölött maradt az érték, és ma megint elég magas lett az esti 7.8. nem értem, mert csak egy kiflit ettem, 2dl tejet és két szelet szalámit. Tudom a tej felviheti, de eddig nem volt erre példa és ráadásul este!!! Lehet ez idegességtől van inkább? Mit gondoltok? Köszi szépen!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
 


Katerina, és mindenki más: a vénás (amit a doki mér) és az ujjbegyben mért cukor érték eltérő, az otthoni mérés rendszerint magasabb értéket mutat, érdemes a cukormérőtöket "bekalibrálni" a kórházi cukormérésen. Én azt csináltam, hogy amikor mérték, akkor a vénásból is kértem egy cseppet (a két vénás érték 0,1 eltérést mutatott), és mértem egyet az ujjamból is, az 0,5-el magasabb volt, mint a vénás. Persze a 8,9 így is úgy is magas.

Nekem két terhelésem volt, 8,0 és 8,3. 150-es ch diétán voltam, ami szerintem egyáltalán nem gáz. Sem pici lányom, sem én nem nőttünk nagyon nagyra a végére (3370 g), de nem hinném, hogy éhezett volna a baba, mert minden mást viszont rendesen ettem, Saca egészségesen született, élénk, aranyos baba :D. A diéta szerintem nem tragédia, legalábbis simán együtt lehet élni vele, főleg, ha látod a végét :wink:
És csak a harmadik babámnál volt terhességi cukorbetegségem.

Csöre
 
 
 
 
 


Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek


Kép

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Nagyon elhalt ez a topic.
Van valaki,aki segít újraéleszteni? ;)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron