Új privát üzeneted érkezett!

SZiasztok!

Köszönöm a köszöntéseket!!!!

Bekopogtattam a tanyára, kérlek, engedjetek be!

Laura

Kép
Kép
szeles4
 
 


Én sem akartam máshova költözni,dehát ha a többiek mentek,hát megyek én is.
Andy nekünk is majdnem ilyen a székünk(Giraffe Club)
és én is nagyon szeretem.Bár elég nagy helyet elfoglal,nem tom neked mekkora hely van ahova be szeretnéd állítani.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andy30 2009.08.31 22:13-kor.

Kép
andy30
 
 

 
 

Szia Andy! Ugyanolyan mint a babanet csak zárt így más nem olvashatja. A többiek így döntöttek.

http://www.anyatanya.hu/index.php?sel=ns_mainindex.php
regisztrálsz és a solya által létrehozott 2008. decemberi topikba jelentkezel.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Andy! Én is ezt az etetőszéket néztem ki!

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


ANdy!
Ha most Enikö itt lenne,azt mondaná nem baj söt!!!Nekünk Fisher P van, hasonló ehhez. Mi szeretjük,és pont a mérlegelésnél Enikö hívta fel rá a figyelmet,hogy sokkal jobb ha nem a tálca része a kicsúszásgátló. Ugyan is igy mindig megtartja a babát, ha a tálca nincs ott akkor is.

Azért mentük át,mert ott csak mi olvassuk a hsz-okat és voltak akinek jobb igy,ha magánéleti dolgot akarnak leírni! :roll: :?
susy75
 
 


Suzy! Ezen pont a tálca részen van a kicsúszásgátló, de szerintem ha be van kapcsolva az öv nem tud kicsúszni a baba. Na meg azért jóval olcsóbb mint az FP.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


szerettem ide járni.....tényleg
sajnálom....
mági minden jót nektek,néha azért ha tudsz nézz be
melyik másik fórumon vagy még?
időnkét jó lenne rólad hírt kapni

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Na, eddig bírtam várni, de nem jutottam be. Talán majd holnap. Jó éjt! Laura

Kép
Kép
szeles4
 
 


Na, eddig bírtam várni, de nem jutottam be. Talán majd holnap. Jó éjt! Laura

Kép
Kép
szeles4
 
 


Látom Mági nem hatott meg az amit írtam, sajnálom. :(

Andy, mint mondtam nekünk is ilyen etetőszékünk van, a tálcán van a kicsúszás gátló, de semmi gond nem akadt még vele, a baba úgyis be van kötve.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Erika!
Igen,bocsi igazad van!
Amúgy tényleg be van kötve Vini is mindig,de azért nekem csak jó,hogy az is ott van ha leveszem a tálcát! :wink:
susy75
 
 


Mi még a tálcát sem használjuk mert nem éri fel Írisz.Így csak be van kötve,és még sosem csúszott ki.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok!

Viszonylag új vagyok még itt. Pár hete leltem rá a babanetre, eddig csak olvasgattam, írni nem mertem. Mire összeszedtem a bátorságom, eltűnt mindenki :shock: :o

Jó kis csapat voltatok, sajnálom hogy elmentetek!

Viszont nagyon remélem, hogy vannak anyukák, akik szeretnének még ide írni! :D

Rólunk: Két picim van. 2,5 éves és 8 hónapos fiúk.

Jó lenne újjáéleszteni a topicot! :wink: :D Gyertek, írjatok!!!!
Vendég
 


Visszaaltattam a Pötyit :D Cicizés közben gondolkodtam ezen az etetőszékes dolgon :lol: Ha a széken lévő kicsúszásgátló a későbiekben leszedhető, akkor király! :D De ha nem, akkor hogy fog a későbbiekben önnállóan ki-be szállni a gyerkő? Mert bizony a nagyfiam másfél éves korára önnállóan akarta csinálni, meg a tizenkilóját nem akartam emelgetni :roll: :lol:

Felkeltek a fiúk, megyek... remélem mire visszanézek lesznek anyukák újra itt! :wink: :P
Vendég
 


Én itt is itt vagyok, bármikor szívesen írok ide is! :D
Ha olvastál minket "ismerős" lehetek. :)

Gratulálok két fiadhoz! Képek?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Szia 2babaanyuja!
Én is sajnálom, hogy elmentek az "öregek". Át regiztem oda is, de annyira pörögtek, hogy én nem birtam a tempót.
Etetőszék:A leg egyszerüb volt a fiamnak sima összecsukhatós műanyag Brevi. A biztonsági övet ami a lába között ment el azt lehetett bebujtatni a tálca aljába. Igy nem csuszott ki. Én nagyon szerettem ki is használtuk. Egy hátránya volt hogy nem gurult Most is hasonlót vettünk, de még nem használtam mert majdnem a nyakáig ér Lottikának.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Hogyhogy azt irja a vonalzóm, hogy Lotti 8 hónapos.?Vasárnap lesz annyi. A figurák is megváltoztak egy ideje

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Aida: Minden ok veletek?
Persze ha nem akarod itt leirni megértelek, akkor ne haragudj, hogy kérdezlek

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Vissza térve az etetőszékhez. Nehezebb benne etetni mert forgatja a fejét össze-vissza.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Szia Aida!

Jajj de örülök neked!! Szupi hogy írtál! :wink: :D

Háát, azt azért nem mondanám, hogy tudom, hogy ki kicsoda a régi csapatból :oops: Nem csak titeket olvastalak, több helyre benéztem. lett is zürzavar a fejemben, hol mit olvastam kiről. Úgyhogy feladtam a zugolvasást :lol: :lol: :oops:

Noel babád édi! Nagyon huncutnak néz ki :D Biztos az is :wink:

Szívesen teszek fel képet, de azt írja ki, hogy túl nagy, ha meg összekicsinyítem azt írja ki hogy nem jó fájltípus... :? nem értem, majd próbálkozok :oops: Elég béna vagyok ezekhez, úgyhogy lehet napokba is eltelik majd mire rájövök a tutira 8)

Olyan rossz, reggel óta mensisen görcsöl a hasam. Ráadásul igen erősen. Ha december lenne, mennék szülni :lol: Viccet félre téve már kezdek képzelődni, hogy valami bajom van. Aztán lehet csak meg akar jönni. Lassan ideje is van, így 16 hónap után :shock: :lol:
Vendég
 


Én is vagyok :)

Nem ígére, hogy rendszeresen, de jövök . :)

2babaanyu:
üdv itt! Hogy szólíthatunk? Egyidősek a gyerekeink :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Olyan lassan írtam, hogy közben írtál RhKrisztina! :D Szia!

Nekünk is olyan sima egyszerű van :wink: A miénk nevesincs, kínai auchanos de már másodjára nyüstöljük :D Apánk nem akar újra kiadni, pedig de jó volna az a fránya kerék :lol: Utálom felemelni székestűl a picit, aki 10 kilós. Pedig elég sokszor helyezem ide-oda a konyhában... Neked elvannak egymás mellett evéskor a gyerekek? Azért kérdezem, mert nálunk ha elérhető távolságban vannak egymástól a fiúk, elkezdenek bírkózni, játszani csak az evés nem megy :roll: Ráadásul a Robi kitalálta, hogy ő is picibaba, így etethetem őt is megint :twisted: Néha mintha ikrek lennének, két 8 hós baba :lol:

Szuperek ezek a vonalzók, nekem is kéne csinálni :lol: Hova illesztitek be a kapott kódott? Erre nem jöttem csak rá :? :oops:
Vendég
 


Szia Mágnes!

Neked is nagyon örülök! :D
Én sem tudok sokat jönni, most itthon van apa pár napig és szerencsére sokat segít és így több a szabadidőm :D

A nevem Móni, a fiúk pedig Róbert Rihárd (Csikangának nevezte el magát ezért így hívjuk, csak ha véletlenül ezt írnám) és Péter (Pötyinek hívjuk, őt is a Robi nevezte el) :)

Nagyon jó, hogy egy idősek a g yermekeink :D :D Hogy boldogulsz velük?

Megyek mert sír a Pötty. Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andy30 2009.08.31 22:13-kor.

Kép
andy30
 
 


Nálunk még nem birkóznak evés közben. Olivér rettenetes rossz evő. Egy két falatkán éldegél egész nap. Többnyire velünk eszik az asztalnál. Lottit meg a pihenőszékben etetem.
Szia andy! :)
Szerintem csak addig fontos, hogy dönthető legyen ameddig nem ül. Bár Olivér nem egyszer elaludt evés közben a székben, de kivettem mikor láttam, hogy kómál be.
Mi a helyzet Regi pötyökkel?

Én is görcsölök, majdnem egy héttel elöbb megjött vagy nem? mert csak barnázás de nagyon,nagyon kevés. :roll:

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


rhkrisztina írta:Aida: Minden ok veletek?
Persze ha nem akarod itt leirni megértelek, akkor ne haragudj, hogy kérdezlek

Semmi gond, nagy vonalakban itt is leírom:
Jól vagyunk, albizunk apával Kerepesen. Teljes nyugodtság nincs anyóstól, talán soha nem is lesz, de meglátjuk mit hoz a jövő. Ha anyósom gonosz lesz, egyszer majdcsak felnyílik a párom szeme. Ha meg nem lesz gonosz, annak én fogok a legjobban örülni! :D
Egyelőre Noelt sem szereti -csak apa előtt jópofizik vele kapcsolatban- nekem azt mondta ez a baba csak azért született, hogy szétszedjen egy családot. :-( De hátha ez a vélemény is megváltozik. Noel egy 8 hónapos kisbaba és a legkevésbé jött azzal a szándékkal a világra, hogy bárkit is elvegyen bárkitől. Úgy utálom anyósnak ezt a mániáját.. :-( Ráadásul párom rám is kivetíti. Megpróbálok az egészbe beletojni. ;) Nem mindig megy, sőt inkább nem mint igen - túl emberséges és érzékeny vagyok - de igyekszem. Ennyi most.

Noel: nem négykézlábazik, nem mászik, nem lépked magától, csak csücsül szépen, "pá-pá", "ba-ba", "eb-be" meg hasonlókat mond (olyankor megzabálom) és van 1,5 foga.. :lol:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


sziasztok,
de jó, hogy újraéled a topic :lol: Nagyon szerettem itt zugolvasni, én a januáriakhoz kezdtem el írogatni (meg még 1-2 helyre :oops: ), de mi is decemberiek lettünk végül (dec. 27) :lol:

Üdv Nektek:
Levente és Viki

Kép
vickybabe
 
 


Szija Viky!!
Én meg annak örülök, ha nem hal meg ez a topik. ;) Örülök, hogy marad itt is pár decemberi kismami. A babanet már úgy hozzám nőtt.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Nálunk sincs még együtt evés. Annámmal együtt eszünk az asztalnál, de Bence etetési ideje még nem rázódott össze a miénkkel, így ő külön eszik. Nálunk inkább Anna szórakoztatja Bencét evls közben, aki közben tekereg, így alig bírom megetetni.. :)

Csikanga.. Ez nagyon jó! :) Honan jutott az eszébe? :)

Andy:
még mindig nem jutottál be?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


...hihi, így mi, (őslények) leszünk zugolvasók! :)

Kép
zölddisznó
 
 


Fordult a kocka! :wink:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


...illetve mégse leszünk.

Kedves mindenki!

Többek között azért döntöttünk úgy, hogy átmegyünk egy zárt topikba, hogy olyan dolgainkról is beszélgethessünk, amelyekről csak "családi körben" beszél szívesen az ember. Volt néhány olyan "zugolvasónk", akiről nem tudtuk, hogy olvasnak bennünket, és lett is belőle kellemetlenség.
Nagyon örülünk, hogy sokaknak segíthettünk, tanácsokat adhattunk véleményeinkkel, írásainkkal.
Nem szeretnénk azonban, hogy a fent említett személyek visszaolvassák régebbi hozzászólásainkat, ezért azt javasoljuk, hogy TI, ÚJONAN ÉRKEZŐK ne ide írjatok, mert hamarosan bezáratjuk a topikot, hanem nyissatok egy új 2008. decemberi topikot!

Minden jót kíván a CSAPAT nevében:

Zölddisznó, a rangidős.

Kép
zölddisznó
 
 


Vicky!
Te itt???? :?: :roll: Nekem meg sose írtál,hogy zugolvasol??? Ejnye-bejnye!! :? :lol:

Andy!
Regisztráltál már a tanyára? :?: :?:
susy75
 
 


Köszönjük Zöldi! :P :lol:
susy75
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a nyaralásból és most szomorúan olvasom hogy megszűnik a topik. :(

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Habeeeee! De mi maradunk együtt, csak átmentünk az Anyatanyára!
Gyere! Vera a moderátor, ő tud beengedni!

Kép
zölddisznó
 
 



...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andy30 2009.08.31 22:14-kor.

Kép
andy30
 
 


Susy, hát igen, végtére is decemberi volnék én is :lol: Nézegettem ám Vini képeket itt (is)!!! :wink: :lol:

Új topicot biztos nem fogok nyitni, a meglévőekre sincs időm soha normálisan visszaolvasni és írni sem :( A zugolvasás még pont belefért a kapacitásomba :oops: :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vickybabe 2009.08.22 18:26-kor.

Kép
vickybabe
 
 


Andy!
jó fórumra jelentkeztél?
2008.decemberi babák!!!
susy75
 
 


Vicky!
:lol: :lol:
Levi miket tud már?
susy75
 
 


Susy :lol: Levi egy kis örökmozgó, végigtrappol négykézláb a lakáson, mindenben feláll, mozgó tárgyakban is, fél kézzel (másik a szájában, vagy azzal játszik :lol: ), ügyesen visszaguggol, térden áll, pakol, ül :lol: úgyhogy nem sok időm van mellette :lol:
És Ti jól vagytok? Vini mászik már? Olvastam, hogy előbb ült, mint négykézlábazott :lol:
Azért a másikban remélem "találkozunk" még :wink: :lol:

Kép
vickybabe
 
 



Vicky!
Majd írok a másikba is,most megyünk egy hétre a Bódeni tóhoz.
Vini még mindig nem mászik, csak kúszik ezerrel. Ö is áll már, felhúzza magát állásba, ha van mibe megkapaszkodni. :lol:
Ügyesen ül már hetek óta, szóval kis örökmozgó! :D Lehet nem is fog már kúszni,mert hasalásból is megy neki a felállás! :P
susy75
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andy30 2009.08.31 22:14-kor.

Kép
andy30
 
 


Csak egy kérdés a régi fórumozókhoz. Mikor leirtátok a legbelsőb titkaitokat nem tudtátok, hogy ez nyilt fórum? Férre ne értsetek, nem rossz indulatból kérdem, csak nem értem, hogy most mi ez a nagy költözködés. Vagyis de értem. Gondolom most ütött ki valakinél ez. Hogy olyan valakje olvasott bele akinek nem kéne.
Ne haragudjatok,de nekem nagyon szarul esik ez a kiközösíttés. Mert tényleg vannak olyanok akik pl. most találtak ide, vagy eddig nem volt merszük irni, pont ezért, mert ugysem vennétek be.
És az vesse rám a első követ aki nem olvasot bele más fórumába.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andy30 2009.08.31 22:14-kor.

Kép
andy30
 
 


andy fel vagy véve :wink:

Nah az a helyzet ezzel a kiközösítéses dologgal hogy nem közösítünk ki senkit sem.

én is szoktam zug olvasni más topikokba igen de itt azért lett a költözés mert pár embernek azok a bizonyos zug olvasók (nem ti) bizony privibe bántó dolgokat írtak. És mivel mint írtátok ez egy összeszokott csapat volt nem szerettünk volna senkit sem ha eltűnik.
De fura hogy a sok zugolvasó pont most kezdett megjelenni és oda is be kéreckedni.

Mivel ez egy nyílt fórum ugyan úgy lehet jönni ide mert nem lehet archiválni sajnos. Azért bánjuk hogy nem tudtunk itt maradni hiszen itt csíkosodtunk pocakosodtunk és szültünk.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andy30 2009.08.31 22:14-kor.

Kép
andy30
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: