Új privát üzeneted érkezett!

Norbi nap van? Akkor mi is sok boldogságot kívánunk! :)

Amúgy azért jöttem, hogy kérdezzek... :roll:
Pálmi mostanában nagyon sírós lett. 1-2 hete. Ez lenne már a dackorszak? Mindenen elkezd sírni, apróságokon is, pl. orvososat játszunk, beteszi a játék hőmérőt, majd rögtön ki akarja venni, én meg mondom neki, hogy még egy kicsit bent kell tartani. Erre máris sírás... :shock:
Sokszor nem is igazán értem min sír... Jó persze, olyankor ha nem úgy van valami ahogy szeretné... de egész apróságoknál is...

Kép

Kép


Sziasztok!
Nah, lesz akkor zárt topic?Ki vállalja, én nem értek ehhez! :oops:

Köszönjük a köszöntéseket, arik vagytok!

Tegnap grilleztünk, névnapoztunk egyet, szerencsére az eső elkerülte a grill partyt :)
Norbi nem evett az epres gyümitortájából :? nem eszi se a cseresznyét se az epret pedig tele van a kert vele. :cry:
Csak a kisvakond marcipánt ette le meg a tejszínhabot.
Ja, és lenyírtam géppel a haját, volt ám visítás, 3-man kellett lefogni úgy be volt ronyolva. :roll: :(

Veronika..igen lehet sírósabb a dac-korszaktól, norbi is többbet nyafog és hamar eltörik a mécses ha lami nem úgy alakul ahogy szeretné. :roll: :( ...borzalom néha!

Kép
Kép
 


Íme a névnapos csutka-hajú fiam! :lol:
Kép

Kép
Kép
 

 
 

Gyönyörűűű :D jól áll neki az új séró :) én is boldog névnapot kívánok!

Veronika!
A dackorszak miatt inkább követelőzőbb, ingerültebb, "hisztisebb". Attól is függ, hogy hogyan sír... Biztos valamennyire hallani,hogy ez most "csak azért is sírás" vagy inkább szomorú sírás. A szomorú nem biztos,hogy dackorszak. Lehet,hogy valami történt a bölcsiben, kudarcok érik vagy lappang benne valamilyen betegség, hiányzol neki. csak három a sok-sok lehetőség közül.

jó lenne a zárt topic. A szerkesztőségnek kell írni levelet, utána néztem, csak nem merem bevállalni a szervezést,mert nem mindig tudok a gép elé ülni.

Kép

Kép
 
 


Köszönöm a válaszokat, na majd akkor jobban megfigyelem...

A zárt topikhoz kellene valaki, aki majd felveszi a tagokat, ezért olyan valaki kell, aki tud az elején vele foglalkozni. Nekem most nem annyira jó... Zsuzsu?

Norbikának jó lett a haja! Nagyon ari a tortájával :) Pálmi se eszik semmit :) Egy csomó zöldséget, gyümölcsöt nem... paradicsomot pl. még életében nem volt hajlandó megkóstolni... de a cseresznyét, meggyet, epret se... narancsot se... Inkább azt lenne könyebb leírni mit igen :) Kígyóuborka, paprika, répa, banán. Nem olyan rég volt hajlandó megkóstolni a borsót. Ma meg 1 szem kukorica :) Hát kb. ennyi!

Kép

Kép


Sziasztok!

Zárt topic: Elíndítottam a dolgot. Az első lépésben én lennék a moderátor, aki beengedi a többieket, de majd legyen még valaki.

Azt gondoltam a zárt topicunk neve: 2008. őszi gyermekek és szüleik legyen

Veronika!
Lehet dackorszak. Önállósodni akar, sikerélményekre vágyik és nehezen fogadja el, h nem minden úgy van ahogy gondolta.....

L.Kata!
Jól néz ki a torta, gondolom finom is....
Tényleg cukormentes süti, torta készíthető????
Norbi tünemény, nehéz elhinni, h hisztizik!!!

érzékenységben Ábelem viszi el a pálmát....mindenen sír, éjjel-nappal......kicsit magamra ismerek, de ennyire én nem vagyok sírós!!!

Ja és a dackorszak még majd öt évesen is tart..... :shock: :shock:

Reggel pld. kitalálta, h Ő már nagyfiú, egyedül, biciklivel megy oviba..... :o :o :o Amikor elmagyaráztam, h miért nem lehetséges sírt, majd tombolt.....Öltöztettem Konstit, erre rángatta le a kicsiről a ruhákat, h felesleges öltöznie.....

Én amiatt is örülnék a zárt topicnak, mert nyíltabbak lehetünk. Lehet, h szólni kéne a többieknek-régieknek, lehet h,lenne kedvük és idejük csatlakozni....??!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Sziasztok!

Megvan a zárt topic, a társalgó nyitó oldalán ahol fel vannak sorolva a témák (lakóhely szerint, várandósság...stb. ott alul van a topicunk. Még nem tudom, h lehet tagokat felvenni, de megoldjuk!!! GYERTEK!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Sziasztok!

Felvettem pár embert a listára, nektek látnotok kell az új topicot. AKIT KIHAGYTAM NEM VOLT SZÁNDÉKOS, SZÓLJON!!!!!!

Ha van 2008 szept.-nov ismerősötök és szeretne jönni szívesen látom én és gondolom mindenki. Ilba-nak írtam, ha szeretne jönni felveszem Őt is!

BORKABY, KATA84, LINHBABA, LOVASZKATA, MACIANYU, SZ.BETTYNA, SZ.VERONIKA, SZÖSZKE....

nagyon örülnék ha Ildi (Lottianyú) És Marek (Borókaanyú) is jönne, még ha csak alkalmanként is!!!! PEVA IS!!!!!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatok hozzátok a zárt fórumon? 2008 októberben szültem az első gyermekem... :-)
C.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cecilka 2011.06.09 14:13-kor.

Kép

Kép
cecilka
Makó
 
 


Sziasztok!
Régóta olvaslak titeket, gykorlatilag a kezdetektől :-) Szeretném, ha felvennétek engem is, Lovász Kata ismer, tudja, hogy nem élnék vissza a gesztussal.
Vendég
 


Kicsit meglepő, h akkor akarnak jönni újak, amikor zártba mentünk......bocsi a bizalmatlanságért....

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Kedves Zsuzsu72!
Soha nem volt még fórumhozzászólásom, ezt láthatod is. Nem szerettem volna nyílt fórumon bemutatni a családom, de gondoltam így, hogy zártkörűek lettetek, szívesen csatlakoznék. Megértem, hogy Ti már egy összeszokott csapat vagytok, évek óta ismeritek egymást. Érdekes lehetett volna fórumozni egy kicsit veletek, sajnálom, hogy bizalmatlan vagy...
C.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cecilka 2011.06.09 14:12-kor.

Kép

Kép
cecilka
Makó
 
 


Ui.: Azért szerintem jófej és érdekes ember vagyok, bár lehet nem... :-) Szóval, ha csatlakozhatnék és csalódsz, akkor nyugodtan kihajíthatsz a fórumról... :-)
C.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cecilka 2011.06.09 14:12-kor.

Kép

Kép
cecilka
Makó
 
 


Szia Cecilka!
Védelmembe kell vennem Zsuzsut, mert nem az ő döntése egyedül, hogy ki kerüljön be a topikba. Biztosan belátod, hogy oka lehet a bizalmatlanságunknak akkor, ha egy olyan személlyel kerülünk kapcsolatba egy zárt topikban, akinek nincs is babanetes múltja.
Talán ha megadnád iwiw-es, vagy facebookos elérhetőséged, könnyebben megnyugodnánk, hogy a mi féltve őrzött képeink, történeteink megbízható szemek elé kerülnek. Bizonyára nem véletlen, hogy eddig semmi életjelet sem adtál magadról- gondolom attól tartottál, amitől most mi.
És bizonyára érdekes ember vagy, mindenki az :D
Örülnék, ha nyugodt szívvel be tudnánk venni téged is a zárt topikba. :lol:
M.

 


Nagyon köszi macianyu!!! :wink:

Természetesen privát üzenetben várnám az elérhetőséged, diszkréció biztosítva!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Cecilka...azt nézem hogy a te Kamilla lányod az én Norbi fiammal egy napon született?????De jóóó!
Én drukkolok hogy jöhess a zártba, nem vagyok ellene! :D

Kép
Kép
 


Haho,

egy elveszett barany...

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Moni!

Beengedtelek!!! VÁRUNK!!!!!! puszi!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Sziasztok!

Igaz hogy zugolvasó vagyok, de én is októberben szültem. S mióta ez a topik létrejött olvaslak Benneteket! Sajnálom, hogy zárt topik lettetek :(


egy 2008. októberi és egy 2010. május baba anyukája.
 


manyo!

Mit tudhatunk Rólatok??? Jöhet pü-ben is!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Sziasztok csajok!

Tudjátok, miért nem írok...
Ha zárt topik lesz, visszajövök :D

Puszi mindenkinek és én is olvasok ám (amikor időm engedi, mostanában nem sok van)!

Ildi

Kép

Kép
 
 
 
 


Sziasztok!

Nandu kendőt keresek, van valakinek eladó?
Akinek van, légyszí írjon privit nekem.
Vendég
 


Zsuzsu írtam privit:-)
zsuzs82
Budapest
 
 


Hahooooo!!!

Van itt Valaki???
Johetek?? :D

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Ujra a fedelzeten vagyok, es hamar igy alakult gondoltam bekukkantok ide is. Jo volt latni, hogy a 2008 oktoberi csapatbol joparan itt vagytok meg :)

Kicsit bizakodom benne, hogy akikkel egyutt novesztettuk a pocaklakonkat 2008-ban meg emlekeznek ram, mint ahogy en is ratok :)


Szivesen csacsognek ismet veletek (is), ha ti is szivesen fogadtok (vissza).


Lattam tobbeteknek kisteso is erkezett az elmult evek soran, hatalmas gratulacio hozzajuk!

Nalunk most keszulodik a 3. Talan emlekeztek, Borim a 2. Baba volt a csaladban...

Kesobb teszek fol vonalzot. Vagy alairast... Vagy valami nem tul nagy izet a hsz-eim vegere.


:wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Helló Nyugtonmalac!!!!!
Hatalmas gratula a 3. bébikéhez!!!!! Mennyi idős? Gyere a zártba, ott van mindenki! Zsuzsu a moderátor. Ő tud beengedni!!!!! Várunk nagyon!

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

zsuzs82 vagyok :-) 2 napja a babanet úgy döntött, hogy nem enged be, és nem is tudtam visszaállítani magam a régi néven, úgyhogy új névvel jöttem megint :D
Zsuzsunak írtam privit, hogy küldjön meghívót, mert a társalgóban nem találom a topicot. Írja meg lécci valaki, hogy hol van, hogy fel tudjam venni kedvencnek.

Köszönöm
Zsuzsi
zsuzsiiii
Budapest XXI. kerület
 
 


Nyugtonmalac, emlékszem én is Rád, nagyon gratulálok a picihez.
zsuzsiiii
Budapest XXI. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: