Új privát üzeneted érkezett!

Tiggrincs
írtam email-címet.
Bár tegnap reggel bejci is küldött,és nekem azzal se megy..
konkrétan olyan mintha le lenne fagyva az oldal...
semmit nem csinál,hibaüzenetet se enged küldeni,újra regisztrálni másik email címemmel se enged.
Csak egyet csinál újra meg újra beadja a kezdőoldalt...
blúmi
néztem nincs blokkolt ablakom..
 
 


Blúmi
nem kaptam aktiváló linket.
 
 


bedig mikor regeltem ,beírta sikeresen regisztráltam...
 
 

 
 

bedig=pedig
 
 


Holka: akkor holnap valahogy együtt beidomitjuk, jó? :wink:

Kép


Oksa,tiggrincském. :D
 
 


CSajok! AKi nem jut be:

VAgy felugró ablakot tilt a gépetek, vagy lehet, hogy spamként kezeli az e-mailt a fiókotok.
NA csók, tanulok tovább! :wink:
Vendég
 


Bejci, Holka! Mivel én bejutottam saját néven, mi lenne, ha Holka belépne azzal a jelszóval, és névvel, amit Bejci nekem nyitott, és most gazdátlan?! Aztán kásőbb módosítanánk a nevet? (Bejci, Te ebben nagyon otthon vagy! Meg lehet oldani?)
 
 


Blúmi: Blúmi02-t már töröltem... amúgy sem volt szimpi ez a megoldás. Majd holnap felhívom Holkát aztán bejutunk valahogy vele is! íörülök, hogy Neked sikerült! :wink:
Vendég
 


Sziasztok aki még itt
Jelentkeztem:)
Köszönöm Betti a szives invitálást:)

Kép
 
 


törölve
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.10 20:39-kor.
Vendég
 


Bea, küldtem privit!

Kép
 
 


hát hahó!!! :)
ma gondoltam egyet, hogy visszanézek, mennyi pocakos...gratula!!!!!
az elveszetteket meg nagyon sajnálom!!! erre nincs szó....

kicsit visszalapoztam, najó, nagyon, és pont a szülinapok ugrottak ki! mindenkinek utólagos boldog szülinapot!!!!

Minyu, köszi, hoyg gondoltál ránk! pont olvashattam! 8)

mi jól vagyunk, dani jár, 2 foga van :lol: és nagyon kis huncut!!! imádják egymást simivel, irtó édes tesók. bár dani csomót püföli simit... :roll: de összességében minta kis páros! nagyon boldogok vagyunk.
bár látom most mentek át privátba, azért egy képet teszek:
Kép

minden jóót!!!!

KépKép

KépKép
 


Bagzi!
Aranyosak nagyon a fiúk!

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
 
 


Bagz! Húú, nekem sokszor eszembe juttok! Jó, hogy tettél képet! Szuperjóképűek mind a ketten!!
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Annyira édesek a fiúk itt az utolsó képen! :oops:
Bocsi csajok, az augusztusi babások topikban lakok, de nem bírtam megállni szó nélkül :D

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Sziasztok Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy hsz erejéig. :)
Hoztam Nektek sok-sok újdonságot.
Amit figyelmetekbe szeretnék ajánlani, az továbbra is a saját készítésű Gremese Mei Tai nevű szuper kis hordozóeszköz, valamint a hideg időben segítséget nyújtó hordozótakaró.
Mindezeket megtaláljátok itt, a honlapomon:
www.mei-tai.hu
A mei tai-ok kérhetők szettben is, ha valamelyik mintából nem találsz a kedvedre való fazont, azt jelezd kérlek.
A Babanetes kedvezmény továbbra is él, keressetek priviben!!!!!!
Érdemes időnként ellátogatni az oldalra, mert hamarosan jön a Gremese Erszény, ágynemű garnitúrák, a kismama bandázsok, derékmelegítők, ovis szettek, és még ki tudja, mit találunk ki. :)
További kellemes estét! :)

Üdvözlettel:
Gremese

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Bocs a zavarásért!

Vannak vadiúj harisnyáim Primark és Dunnes Store-ból.
Ha valakit érdekel, most raktam fel képeket babaszobára. Dec 18-án tudnám postázni. Gyönyörűek!

http://www.babaszoba.hu/csevego/temak/G ... ?#h8960974

Izelítő:
Kép Kép

Ha vennél, légyszi babaszobára írj, vagy privit!
Köszi!
 


Sziasztok! A korábbi hozzászólásokban olvastan, hogy van aki nem hallott a keloidról. Én ugyan nem a szülés kapcsán, de rendelkezem keloiddal. Ha valakit ez a téma érdekel, akkor javaslom látogasson el a http://keloid.freebase.hu/ oldalra, ahol megismerkedhet az ebben a betegségben szenvedők tapasztalataival.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: