Új privát üzeneted érkezett!

Kata, köszi az infókat!!!
Tetszik az új vonid! És a Lili név is tetszik! :wink: Szorítok, hogy tényleg Lilinek hívhasd. És azért is szorítok, hogy legkésőbb 20.-án, de ha lehet hamarabb is enyhüljenek a tüneteid.
Marci nagyon cuki a képeken!!! :D

Miért kérdezted, hogy piros -e Blanka arca? Ha piros az mit jelent?
De nem piros neki.

Délután nem volt semmi hőemelkedés, lebeszéltem magam a doki-látogatásról. Estére persze 38 fok lett a láza, 37,5-el aludt el, de gyakorlatilag összeájult. Remélem éjszaka nem lesz brutál lázas. Holnap ha egész nap nem lesz lázas, akkor is viszem dokihoz délután.
Más tünet még mindig nincs. Fogát nem látom, hogy jönne. És nem is nyúlkál a szájába, semmi ilyesmi.
Nekem kapar a torkom egy kicsit, lehet hogy benyaltunk valamit....

Évi, Emma nagyon kis csajos a fényképen! Cuki! :D
mary74
 
 


Szegény Blanka :( , remélem azért éjjel jól fog aludni és nem lesz jobban lázas. Gondolom éjszakára is adtál neki lázcsillapítót?
Utálom a lázban, hogy nappal nincs, estére meg visszajön :twisted: .

Fürdőt eintéztem és a Gergő is tiszta pelusban van már, csak még mindig nem akar aludni :roll: .(ma 2* aludt)

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


én már elintéztem, amiket akartam. na jó, a porszívózást nem csináltam meg :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Ha nincs senki :roll: , akkor írom a bev. listámat.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Mary, piros arcot sztem a fogzás miatt kérdezte Kata. akkor szokott olyan lenni. de Vikinek nem volt és én azt sem láttam általában, amikor jött a foga. egyszer láttam egy gyereknek h micsoda puklik vannak a szájában :shock: :shock: Vikinek olyan szerencsére soha nem volt. sztem ezért sem viselte meg a fogzás. mármint h nem volt nyűgös tőle. most is eléggé nyálzik, lehet h jön egy újabb. de mintha egy lenti szemfog próbálna kibukkanni már :shock:

én adnám a vas cseppet, ha dióoki javasolja. de az biztos h a kajában lévő vas a legtermészetesebb és leghatékonyabb megoldás. bár a vas nagyon lassan épül be a szervezetbe tudtommal - így is, úgy is. sok vas van még az aszalt gyümölcsökben, pl a mazsolában is, a májban, céklában, mákban. én ezeket ettem terhesen vas miatt.

Ági, Hajni?
Vendég
 


dióoki?! :shock: :shock: :lol: :lol: értsd: doki, vagyis orvos :wink:
Vendég
 


Doo, nem baj, így is megértettem. :wink:
Majd kipróbálom amiket írtál a mazsola kivételével, mert ilyet mint mazsola, eper, málna, ribizli nem adok neki 2 éves korig, mert arról azt olvastam, hogy allergizálhat, meg a dió, mogyoró, mandula is.
Ezeket az Alexandrának sem adtam hajdan.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


mazsola kivétekével mindegyiket tudom én is és nem is adom. de uezt mazsoláról nem hallottam. te hol olvastad? végülis a mazsola az aszalt szőlő. szőlőt sem adsz?
Vendég
 


Lefekvés előtt adtam lázkúpot. De most 38,5-ön stagnál a hője.
Költsük fel hűtőfürdőzni? Attól tartok muszáj lesz.... :?
Mostmár kicsit mintha szörcsögne.
mary74
 
 


Ma láttam elsőször (de bizti nem utoljára) a testvéri féltékenységet a Gergő szemében :shock: :shock: amikor az Alexandra az ölemben ült (a 23 kg-ával :wink: ), aztán kezdett a Gergő közeledni hozzám olyan furcsa tekintettel (én is, én is, oda akarok ülni) és őt is az ölembe ültettem (mindkét lábam le volt súlyozva :wink: ) hozzám dőlt még a fejével is rám borult ,aztán mosolygott :lol: :lol: látszott rajta elégedett, kellett neki a megosztott anyai szeretet. :lol: :lol:

Nem is gondoltam, hogy ilyen kicsi korban már ez előjöhet. :roll:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


szegény Blanka baba :cry: :cry: fülhőmivel méred? különben sztem ne edd magad h nem mentetek dokihoz - ő se biztos h tudott volna egyéb tanácsot adni, mint h csillapítsd a lázát, ha kell. nem érdemes rögtön rárontani a gyerekre egy marék antibiotikummal, ha nem muszáj - pl azért, mert vírus :roll: kitartást az éjszakához!
Vendég
 


A szőlőmag miatt nem adnám a mazsolát, a gyümi szőlőből kiszedtem neki de nem ette meg. Nagyon válogatós a kicsi fiam. :?
Még 2000-ben olvastam valamelyik kismamás újságban ezekről.

Mary,
inkább keltsd fel! mert a lefekvés ugye korábban volt és nem le hanem felfelé ment a láza még így is, akkor a fürdő sokat segít.

A neten olvastam azt is, ha a gyermeknek magas a láza vetkőztetessük le és takarjuk be lepedővel, hogy a termelt hőt le tudja adni.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


ja, homeós bogyó: thuja c15, ma kezdtem és még az oltás után is adom, asszem összesen egy hétig, de még rákérdezek. a szokásos 5 szem a napi adagja. el ne felejtsem holnap :roll: mondjuk, azt nem tudom biztosan h hogyan is kellene elérnem h ne nyelje le azonnal... :roll: de úgy vettem észre h szopogatta kicsit. remélem, elég annyi, ameddig ez sikerült neki...
Vendég
 


Szilvi, én elég sok allergiára vonatkozó infót böngésztem már, de mazsolát tényleg sehol nem láttam/hallottam. azért remélem, túlságosan nem okozhat gondot, mert Viki mostanában eléggé rá van kattanva. veszi ki a fiókból és adja a kezembe a zacskót h adjak neki. édes.
Vendég
 


na csak idegesít ez az allergia dolog :roll: :oops: viszont ezt találtam:

http://www.geocities.com/zold_gyum/mazsol.html

pont h azt írják h GÁTOLJA az allergia kifejlődését.
Vendég
 


Doo, most hogy írtad a fülhőmérőt eszembe jutott, hogy megkérdezzem neked vagy még kinek van ilyen????

Beszéltük Janival veszünk ilyet a Gergőnek mert ha beteg akkor sokat kell a hőmérsékletét mérni és a végbelét akár óránként macerálni vele nem biztos, hogy jó, meg szegénykém, ő sem akarta már engedni.

Mennyire egyszerű vele a mérés, van-e hozzá mérési pozícíó?
Vagy egyszerűen be kell dugni a fülbe (jelzés van benne meddig mehet) és kész??

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


nekem nincs fülhőmérőm, csak digitális popsiban használatos, úgyh ezekre nem tudok válaszolni... :roll:

Hajni, neked meg ezt másolnám be - múltkor kérdezted a kálciumot:

"Azokat, akik a tejtermékekben levő kalcium jótékony hatására gondolnak, emlékeztetjük arra, hogy míg egy csésze tej alig több, mint 300 mg kalciumot tartalmaz, addig egy marék szezámmag kb. 1100 mg-ot. Egyébként sem kell okvetlenül tejet fogyasztani a csontok épségének megőrzése érdekében! Néhány további élelmiszer, mely szintén tartalmazza ezt a fontos elemet: petrezselyem, datolya, napraforgómag, lencse, répa, lazac, szardínia, mazsola, körte, brokkoli, tojás, méz, burgonya..."
Vendég
 


na jó éjt! mentem aludni.
Vendég
 


Doo, lehet 2000 már régen volt és változott a világ.

Azt tudod, hogy a golyókat vízben is fel lehet oldani?
Én egy kicsi műanyag kanálba szoktam tenni megvárom amíg felolvadt és úgy itatom meg vele.
Amíg nem tudják elszopogatni a kicsi gyerekek így lehet beadni, ezt írja a könyv, előtte és utána 20-20 percig se enni, se inni nem lehet és kerülni kell az erős, mentol tartalmú anyagokat (pl. rágó, fogkrém, stb.)

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Doo,
köszi a homeós infót.
Megyek elolvasom amit a mazsoláról tettél be.

Álmodj szépeket :!: :lol:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Az olvasottak után holnap megpróbálkozom a mazsolával, hátha megeszi.

Légyszi valami jót a nyers sárgarépáról :wink: is írjatok mert azt nagyon szereti, remélem abban is sok vitamin van, kálcium már biztos mert azt Doo írta feljebb. :lol:

Évi,
még mindig pakolsz?

Hajni,
hol vagy?

Ági,
te se jöttél, csak nem megint átrendezitek a lakást :wink: ?

Etus,
ti még nem jöttetek haza, program változás volt?

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Mary,
gondoltam/gondolok rátok, holnap (vagyis ma) jelentkezz mi volt a dokinál és milyen volt az éjszakátok?

Jó éjszakát!

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Jó reggelt!

Kata:remélem minnél hamarabb múlnak ezek a rosszullétek!Jó az új vonalzód és látom már a nevet is kitaláltátok!Már nekem is van gondolatban fiú és lány név is!

Szilvi:nekem sincs fülhőmérőm,de barátnőméknek van és nincs vele megelégedve....

Mary:remélem Blanka jobban van már!

Tegnap Lotti neki esett az ajtófélfának..olyan monoklija lett mintha bunyóba keveredett volna vagy mi húztunk volna be neki egy bal-egyenest!Remélem nem hiszik majd azt,hogy verem a gyereket :shock: Talán a lakásgond megoldódik..Anyósom veszi meg a kislakást így nem kell hozzá mennünk :lol: :lol: De így is az agyamra megy,mindent ő akar intézni,ő tervezgeti az új házunkat...Lényegében semmi beleszólásunk nincs az egészbe...De azért minden mondat végén elhangzik tőle:-ti tudjátok,majd ti eldöntitek!Előtte azonban kijelentő módban diktál!!!! :x

KépKép
vicuska
 
 


Micsoda új vonalzó, Woouu :D :D

Szilvi, az asztal szagát nem azóta érzem, elmúlt az, csak most a napokban megint megéreztem.
Nasira vigyázok, csak hébe hóba eleresztem magam :oops: :wink: egyébként hogy büszkélkedjek is, -10 kg-nál tartok az év elejéhez képest. :D 8)

elküldöm..

Kép
ági_bp
 
 


Mazsolát én is adok. A többit nem.

Drága Blanka, remélem jobban van, írj Mary!!!!!

Mia, védőnő nem ért a fülcsomótokhoz? Csak mert több védőnő is szokott belőni fülbevalót, azért kérdezem.

Ma mi is vagányak leszünk 8) bkvzni fogunk, metró, villamos, város másik végére, pont délben :? (kocsival nem merjük bevállalni, dugó, stb. messze van, bkv gyorsabb lesz) melóhelyemre kell bemenni egy kötelező megbeszélésre, ami déltől lesz...nem túl ideális időpont, mert pl tegnap is már fél1kor aludt Zita. Szilvi, eléggé össze-vissza vannak az alvások, fél 1 is lehet, de fél 4 is :shock: szerencsére csak 2X volt, hogy túl hamar, álmosan és sírva ébredt.

szép napot mindenkinek! Drukkoljatok, hogy a metrón ne akarjon cicizni :oops: :roll: :lol: nem tervezem, hogy engedni fogok ott az akaratának... :wink:

Kép
ági_bp
 
 


Sziasztok!
Az éjszaka viszonylag jó volt. A lefekvés előtt kapott kúpra rásegítettem sziruppal este fél 12 körül. Az elkezdte levinni a lázát. Éjjel gyakran mértem a hőjét fülben. Legközelebb már csak reggel 6-kor kellett csillapítani. Még utána is visszaaludt (evés nélkül) 8-ig. Ájultan aludt egész éjjel.
Most délelőtt láztalan volt, most fél 12-kor elaludt, 37,0-t mértem. Más tünet még mindig nincs, a szörcsögést úgy tűnik csak beképzeltem. :roll: Bár talán az is "tünet"nek tekinthető, hogy egész délelőtt csimpizett, szinte csak ölben volt el.
Illetve most lefekvés előtt láttam kis apró pöttyöket a mellkasán és a nyakánál egy-egy foltban. Nagyon aprók és halványak.
Kaját nem kapott mostanában újat, attól nemigen lehet pöttyös.

Szilvi, nekünk Dimarson digitális fül- és homlok lázmérőnk van. Én fülben szoktam mérni. Elégedett vagyok vele. Néha szoktam tesztelni alkalomszerűen, összehasonlítom a másik hőmérővel popsiban mért hőmérséklettel (persze abból levonva a fél fokot), gyakorlatilag azonosakat mérek.
8000 Ft volt ez a Dimarson. +/- 0,2 Celcius pontossággal mér. Ennél lehet olcsóbbat és drágábbat is kapni tágabb vagy szűkebb pontossági határral.
mary74
 
 


Lottinak gyógypuszikat küldünk a monoklijára! Szegénykém.... :cry:

Ági, remélem jól sikerült a nagy utazás! :) Drukkolok!
mary74
 
 


kötelező megbeszélés, még gyeseseknek is?! micsoda! :shock: bkv sztem jó kirándulás! :lol: múlt héten majdnem buszoztam én is vikivel, de lecsúsztunk róla, így mentünk kocsival. de vmikor én is megbuszoztatom a leánykámat. mondjuk, itt azért egyszerűbb, mint pesten. leszámítva a járatsűrűséget... :roll: :evil:

örülök h Blankánál elég jól alakult az éjszaka. sztem jól csináltad, Mary. én se keltettem volna fel enyémet hűtőfürdőzni... :roll: lehet, csak bújkál benne vmi, de legyőzi majd ügyesen a szervezete. mentek orvoshoz végülis?

Szilvi, sztem sárgarépa nagyon egészséges! sok benne az a vitamin előanyaga is, meg egyáltalán rost, meg mit tudom én még mik. sztem minden zöldség egészséges! ja, meg nem allergiál. amikor alapdiétáznom kellett, akkor csak RÉPÁT :lol: , krumplit, rizst, almát és pulykát ehettem. ennyi pozitívum elég lesz? :wink:

ja, Kata nem írtam: Lili tényleg jó név! :D de a Lajos/László/Levente se rossz, ha L betűvel kezdődőt kerestek :wink: :lol: terhességi katasztrófákat mesélő emberek meg menjenek a fenébe!!! én erre vmi törvényi büntetést szabnék ki h kismamáknak ne lehessen negatív történeteket mesélni!! :twisted: szégyelje magát az ilyen akárki! :evil: :evil:
Vendég
 


Végig olvastam és megint kidobott a babanet, most hogy újra indítottam megint nem kellett bejelentkeznem mert még bevoltam :shock: és ráadásul a sok írásom is elszállt, nagyon-nagyon mérges vagyok :twisted: :x :twisted: időm nincs újra írni az egészet, majd estére és visszatérek a word-ben való írásra. :roll:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Sziasztok!

Bkvzást Zita nagyon élvezte :D :D odafelé. Kocsival elmentünk a metróig, ezzel is megspórolva negyed óra villamosozást, és már ott elaludt a kocsiban :shock: mondom én, mindig akkor alszik el benne, mikor csak éppenhogy úton vagyunk. Na, szóval mikor leparkoltunk felébredt, értsd "aludt" vagy 20 másodpercet. Utána meg a kendőben nem aludt már el, mivel annyira izgi volt a metró és utána a kombino :wink: Ott szó-szó bírta a megbeszélést, addig tudtak másik szobában játszani, de úúgy elhúzódott, már a végére nagyon nyűgös volt szegény, meg hát jó fáradt ugye. Így elindultunk hamarabb, mondtam, már nem bírja tovább, mi eljövünk. Képzeljétek betettem a babakocsiba, hagyta :shock: és kb 30 m után elaludt :shock: :D olyan drága volt, egyszerűen beájult. Zörgött csattogott körülötte minden, Ő meg aludt. hazafeé elváltunk apával, Ő kocsival haza, mi meg jöttünk inkább villamossal hazafelé a metrótól, addig is had aludjon, a kocsiba esélytelen lett volna "átcsempészni". De aztán a régi csattogós, nyikorgós villamoson csak felébredt az ajtózáródásra. :( pont annyit aludt, hogy nyűgös maradt, de vissza már nem tudtam altatni itthon.
Viszont egy kis pancsi a medencében :wink: és egy kis kaja feldobta a hangulatot. Most itt totyog egy könyvvel a kezében, már kiolvasta. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ági_bp 2009.03.04 14:30-kor.

Kép
ági_bp
 
 


Zita tett a tejtermelésemről így, hogy ennyit lóg a ciciken. :)
folyt köv..

Kép
ági_bp
 
 


Voltunk dokinál.
Blankának mandulagyulladása van. Antibiotikumot kaptunk.
Most megint alszik, pedig délben már aludt majdnem 3 órát. :shock:
mary74
 
 


Sziasztok!

Csak eletjel... hazajottunk, csak hetfo ota nalam vannak a szomszed gyerekek (egy 4 meg egy 7 eves fiu) reggel fel 7tol delutan 5ig, szoval teljesen kesz vagyok, este 11kor beajulok az agyba... de egyebkent tunderek, imadjak Bercelt, tok jol eljatszanak, meg nagyon jolnevelt gyerekek, de 3 gyerek az megiscsak 3 gyerek, sokat vagyunk a jatszoteren...
Vasarnap este nekialltam visszaolvasni, hat meg sehol se vagyok... :roll: azt meg addig nem akarom olvasni hogy most mi van, hogy ne keveredjek be az idorendbe...
De azt latom, hogy Blanka nincs jol... szegenykenek kuldjuk a gyogypuszikat...
Na furdetes utan nekiallok olvasni...

zetus8
 
 


Azt a trecselos mindeneteket! Megbolondulok, hogy meg mindig csak szombat reggelnel tartok!!!!!!!!!!! :roll: :lol:

Ugy dontottem, hogy nem untatlak titeket tobb nappal ezelotti temakra valo elmes (esetleg vicces) hozzaszolasaimmal... :):):):)

De!
Doo: zetus8@gmail.com
Ide kerem a kepeket. MOST. Nem is ertem miert nem kaptam eddig kepeket toled. Verig vagyok sertve. Szerintem mar egyszer regebben is kertem hogy kuldj nekem is mindig... :cry: Mindegy, nem szerecc, nem faaaaaaaaaj... :cry: :cry:

Most latom, hogy Bercel ma 1.1.1.1 ! :)

A babanet nalam is benazik, van hogy be se jon... na megyek vissza a 97.oldalra olvasni...

zetus8
 
 


helyes Etus, ezt vártuk h jelentkezz!! :) hogy kerültek hozzád a szomszéd kölkök?! :shock: gyakorlatozhatsz a 3 gyerekes létre :wink:

szegény Blanka :cry: :cry: gyorsan-gyorsan távozzatok bacik!! :twisted: hogy lehet nyáron mandulagyulladást kapni?! :roll: :shock: :evil: én azt hittem eddig h az vírus. ezek szerint nem?! :roll: :oops:

Hajni ma még nem volt :roll: :shock: vajon mi újság? készíted elő a terepet az anyatanyán? na, azért nem kell ennyire titkosan csinálni :wink:

Szilvi, tudom én h fel lehet oldani vízben is a homeós bogyókat, csakh nekünk az a rendszer nem vált be - egyetlen készítmény sem hatott úgy Vikinél. hiába adtam fecsivel cseppenként, sztem úgy nincs elég ideig a száj nyálkahártyáján a hatóanyag és ugye ezeknél a gyógyiknál ez fontos. úgyh most íyg próbáljuk. ma egész ügyesen szopogatta a golyeszeket, tetszett neki nagyon és mondta h go-go :lol:

Bea már i tudja, mikor volt utoljára... :roll: nem igaz már h vki nem csinálja meg nekik azt a netet!! :roll: :evil:
Vendég
 


szia Etus! :)
Vendég
 


húú, még csak a 97-en tartasz?! hát akkor tényleg van mit olvasnod... :roll:
Vendég
 


Doo: nem ma kapta Viko a 15hos oltast?? Hogy van??? Bercelnek nagyon duran kicsipte vmi a popojat, felek hogy vmi allergia jele... :( marmint kajae... vasarnap uncsitesom fianak a babazsurjan voltunk, es tomtek mindennel a gyereket, eleteben eloszor evett tojast is (husgombocban volt), lehet hogy attol??? Mondjuk paradicsomot is probaltam megint adni neki... attol talan? Bar nem hiszem, mert paradicsomot penteken evett, az nem johetett ki neki hetfon... :roll:
Figyi, lehet hogy gaz, de lefenykepeztem a kis feneket, hogy hogy nez ki (eleg durva szerintem), ide azert megsem raknam fel... atkuldhetnem neked mailben? (marha megadod a cimed :roll: :lol: ) Mondhatnal ra vmi okosat, hogy szerinted lehet-e kajatol...

zetus8
 
 


Szia Doo! :) mar epp kezdtem megsertodni, hogy minden este ment itt a dumaparti, erre most nincs itt senki... :shock:
Igaz, nekem meg furdenem kene, fel oraja engedtem magamnak a vizet... :oops:

zetus8
 
 


Mary,
szerintem sokkal jobb, hogy Blanka most sokat alszik, így könnyebben gyógyul, mintha nyűgös lenne egész nap és keveset aludna.

Nagyon jó az időkép link, :lol: amit betettél, eddig mindennap megnéztem, nagyon köszönöm meg a dig. fülhőmérőről írtakat is. Janinak már kötelező feladat, hogy amerre jár nézze, meg milyen márka mennyibe kerül :wink: és ma jön haza aztán mondja, láttam 4.500 Ft-ért és kérdezem milyen márkájú volt, erre ő, háááááát :roll: , azt már elfelejtettem. :oops:

Még annyit kérdeznék, akkor fontos hogy melyik fajtának hány tizedes eltérése lehet a mérésnél? Mert amit írtál abból úgy tűnik ez fajtánként változhat :shock: ? Nekünk akkor olyat kell választani, ami a legkisebb mérési eltéréssel dolgozik. :roll:


Ági,
nagyon-nagyon ügyi vagy és kitartó, hogy azt a 10 kg-t le tudtad adni és tartod is :lol: :lol: . És büszkélkedj vele bátran. :lol:
Tőlem ma a gyógyszertárban megkérdezte a patikus (ismerjük egymást) jön a 3. baba??? :oops:

Doo,
köszi a bíztatást a sárgarépáról.. A Gergő nem ette meg a mazsolát :( . Komolyan már nagyon rossz ez a válogatóssága, persze a tápszert egésznap inná, ha hagynám neki. :wink: :roll:
Az ő kedvencei: a húsleves :lol: , a szárnyas húsok :lol: , üres kenyér :lol: és a krémtúró :) , biztos az apjára ütött. A többi kajából úgy ahogy falatozik.

Vicuska,
gyógypuszit kükdök Lotti monoklijára..
Tényleg jó lenne, ha ez a ház dolog így összejönne, de hátul ütője is lehet, még hallgathatjátok anyósodat amint mondja, hogy ha én nem lennék, mehettetek volna albérletbe, de az is lehet beijedt, hátha hozzá akartok költözni. :wink: :roll:

Etus,
helyes, hogy adtál magadról életjelet, már tegnap hiányoltalak. Baby csősz lettél és mennyi ideig??? :lol: :lol:

Bea sem jelentkezett még ma, nem mára ígérték neki a gépet???

Nem tudom délután akartam-e még írni valamit. :?

Csajok,
tudja valaki, hol kell átállítani a word-ben azt, hogy ha a mondatban egy rövidítés után pontot teszek, akkor a következő szó első betűjét ne kezdje, automatikusan nagy betűvel :?: :?:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Közben megjöttek amíg odaát voltam. :wink:

Szia Doo és Etus! :lol: :lol: :lol:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


na latod, en elorelatoan inkabb zuhizok - mit lehet tudni, mikor jutok el a fürdőig ;)
mail ment, abból a címem is kiderül. azért sokat ne várj tőlem - nem vagyok doki! (ezt mindig mondtam a pácienseimnek is, de azért volt aki csak ragaszkodott a dr-nő megszólításhoz :roll: :oops: :shock: )
Vendég
 


Szilvi: ha jol emlekszem vhol a helyesirasi beallitasoknal kell ezt atallitani, de mindjart megnezem, hatha megtalalom.

Pentekig leszek en a gyerkocokkel, a szomszedasszonyom egyedul neveli a 2 fiat, es most nincs ovi, 2 hetig a nagyanyjuknal voltak, most nalam, aztan jovo heten azt hiszem mennek valahova nyaralni. ELvezem hogy sokan vagyunk napkozben, tenyleg hihetetlenul jo gyerekek (persze veszekednek azert meg minden, de az atlagot nezve konnyu veluk), csak hat elfaradok.

Bercel szereti a mazsolat, reggelire van hogy azt eszik cheerios-zal... :roll:

zetus8
 
 


Szilvi, mazsit megpróbálhatsz keverni répával is, hátha úgy eszi. esetleg husi levesbe májat főzni. bár enyém sem eszi már a májat, úgy néz ki :shock: :? múlt héten én csináltam, ma anyu, de tolja ki a nyelvével és finnyog rá :evil: mondjuk Viki meg hihetetlenül keveset eszik. sztem az is csoda h gyarapszik... ma a zbabfőzi és máj helyett kekszet kért (egy szem) és azt ette fél őszibarackkal. :shock: ennyi. a barck sem volt egy túlméretezett példány :roll:
uott tartunk most mint Hajniék anno - nem tudom, azóta rendeződött-e nálatok. főleg rágcsálnivalókat eszik meg, ill próbálna egyedül enni, de ez sokszor üres kanál szopogatás, esetleg egy-két szem rizs :roll: de azért ügyeskedik. a barackot meg ahogy próbálja benyomakolni a kis kezével a szájába és közben persze kicsúszik... zabálnivalóan édes különben! :D én az ilyen csodálatos a gyerek fejlődését látni szövegeket mindig egy akkora giccses ömlengésnek tartottam :oops: de közben tényleg igaz, csak hát sztem ezek az élmények tényleg nem átadhatóak/megoszthatóak igazából - főleg nem a gyerektelenekkel. vagy legalábbis az olyan gyerektelenekkel, mint amilyen én voltam Viki születése előtt... :roll: :oops:

képzeljéte, sztem az utóbbi 2-3 hétben nőtt nagyon nagyot: emlékszem, nem rég még néztem h pont befér a pultunk alá, most meg már nem - de nem kicsit ám! hanem legalább 2-3 cm-mel magasabb :roll: de a bodíkon is látom h ami eddig picit lógott alul, az most passzentos lett. anyu mindig mondta h a gyerekek nyáron sokat nőnek, de ezt is mindig hülyeségnek hittem... :roll: :oops: hogy én milyen nagyokos votam, atya ég!! mindenről tudtam a tuti frankót :roll: :oops: :oops:
Vendég
 


Doo: Viko szerintem tiszta apja!! :lol: Es olyan babytaxija van mint Bercelnek. :)
Azert akartam furdeni, mert tegnap elaludtam Bercellel, igy elmaradt, napkozben meg ugye nem volt idom... igy gondoltam hadd azzon le rolam a sok kosz... amely azast egy zuhanyzas is kisert volna... na lecsekkolom, lehet meg nem olyan hideg a viz, rutinosan sokkal melegebbet engedek altalaban... :wink:

Ne nezzetek hulyenek, de kicsit "feltekeny" vagyok, hogy tobb lapon keresztul olyan tarsalgast olvasok, amiben nem vettem reszt... faaaaj hogy nelkulem is van elet :oops: :oops: :oops:

zetus8
 
 


Láttam a receptes topicba tett is Évi receptet, én még nem tettem semmit, nekem nincs kímélő kajás receptem. :oops:

Közben a Gergőnél is voltam, már 2* felsírt. :(

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


a bodyt, bodynak akartam írni, de egymás mellett van az í, meg az y... :roll: :oops:

ja, mostanában sztem is tiszta apja - főleg a szeme. de különben ha látnátok az én gyerekkori képeimet is, akkor nem lenne ennyire egyértelmű a dolog! :lol:
ja mellesleg Bercel is tiszta apja, nem? :lol: nem is tudom, írtam-e már, de mindig gondolom! :wink:
Vendég
 


Már eszembe jutott mit akartam írni, a jég nálunk is több helyen kilyukasztotta a hátsó udvarra néző beépített teraszunk 2 redőnyét. A vihar másnapján felhúztam és eszembe sem jutott, hogy megnézzem van-e baja :oops: , aztán ma lehúztam és láttam :shock: :twisted: .

Jó holnapi programom lesz a biztosító telefonos elérése :? .
Utálom az autómata tel.központokat, köztük a T-com-osat a legjobban :twisted: :x :!:

Egyébként az utcánkban a szemben lévő soron az összes műanyag redőnyös ház redőnyét kilyukasztotta a jég :shock: , van akié olyan mint a szita. :shock:, ma láttam.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Doo,
próbáltam már a májat is de nem eszi meg.

A keksz, babapiskóta neki is jöhet bármikor csak azon nem lehet felnőni. :wink:
Ma többszöri kínálgatás után a barackot sem ette meg, pedig az eddig ízlett neki. :roll:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Na en meg lefurodtem, meg Oliverrel is "akcioztunk" egyet... :oops: :lol: O alszik, en meg jottem vissza. Na ez mar beteges fuggoseg... :):):):)

Na megyek is aludni en is...

Meg annyit akartam, hogy: FRONELL, UDV!!! :)
Lanyok, en mar tobbszor talalkoztam Fronellel, es tok jo fej, nagyon belevalo vagany csaj, nagyon birom!! :) Es Alma-lanya is nagyon cuki!!! :)

zetus8
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: